fot. Mishka / Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków

Redakcja, źródło: Legionisci.com

18 marca o godzinie 18:00 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Wisłę Kraków. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Na chwilę obecną zajętych jest ok. 26 000 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:



Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (39)

Wiąďomix - 07.03.2018 10:23:45, *.lsas.aero

17 Marca Świt Nowy Dwór- Widžew.

Juri - 07.03.2018 10:25:55, *.216

Dobry meczyk się szykuje.

Rychu - 07.03.2018 11:01:46, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Obecność obowiązkowa. Dobry mecz będzie, zarówno na boisku jak i na trybunach.

ZŁOWROGI - 07.03.2018 12:04:53, *.acn.waw.pl

Antolić idiota niech gra, może znowu przegra nam mecz przez swoją głupotę i brak profesjonalizmu. Sfrustrowany piłkarzyna

wojtas - 07.03.2018 13:59:42, *.play-internet.pl

Co ty chcesz od Antologia?Spoko gość z niego.

DO ZŁOWROGI - 07.03.2018 14:06:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Człowieku to dopiero jego 2 czerwona kartka w karierze każdemu może się zdarzyć lepiej zajmij się Jędzą który łapie głupie kartki co mecz

do Wiadomix - 07.03.2018 14:11:49, *.246

w sobotę wyjazd na rts z Sulejówkiem ;)

PORTOWIEC - 07.03.2018 16:18:19, *.centertel.pl

ZLOWROGI, jedziesz na Antolica za cz.kartke, ale jakby faulowal ratujac Legie przed utrata gola, to pewnie bylby "super zawodnik". Tak jak ci idioci, co jada na Kuchego, a potem dra ryja, ze jednak "Kuchy King". Szkoda gadac.

do Wiadomix i innych ze Świtu i okolic - 07.03.2018 18:49:20, *.centertel.pl

Lepiej na tym meczu Świt-rts pilnujcie swoich barw. Zarówno w trakcie spotkania jak i w okolicach stadionu. Znając widzew to mogą chcieć się popisać i zgarnąć trochę Waszych barw ale i Legijnych. Pozdro z Ży(L)ety.

Josin z bazin - 07.03.2018 22:31:18, *.centertel.pl

Za taka podake nie zapłacę wole 5 kroleszczakow i pizze w knajpie niż oglądanie Kucharczykow i innych pajaców . Pozdro dla kumatych i rozsądnych w portfelu . A miodzio niech sie zastanowi nad sobą ...

AAA - 08.03.2018 07:37:04, *.dynamic.chello.pl

Do Portowiec:Kuchy King?Chyba u Ciebie w kiblu tak śpiewasz.

złowrogi do złowrogi - 08.03.2018 10:53:06, *.acn.waw.pl

Słuchaj to nie był przypadek tylko celowe, złośliwe, bezmyślne, nieodpowiedzialne, idiotyczne zachowanie. Nie ma usprawiedliwienia

Do josin z bazin - 08.03.2018 11:40:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I bardzo dobry wybór. Jednego pazia mniej.

PRAGA (L) - 08.03.2018 15:50:11, *.11

STOP WIRTUALNEJ NAPINCE

Grzesiek - 08.03.2018 18:41:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy ktoś się orientuje czy jest gdzieś na oficjalnej stronie jakiś licznik ile na daną chwile jest sprzedanych biletów?

M3 - 09.03.2018 11:22:08, *.play-internet.pl

Kuchy King i tak będzie zawsze pajacu AAA. CAŁY POZNAŃ CHÓREM !

ktoś - 09.03.2018 12:06:30, *.dynamic.chello.pl

Ile goli ma Legia!!??

Butch - 10.03.2018 20:40:59, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dużo . Pozdro (L) .

Gienek - 13.03.2018 11:14:52, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Będą filmy???

s16 - 13.03.2018 11:23:31, *.dynamic.chello.pl

bilety można również kupować w FanCorner C.H. Janki

Niki - 13.03.2018 11:29:04, *.play-internet.pl

Ile Wisła zamówiła biletów ? Raczej więcej niż tys ich nie będzie...

do redakcji - 13.03.2018 11:33:22, *.static.chello.pl

nie tak duzo jednak

Marek - 13.03.2018 11:56:35, *.181

Ma być zimno więc frekwencja na poziomie 12 tyś będzie sukcesem. U nas nie ma tradycji chodzenia na mecze mimo wszystko pełne stadiony w lidze to tylko Widzew, Górnik i Ruch. Niestety reszta to bez komentarza.

Cult❤️Legia - 13.03.2018 12:16:39, *.128

Dzieci do 13 lat za darmo ludzie po 50tce za darmo studèci do 26 za darmo I mały experymênt ha Heiden mecz i zapełniony stadion ! ok ?DM, jak za dawnych Ł3 lat✨⚽️⚽️⚽️✨

Anty gts - 13.03.2018 12:32:40, *.centertel.pl

Wszyscy na Legie i jedziemy z dopingiem, lider musi być nasz! Będą filmy!?

Do Niki - 13.03.2018 15:06:00, *.dynamic.chello.pl

To się mylisz

Hubi38 - 13.03.2018 16:11:17, *.dynamic.gprs.plus.pl

Obecność obowiązkowa!!! No chyba że ktoś musi być w pracy

Gbur - 13.03.2018 16:15:53, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Trzeba być czujnym na mieście, bo ruch i widzew mogą chcieć zrobić niespodziankę. Pod stadionem też trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Safek - 13.03.2018 21:56:31, *.telico.pl

Ktoś z Bielska lub Oświęcimia się wybiera i ma wolne miejsce w aucie?

Cult❤️Żyleta - 13.03.2018 23:54:57, *.130

Goście pewnie zaatakujá małolatòw naszch ukradná barwy i bédá chcieli je spalić w czasie meczu,wiéc!do wszystkich chodzić tylko w silnych grupach po mieście i być przygotowanym na walki na ulicach naszej Warszawy✨⚽️

wszyscy na mecz ! - 14.03.2018 15:02:42, *.static.chello.pl

widzew ma wspierac wisłe !

Tomasz (L) - 14.03.2018 22:30:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

(L)egia , Radomiak , Zagłębie , Olimpia , Fc Den Haaga , Sochaczew , Sparta Brodnica . A przyjeżdża Skisła , Fidzew i
''automonia '' szlońska , może jeszcze Zalana Toruń . Kto nas obroni , jak przyjdą oni ? Uuuuh .... Chociaż , czujność tak , mogą coś próbować . To zdrajce i degeneraty .

heniek - 15.03.2018 15:06:56, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Bilety na Żyletę, na Deyny i na Brychczego powoli się kończą. Na Krytej jeszcze jest sporo biletów.

autor - 16.03.2018 12:16:49, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Już prawie 24 tys. zajętych. Będzie komplet.

Sadyba Fans - 16.03.2018 12:42:49, *.15.ncs2012.pl

chyba już 24 tys. zajętych a nie 22 ;)

WSZYSCY NA WISŁE!!!! - 16.03.2018 21:53:32, *.static.neospot.pl

DAWAĆ WSZYSCY !!!!!!!!!!

BĘDZIE MOC !!!(L)!!!!

Cult⚽️Legia - 17.03.2018 00:24:07, *.61

26tyś!max bêdzie,co niema chétnych?! na pełny stadion?!Wszyscy!na!mecz!nad!Wisłe!

PRAGA (L) - 17.03.2018 06:33:13, *.centertel.pl

A Wy dalej swoje.... STOP WIRTUALNEJ NAPINCE. LEGIA TO MY !!!

do Praga (L) - 17.03.2018 07:07:51, *.play-internet.pl

Przecież to dzieciaki,które ani na Świcie ani jutro na Legii nie będą bo tacy z nich kibice,ale na internecie to są ura bura.