Jarosław Przybył - fot. Mishka / Legionisci.com

Przybył sędzią meczu z Lechią

źródło: Legionisci.com

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził cztery spotkania stołecznego zespołu - 3 wygrane i jedno przegrane. Lechii sędziował raz (2-0 z Wisłą Płock).

Obsada sędziowska 27. kolejki:
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice: Bartosz Frankowski (Toruń)
Pogoń Szczecin - Cracovia: Piotr Lasyk (Bytom)
Wisła Płock - Korona Kielce: Łukasz Szczech (Warszawa)
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok: Tomasz Musiał (Kraków)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Arka Gdynia - Termalica Nieciecza: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (21)

@rek - 08.03.2018 13:49:47, *.dynamic.chello.pl

W dupę jeża, teraz to każdy będzie się bał Szymona Marciniaka jak ognia... I to nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie...:)))

Zajmon Szczecin - 08.03.2018 13:51:31, *.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz o sędziowskie decyzje jestem w miarę spokojny resztę muszą zrobić piłkarze. Forza Legia!

Gienek - 08.03.2018 13:57:01, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Przybył nie jest zły, powinien neutralnie sędziować. Za to PZPN tradycyjnie wspiera łacha - przecież Musiał bankowo podyktuje jakiegoś karnego z kapelusza dla amiki albo da czerwoną kartkę Jagiellonii. Centrala tradycyjnie dba o Poznań, bo już dawno nie zdobyli mistrzostwa.

Sawo - 08.03.2018 14:31:32, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Gienek

Oby zdarzylo sie dokladnie tak jak mowisz. Mam nadzieje ze wlasnie tak sie stanie.

(L)eming - 08.03.2018 14:33:07, *.mf.gov.pl

Karny dla amici czy czerwona dla baby jagi to chyba dobrze dla nas.

Max - 08.03.2018 14:33:30, *.telnaptelecom.pl

Dramat. Jeden z gorszych.

denIs - 08.03.2018 14:46:51, *.dynamic.gprs.plus.pl

Widzę ze Marciniak dostał karę ze taki mecz sedziuje :)

allroad - 08.03.2018 14:47:39, *.internetdsl.tpnet.pl

A widzieliście co marciniak wyprawiał wczoraj w meczu Tottenham-Juventus? :-) tyle błędów popełnił że chyba dłuuugo nie posędziuje meczu LM :-)))

ludzik - 08.03.2018 14:54:23, *.centertel.pl

Akurat dobrze by bylo gdyby Jaga stracila punkty. Raczej ciezko bedzie Lechowi zdybyc mistrza wiec nie wiem skad twoje insynuacje. A skoro tak cie interesuje Lech to idz do nich a tutaj swoich wypocin nie udostepniaj. Oni lubia tworzyc teorie spiskowe... a jesli Legia bedzie grac tak jak zagrala z Jagiellonią to zaden sedzia ci nie pomoże

eth - 08.03.2018 15:23:30, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeden z lepszych, nieporównywalny do Franków czy Złotków.

3er - 08.03.2018 15:35:00, *.static.chello.pl

Po ostatniej kolejce to teraz każdy sędzia będzie się bał co kolwiek odgwizdać na naszą kożyść przez tą nagonke kochających inaczej.

Jerz z Potoku - 08.03.2018 15:54:51, *.dynamic.chello.pl

~ @rek - dobrze prawisz, ale więcej nie postponuj [jeża] - to bardzo pożyteczne zwierzątko...
@Gienek - niech Twoje prorocze słowa w czyn się obrócą. Zapewne nikt z nas z tego powodu łzy nie uroni...

erer - 08.03.2018 16:25:57, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Komu sędziują Sieja i Wałek? Dawno ich nie było w składzie sędziowskim na mecze Ekstraklasy.

Alan - 08.03.2018 16:56:10, *.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ Gienek
Ty tak na serio ?

mietek - 08.03.2018 17:02:07, *.internetia.net.pl

@ludzik: Wiesz, najważniejsze jest to, żeby sędzia nie przeszkadzał. Bo pomagać nie musi. Legia jest na tyle silna, by sama wygrywać.

Kabaret - 08.03.2018 17:47:12, *.static.ip.netia.com.pl

No to sie Szymon Varciniak doigrał juz wszyscy widza ze ma posciel Legii Warszawa ale w europie ma po rajtach

Dziadek 46 - 08.03.2018 17:49:05, *.215

A jednak we Wrocławiu w 61 min wyciągnął karnego z kapelusza dla Śląska

@rek do JzP - 08.03.2018 18:23:18, *.dynamic.chello.pl

Całe szczęście, iż nie napisałem jeża przez "rz".., bo miałbym u ciebie przerąbane...:))) Z kiciorem, co do jeża...:))) Pozdro (L)

Hmmm - 09.03.2018 07:41:51, *.play-internet.pl

I tak go pudel przekupi!

L - 09.03.2018 10:33:42, *.range86-168.btcentralplus.com

Ja osobiscie nie lubie tego sedziego . taki slimok!!! LEGIA MISTRZ!!!!!

Inowroc(L)aw - 10.03.2018 17:58:39, *.play-internet.pl

Do znawców: Szymon Marciniak dlatego sędziuje w poniedziałek, żeby mógł odpocząć po meczu sędziowanym w Lidze Mistrzów, a nie za karę. Pozdrawiam