fot. Woytek / Legionisci.com

W poniedziałek mecz koszykarzy na Bemowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Koszykarze Legii w najbliższy poniedziałek rozegrają pierwsze po ponad miesięcznej przerwie, spotkanie ligowe przed własną publicznością. Rywalem naszej drużyny będzie zespół Kinga Szczecin, a początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Serdecznie zachęcamy do wspierania naszej drużyny w hali przy ul. Obrońców Tobruku 40 na Bemowie. Bilety na mecz można kupować tutaj oraz bezpośrednio przed spotkaniem przy wejściu do hali.

Adres hali: Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 40 (OSiR Bemowo)
Pojemność hali: 990 miejsc
Cena biletów: 10, 15 i 25 zł (ulgowe), 15, 20 i 35 zł (normalne)
Termin meczu: 12 marca (poniedziałek), g.19:00

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (15)

Kamil - 10.03.2018 19:13:44, *.186

ktoś jeszcze chodzi na to ? przecież i tak spadną.

...DO MYŚLENIA - 10.03.2018 19:25:46, *.internetia.net.pl

SZCZĘŚLIWE UTRZYMANIE - POWINNO DAĆ WSZYSTKIM DO MYŚLENIA PRZED NOWYM SEZONEM , ŻE CHCĄC POGRAĆ W TEJ NAJWYŻSZEJ LIDZE ROZGRYWKOWEJ TO KONIECZNE BĘDĄ MEGA WZMOCNIENIA NA NOWY SEZON

gresiek do Kamil - 10.03.2018 19:59:34, *.centertel.pl

Ty na pewno nie chodzisz już na to, bo Ci na tym nigdy nie zależało...

do kamil - 10.03.2018 20:52:34, *.lukman.pl

Przecież głąbie mają zapewnione utrzymanie wiadomo z jakiego powodu. Nikt nie chodzi na wyniki tylko dla atmosfery pikolu!!!

Olo - 10.03.2018 21:50:11, *.centertel.pl

już lece :)

Cult❤️Legia - 11.03.2018 00:45:55, *.92

Chodzi sie na Legie Kosz! nie na żużel!

do kamil - 11.03.2018 10:43:01, *.play-internet.pl

Kibic sukcesu widze z Ciebie,na pilke jeszcze chodzisz czy jak jesteśmy na drugim miejscu nie na pierwszym to już dziadostwo dla Ciebie i szalik schowany na dno szafy?

do Kamil _Kibic (L) - 11.03.2018 15:45:30, *.static.ip.netia.com.pl

Koszykarze Legii pozostają w PLK. A dlaczego to poszukaj sobie we wcześniejszych informacjach. Poza tym zobacz tabelę PLK to może się Tobie rozjaśni.

Kibic (L) - 11.03.2018 15:48:09, *.static.ip.netia.com.pl

Kamilu. Nikt nie każe tobie chodzić.

Może............. - 11.03.2018 18:31:12, *.static.ip.netia.com.pl

Może będzie jkakaś oprawa pt. "A Spasevowi już dziękujemy".

Do Może..... - 11.03.2018 21:36:17, *.dynamic.chello.pl

Popieram apel o oprawę dot spaseva. Dodałbym jeszcze parę gorzkich słów w stosunku do JJ.
.

J.M. - 11.03.2018 22:06:47, *.centertel.pl

Przesłanie do Spaseva to konieczność

NIE spasev - 12.03.2018 09:55:10, *.58

To nie wina Spaseva że klub ma takich zawodników a nie innych.... Czy jak legia przegrywala w LM 6:0 czy 8:4 podnoszone było takie wielkie halo? Zarząd klubu walnął gowno nie transfery

do NIE ... - 12.03.2018 11:16:33, *.dynamic.chello.pl

Zarząd Legii nie ma tu nic do gadania. Za transfery odpowiada dwóch ludzi: pan Widomski i władca jankowski

Spasev i kadra koszykarzy - 12.03.2018 12:43:44, *.static.ip.netia.com.pl

To co to za trener, skoro nie ma wpływu na politykę kadrową zespołu ? Czyżby był FIGURANTEM ? Przecież jak zostawał trenerem to na pewno stawiał swoje warunki. No chyba,że został trenerem z tzw. ŁAPANKI.