fot. wfs.fotolog.pl

Dzień Kobiet - wszystkiego najlepszego Legionistki!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim fankom Legii Warszawa najserdeczniejsze życzenia - wszelkiej pomyślności, radości życia i dużo zdrowia. Niech uśmiech nie znika z waszych twarzy, szczególnie podczas meczów ukochanej drużyny :) Wszystkiego najlepszego!

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (17)

Juri - 08.03.2018 09:32:28, *.centertel.pl

Zdróweczka kobiety.

ja - 08.03.2018 10:50:30, *.189

Wszystkiego najlepszego dla piękniejszej strony trybun :)

Misza_Praga - 08.03.2018 11:18:43, *.dynamic.gprs.plus.pl

Naj(L)epszego d(L)a Pięknych DAM naszych trybun

Ronny - 08.03.2018 11:37:02, *.dynamic.chello.pl

Najlepszego Jestescie Naj(L) epsze

Darek - 08.03.2018 11:55:15, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Drogie panie Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Legionistka - 08.03.2018 13:11:18, *.chem.uw.edu.pl

Dziękuję!Jakiś prezent dziś w postaci biletu na mecz by się przydał!

sebek - 08.03.2018 13:48:22, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

pozdrówki dla maniurek w dniu ich święta

do redakcji - 08.03.2018 14:48:35, *.acn.waw.pl

redakcjo słyszeliście prośbę Legionistki :-))))

miron - 08.03.2018 15:49:18, *.play-internet.pl

wszystkiego naj naj kobiełki;)

EweLina - 08.03.2018 17:28:59, *.dynamic.mm.pl

Dziękuje za życzenia ;)

raz do roku - 08.03.2018 18:38:08, *.dynamic.chello.pl

Piękne życzenia.
PS
pamiętacie, że nie ma dla was miejsca w młynie...

przecinak - 08.03.2018 19:30:06, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszystkiego naj naj dla wszystkich pięknych Legionlistek od w(L)kpt.

pnk - 08.03.2018 19:56:06, *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego dla tych, które nie sępiąw komentarzach :)

do raz do roku - 09.03.2018 08:05:59, *.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W punkt. Wstyd. Stare "G" kipialo od fanatyczek. Jezeli cokolwiek mozna by bylo zmienic na Naszej trybunie, to jest wlasnie to i tego Naszym Paniom zycze.

Andrew LEGIA - 09.03.2018 10:43:19, *.range86-168.btcentralplus.com

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MOJEJ CORECZKI WERONISI LEGIONISTKI - PRZESYLA TATUS W DNIU SWIETA KOBIET.LEGIA MISTRZ !!!

Kamil - 09.03.2018 13:42:40, *.mcx.pl

Moja żona twierdzi, że ten graf jest nie fer. Panie są jeszcze rude i blond (jak moja).

Prawi(L)ny - 04.05.2018 13:25:01, *.play-internet.pl

Misza_Praga a żonie już złożyłeś życzenia? Czy znowu wygląda jak panda?