Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - King Szczecin - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - King Szczecin - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 12 marca 2018 r. godz. 20:45

Koszykówka: Legia Warszawa 74-84 King Szczecin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 32. kolejki PLK koszykarze Legii przegrali z zespołem King Szczecin 74-84. Wyniki poszczególnych kwart: 16-31, 16-19, 11-16, 31-18. Kolejne spotkanie przed własną publicznością drużyna Tane Spaseva rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 18, a rywalem będzie Trefl Sopot. Więcej informacji w dziale Koszykówka.
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Hugollka

fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - King Szczecin - fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (21)

Kamil, 12.03.2018 20:58:19 - *.216

pisałem, że nie idę bo przegrają. Kiedy prezesi zaczną dbać o drużynę, a nie o własne portfele (tylko słyszymy o kolejnych sponsorach) i ją odpowiednio wzmocnią to się pojawię. Na razie bez odbioru.

Oj Kamil ..., 12.03.2018 21:29:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Przegrali, bo nie byłeś na meczu-:((( A tak na poważnie to za kogo ty się masz pajacu ?

Kibic (L), 12.03.2018 21:33:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Planowana porażka. King w 4QT odpuścił, ale miał taką przewagę, że mógł sobie na to pozwolić. Co do naszych to Spasev jak dotąd niczego ich nie nauczył. Jedynie co dobrze jemu wychodzi to darcie japy.

TRZEBA SZCZĘSCIU POMÓC, 12.03.2018 22:19:20 - *.internetia.net.pl

NA NOWY SEZON POTRZEBNE BĘDĘ MEGA WZMOCNIENIA ABY W TEL LIDZE COŚ POWALCZYĆ NIŻ O JEDNORAZOWĄ WYGRANĄ

kibic_L, 12.03.2018 22:50:13 - *.dynamic.chello.pl

Takich pajaców jak Kamil rzeczywiście nam nie potrzeba na meczach. Ale coś jest na rzeczy bo dziś trybuny i doping wyglądały żałośnie. Gorzej wyglądała tylko gra naszych zawodników. Obserwując miotającego się i wrzeszczącego bałkańca (głównie do siebie, ale tak by widział to siedzący w pobliżu JJ), mylnie przez niektórych nazywanego trenerem miałem nieodparte wrażenie, że to jest agonia naszej drużyny. Bez pomysłu w ataku, bez zaangażowania w obronie drużyna stacza się na dno i kompromituje nasze barwy. Krew mnie zalewa, że jeszcze nikt nie ryknął i nie walnął pięścią w stól. Dosyć głaskania i pier...enia - właściciel sekcji (czytaj Jarosław Jankowski) jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. Zatrudnił nieudacznika z PLK - niejakiego Widomskiego oraz zmienił trenera na wyrób treneropodobny i mamy to co mamy. Chodzą słuchy, duża część drużyny ma dosyć tego błazna na ławce i może dlatego gra tak wygląda. Jego taktyka polegająca na tym aby cała drużyna grała na dwóch czarnych (żeby było jasne - nic do nich nie mam) jest gówno warta - świadczą o tym wyniki. Widać po zachowaniu zawodników na rozgrzewce i w trakcie meczu, że dobra atmosfera w drużynie to jest coś co uleciało z chwilą objęcia posady przez spaseva. Ten sezon fartem uratowany ale czarno widzę następny, gdy u steru sekcji będzie obecna ekipa.

Japa, 12.03.2018 23:00:27 - *.centertel.pl

Tylko bojkot zaorać i nie siać więcej .. żenada i banda leszczy

Kibic (L) do kibic_L, 13.03.2018 08:13:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Ten Spasev powinien być posądzony o mobbing. Podobno na treningach też wyżywa się na zawodnikach. Ale jak na to sobie pozwalają to ich sprawa. A co do ludzi,że było mało to może i lepiej, bo było bardziej kameralnie. Gorzej wyglądał młyn. Tam była tragedia. Może to wszystko dlatego,że grali w poniedziałek ?

tutu, 13.03.2018 08:28:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co tak jedziecie po J.J. toż to jest geniusz
przewidział że Słupsk się wycofa i dzięki temu sporo zaoszczędził (po za wstydem) na następny sezon.
W przyszłym roku ten geniusz zarządzania pokaże Wam do czego jest zdolny.Pierwsza drużyna i 2 liga bierze równo 20-40 w plecy to taki plan na wzmocnienie i przyciągnięcie kibiców.Najważniejsze dobre samopoczucie bo to wszystko wina prezesa,którym jest nie JJ tylko Robert Chabelski.

Kibic(L), 13.03.2018 08:46:47 - *.static.ip.netia.com.pl

Nasi od innych zespołów odstają w przygotowaniu fizycznym. Qrwa, czy ten Spasev tego nie widzi ? No chyba, że każdy zawodnikach ma wyglądać ja on, czyli jak szkieletor.

Tak uważam......, 13.03.2018 08:52:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Pana Chabelskigo za jego zasługi należy UMIEŚCIĆ w gablocie jako osobę zasłużoną na początku koszykarskiej drogi Legii. Bo teraz działa jako "sztuka".

LLLLLLLLL, 13.03.2018 09:38:34 - *.play-internet.pl

T.Spasev powinien byc juz dawno wyrzucony na zbity pysk pod jego rzadami zespol wyglada coraz gorzej .!!!!! panie Spasev co pan zrobil z zespolem podczas miesiaca przerwy w rozgywkach ????? tlumaczy sie pan na konferencjach wyssanymi z palca historiami jak brak SELAKOVSA ktory byl posmiemiskiem w lidze i gral u pana tez epizody .O co tu chodzi ze w Klubie trzymaja takiego pajaca? zmienil w zespole wszystko zawodnikow taktyke na podworkowa efekt jest taki ze graja gorzej niz za trenera Bakuna jak trenerem byl P.B zespol walczyl przegrywał ale sie bił z duzo gorszymi obcokarajowcami
w skladzie a teraz to jest dramat !!!!!!! Bałkaniec zabił ducha w tym zespole !!! zwolnic i zatrudnic kogos godnego Legii . !!!!

Obserwator, 13.03.2018 10:10:36 - *.centertel.pl

Pełna zgoda z LLL... Ale podejrzewam, że geniusz JJ podpisał ze spasevem taki kontrakt, że i tak by musiał wybulić mu całość po zwolnieniu. Podobnie sytuacja wygląda z hiszpanem, który jest już ponoć zdrowy ale żeby grał trzebaby zapłacić za jego licencję. Dlatego taki marazm będzie trwał do końca sezonu. Nie sądzę również, że marna gra wynika ze słabego przygotowania fizycznego zawodników. Po prostu nikomu nie chce się umierać dla takiego błazna jak spasev. Ryba psuje się od głowy, to prawda stara jak świat. Frekwencja na meczach słaba i będzie jeszcze słabsza bo coraz mniej ludzi chce płacić za bilety i oglądać ten kabaret z błaznem na ławce w roli głównej, poza oczywiście osobami mającymi darmowe wejściówki. Ciekaw jestem jaki szanujący się zawodnik będzie chciał uczestniczyć w czymś takim w przyszłym sezonie. O sponsorach już nie wspomnę.

Czarno widzę..., 13.03.2018 10:34:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Może sponsorzy wpłyną na Sekcję Koszykówki. Bo do nich należy ostatnie słowo. Nie ma wyników, niea kasy. Proste ?

Obserwator, 13.03.2018 14:57:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Pozdrawiam Obserwatora nr1 bo widze, ze nas jest dwoch. Zgadzam sie z tutu, Kibicem(L), Tak uważam , LLLL i oczywiście z Obserwatorem nr1. Błąd za błędem, wyrzucone pieniądze w błoto tym sezonie. JJ sie nie nadaje a Pan Chabelski chyba jest rzeczywiście na sztukę bo nie ma siły charakteru zeby cokolwiek zmienic albo działa w porozumieniu z JJ. A Spasev jest największym nieporozumieniem w ty całym kabarecie. Najbardziej szkoda pracy Trenera Bakuna.

Wstyd, 13.03.2018 17:15:43 - *.dynamic.chello.pl

Zaorać

Kibic (L), 13.03.2018 17:41:49 - *.centertel.pl

Fakt, że grają w PLK, ale kto mógł przypuszczać iż drużyna będzie tak się kompromitować. Przecież GTK Gliwice do PLK weszli razem z nami i dają sobie radę. A co na to sponsorzy ?

Kibic (L), 13.03.2018 17:47:58 - *.centertel.pl

Czy ktoś może wie, kiedy wreszcie zagra Hiszpan ?

Do kobic (L), 13.03.2018 19:44:54 - *.centertel.pl

Nie zagra, bo nie ma licencji, za którą trzebaby teraz zapłacić ok. 35 tys. Była już o tym mowa na tym forum. Rozwiązać kontraktu też nie da się, bo nasi geniusze tak go podpisali, że taniej jest go utrzymywać płacąc jakieś parę tysi niż zerwać. Zresztą w obecnej sytuacji są większe zmartwienia.

????, 14.03.2018 09:09:03 - *.static.ip.netia.com.pl

A.z tym iberyjczykiem to ma zmartwień ? Płacić jemu za nic to jakieś nieporozumienie. Może "wodzowie" niech jemu płacą z własnej kieszeni, a Hiszpan niech chociaż coś robi. Np. Niech froteruje parkiet jak się podczas meczu zawodnik obali.

look, 15.03.2018 16:52:32 - *.static.chello.pl

BRAWO PANOWIE wreszcie piszecie prawdę o zarządzaniu sekcja i o podejmowanych decyzjach.Jak wcześniej pisałem z plk nie spadniemy,kase zaoszczędzimy,mlodych ogramy same plusy co wy chcecie.A wynikl sportowy sie poprawi może w przyszłym roku. Jak kasa bedzie.Co do zespołu rezerw to przy tym trenerze nic dobrego raczej nie bedzie juz nie jeden rocznik prowadził i nie osiagnał nic szczególnego.Jak sie obserwuje jak prowadzi mecz czy tłumaczy młodym to tak jak by mówil do starych wyjadaczy. Wiidac ze nie ma podejscia i młodzi raczej go nie słuchają i jednym uchem wejdzie a drugim wyjdzie.Ciekawe jak długo bedzie trenerem drugiego zespołu?. Jak by Legia spadła z plk to wtedy moze by sie zatrzesło a tak ciepłe posadki i wszystko w nosie.

Do look, 16.03.2018 14:22:15 - *.static.ip.netia.com.pl

To tak jak jest trzy dni przed egzaminem. Jeszcze jest trzy dni i po co się sprężać. Dzień przed się nauczę. W TBL zostajemy. Ale, czy nasi skorzystają z tego i zreorganizują Selekcję koszykówki i zespół, tak aby w sezonie 2018/19 było lepiej ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.