fot. Woytek / Legionisci.com

Koszykówka: Polski Cukier Toruń 98-59 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 22. kolejki PLK koszykarze Legii przegrali z Polskim Cukrem Toruń 59-98. Wyniki poszczególnych kwart: 30-13, 26-19, 26-13, 16-14. Kolejny mecz legioniści rozegrają już w najbliższy poniedziałek na Bemowie. Początek starcia z Kingiem Szczecin o godzinie 19. Więcej informacji w dziale Koszykówka.


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (16)

Kibic L_kosz - 09.03.2018 21:37:21, *.centertel.pl

No i cały plan w pi....du. 3 tygodnie przerwy dało efekt. Widać pracę pseudo trenera. A Bean to się obraził bo JJ kasy nie płaci ?

tomtom1916 - 09.03.2018 22:01:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mówiłem rozgonić towarzystwo na 4 strony świata..kolejny blamaż

zz - 09.03.2018 23:15:13, *.dynamic.chello.pl

Niech już przegrywają, ale nie dają się tak pomiatać...

J.M - 10.03.2018 00:15:03, *.centertel.pl

Zmieńcie trenera a wyniki przyjdą same.

Kibic L_kosz - 10.03.2018 01:53:31, *.dynamic.chello.pl

Wieści gminne głoszą, ze spasev jest już dogadany z JJ na przyszły sezon. No to mamy prze...ne. Ten pajac zapewni nam kolejny sezon upokorzeń. Mam nadzieje, że Miodek obserwuje to co dzieje się w Legia_kosz. Mam też nadzieję, ze wyciągnie wnioski z tego co wyprawia ekipa władająca sekcją. To wszystko kompromituję całą Legię, również tę piłkarską. Jest jeszcze czas na zmiany. GTK Gliwice, którą ograliśmy gładko w play-off rok temu jest teraz całe mile przed nami. Czyja to wina? Winny jest tylko i wyłącznie jeden - Jarosław Jankowski. To on rządzi i dzieli w sekcji. Za sukces awansu należą się gratulacje ale za blamaż w obecnej PLK - krytyka i napiętnowanie. Może Ty się do tego nie nadajesz? Budowlanka to nie to samo co profesjonalny sport!

Dylu - 10.03.2018 04:26:04, *.play-internet.pl

Jak mozna sie nazwac Polski Cukier?

@Dylu - 10.03.2018 12:10:31, *.dynamic.chello.pl

Tak samo jak Legia Daewoo Warszawa ;-). W piłce, poza firmowymi twarami typu Bruk-Bet już na szczęście się z tym nie spotykamy, bo to najbogatsza dyscyplina, ale jest cała masa sportów w Polsce, które w nazwie klubu dają nazwę sponsora. Bo muszą i bo tak robią wszyscy w dyscyplinie.

do Kibic L_kosz - 10.03.2018 17:44:32, *.dynamic.chello.pl

Ale Ty co znaczy "dzielić i rządzić" ... ?

Kibic L_kosz - 10.03.2018 21:48:27, *.dynamic.chello.pl

A czego tu nie rozumiesz?

ja - 11.03.2018 02:55:24, *.251.ipv4.supernova.orange.pl

sromotny wpierdo......(L). dlaczego nie dadza grac mlodym?jesli chca miec pozytek z polakow w przuyszlym sezonie powinni ogrywac kolodzieja robaka wilczka itp. zwolnic wszystkich zagranicznych i przygotowac sie na przyszly sezon. Anthony Beane moze i jet dobry ale czolowka juz go rozgryzla,,,a raczej rozgryzla zespol ze glownie graja na niego,,,,pozycji i tak nie poprawia

do Kibic L_kosz, - 11.03.2018 04:13:15, *.dynamic.chello.pl

to Ty nie rozumiesz, mózgu. Nie znasz znaczenia i sensu tej sentencji. Piszesz dla samego pisania, bez rozumienia. Poczytaj chwile imbecylu i potem cytuj.

kibic L_kosz - 11.03.2018 07:43:19, *.dynamic.chello.pl

'zasada polegająca na skłócaniu ludzi, sianiu niezgody, by móc łatwiej rządzić'; fraza, hist. łac. divie et impera ; dewiza królów: Filipa II Macedońskiego..
Sam jesteś imbecylem. Pisząc to miałem na myśli tę właśnie zasadę. Widzę, że uderzyłem w czuły punkt obrońco, popleczniku, stronniku czy tam kimkolwiek jesteś. Przeanalizuj trochę rozwój sytuacji w L_kosz od czasu pojawienia się w niej pana JJ. Doszedł do obecnej pozycji kierując się właśnie tą dewizą. Zauważ, że doceniłem także jego sukcesy, widząc jednocześnie wady. Dla mnie liczy się tylko Legia a nie osobiste sukcesy pana JJ.

Kibic (L) - 11.03.2018 16:00:11, *.static.ip.netia.com.pl

39 pkt. w plecy, toż to przepaść. I co na to ten bałkański trener. On powinien się spalić ze wstydu. A góra Sekcji Koszykówki powinna go wywalić na zbity pysk.

Kibic (L) - 11.03.2018 16:03:36, *.static.ip.netia.com.pl

No i Beane tak jak pisałem wcześniej ZOSTAŁ ROZPRACOWANY.

J.M. - 11.03.2018 22:15:07, *.centertel.pl

Pierwszy rozsądny ruch to właśnie Spasev na taczce do domu