fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia U12 - Radomiak U13

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W rozegranym w czwartek sparingu legioniści z rocznika 2006 zmierzyli się ze starszymi w większości o rok kolegami z Radomiaka. Choć goście z początku stawiali spory opór, gola strzelili gospodarze. Radomianie wprawdzie wyrównali, ale potem na boisku więcej z gry miała już Legia.

Legia U12 - Radomiak Radom U13

Strzały (celne): Legia 27 (16) - Radomiak 5 (3)
(Grano 2x25+20 minut)

Legia: Kacper Sitnik [05] - Wiktor Ziółkowski, Maciej Saletra, Adam Bąkiewicz, Piotr Żołyński, Jakub Żewłakow, Kacper Włodarek, Kacper Lepianka, Filip Kucharski, Jakub Chodkowski, Antoni Wasiak-Libiszowski [07], Dawid Foks [07], Jakub Trzaskowski.
Trener: Mateusz Majewski, II trener: Piotr Chmiel, as.: Norbert Misiak


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.