Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com

Szymański: Najważniejsze jest dobro drużyny

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Mam nadzieję, że w niedzielę na boisku zobaczymy tego Sebastiana Szymańskiego z Lubina. W trakcie meczu zostałem uderzony w nogę i dlatego z Cracovią nie zagrałem na 100% swoich możliwości. Dostałem od trenera szansę, może nie wyszło, ale w meczu z Lechią zrobię wszystko, żeby było lepiej - mówi przed niedzielnym spotkaniem Sebastian Szymański.

- Nie denerwuję się, kiedy zaczynam mecz na ławce. To trener decyduje, a ja szanuję jego decyzje. Gdybym był gotowy, żeby za każdym razem grać od pierwszej minuty, pewnie bym grał. Myślę, że jeszcze nie jestem. Najważniejsze jest dobro drużyny i wygrane mecze.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (12)

- 09.03.2018 17:11:55, *.centertel.pl

Albo mnie sie zdaje albo mlodemu zaczyna sie w doopie przewracac.za duzo pochwal po jednym meczu..Mlody jak to czytasz to czas najwyższy na silownie troche pochodzic.bo te Twoje 50 kg to pierwsze lepsze wiatry harpaganow zdmuchną

old_fan - 09.03.2018 17:59:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

Gdyby tak naprawdę myślał, to by podał do Hamalainena na czystą, a nie walił w Buricia z ostrego kąta...

rob - 09.03.2018 18:26:36, *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Przecinek
A z którego akapitu tej krótkiej wypowiedzi wyciągnąłeś takie wnioski, że się Szymańskiemu w dupie przewraca? Bo ja - być może mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem - raczej widzę tu dużo pokory.

@rob - 09.03.2018 18:33:29, *.centertel.pl

Z tego ze w ogole wywiadów udziela

- 09.03.2018 18:42:03, *.centertel.pl

Old fan ma racje.bo czy wudzial ktos kiedys pilkarza ktory by powiedzial "najważniejsze jest dobro moje a nie drużyny"?? Oni mówią to co chcemy slyszec.dopiero jak ich klub sprzeda albo odda to wychodzi z wielu frustracja i kwiatki typu "bylem jak Ferrari ale w garazu"

rob - 09.03.2018 18:53:33, *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@przecinek
Jak byś był prawdziwym kibicem Legii to byś wiedział, że ta wypowiedź to nie wywiad tylko fragment wypowiedzi z tradycyjnej cotygodniowej przedmeczowej konferencji prasowej Trenera Jozaka na którą zawsze zapraszany jest jeden z zawodników. Dzisiaj był to właśnie Sebastian Szymański. Konferencja jest zawsze do obejrzenia na YT do czego Cię gorąco zachęcam.

@rob - 09.03.2018 19:11:54, *.centertel.pl

Nie oglądam konferencji prasowych od kąd trenerem jest Jozak.po prostu wiem ze ten pan bardzo dużo i pięknie mowi.a jakbys byl prawdziwym kibicem Legii to bys wiedział ze Legia jeszcze nigdy nie wygrala meczu na konferencji tylko na boisku ;)

mietek - 09.03.2018 21:09:10, *.internetia.net.pl

@ @rob: Przynajmniej jest czego posłuchać. A nie słodkie pi*dzenie frazesami, jak to miał w zwyczaju Magiera.

tom - 09.03.2018 21:27:01, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj piłkarzyku, dużo się musisz jeszcze uczyć!!! Trzeba było zagrać do Hamy do pustaka to każdy by wiedział że myślisz! A tak jesteś przeciętniakiem a robią z Ciebie gwiazdę! Strzel parę goli i zalicz parę asyst dopiero się bujaj po Warszawie! A narazie trenuj i miej pokorę! Masz już tyle lat że czas byś coś osiągnął w dorosłej piłce!Wiecznie młody nie będziesz!!! (L)

- 09.03.2018 22:20:34, *.centertel.pl

@mietek mam bardzo ograniczone zaufanie do trenera i jego pracy.jak (tfu tfu) nie wygramy ligi to liczę ze posluchasz go na konferencji z tą samą przyjemnoscią co zwykle.ale mam nadzieję ze wygramy w przekonującym stylu.. to i ja wtedy poslucham i przyznam ze sie mylilem co do jego osoby

gumis1984 - 10.03.2018 00:53:56, *.dynamic.chello.pl

Pisanie o wygraniu ligi w przekonującym stylu to jak szukanie złotego pociągu. Nasza liga się mocno spłaszczyła i podobnie jak było to w ostatnich latach tak i teraz Mistrza wygramy maks 3-5pkt. Skończyły się czasy gdzie na 5-6 meczów przed końcem sezonu był Mistrz. Piłkarsko było by to z pożytkiem dla Mistrzowskiej drużyny, dla poziomu oglądalności ujemne. Dramaturgia z przedłużeniem meczu jagielonii z pyrami budowała napięcie. Niestety liczy się kasa bo kto by przychodził na ostatnie 5 kolejek jak znane by były dwie spadające drużyny i całe podium? Jedynie prawdziwi KIBICE dla których czy jest -20 czy +30 mecz to rzecz święta. Ilu jest takich w klubach 15?-20%?

Do old_fan - 11.03.2018 00:48:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie był taki ostry kąt . Z takich pozycji się strzela , podjął dobrą decyzję , źle wykonał . Mógł np. lobować na drugi słupek . Ale że strzelał , to dobrze . Z takiej odległości to się strzela . A dzisiaj Niedziela .