Inaki Astiz podczas meczu z Lechem - fot. Mishka / Legionisci.com

Astiz: Dobrze jest przełamać się w takim meczu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Po porażce z Jagiellonią chcieliśmy się szybko zrehabilitować. To się udało i dlatego jesteśmy zadowoleni. Najlepiej było się przełamać podczas meczu z Lechem u siebie, przy pełnych trybunach. Nie stresowałem się występem, chociaż był to mój pierwszy w tym roku. Wiem, że dobrze prezentuję się na zajęciach. Cierpliwie czekałem na swoją szansę - powiedział po meczu Inaki Astiz.

- W starciu ze Śląskiem nie mogłem zagrać ponieważ leczyłem kontuzję. Kiedy jednak nie ma mnie na murawie, to staram się pomagać chłopakom w szatni. Nie zagram w następnej kolejce, ponieważ dostałem kartkę. Nie ważne jednak, kto będzie grał za mnie, to na pewno poziom będzie dobry. Nasza defensywa jest w dobrej formie - powiedział Hiszpan.

- W szatni rozmawialiśmy o straconym golu. Nie wiem, czy mogę wyciągać teraz takie prywatne rozmowy. Ostatnio pracowaliśmy mentalnie i każdy był skoncentrowany oraz dobrej myśli przed meczem z Lechem. Czekamy na ruch Jagiellonii.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (11)

Rychu - 04.03.2018 23:12:17, *.warszawa.vectranet.pl

Inaki bardzo dobry mecz - gratulacje!

Cult⚽️Warsaw - 05.03.2018 00:14:10, *.6

Bravo!Inaki!

Kristof - 05.03.2018 00:14:19, *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

O Astiza zapytala Barcelona.Chca dac za niego 398 mln euro i w rozliczeniu Messiego i Suareza.Dodatkowo kazdy z pilkarzy i dzialaczy Legii maja ufundowana wycieczke do Syrii.

FWK - 05.03.2018 00:20:58, *.play-internet.pl

Jadzka jutro remis!

FWK - 05.03.2018 00:23:07, *.play-internet.pl

Sorry wroc... Jadzka dzisiaj remis

Piękna sprawa - 05.03.2018 00:23:10, *.internetia.net.pl

http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=12927

Lotnisko Chopina 16:00 zbieramy się w Białoczerwonych barwach i czekamy na przylot naszych mistrzów . Zasłużyli sobie Mistrzowie Świata - Ogień dziś na Lotnisku tak jak wita się Mistrzów Świata .

Hugon - 05.03.2018 00:31:38, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

To ja Ci powiem bramkę zawalił najgorszy na boisku Jędza.

Bie (L)any - 05.03.2018 06:42:38, *.play-internet.pl

...Krzysztof weź spory rozbieg i z całej siły pier.... głową w ścianę. ... na pewno ci nie zaszkodzi a może pomoże? ...Astiz naprawdę dobry mecz ... tak trzymaj

Curro Jimenez - 05.03.2018 07:36:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Inaki .

Wolfik - 05.03.2018 08:46:24, *.dynamic.mm.pl

Nie bardzo w niego wierzyłem, ale mile mnie zaskoczył. Bardzo dobry występ, brawo.

KibicL - 05.03.2018 09:14:22, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Co ten Astiz bredzi. To jest przełamanie? Oni z tym składem i trenerem od dzieci przełamią się ale opłatkiem w grudniu. Na transfery wydali chyba więcej niż cała liga o grają totalny piach. Pozbyli się jednego drewna sprowadzając na ich miejsce drugie wcale nie lepsze. Czarno to widzę.