Rezerwy: wygrana z Sokołem Serock

Raffi, źródło: Legionisci.com

Druga drużyna Legii na zakończenie okresu przygotowawczego rozegrała sparing z występującym w LO Sokołem Serock. Mecz miał posłużyć lepszemu przyswojeniu i realizacji przygotowanych schematów oraz daniu pozytywnego impulsu przed rozgrywkami. Zadanie to udało się bardzo dobrze, gdyż legioniści wygrali 8-1, a hat-tricka ustrzelił Michał Góral. W niedzielę o 12 w Ząbkach inauguracja rundy wiosennej - mecz z 3. w tabeli Lechią Tomaszów.

W spotkaniu wystąpiło również kilku zawodników, którzy znajdują się w szerokim składzie pierwszej drużyny, ale część z nich w razie potrzeby będzie być może częściej występować w "dwójce" (Kudrjavcevs, Iloski, Praszelik, Bartczak, Turzyniecki, Najemski, Kwietniewski).

Legia II Warszawa 8-1 (5-0) Sokół Serock
Gole:
1-0 15 min. Michał Góral
2-0 17 min. Robert Bartczak
3-0 22 min. Michał Góral
4-0 40 min. Mikołaj Kwietniewski
5-0 43 min. Robert Bartczak
5-1 60 min. Bartosz Kowalski
6-1 70 min. Michał Góral (rzut wolny)
7-1 78 min. Mateusz Bondarenko
8-1 84 min. Arkadiusz Najemski

Legia II: Vjaceslavs Kudrjavcevs - Łukasz Turzyniecki, Arkadiusz Najemski, Bartosz Gęsior, Konrad Matuszewski, Brian Iloski, Michał Karbownik, Mateusz Praszelik, Robert Bartczak, Mikołaj Kwietniewski, Michał Góral oraz: Mateusz Bondarenko, Amos Shapiro-Thompson, Grzegorz Aftyka, Bartosz Rymek, Paweł Łakota (br)
Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Marek Saganowski

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.