Radość legionistów po bramce Vesovicia - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Pierwsza bramka Vesovicia w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Lechem Poznań swojego pierwszego gola dla Legii strzelił Marko Vesović. Reprezentant Czarnogóry wpisał się na listę strzelców już w 2. minucie gry, wykorzystując podanie z głębi pola od Williama Remy'ego. Pomocnik spędził na murawie godzinę, po czym został zmieniony przez Michała Kucharczyka.

Dla Vesovicia był to czwarty mecz dla zespołu mistrza Polski.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (26)

Wolfik - 05.03.2018 08:37:45, *.dynamic.mm.pl

Mecz rozpoczął kapitalnie. Potem było coraz gorzej, a 2-gieł połowie kompletnie zgasł. Przebłyski chłop ma, ale jak na reprezentanta swojego kraju, to lekko mało.

Mati - 05.03.2018 09:01:24, *.static.ip.netia.com.pl

Gui wróć ten koleś mnie nie przekonuje na razie

t - 05.03.2018 09:36:38, *.mac.edu.pl

bramka bramką ale ta asysta Remy'ego - coś cudownego....

Zduneq do wolfik - 05.03.2018 09:36:59, *.play-internet.pl

Nic nie gasł, cały czas był pod grą (nie to co Hama,który w tym meczu był figurantem), potem trenejro zmienił taktykę i wprowadził Michała"nie potrafię prosto kopnąć piłki" Kucharczyka i się z przodu zupełnie posypało

@rek do Wolfik - 05.03.2018 09:58:11, *.dynamic.chello.pl

Przestań chrzanić, iż Veso "kompletnie" zgasł... Na początku II połowy zgłosił ławce jakieś dolegliwości i dlatego RJ nie chcąc ryzykować jakiejś kontuzji zmienił go... Przy tej temperaturze jakiś mięsień mógł nieprawidłowo "zadziałać"... Pozdro (L)

Wolfik - 05.03.2018 09:58:35, *.dynamic.mm.pl

@zduneq: Masz rację, był pod grą. A powinien być w grze.

PIĘKNA SPRAWA - 05.03.2018 10:05:18, *.internetia.net.pl

NIE NA TEMAT ALE MOŻE O 17 ZROBIĆ AKCJĘ I PRZYWITAĆ NASZYCH REKORDZISTÓW ŚWIATA NA OKĘCIU - ZASŁUŻYLI SOBIE MISTRZOWIE .

http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=12927

Wolfik - 05.03.2018 10:34:50, *.dynamic.mm.pl

@rek: Wiesz, może czasami rzeczywiście zbyt dużo oczekuję. Może faktycznie od reprezentanta Czarnoogóry nie należy oczekiwać czegoś więcej. Może.

Ale na ta chwilę, nie widzę zbyt dużej różnicy pomiędzy nim a Gui a czy Kucharczykiem. A staram się jak mogę. Może jednak rzeczywiście zbyt dużo wymagam. Ale tak już mam.

1337 - 05.03.2018 10:57:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Wolfik
Jezeli w tym meczu nie widziales roznicy miedzy Vesoviciem a Kucharczykiem to nie ma juz dla Ciebie nadziei ;-)

Moze w telewizji to inaczej pokazali, ale gosc walczył o piłki, urywał się obrońcom i milo sie na to patrzylo. A co wiecej - byl w tym skuteczny.

Zajmon Szczecin - 05.03.2018 11:03:39, *.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@zdunek
Kasper mógł mieć asysty przy strzalach Radovica i Kucharczyka oraz przy podaniu do Hlouska także przesadziles z tym figurantem.

zduneq do wolfik - 05.03.2018 11:05:37, *.play-internet.pl

WOlfik jeśli nie wiedzisz różnicy między Vesoviciem a pozostałą dwójką to na prawdę współczuję.Indywidualna akcja z cracovią, teraz bramka (przyjęcie kierunkowe w pełnym biegu, precyzyjny strzał z obrońcą na plecach).Pokaż mi choć JEDNĄ taką bramkę Kucharczyka w ostatnich 3 sezonach.

Kwintesencja Kucharczyka

https://www.youtube.com/watch?v=cbcboLjrHjQ

Wolfik - 05.03.2018 11:38:08, *.dynamic.mm.pl

@1337, @Zduneq: Koledzy, wszystko się zgadza. Ale mówimy o pojedynczych akcjach. Naprawdę nie sadzicie, że to trochę mało...

@Zdunek: Proszę Cię...mecz z Lechią w Gdańsku, mecz przesądzający o awansie do LM.

Anton - 05.03.2018 11:47:44, *.dynamic.chello.pl

Vešović jak dla mnie był najlepszym graczem Legii w tym meczu. A ci, którzy nie widzą różnicy między nim a Gui powinni udać się do specjalisty.

@rek do Wolfik - 05.03.2018 12:16:02, *.dynamic.chello.pl

Odpuść już temu Vesovicowi... Nie oczekuj cudów... Zbyt wiele wymagasz od faceta, który jest w nowym kraju, w nowym otoczeniu, ledwo co po kontuzji a do tego ledwie po 2-3 meczach w niepełnym wymiarze... Po jego ruchach i zaledwie kilku akcjach widać już gołym okiem, iż to WALCZAK i PRZEKOCUR... Trzymajmy kciuki, aby jak się już u nas rozkręci, ktoś nam go od razu nie podkupił przed eliminacjami do LM... A jak chcesz sobie ponarzekać, to czep się Jędzy... O nim to możesz nawet "książkę skarg i zażaleń napisać"... Pozdro (L)

Wolfik - 05.03.2018 12:22:55, *.dynamic.mm.pl

@rek: Ok, przyjmuję Twoje argumenty. Koniec tematu z mojej strony.

A o Jędzy i jego popisach napisałem w odpowiednim miejscu :).

WarsawHooligan - 05.03.2018 13:19:57, *.dynamic.chello.pl

Akurat wczoraj byłem na 112 i doskonale widziałem Vesovica w akcji. Każde przyjęcie piłki w porównaniu do Jędzy to był majstersztyk, szybka noga i duże rozeznanie w tym co się dzieje w okół niego. Za 1 połowę to on powinien dostać MVP ;)

Szkoda - 05.03.2018 13:26:47, *.internetia.net.pl

Mogliśmy mieć naprawdę mocną ekipę teraz z Ofoe na czele o nowymi twarzami które przyszły tej zimy , ale nasi włodarze zobaczą zielone w pobliżu oka i od razu sprzedają jak leci . Na dziś mamy wielką zbieraninę i jeden czort wie co z tego będzie . A moglibyśmy mieć w składzie OFOE , PRILJOVICA , NIKOLIĆA , a obecne wzmocnienia mogły być tylko uzupełnieniem dobrej jakości składu . I była by o wiele większa moc zespołu niż obecnie . Szkoda .

Pablo - 05.03.2018 14:06:41, *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vesovic zdecydowanie na plus. Owszem w drugiej połowie nie był już taki aktywny w ataku, ale za to w obronie kasował wszystko. Jak wszedł Kucharczyk to raz za razem po naszej prawej stronie się kotłowało między innymi dlatego że Kucharczyk owi się nie chciało wracać albo nie miał siły. Nie wiem co gorsze.

powiślak - 05.03.2018 14:26:36, *.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobrze ze mrozy poscily.zaczynam wierzyc ze to one sa przyczyną tego piachu.przy takich temperaturach jakie byly to sie odechciewa wszystkiego.chyba ze sie jest morsem czy cuś

Matt do Szkoda - 05.03.2018 14:29:57, *.229

Ciekawe jak zatrzymałbyś któregokolwiek z nich. Niko, ok jakby dostał rekordowy kontrakt, to może by został, ale ciekaw jestem kto by mu ten kontrakt dał - jaki zarząd. Odjidja rekordowego kontraktu nie przyjął, choć był naciągnięty jak guma w majtkach. Prijo sam uciekł, nikt go nie wyganiał. O czym ty mówisz człowieku? Też chciałbym taką drużynę, ale to jest możliwe tylko w fifie.

@rek do Matt - 05.03.2018 15:05:50, *.dynamic.chello.pl

100% poparcia w kwestii VOO i Prijo... Tutaj większość ludzi zapomina, iż jak odchodził VOO i Prijo inne były realia we "władzach" (L)egii oraz inne realia w sferze: trenerzy i dyr. sportowy... Wszyscy tamci gracze mieli dość tych zakulisowych gierek, fałszywych pomówień i amatorszczyzny (vide: ŻBB, BL, JM...) Temat zamknięty i nie ma co gdybać "co by było gdyby"... Liczy się nowy projekt (L)egia "tu i teraz"... Pozdro (L)

Mateusz z Gór - 05.03.2018 15:23:55, *.adsl.inetia.pl

Piszecie, że Vesović jest lepszy od Kucharczyka.

Ale to Kucharczyk był najlepszym piłkarzem Legii od momentu, kiedy wszedł na boisku w drugiej połowie.

Tak uważam , chyba że ktoś myśli inaczej ? - 05.03.2018 15:43:27, *.internetia.net.pl

W LEGII POWINIEN BYĆ NAPASTNIK TAKI NAPASTNIK KTÓRY BY PRZERASTAŁ TĄ MEGA SŁABĄ LIGĘ , MAMY TAKIEGO @rek ? Chyba jednak nie . A takiego nam potrzeba jak zbawienia z niebios .

Do Mateusz z gór - 05.03.2018 18:15:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To chyba jednak inny mecz oglądaliśmy. Albo jeden mamrot za dużo...

@rek - 05.03.2018 20:24:21, *.dynamic.chello.pl

do @Tak uważam , chyba że ktoś myśli inaczej ?

Okej, popytam tu i tam, ponaciskam zarząd i ściągnę "na cito" dla ciebie jakiegoś mega-napadziora...:))) Pozdro (L)

Mateusz z Gór - 06.03.2018 09:23:55, *.adsl.inetia.pl

Legię z Lechem oglądałem. Kucharczyk dał zwycięstwo i był największym zagrożeniem dla drużyny przeciwnej. Fakt nie do podważenia.