Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - fot. Mishka / Legionisci.com

Radović: Nie było łatwo nam się odbudować

Bartek Modzelewski, Fumen, źródło: Legionisci.com

- Nie było łatwo zagrać w wyjściowym składzie po tak długim czasie. Cieszy wygrana, chociaż wiemy, że po golu w końcówce i że nie było lekko. Najważniejsze, że po słabym meczu z Jagiellonią udało się teraz zdobyć 3 punkty. Nie było łatwo nam się odbudować - mówi po meczu z Lechem Miroslav Radović.

- Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze. Brakowało nam w ofensywie trochę dokładności, precyzji, ale też boisko nie jest w idealnym stanie. Powinniśmy po pierwszej połowie mieć większą przewagę, ale tak się nie stało. W drugiej części pozwoliliśmy Lechowi na zbyt dużo i zdobyli bramkę. W pierwszej połowie dużo naciskaliśmy przeciwnika. W drugiej połowie zostawiliśmy Lechowi dużo miejsca, a Lech ma dobry zespół i to wykorzystał.

- Po ostatnim meczu bardzo dużo rozmawialiśmy na temat meczu z Jagiellonią. Analizowaliśmy, co się wydarzyło, dlaczego to wyglądało tak słabo. Myślę, że wyciągnęliśmy wnioski z tego meczu i dzisiejsze spotkanie było zdecydowanie lepsze w naszym wykonaniu. Nie powiem, że byliśmy przestraszeni, ale po czerwonej kartce nie mieliśmy pomysłu na grę i pozwoliliśmy Jagiellonii na zbyt dużo. Jagiellonia robiła praktycznie to co chciała.

- Trener podjął decyzję, że zagram już 2-3 dni przed meczem. Wiadomo, że wracam po ciężkiej kontuzji, ale gdy zapytał mnie czy jestem gotowy do gry od początku, to mimo że nie jestem w optymalnej formie, nie miałem żadnych wątpliwości. Nigdy nie brakuje mi ambicji i serducha. Biegałem dziś dopóki miałem siłę. Zdecydowanie muszę popracować nad szybkością i świeżością. Na początku był problem z kondycją, ale to już za mną. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.
To trener decyduje jakim gramy ustawieniem, ale uważam, że nasza kadra jest wystarczająco szeroka, aby grać w każdym ustawieniu.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (13)

Zyarczi - 04.03.2018 23:07:09, *.adsl.inetia.pl

#BergOut

Falboś - 04.03.2018 23:13:09, *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Super Rado że jesteś !!!
Pozdro

KIBIC LEGII - 05.03.2018 00:14:29, *.internetia.net.pl

TROCHĘ NIE NA TEMAT , ALE PANOWIE WYGRANA Z LECHEM - SUPER PIĘKNIE , ALE PANOWIE MOŻE ZORGANIZOWAĆ AKCJĘ I ZMIENIŃ BARWY MOMENT PRZED KOLEJNYM MECZEM LEGII , I ZORGANIZOWAĆ MEGA POWITANIE NASZYCH LETKOATLETÓW NA LOTNISKU BO ZASŁUŻYLI NA MEGA POWITANIE DWA ZŁOTA I 3 POZOSTAŁE MEDALE - Z REKORDEM ŚWIATA - CHOROBA ZASŁUŻYLI NA MEGA POWITANIE NA OKĘCIU - MAM NADZIEJĘ ŻE COŚ WSPÓLNIE DA DLA NICH ZORGANIZOWAĆ Z MEGA POWITANIEM .

FWK - 05.03.2018 00:20:05, *.play-internet.pl

Szkoda ze nie wpadlo! Bylo by po zawodach.

tym - 05.03.2018 06:03:24, *.1.maxnet.net.pl

rado mniej gadaj wiecej graj i glupie te twoje straty i trzymanie pilki besensowne

Adam Wlochy - 05.03.2018 10:19:50, *.9.245.13

Rado, nadal sie przewracasz widzac przeciwnika kolo siebie. Nie trac na to czasu, tylko podawaj.

... - 05.03.2018 11:45:52, *.play-internet.pl

Ten najemnik wrócił do swego starego stylu, czyli nie ważne co się dzieje trzeba się przewrócić.

benio - 05.03.2018 13:10:14, *.adsl.inetia.pl

>>> Byłem na meczu i nieraz czytam opinie o naszych gwiazdach i nie wiem czy niektórzy są ślepi czy nie wiedzą co piszą. Po pierwsze Arek Malarz bramkarz broni na normalnym poziomie ligowym. Obejrzyjcie inne mecze to zobaczycie. jest dobry na linii ale do niej przyspawany, gra nogami to tragedia , nic nie łapie tylko same piąstkowanie. Nie wiem dlaczego nie mamy młodszego bramkarza który by przy nim zbierał doświadczenie. Drugi- Rado. Kompletnie bez formy. Gra wolno , przewraca się to już nie te lata. Moim zdaniem tylko zawodnik rezerwowy. W ataku Jarek <<mundial<< Niezgoda może i talent ale to melodia przyszłości. Brakuje mi strasznie Moulina na rozegraniu, może będzie nim Remy. LEGIA MISTRZ!!!


grzesiek do ..., - 05.03.2018 14:45:03, *.centertel.pl

Gdyby nie ten "najemnik" to Legia by nie byla w tym miejscu gdzie jest. Miala by kilka MP mniej, a LM to bys dalej mial ale na konsoli.

oLaf - 05.03.2018 14:45:59, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

do płaczków wyżej... co wy głupi jesteście?? Rado po kontuzji 8-mio miesięcznej !!! był najlepszym zawodnikiem Legii a wy płaczecie że siadł po 70 minutach??? Zobaczcie co robi Żyro czy Milik po tak długiej kontuzji, a to są goście duuużo młodsi od Rado - szybciej się regenerują etc.

RADO EMERYT - 05.03.2018 15:47:22, *.236

SPRZEDAC GO Z JĘDZĄ W PAKIECIE

Legionista - 05.03.2018 15:59:50, *.226

Rado jest walecznym (L)egionistom!! Zagrał dla nas 369 meczów, strzelił 91 bramek i można powiedzieć, że jest taką naszą (L)egendą. Spokojnie zagra 400 meczów lub więcej bo mamy taką słabą Ekstraklase, że taki Rado mógłby mieć 40 lat, a tak i tak byłby czołowym piłkarzem :) Dla mnie jest najlepszym piłkarzem Legii w XXI wieku, a na pewno najlepszym obcokrajowcem w Legii i Ekstraklasy.

maf - 05.03.2018 23:29:42, *.legionowodom.pl

RADO trenuj, szukaj formy. Widać poprawę i to bardziej wierzę w to, że pokierujesz grą tego zespołu niż, że EDEK temu podoła. Co nie znaczy, że Eduardo też nie pokaże kilku zagrań na miarę zwycięstwa.
Kto inny w tym momencie to zrobi? Mąka - wiecznie 2-gi plan, Hama - bohater ostatniej akcji (umiejętności ma, ale nie bierze na siebie gry), Antolic to rzemieślnik, a Vesovic to skrzydłowy.