Arkadiusz Malarz najlepszy w meczu z Lechem - fot. Mishka / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Malarz otrzymał najwyższą notę za niedzielny mecz z lechem Poznań. Występ bramkarza stołecznej drużyny oceniliście na 4,4 w skali 1-6. Niezłe oceny otrzymali także Astiz i Remy. Najniższą notę przyznaliście Arturowi Jędrzejczykowi - 2,1. W sumie oceniało 1935 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,0.

Malarz 4,4
Astiz 3,5
Remy 3,5
Vesović 3,2
Radović 3,2
Kucharczyk 3,1
Hlousek 3,0
Pazdan 3,0
Mączyński 3,0
Szymański 2,7
Eduardo 2,6
Hamalainen 2,6
Niezgoda 2,5
Jędrzejczyk 2,1

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (40)

soly - 06.03.2018 08:00:39, *.adsl.cybercity.dk

Poziom polskiej ligi,jest dramatyczny,mecze odbywaja sie na zenujacym pozimie,przeciez my nie dogonimy europy nawet jeszcze za 20 lat,bo u nas ani pieniedzy na zawodnikow,z powodu braku powaznych sponsorow,a sponsorow nie bedzie ze wzgledu na pewne srodowiska kibicowskie,o tym juz sie glosno mowi,ze powazni ludzie wlasnie dlatego nie chca wchodzic w pilke ze wzgledu na pewnych pseduo-kinicow,a do tego brak szkolenia

@rek - 06.03.2018 08:19:04, *.dynamic.chello.pl

Surowe oceny, ale "dość" obiektywne... Ja jedynie zamieniłbym pozycjami i punktacją Rado z Eduardo... Pozdro (L)

Zibin55 - 06.03.2018 08:28:47, *.play-internet.pl

@rek wlasnie...
Co takiego zrobił Radovic czego nie zrobił Eduardo?
Widziałem Eduardo wychodzącego na czyste pozycje i widziałem Rado, który trafił w poprzeczkę i poza tym nań razie bez fajerwerków. Był taki piłkarz , lis pola karnego, Gerd Muller, który nie cofał sie do obrony, nie przesadnie biegał ale za to strzelał bramki. Może Eduardo i nie będzie super snajperem ale będą tez asysty ....musi dostawać piłki. Czy Sagan w jego wieku cokolwiek jeszcze pokazywał na boisku? Sadze ,ze jeszcze wielu Eduardo zadziwi. Cała drużyna potrzebuje czasu a i tak jak na takie przemeblowanie nie jest złe. Poczekajmy jak dojdą Cafu i Mauricio i będzie fajna paka.
Ave :)

dadi82 - 06.03.2018 08:30:01, *.static.gprs.plus.pl

A jeszcze wrócę na chwilę do meczu Legia Lech. Wszyscy oburzeni że Marciniak nie sprawdził sytuacji przy karnym, która jest ewidentna.
Pytam czemu Bielicka i reszta płaczków nie narzekają że Marciniak nie sprawdził tego.
gfycat.com/JoyfulInfantileAntlion
Ponownie łapa Kostewycza ponad głową jakość jest słaba ale jest duża szansa że zagranie ręką było, a na pewno machanie nią znowu jak w siatkówce na wysyokości głowy Radowicza utrudniało temu drugiemu oddanie celnego strzału.
Jestem pewien że gdyby zagrał tak np Pazdan, byłaby kolejna afera na "cały świat".

Juri - 06.03.2018 08:31:41, *.centertel.pl

Veso za nisko.

Po(L)noc - 06.03.2018 08:33:12, *.156

"3 - poprawny występ. bez wyróżnień i bez błędów. (ocena wyjściowa)"
"4 - dobry występ. pozytywnie pokazał się na boisku."
Wygrywamy jeden z najważniejszych meczów w sezonie stwarzając dwa/trzy razy więcej dogodnych akcji, gdzie przeciwnik znowu głównie zagraża nam po stałych fragmentach, a średnia drużyny to 3.0 ???
Nie wiem, ale może część oceniających ogląda wpierw ligę angielską albo hiszpańską i ocenia naszych zawodników pod kątem najlepszych drużyn świata...
A już ocena Eduardo na 2.6 to już przegięcie...proste wytłumaczenie - Kucharczyk idąc po kontrze sam na sam wykłada idealnie ustawionemu Eduardo piłkę do pustaka, ten strzela na 2-1 i jest bohaterem i ma pewnie od razu notę 4. Niestety jak w wielu innych sytuacjach koledzy nie wykorzystują jego dobrego ustawiania się i otrzymuje niestety notę 2,6 czyli dużo poniżej tego co umieściłem na początku.
No Panowie, jeden piłkarz powyżej 4???
To jaki wynik musiałby być aby choć dwóch trzech piłkarzy z pola załapało się na "dobry występ"? 7-0??

Bysior xx(L) - 06.03.2018 08:37:32, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak dlugo ten paralita Jedrzejczak bedzie jeszcze szkodzil Legii???

Martino - 06.03.2018 08:38:57, *.244

@rek , surowe oceny ? Ja bym powiedział że właśnie bardzo łagodne...
Malarz to raczej 3,5 niż 4,5 (elektryczny, beznadziejne wyprowadzanie piłki , kilka dobrych interwencji)
Pazdan bliżej mu do 2 niż 3 (nie łatał dziur, wolny, problemy z kryciem w strefie)
Jędza totalny dramat 1,0 byłoby wystarczające , bimbaliony strat, krycie na alibi, zawalona bramka na jego konto - nie tak powinien prezentować się facet który swoją pensją wciąga tą ligę...
Naprawdę Panowie nie ma się z czego cieszyć po tym "zwycięstwie" ...

@rek do Martino - 06.03.2018 08:46:10, *.dynamic.chello.pl

Winners non puto... Zwycięzców się nie sądzi...:))) Pozdro (L)

Anatol - 06.03.2018 08:51:32, *.centertel.pl

Ja też uważam że oceniacie ediego zbyt surowo.... mysleliscie że jak grał kiedys na dobrym poziomie to co będzie strzelal w kazdym meczu po 5 bramek.... ludzie ogarnijcie sie gość daje spokoj z przodu przetrzymuje fajnie pilke bardzo fajnie odgrywa napedzajac nasze ataki a wy takie noty. gra inteligentnie ustawieniem gdyby kuchy zagrał wzdłuż bramki a nie strzelał to by miał bramkę następna akcja rado zagrał do wbiegającego chyba hlouska to kto przytomnie zaraz piłkę do radko??? Edi kto najczęściej schodzi do zgrania przy aucie i odgrywa bez straty... Edi ale eksperci niewidza tych malych rzeczy ktore niesamowicie ulatwiaja gre innym na boisku

wrt - 06.03.2018 09:01:21, *.play-internet.pl

Remi kilka głupich zagrań ,lepiej na stoperze mu szło , pewnie znowu tam zagra w Gdańsku , Vesovic masa strat co niepokoi bo pewnie zagra za Jedze , na szczęście asysta i gol ich rehabilituje , Jedze nic , tragedia co gra plus debilne zachowanie , oby Broź się wyleczył

Zamoj - 06.03.2018 09:10:29, *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Problemem tego i nie tylko tego forum jest brak obiektywizmu "znawcow" futbolu
Niestety oceny są nieadekwatne w kilku miejscach o to poważnie
Jedzą to powinien dostać 1 koleś jakby się Marciniak nie zlitowal to powinien wylać z czerwoną w pierwszej połowie
Eduardo gra dobrze nie jego wina że sieroty nie są wstanie dosrodkowac na wolne pole, to jest typowa 9 lis pola karnego człowiek który całe życie żył z dobrych podań i w wieku 35 lat nie nauczy się futbolu na nowo po prostu niech wykorzystuje to co ma najlepsze a nasi kopacze niech mu w tym pomagają

Astiz dla mnie min 4 po długiej przerwie solidny występ gasil kilka pożarów lepszy w def od Pazdana

Maczynski też min 4 akcje na kontrę po jego odbiorach wywalczyl karnego, latal dziury w def na prawde solidny wystep

Natomiast Rado MAX 2,5 jeszcze sporo pracy przed nim wywraca się momentami z piłką jak sierota zwody póki co średnio dryblingi i podania nieskuteczne

Pozostałe oceny w dużej części też dyskusyjne ale to co wyżej to w oczy kłuje

- 06.03.2018 09:14:54, *.139.ipv4.supernova.orange.pl

"dojdą Cafu i Mauricio będziemy mieć fajną pakę" gratuluję koledze optymizmu, ja swój straciłem w niedzielnym wieczór.
To już 4 mecz, w którym w 2 połowie nie istniejemy.
Co do wcześniejszego oglądania Barcelony czy ligi angielskiej to nie ma nic wspólnego z oceną naszej ligi bo to są zupełnie różne dyscypliny sportu.
A oceny piłkarzy .... czy to naprawdę ważne którego z nich wstawimy wyżej czy niżej?
Przepraszam zapesymizm, ale po tym meczu szlag mnie trafił - przypomnę, że oprócz mistrzostw mażybnam się LM.

Roma - 06.03.2018 09:21:11, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pewnie mi się zaraz dostanie, ale chciałbym trochę stonować oceny Jędrzejczyka. Podejrzewam, że wielu tu piszącym bardzo uwiera jego wynagrodzenie za grę i przez ten pryzmat oceniają jego grę. Zgoda - zawalił przy bramce, ale nie on jeden. Strata Eduardo, źle ustawiony Astiz. Czyli łańcuszek złych zagrań, którego elementem był Jędza. A poza tym - różnie, parę słabych zagrań, ale parę bardzo dobrych. Nie dam się np. przekonać, że jest słaby w wyprowadzaniu piłki. Niezłe są jego dośrodkowania i jest w nich dużo mniej przypadku niż u Hlouska. Ale taka już nasza przypadłość : lubimy narzekać, że mało w składzie Legii Polaków, ale największa jazda po kim - oczywiście Kucharczyk, Kopczyński, Niezgoda, Pazdan, Jędza. O kimś zapomniałem?

zbylu - 06.03.2018 09:29:16, *.184

Ocena Eduardo niski miedzy innymi za głupią stratę po której tracimy bramkę

Mateusz z Gór - 06.03.2018 09:35:12, *.adsl.inetia.pl

I co będzie z tym Jędrzejczykiem?

Zarabia najwięcej, gra najgorzej. Dobrze, że z boiska nie wyleciał, bo powinien.

Drugi raz Legia może mieć problem go sprzedać. Miejmy nadzieję, że na mistrzostwach będzie w formie i ktoś się po niego zgłosi.

Po(L)noc - 06.03.2018 09:41:18, *.156

do ,
jeśli dla Ciebie nie ma różnicy kogo oceniasz wyżej a kogo niżej, to potem te oceny wyglądają właśnie jak wyglądają...
Właśnie oglądanie Barcelony ma dużo wspólnego z oceną naszej ligi, bo chyba właśnie ludzie zapominają, że w porównaniu do ligi angielskiej, której jestem fanem, to jak sam napisałeś inna dyscyplina. Zgadzam się z tym w 100%, ale oceniam naszych zawodników pod kątem tej dyscypliny w której grają, ciesząc się z każdego małego kroczku w stronę 'wyższej półki'.
Można powiedzieć że ktoś zagrał dobrze w okręgówce, a można powiedzieć że Messi zagrał słabo...

bolo - 06.03.2018 09:56:52, *.210

Jędza za wysoko

do Dadi82 - 06.03.2018 10:05:35, *.centertel.pl

Obejrzyj sobie powtórkę tej akcji z innej kamery, o żadnej ręce nie ma mowy...

Zibin55 - 06.03.2018 10:08:01, *.play-internet.pl

To wszystko to subiektywne emocje....jak z Zagłębiem mieliśmy 100% skuteczność to i noty dobre były. Teraz pewnie wystarczyłoby 2 skuteczne strzały z tych kilku frajersko spieprzonych okazji i oceny byłyby diametralnie inne. Cała piłka....

@rek do Roma - 06.03.2018 10:08:10, *.dynamic.chello.pl

Obejrzyj powtórkę... Przy akcji bramkowej Astiz krył Majewskiego, który wychodził na podanie od Raduta... Tak więc Astiz nie może się "dwoić i troić"... Jędzy błąd bo nawet nie zawalczył z Radutem... Jędza to obecnie Nędza... I tyle w temacie tego "śmieszko-grajka"... Pozdro (L)

tomekc - 06.03.2018 10:08:18, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pamiętajmy że Legia nie zagrała dobrego meczu. Mnóstwo błędów w ustawieniu, mała mobilność, bardzo duża liczba strat i niecelnych podań. Ale z drugiej strony wygrali mecz z bardzo trudnym przeciwnikiem. Czas będzie pracował tylko na korzyść. Dlatego czekamy co będzie dalej. A Jaga prawdopodobnie jest w apogeum formy i nie ma wartościowej ławki...

Zibin55 - 06.03.2018 10:10:50, *.play-internet.pl

...tzn że Śląskiem.:)

Zibin55 - 06.03.2018 10:13:56, *.play-internet.pl

Do Tomekc
Wiesz liczny na siebie....też byłem pewny zjazdu formy Jagi na wiosnę a tu odwrotnie. Zresztą może i dobrze...liga ciekawsza a i L musi się szybciej poukładać.

Obiektywny gość - 06.03.2018 10:25:54, *.7

Była sobie kraina, zamieszkała w zdecydowanej większości przez chłopów. Byli to przeważnie ludzie prości, bez większych ambicji. Głównym celem ich szarego życia było zapewnienie sobie tego, co potrzebne do przetrwania. Cała tą krainę w porównaniu do innych, można śmiało nazwać zacofaną...wręcz ciemnogrodem.

W całej tej krainie wyróżniało się dwóch gospodarzy.

Jeden z nich był człowiekiem mądrym, zaradnym, inteligentnym, który cały czas uczył się na własnych błędach zdobywając tak ważne w tej dziedzinie doświadczenie.

Drugi z nich był zupełnie inny. Głupi, chciwy, leniwy. Przez lata powielał swoje błędy. Najgorszą jego cechą była nieopanowana, przekraczająca wszelkie normy zazdrość. Wszystkie swoje niepowodzenia oczywiście zwalał na innych. Przez lokalną społeczność nazywany był płaczkiem.

Życie było tam spokojne, nudne, nikt się niczym nie wyróżniał. Trzeba przyznać, że panował też w niej zadziwiający ład, porządek no i poza płaczącym sąsiadem wszyscy żyli ze sobą w zgodzie. Każda gospoda była do siebie podobna. Wszyscy żyli skromnie, stać ich było tylko na zapewnienie sobie bytu. Wtedy mądry gospodarz powiedział sobie- dość! Jestem zbyt mądry, zbyt inteligentny żeby wciąż tak klepać biedę!
Postanowił wyjść przed szereg. Zainwestował w lepszy sprzęt,w bardziej doświadczonych pracowników. Z zebranych oszczędności dokupił trochę ziemi. Zaryzykował.

Sąsiad płaczek, jak co roku postawił na stary zniszczony sprzęt i pracę swoją oraz swoich synów. Stwierdził, że jakoś to będzie...

Tego roku pogoda była łaskawa. Plony pięknie obrodziły. Mądry gospodarz rok po roku rozwijał swoje gospodarstwo zbijając nie mały majątek i wybijając się znacząco ponad resztę sąsiadów. Najbardziej nie spodobało się to oczywiście sąsiadowi płaczkowie, który bardzo szybko zniechęcił do mądrego gospodarza resztę zacofanego społeczeństwa. On na pewno kradnie! Oszukuje! Inaczej by nie miał o tyle więcej od nas mówił!

Oczywiście także podjął kroki, by wielkiemu sąsiadowi dorównać lub go przebić. Nie zainwestował on jednak znacząco w sprzęt. Nie dokupił wystarczającej ilości ziemi. Nie postawił na dobrych, doświadczonych pracowników. Zabrał się za poszerzenie darmowej siły roboczej- miał co raz więcej synów:-) którzy jak się łatwo domyślić byli coraz bardziej niedołężni, kalecy czy upośledzeni.

Lata mijały a zazdrość sąsiadów do mądrego gospodarza rosła. Dochodziło do tego, że biedujacy gospodarze przestali wysyłać swoich najsilniejszych synów na zarobek do największego w okolicy gospodarstwa. Woleli cierpieć głód byle nie przyczynić się do powiększenia majątku swojego sąsiada.

Płaczek oczywiście szukał drugiego dna w swoich niepowodzeniach. Nie potrafił znaleźć winy u siebie. Zarzucał mądremu gospodarzowi nieuczciwość, wstawiennictwo sołtysa, kontakty w gminie itd. Z czasem zdrowie psychiczne płaczka bardzo podupadło. Zaczął zarzucać sąsiadowi kontakty z niebem czy kierowanie pogodą. Nieurodzaj zwalał na stracha na wróble bądź listonosza- byle nie przyznać się do swojego błędu, do tego że jest nieudolnym, zawistnym, prowincjonalnym rolniczkiem, który nie został obdarzony ani wystarczająca inteligencją ani zaradnością by do czegokolwiek dojść.

Jak można łatwo się domyślić, spokojna wcześniej kraina diametralnie się zmieniła. Poza monotonię i szarzyznę wybiła się tylko pojedyncza osoba. Wszyscy z zazdrością spoglądają na dokonania wielkiego sąsiada, modląc się o jego niepowodzenia i fetując każde jego potknięcie. Mądry gospodarz po każdej nauczce wracał jednak znacznie silniejszy, doprowadzając tym resztę do czarnej rozpaczy.

Morał tej przypowieści jest prosty i tutaj wszystkim dobrze znany...mądrym gospodarzem jest Legia a Lech Poznań jest płaczkami:-)

do do Dadi82 - 06.03.2018 10:33:23, *.82

z filmu nakręconego moją komórką też nie widać. To żaden dowód. Patrząc od tyłu dziwiłem się za co, ale ujęcie z przodu mnie przekonało.

Była ręka, facet skakał z rękami w górze. To bardzo naturalny sposób skakania w siatkówce i czy piłce ręcznej. Trącił tą piłkę, nie mówię że specjalnie, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie robi tego celowo, ale zrobił...

Zibin55 - 06.03.2018 10:35:11, *.play-internet.pl

I jeszcze słowo:
Jak pisałem po meczu że Śląskiem, że L powinna grać w drugiej powie z zaangażowaniem, konstruować składkę i szybkie akcje zamiast kunktatorsko grać na utrzymanie wyniku by się nie męczyć to sporo osób wypowiadalo się w stylu: zachowują siły na następny mecz i dobrze. Otóż to są świetne okazje by ćwiczyć kontry, zespołowe akcje bo treningi to zupełnie inna bajka. Przecież to ich praca...no chyba że mają ukryte wady serca. I przychodzi taki ważny mecz z Lechem i brak tego właśnie zgrania i rozwiązań efektywnych gdy gramy pod presją wyniku. Tak się msci nieprofesjonalizm i wygodnictwo....to jak odroczony wyrok.

m4pierwszy - 06.03.2018 12:16:57, *.242.atman.pl

Eduardo niedoceniany od samego początku a dużo wnosi mądrym przytrzymaniem piłki. Za to Rado beznadziejnie spowalnia co drugą akcję.

Tylko Legia - 06.03.2018 12:24:47, *.133

Dadi82 wstawił poniższego linka

gfycat.com/JoyfulInfantileAntlion

Wg mnie tam jest zagranie ręką

ostet - 06.03.2018 12:44:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kto dał Fatalczykowi strzelać karnego? każdy wie ze u niego celny strzał czy podanie to jest dzieło przypadku i równie dobrze ten strzał przy karnym mógł polecieć na aut boczny lub wysoko w trybuny

M3 - 06.03.2018 13:11:00, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Vesovic za nisko, Eduardo też. Astiz stojąc obok Jędrzejczyka pozwolił strzelić nam bramkę. Dużo za wysoko.

Do osteta - 06.03.2018 13:33:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale nie polecialo. S..dalaj z tej strony na bulgarską.

Matt - 06.03.2018 14:30:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zgadzam się co do zbyt niskiej oceny Eduardo. Natomiast winą Hamalainena nie jest to, że nie ma na swoim koncie przynajmniej jednej asysty. Super podanie zwłaszcza przy jednej z kontr.

Afro - 06.03.2018 14:47:04, *.play-internet.pl

Jakby ktos przegapil to warto zobaczyc: gfycat.com/JoyfulInfantileAntlion

- 06.03.2018 16:37:57, *.centertel.pl

Kucharczyk tak wysoko chyba za karnego.w takich meczach często jest tak ze ma sie jedną okazje do strzelenia ktora trzeba wykorzystac i zamknac mecz.jesli sie tego nie robi.nie powinno sie wiecej otrzymywac szansy.Niezgoda Kucharczyk Szymanski mieli setki dla pilkarza na wysokim poziomie.a oni zaprezentowali poziom okręgówki.nie powinni byc brani wiecej pod uwage.przez taki brak umiejętności sa nerwowe końcówki

Darol - 06.03.2018 19:21:24, *.play-internet.pl

Rado ma więcej punktów niż Eduardo?? Panowie, czy wy w ogóle oglądaliscie ten mecz? Rado spowalnial niemal każdą akcję, był mało efektywny. Eduardo potrafił przytrzymać piłkę, odegrać - szkoda że tak mało było podań do Eduardo.

jakzapowiadal - 06.03.2018 19:43:45, *.dynamic.mm.pl

Jozak troche kozak, jak zapowiadal ze beda niespodzianki tak byly, wygrana z taka grą jest niemałą niespodzianka, a poziom gry Astiza kolejną, wchodzi chlop ktory minuty nie rozegral w tym roku i jest obok malarza najlepszym zawodnikiem,

co do ocen, to eduardo poki mial sily jakos na 40min to zle nie gral, pozniej wiadomo im dalej w las tym gorzej ale czego sie spodziewac ma 35 lat i nie gra na bramce

swoja droga ci ktorzy licza srednia wieku w skladzie powinni omijac pozycje bramkarza bo tam biegac nie trzeba wiec nieco ta statystyka jest zachwiana przez to ze mamy najstarszego a zarazem najlepszego bramkarza w lidze, mysle ze kolejnego (tu nawet ciezko mi wymienic kogo, bo nikt sie nie wyroznia procz Arka, wszyscy ten sam sredni poziom, gdyby nie runda wiosenna powiedzialbym ze Kuciak ale jak gra lechia w tym roku tak i Kuciak) to przewyzsza o 2-3 klasy sportowe Malarz,

Kipkorir - 06.03.2018 19:47:11, *.dynamic.chello.pl

Oceny obiektywne, a nawet zbyt łagodne dla takich wirtuozów jak Jędrzejczyk.

pezet - 07.03.2018 19:45:24, *.dynamic.chello.pl

Ludzie oceniający w ten sposób Eduardo to albo trolle, albo kompletni ignoranci nie znający się na piłce.
Typ pracuje w ofensywie - wystawia się na pozycję (czego Kucharczyk i kibice nie widzą).
Więcej obiektywizmu

AAA - 08.03.2018 00:07:46, *.dynamic.chello.pl

do pezet:jak Kucharczyk ma widziec jak to drewno spod Nowego Dworu/