Romeo Jozak, Nenad Bjelica - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Jozak: Wielcy trenerzy nie płaczą

Mishka, źródło: Legionisci.com

Podczas konferencji prasowej przed meczem Lechią Gdańsk trener Legii Romeo Jozak został poproszony o skomentowanie wypowiedzi szkoleniowca Lecha Nenada Bjelicy, odnoszącej się do rzutu karnego po zagraniu ręką przez Wołodymyra Kostewycza. - Wielkie kluby i wielcy trenerzy nie płaczą, tylko walczą. W ostatnich dniach widziałem wiele płaczu. Powiem tak: jeśli jesteś lepszy, strzel bramki i wygraj.
- Nie widziałem trenera Tottenhamu płaczącego na konferencji prasowej, skarżącego, że został skrzywdzony przez sędziego i mówiącego, że byłoby mu wstyd na miejscu trenera Juventusu. Nie, on podszedł i uścisnął mu dłoń, bo jego drużyna była lepsza. Jestem zadowolony, że jakiś czas temu nie zatrudniliśmy w Dinamie Zagrzeb płaczącego trenera. Jeśli chodzi o rzut karny z meczu z Lechem, jaka jest różnica pomiędzy nim i nieodgwizdanym karnym dla nas w meczu z Cracovią po faulu na Vesoviciu w 45. minucie? O tym nikt nie mówi. Nikt nie mówi też o golu dla Lecha w 88. minucie w meczu ze Śląskiem Wrocław, który padł z wyraźnego spalonego. Korzystano nawet z VAR, a dzięki tej bramce Lech wygrał. Był wyraźny spalony, ale nikt tego nie komentuje. Jeśli zawodnik przyjmuje piłkę na klatkę, to co tam robi twoja ręka? Musisz się spodziewać, że w ten czy inny sposób piłka w nią trafi, a potem jest płacz, płacz i płacz... Mam już tego dosyć.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (89)

:-) - 09.03.2018 17:22:02, *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobra wypowiedz ! :-)

Kris - 09.03.2018 17:25:21, *.play-internet.pl

Krotko i dosadnie. Brawo trenerze.

mynyk - 09.03.2018 17:27:57, *.46.ip.sptelek.com.pl

Dobrze gada. Polać mu :D

PRG - 09.03.2018 17:33:13, *.dynamic.chello.pl

Trafione w samo sedno!

0055gp - 09.03.2018 17:37:31, *.211.ipv4.supernova.orange.pl

komentarz w punkt. Panie Trenerze idealne podsumowanie.

- 09.03.2018 17:40:45, *.centertel.pl

Sadząc po tej nierozstropnej wypowiedzi łatwo trenera wyprowadzic z rownowagi byle prowokacją.zacznijmy w koncu grac na poziomie i przekonywujaco wygrywac kilkoma bramkami.to nie będzie tematu.bo pilka to gra błędów takze sedziowskich

Tadziro - 09.03.2018 17:49:22, *.play-internet.pl

Mistrz! :D

KIE(L)BACHY W GÓRE!!! - 09.03.2018 17:50:35, *.dynamic.chello.pl

JAZDA Z QR.WAMI, ROMEO JAZDA Z QR.WAMI. BRAWO ROMEO, TYLKO LEGIA!!!

ludzik - 09.03.2018 18:03:04, *.centertel.pl

Przed meczem mowil ze chcieli go zatrudnic w Dinamie, ze to dobry trener teraz ze placzek. Chyba koniec znajomosci miedzy tymi trenerami. Ale powiedzial dobrze. A My Lecha kuwe kolejorza....

Daniel - 09.03.2018 18:04:10, *.centertel.pl

Wypowiedź dla gawiedzi.

WWO - 09.03.2018 18:22:19, *.play-internet.pl

Konkretnie to lubię. Brawo trenerze

Do daniel - 09.03.2018 18:27:39, *.play-internet.pl

Wypowiedz trafna i widzę, ze boli. Brawo Romeo. Beksy w calym kraju a ich drukowania bez komentarza.

grzesiek - 09.03.2018 18:37:34, *.dynamic.gprs.plus.pl

Powiem tak, Romeo to bardzo intrygująca osoba.Cieszę się że miodek wybrał właśnie jego na trenera Legii. Najlepszy trener w ostatnich latach. Legia w końcu zaczyna grać szybko, a nie człapać po boisku. WOlną i stateczną grą to można jedynie mecze remisować.

Wolfik - 09.03.2018 18:44:22, *.dynamic.mm.pl

I to jest odpowiedź. Brawo dla trenera!

Zdegustowany - 09.03.2018 18:54:52, *.icpnet.pl

A jak to się ma do płaczu o Varze Romeo?

Daniel - 09.03.2018 18:55:36, *.play-internet.pl

Akurat uważam, że karny był podyktowany słusznie. Chciałem się odnieść do stylu wypowiedzi, a nie jej meritum.

- 09.03.2018 19:02:30, *.centertel.pl

A ja uwazam ze jakby Marciniak nie gwizdnal to nikt by nie mial pretensji.a nawet bym sie pokusił o stwierdzenie ze nikt by nawet nie zauwazyl.przepisy przepisami ale takie karne to wypaczanie wyniku.niedlugo obroncy beda zwiazywac rece sznurem zeby tylko nie bylo karnego z pyty

Do bezimiennego - 09.03.2018 19:22:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Spier... do wronek. Jak to nikt by nie zauwazyl reki? Ja i cala trybuna rodzinna widziala. A po .uj machal lapami. A reka Pazdana w Lubinie to nie wypaczanie wyniku? A spalony w Kielcach to nie wypaczanie wyniku? A niezauwazony faul w cracovi to nie wypaczanie wyniku? A uznana ze spalonego bramka dla amiki ze Sląskiem to nie wypavzanie wyniku? I wiele innych sytuacji gwizdanych przeciwko Legii. Wystarczy miec odrobine uczciwosci w sobie i obiektywnego spojrzenia na zdarzenie zeby stwierdzic, ze karny byl ewidentny.

nitka - 09.03.2018 19:23:00, *.play-internet.pl

@, A ja uważam ze ze na piłce to się znasz;tylko ze na takiej co za dzieciaka babcia na drutach Ci zrobiła, wiec skończ pier...dolic.

Paw - 09.03.2018 19:39:13, *.dynamic-zab-06.vectranet.pl

Jozak
Love You

Saska Kępa (L) - 09.03.2018 19:50:56, *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie trenerze Jozak w latach 90. odebrano naszej Legii w skandaliczny sposób tytuł mistrza Polski. Odbywały się wówczas protesty nas kibiców Legii. Zarówno sztab szkoleniowy naszej Legii, jak i piłkarze negatywnie wypowiadali się wówczas o tych decyzjach PZPN. Czy Pana zdaniem "płakali" wówczas? Czy Pan uważa, że my kibice wówczas "płakaliśmy"? Czy Pan uważa, że my kibice Legii do tej pory przypominający o tej grandzie z odebraniem nam mistrza Polski w wykonaniu ówczesnego PZPN "płaczemy"?


kebaboszi - 09.03.2018 19:57:22, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie Trenerze nic dodać nic ująć!
Sport to walka przede wszystkim z samym sobą. Wielki jest ten kto z godnością umie przegrywać.

do saska kępa - 09.03.2018 20:05:52, *.centertel.pl

weź wytrzeźwiej, zanim zaczniesz pod szyldem Saskiej Kępy głupoty wypisywać...

Tagi - 09.03.2018 20:10:27, *.dynamic.chello.pl

Brawo Panie trenerze .
Ale będzie musiał się Pan przyzwyczaić , po 93 roku kartofle płaczą co rok że cała galaktyka sprzysięgłą się przeciwko nim.

Saska Kępa (L) - 09.03.2018 20:13:26, *.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@do saska kępa, 09.03.2018 20:05:52 - *.centertel.pl

Ulżyło Ci? Jeśli nie, to pohejtuj sobie jeszcze. No dalej! Bo Twój "komentarz" jest dowodem na to, że merytoryczna, kulturalna dyskusja jest ponad Twoje siły.

Kobolt do ludzik - 09.03.2018 21:05:32, *.dynamic.mm.pl

Akurat tutaj Jozak pokazał swoją inteligencję. Przegrał z płaczkiem 3:0, przed nastepnym meczem okazał mu szacunek mówiąc, że klasowego trenera chciał w Zagrzebiu. Wygrał z płaczkiem 2:1 i zrozumiał, że płaczek nie umie przegrać. Całkiem logicznie zmienił zdanie, że chyba jednak to nie jest klasowy trener... Przed naszą ekipą długa droga do topu, ale jeden trend mi się podoba nasz 3 trener z rzędu ma klasę, fajnie jakby do tego dołożyć warsztat.

mietek - 09.03.2018 21:15:57, *.internetia.net.pl

@przecinek: To może odwróćmy sytuację i niech trener łacha zachowa się jak mężczyzna i przestanie szukać naokoło usprawiedliwień na swoją niekompetencję.

Muzzy - 09.03.2018 21:25:18, *.play-internet.pl

Trener ma kohones. Mistrz.

(L)istek - 09.03.2018 21:35:03, *.play-internet.pl

Poznańskie słowiki zawsze będą płakać bo zawsze są za nami.Jak się wąchali po dupach w 2015 z Górnikiem to było dobrze.

kowaL - 09.03.2018 21:43:13, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

O czym Ty człowieku piszesz????!!!! Co Ty porównujesz???? Mam wrażenie, że jesteś kiepskiej jakości trollem i tyle, stawiasz się tu jako kibic z zasadami, że oczywiście pyrki słusznie płaczą, że może najlepiej to im honorowo oddać te punkty itd. itp. to jest piłka i raz los daje raz zabiera, jakoś te pyrki nie lamentowały jak ze Śląskiem po ewidentnym spalonym wygrali, więc daruj se te słodkie pierdzenie i może zmień barwy...

Saska Kępa (L) - 09.03.2018 22:46:03, *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@kowaL

Do mnie ten Twój hejt kolego, czy do kogoś innego?

Saska Kępa (L) - 09.03.2018 23:15:38, *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Myślałem, że Jozak to inteligentny facet, a tutaj mu słoma z butów wyszła. Prymitywny tekst propagandowy "Wielcy trenerzy nie płaczą" rzucony ku uciesze niektórych naiwniaków. Powtórka z tego pozera Leśnego. Ciekawe co takiego Jozak jako trener wygrał w swej karierze, że uzurpuje sobie prawo do tego typu aluzji w stronę innych trenerów? Z tego co mi wiadomo to nic. A jest cały szereg wybitnych, utytułowanych trenerów, którzy wielokrotnie krytykowali sędziów tak, że suchej nitki na nich nie zostawili a ich krytyka pracy sędziów odbijała się echem na całym piłkarskim świecie. Ot, pierwszy lepszy z brzegu przykład: Jose Mourinho - wygrał jako trener dwa razy Ligę Mistrzów i jeden z raz Ligę Europy. Podążając za pokręconą pseudologiką Jozaka, to Mourinho nie jest wielkim trenerem, bo wielokrotnie publicznie cisnął po sędziach, czyli "płakał". Jozak to kolejna postać, która kompromituje nie tylko siebie, ale i nasz klub. Zamiast zająć się tym od czego jest, czyli trenowaniem (tym bardziej, że gra naszych najdelikatniej rzecz ujmując pozostawia wiele do życzenia), to facio wydaje takie werdykty. W gębie jest mocny, natomiast Jego praca trenerska w naszym klubie póki co nie jest z górnej półki, czego dowodem wyniki w naszej dramatycznie słabej Ekstraklasie. Dziwię się Jozakowi, tym bardziej, że ma przy sobie tak zasłużonego, inteligentnego i wybitnego człowieka jak Pan Lucjan Brychczy. Z Pana Lucjana powinien brać przykład.

ROSOMAK - 09.03.2018 23:20:31, *.met.pl

Do saskiej kępy
Człowieku napisz jeszcze raz o co Ci chodzi czytam wypowiedź trenera i twoja nie wiem jaki masz problem z tą wypowiedzią naprawdę facet powedział jak jest i na pewno nie mówił o nas ciągle masz jakiś aleeee nierozumie jaki ty masz problem tyle
ps wiem bez przeciwników i kropek

Saska Kępa (L) - 09.03.2018 23:25:48, *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ROSOMAK

Nie moja wina wina, że masz jakieś kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Pozdrawiam.

Legionista80 do Saska Kepa - 09.03.2018 23:35:44, *.play-internet.pl

My wtedy nie "plakalismy"....powód byl powazny-okradziono Nas bez dowodow!Pzpn byl oblegany i byla proba podpalenia tego gniazda zmij!!!!! Wypowiedz Jozaka w punkt a ty jak widzisz ze nikt nie sadzi tak jak ty to przyjmij ze sie mylisz!!! LEGIA to Duma-My nie placzemy po kolejnych oszustwach tylko szukamy winy w Nas!!! Dlaczego nie strzelilismy o 1 bramke więcej a slowiki co kolejke biadola choc pol ligi sie im nadstawia....idz macic do kuchni gotowac pyry a nam daj spokoj!

Saska Kępa (L) - 09.03.2018 23:47:15, *.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Legionista80

Chcesz mi powiedzieć, że Marciniak w niedzielę nie wydrukował meczu dla nas? Po tym, gdy ten sam Marciniak trzy dni później sędziując mecz Tottenham-Juve w bliźniaczo podobnej sytuacji nie gwiżdże karnego dla Totków? Gdy w 12 albo 13 minucie jest druga ręka obrońcy Juve jeszcze bardziej ewidentny karny i Marciniak też nie gwiżdże. I Ty chcesz mi powiedzieć, że w niedzielę Marciniak nie gwizdał na naszą korzyść? Ja rozumiem, że kibicujemy Legii, że emocje, że Jaga może odjechać nam punktowo i robi się nerwowo, ale na Boga! Nie brońmy czegoś, czego się obronić nie da-drukowania Marciniaka na nasza korzyść. O ewidentnej czerwonej kartce dla Jędzy w I połowie za chamskie, z premedytacją odepchnięcie Pyrlandczyka nie wspomnę. Marciniak w niedzielę się zarzekał, że taka ręka to karny, a trzy dni później bliźniaczo podobną rękę obrońcy już nie interpretuje jako karny. Hejtowano mnie na tym portalu, wyzywano i trzy dni po meczu z Pyrlandią sam Marciniak udowodnił, że wydrukował mecz na naszą korzyść, bo nagle okazuje się, że w LM zupełnie inaczej interpretuje takie sytuacje. Kibicujmy, rywalizujmy z Pyrlandią, ale w uczciwy sposób i chociaż my kibice miejmy honor, żeby uczciwie przyznać, że Marciniak "pomógł" nam w tym meczu.

Badyl - 10.03.2018 00:19:20, *.hsd1.nj.comcast.net

Saska Kepa. Marciniak nie podyktowal karnego za reke zawodnika June i w telewizji sky stwierdzili ze sie pomylil. No wiec na Legii chyba podjal wlasciwa decyzje a potwierdzenie masz z opiniotworczego zrodla. W 93 Legia wygrala na boisku, a Lech na boisku przegral. Gdyby Lech wygral w niedziele a dopisano punky Legii, to bylaby zupelnie Inna sytuacja I nikt by sie nie dziwil ze Lech i cale jego otoczenie placze. Widzisz drobna roznice?

AAA - 10.03.2018 00:22:14, *.dynamic.chello.pl

Do Saska Kępa- Ty na pewno wiesz gdzie było dawne kino na Pl.Przymierza i jak się nazywało albo jak nazywała sie knajpa po schodkach najbliżej Ronda Waszyngtona teraz zapiekanki..wiesz?Jak nie to wypad lamusie i nie podpisuj się Saska Kępa przybyszu.

(L)egia - 10.03.2018 00:24:16, *.play-internet.pl

Jesteśmy Warsaw fans jesteśmy hooligans aaaeeejjaaoo hej Legia gol.

do @ Saska Kepa niby (L) - 10.03.2018 00:53:50, *.adsl.inetia.pl

A poszła ty stąd wroniecka.. na swoje fora. A kysz . Jeszcze paru młodzianków niedoświadczonych wdaje się z czymś takim w dyskusje. Przepraszasz publicznie za wasz grzech śmiertelny w roku 1993 ? Jak nie , to napisz, że to był przekręt i tytuł należy się LEGII - zresztą go zaliczamy. I napisz coś ciekawego odnośnie waszego spalonego w meczu ze Sląskiem, tylko dlatego dostaliście 3 pkt. Nie pozdrawiam, spadaj stąd.

Gumis1984 - 10.03.2018 01:10:17, *.dynamic.chello.pl

Do Saska Kępa(chociaż szczerze wątpię, że nie słoiku) napisałem to u pyr na ich pyrpage-u napiszę dla ciebie. W meczu z pyrami był karny ponieważ zawodnik zagrał piłkę ręką po przegraniu pozycji, w meczu Juve z anglikami nie było gdyż obrońca zagrał ręką jak wygrał pozycję to po pierwsze. Po drugie jak nazywasz to bliźniaczymi sytuacjami to proponuję wizytę u okulisty bo w meczu z pyrami zawodnik podnosi z 40 cm rękę nad głowę a w meczu Juve ręka jest na wysokości oczu. A po trzecie jak nadal nie widzisz różnicy proponuję na Allegro zakupić znaną i polecaną w Wielkopolsce maść na ból czterech liter.

Kobolt do Saska Kępa - 10.03.2018 07:41:44, *.dynamic.mm.pl

Zamilknij, czasem lepiej sie nie wypowiadać. Już jeden był co jechał po Magierze, teraz widzę znalazł sie drugi co za cel Jozaka obrał.

Mateusz z Gór - 10.03.2018 08:56:51, *.adsl.inetia.pl

Już po konferencji Romeo Jozaka przed meczem z Lechią Mauricio Pochettino dodał, że działacze Juve wywierali presję na sędziego Marciniaka, co mogło odbić się na wyniku.

Wielcy trenerzy nie płaczą. Ha ha ha.

krys008 - 10.03.2018 09:31:12, *.serv-net.pl

Te słowa Jozaka, o swoim znajomym, są zbyt emocjonalne i niepotrzebne. Nie świadczy to RJ najlepiej, że nie panuje nad emocjami, daje się sprowokować i czasem padają niepotrzebne słowa. Jak choćby po meczu w Poznaniu.

Pawel - 10.03.2018 09:55:58, *.43

Mocna kandydatka do wypowiedzi roku :)

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 10:22:13, *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tych wszystkich, którzy mnie hejtują.

Ja rozumiem, że Marciniak mógł się przy jednym zagraniu ręką pomylić w meczu Tottenham-Juve, ale on dwa razy nie odgwizdał ręki. On to robił "systemowo". Druga ręka (to była 12 albo 13 minuta I połowy) była jeszcze bardziej ewidentna i co? I Marciniak nie odgwizduje. Czy przeprosił po meczu? Czy przyznał się do błędu? Czy bronił swojej decyzji tak jak to uczynił w niedzielę? A to znaczy, że jeśli milczy, to uważa swoje dwie decyzje z meczu Tottenham-Juve za słuszne. I tutaj rodzi się prawdziwa zagwozdka: jak to jest, że w niedzielę za taką rękę gwiżdże karnego, a trzy dni później w jednej bliźniaczo podobnej sytuacji i później jeszcze bardziej ewidentnej sytuacji (zagranie ręką Chielliniego) nie odgwizduje. W ciągu trzech dni Marciniak jakże różnie interpretuje przepisy w dwóch ewidentnych sytuacjach. Bronicie czegoś, czego się nie da obronić-gwizdania w niedzielę przez Marciniaka na naszą korzyść. Już pomijam ewidentną czerwoną kartkę dla Jędzy w I połowie za chamskie zachowanie. Marciniak "pomógł" nam wygrać ten mecz w niedzielę i udowodnił to swoimi decyzjami w środę w meczu Ligi Mistrzów. A co do hejtu niektórych "prawdziwych kibiców"-przyzwyczaiłem się do tego. Obrzucacie mnie błotem, ale nikt z Was nie próbuje nawet zadać sobie pytania-jak to jest, że Jozak zamiast patrzeć trenowania naszych, to pyskuje na innych trenerów. Kto naszym bronił w niedzielę zlać Pyrlandię 3-1, albo 4-1 (a sytuacje ku temu przecież były)? Gdyby był taki wynik Marciniak w ostatnich minutach znowu nie musiałby nam pomagać (vide: uznanie gola z ewidentnego spalonego Hamalainena-pamiętacie zapewne). Ale Wy wolicie wozić się w necie po innym kibicu Legii, który ma odwagę być uczciwy i fair play, ale tego, że np. taki Jozak póki co ma słabe wyniki to już tego dostrzec nie chcecie.

Tak samo z tymi błazeńskimi słowami Jozaka, że wielcy trenerzy nie płaczą. Niech to powie prosto w oczy np. takiemu Mourinho, który dwa razy wygrał Ligę Mistrzów i raz Ligę Europy. Mourinho ile razy krytykował sędziów... I co? Podążając za idiotyczną pseudologiką Jozaka Mourinho nie jest wybitnym trenerem, bo miał odwagę krytykować (wg Jozaka "płakał") nieuczciwe decyzje sędziów? Czy Wy naprawdę tego nie dostrzegacie, że takimi wypowiedziami Jozak kompromituje siebie i naszą Legię? Bo co ten Jozak wygrał jako trener? Ano właśnie...No to na jakiej podstawie uzurpuje sobie prawo do takich opinii, które godzą w dobre imię wybitnych, utytułowanych trenerów, którzy nie po takich meczach jak ten niedzielny zwracali uwagę światowej opinii publicznej na skandaliczne decyzje niektórych sędziów. Robiąc tak jak Jozak, to na Ł3 nigdy nie zawita normalność, czyli poważna europejska piłka nożna (czytaj: systematyczne granie w LM lub rok w rok wyjście z grupy w LE). No a teraz czekam na kolejne wiadro pomyj wylane na mnie ze strony "prawdziwych kibiców" tylko za to, że mam odwagę pisać obiektywnie.

Arek - 10.03.2018 11:08:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I wszystko byłoby w porządku, jakby nie było tych śmiesznych interpretacji, nadinterpretacji i tyle. Każda ręka w polu karnym powinien być rzut karny i koniec. Po meczu Juve Marciniak został zjechany chyba przez każde europejskie media, że powinien być karny, a nie było. Tak więc @saska gdzie tu widzisz druk? przepis jest, jest. Powinien być karny, powinien. Mógłbyś już darować sobie te "uczciwe" wpisy, bo ciężko to się czyta. Przepis jest przepis i koniec. A, że Marciniak sobie interpretuje i nad interpretuje, zresztą nie tylko on to już inna sprawa. I dlatego jeszcze raz powtórzę, przepisy powinny być zero jedynkowe i bez dziwnych interpretacji, tyle.

Arek - 10.03.2018 11:14:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Inna rzecz, że ja nie wiem, czy potrzebna była ta wypowiedź Jozaka. Chociaż nie powiem, cyrk jaki był podczas transmisji i potem w lidze
+ extra zwykłego człowieka może wkur...ić, a co dopiero trenera drużyny walczącej o tytuły. A jakoś nie kojarzę, żeby tak inne karne, czy spalone były tak rozbierane, jak karne dla Legii. Przecież jak padnie bramka dla nas, to zaraz słychać jakiegoś mongoła typu węgrzyn, czy Mielcarski, dopatrującego się spalonego, czy innego faulu na bramkarzu, obrończy, albo na słupku od bramki. Na prawdę, może szlak człowieka trafić, oj może.

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 11:30:50, *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Arek

Pełna zgoda z Tobą kolego z tym, że przepis jest przepis. Tylko, że...
1. Nie tak dawno przecież Marciniak w meczu z Pyrlandią uznaje gola zdobytego przez Hamalainena ze spalonego (trzeba było być Steve Wonderem, żeby nie widzieć, że był spalony jak byk - dziwnym trafem Marciniak nie widział). Końcówka meczu i decyzja Marciniaka jest jaka jest;
2. W niedzielnym meczu w I połowie ewidentna czerwona ręka za boiskową bandyterkę Jędzy (odsyłam do jednego z El Clasico w Hiszpanii, gdy Sergio Ramos identycznie jak to zrobił Jędza w niedzielę odpycha ręką Puyola - sędzia błyskawicznie pokazał Ramosowi czerwoną kartkę);
3. W meczu Tottenham-Juve Marciniak nie odgwizduje dwóch ewidentnych karnych, a trzy dni wcześniej w naszym meczu jego interpretacja przepisów jest na naszą korzyść. W ciągu trzech dni Marciniak zmienia interpretację przepisów. Przyznasz, że to może zdumiewać i daje do myślenia.

Wniosek? Zachowanie Marciniaka w naszych meczach z Pyrlandią układa się w pewien algorytm-jest to usystematyzowane zachowanie z interpretacją sytuacji na naszą korzyść. Przypadek? Być może. Ale nie zmienia to faktu, że Marciniak takimi a nie innymi decyzjami "pomógł" nam.

Co do komentarzy w Canal+ i niektórych mediach, to bezapelacyjnie masz rację-momentami są wpieniające i stronnicze przeciwko naszej Legii. I choćby z tego względu nie rozumiem po co Jozak rzucił taki tekst o płaczących trenerach. Jozak powinien załatwić to sportowo-zlejmy Lechię 0-3 na ich boisku (fajnie byłoby zlać ekipę polonisty Stokowca) i to byłaby najlepsza riposta. A tak, to słabo to wygląda co robi Jozak...

Za jedną rzecz wielkie dzięki kolego: za kulturalną i merytoryczną dyskusję, bo jak widać w niektórych komentarzach "prawdziwych kibiców" skierowanych pod moim adresem szacunek dla innego kibica Legii staje towarem deficytowym. Szacunek dla Ciebie i pozdrawiam.

Arek - 10.03.2018 12:10:05, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja się staram nie wyzywać, chociaż czasem nie idzie. Co do bramki ze spalonego ja nie dyskutuję, bo wiadomo jak było. Zresztą wtedy to chyba wina asystenta była, bo tam stał i nie zauważył. Potem nawet chyba zawieszony został na kilka meczów. No i varu nie było. O kartce Jędzy nie piszę, bo nie wiem i w ogóle ta sytuacja jakoś mi umknęła, słyszałem tylko Marciniaka potem. O ostatnim karnym wszystko już zostało powiedziane, więc kolejny raz nawet mi się nie chce. Natomiast co do Jozaka, ja nie oceniam. Zwłaszcza, że tylu piłkarzy nowych doszło, że ja wcale nie czekam już z góry na pykanie wszystkich kilkoma bramkami, bo najzwyczajniej tak się nie da. Obecnie zadowoli mnie każde zwycięstwo, takie jak w niedzielę również. Uważam, że po sezonie będzie można powiedzieć coś więcej, a póki co wygrywajmy i zbierajmy punkty jak się da.

Do Saska ... - 10.03.2018 12:34:29, *.dynamic.chello.pl

Ty weź zmień login na prawidłowy - k6.

Legionista - 10.03.2018 12:49:17, *.play-internet.pl

Saska kępa weź wypier.... do Poznania i nie podszywaj się pod kibica Legii bo większych bzdur na tym forum dawno nie czytałem.. Won do siebie

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 14:04:36, *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Arek

Prezentujesz rozsądne podejście, bo rzeczywiście w ostatnim czasie jeśli wygrywamy to w taki średnio przekonujący sposób. No ale wygrywamy i to jest najważniejsze (chociaż takie "zwycięstwo" jak w niedzielę z Pyrlandią nie cieszy mnie). Dlatego groteskowo jawią się te napinki niektórych "prawdziwych kibiców" jaką to niby potęgą nie jesteśmy, a później wychodzi wszystko na boisku jak w meczu z Jagą. Fakty są takie, że piłkarsko coraz bardziej wkomponowujemy się w ligową szarzyznę i dramatycznie słaby poziom, a przecież buńczucznie zapowiadano, iż o lata świetlne odjedziemy całej lidze. Jeśli chodzi o Jozaka, to do tej pory nie komentowałem Jego sposobu prowadzenia drużyny, bo uważam, że każdy trener potrzebuje czasu, aby w miarę obiektywnie można było go ocenić. No ale jeśli wyjeżdża z takimi tekstami jak ten o płaczących trenerach, to już nie wytrzymałem, bo póki co Jozak nic jako trener nie osiągnął, żeby takie aluzje w stosunku do innych trenerów rzucać. Niech pokaże jako trener swoją wyższość nad innymi, bo póki co, to nawet z takim cieniasem jak Bielica w dwumeczu przegrywa. Wszak jesienią Pyrlandczycy zmasakrowali nas u siebie. Jutro pojedźmy Lechię 0-3, to moim zdaniem będzie najlepsza odpowiedź Jozaka. A tak, to słabo to wygląda w Jego wykonaniu...

@Do Saska, Legionista

Ulżyło jednemu czy drugiemu? Jeśli nie, to dalej! Poużywajcie sobie i wylejcie swoje frustracje na innego kibica Legii.

Legionista - 10.03.2018 14:29:41, *.play-internet.pl

Ty jesteś jakiś ułomny i masz problem z myśleniem... W końcu kupujemy zawodników mających jakość ale jest ich tyłu że żaden trener nie zrobiłby z nich od razu drużyny.. Ten proces musi potrwać i nie ma co na razie oczekiwać cudów ale na końcu myślę że z takimi zawodnikami przejedziemy się po tej śmiesznej lidze

Mati - 10.03.2018 14:33:13, *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ekstra wypowiedź mega z jajem i twardo

McA - 10.03.2018 14:49:43, *.dynamic.dsl.as9105.com

Saska Kepa (L) Troll z Poznania.
Idz juz misiu na swoja strone z AGD i tam truj dupe niebieskim kolegom.

JAK4L do Saska Kępa - 10.03.2018 14:53:27, *.centertel.pl

Kolego, piszesz dużo o sprawiedliwości. Proponuję wpisz sobie w google spalony w meczu Korona-Legia i Legia-Lech i znajdź różnicę :).
Nie wiem czy jakby spalonego w meczu z Lechem nie rozkładać klatka po klatce i te inne dyrdymały o momencie zetknięcia buta z piłką to czy by nie wyszło, że spalonego nie było. I w przeciwieństwie do meczu z Lechem na meczu z Koroną był VAR ! A i o spalonym decyduje liniowy a nie Marciniak.
Czy ktoś zawiesił sędziego, głównego i Varowego, że nie zobaczyli ewidentnego spalonego ? Tym powinna się zainteresować prokuratura bo śmierdziało tam przekrętem jak nic. Ciekawe jakie poszły wypłaty u buka za wygraną Korony.

Czy to, że Marciniak dwa razy pomylił się w meczu LM ma oznaczać, że w meczu Legii też się miał pomylić bo jak się u nas nie pomylił a tam się pomylił to znaczy, że nam drukował ?
A czy widzisz też różnicę że w meczu Legia-Lech był Var, który pomógł mu podjąć słuszną decyzję. O różnej interpretacji można by mówić gdyby Marciniak obejrzał powtórki i powiedział, że tu była a tu nie. To że nie przeprosił to żaden dowód, bo sędzia nie musi przepraszać.

Oglądałeś wczoraj mecz Wisła Śląsk - czy tam Gil drukował dla Wisły ? Też nie zobaczył ręki, wspomógł go Var i karny. Mecz Zagłębie Legia podobnie.

W meczu Lech-Śląsk, w ostatnich minutach meczu, po prawidłowej decyzji bocznego, główny sędzie po konsultacji z Varem, gdzie również widać ewidentny spalony nie wiadomo dlaczego uznaje gola Lechowi. To też się nadaje na prokuraturę. Tak jak w przypadku spalonego Korony.

Z ostatnich podejrzanych to brak karnego dla Legii w meczu z Cracovią. To pomyłka większego kalibru niż odgwizdanie faulu Pazdana na Piątku ponieważ tamtą sytuację obejmował VAR i VAR nie miał prawa tego karnego nie widzieć. No chyba, że nie chciał widzieć... Do tego brak nawet wzmianki w TV o tym też musi być budzić nie pokój...

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 15:11:14, *.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@JAK4L

Nie przeczę, że opisywane sytuacje przez Ciebie nie były błędami sędziowskimi, bo uważam, że wypaczanie wyników przez sędziów (bez względu na to kto na tym korzysta, a kto traci) powinno być przez nas kibiców piętnowane. Kolego tutaj z Tobą pełna zgoda.

Co do gola Hamalainena ze spalonego w meczu z Pyrlandią, to sory, ale spalony był jak byk i żadne intelektualne wygibasy tu nie pomogą tylko jeszcze bardziej pogrążają "obrońców" decyzji Marciniaka. Marciniak wówczas ewidentnie nam "pomógł".

Tak się składa, że od jakiegoś czasu Marciniak sytuacje boiskowe w meczach z Pyrlandią interpretuje na naszą korzyść i układa się to w pewien algorytm-system. Czy to przypadek? Być może. Ale fakt jest faktem, że w niedzielę ewidentnie gwizdał na naszą korzyść. Chociażby I połowa i nie pokazał jak najbardziej zasłużonej czerwonej kartki dla Jędzy. A mecz w Lidze Mistrzów i nie odgwizdanie przez Marciniaka dwóch ewidentnych karnych to empiryczny dowód, że facio różnie interpretuje praktycznie identyczne sytuacje. W przypadku meczów z Pyrlandią tak się dziwnie składa, że na naszą korzyść. Przypadek? Pozdrawiam.

Legionista - 10.03.2018 15:57:15, *.play-internet.pl

Nie piszcie z tym debilem na kilometr śmierdzi spaloną pyrą...twoje pierdoły nikogo nie interesują wszo jebana wypier...aj z tej strony raz na zawsze

Saską Klępa - 10.03.2018 16:05:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Przepraszam wszystkich . Jestem kibicem Łacha ale u nas na forum żeby pisać muszę się zalogować ale zapomniałem hasła .
Wybaczcie ze pisze tutaj

JAK4L do Saska Kępa - 10.03.2018 16:15:01, *.centertel.pl

Widzę, że nie przyjmujesz pewnych argumentów. Przecież w LM nie było Varu więc dlaczego powtarzasz w koło argument o interpretacji.

Nie zgodzę się z Tobą, że Marciniak sędziuję pod Legię. Po prostu sędziuje w miarę obiektywnie. W przeciwieństwie do reszty sędziów którzy są zastraszani i zawieszani w przypadku pomyłki na naszą korzyść. Marciniak się nie boi i tyle... Dlaczego po meczu w Kielcach i w Poznaniu, gdzie Var pokazał ewidentne błędy-przekręty nie poszły zawieszenia ?

Naprawdę widzisz czerwoną kartkę Jędzy ? Przecież tam był odwalony mega teatr. Żółta kartka była słuszną adekwatną karą - tego nikt nie kwestionował.


Oczywiście, że był spalony Hamy, tak jak był spalony w Kielcach. Różnica jest taka, że w Kielcach był Var. Czy nie śmierdzi Ci taka pomyłka ? To nawet ciężko nazwać pomyłką. Tak samo jak nie można nazywać pomyłką uznanie gola dla Lecha w meczu ze Śląskiem, czy braku karnego dla nas w meczu z Cracovią. Od kiedy jest Var to takie niby błędy to są jawne przekręty - ordynarne drukowanie. Do przykrycia tych skandali robi się burze wokół prawidłowej decyzji co do karnego dla Legii.

Gol Kaspra to błąd liniowego a nie Marciniaka, który dwie minuty wcześniej gwizdnął kontrowersyjnego karnego Kopczyńskiego. Gdyby był wtedy Var nie byłoby gola i karnego i tyle.

Badyl - 10.03.2018 17:25:26, *.sub-174-225-1.myvzw.com

Do Saska Kepa
Czytam twoje wpisy I nie moge tego ogarnac. Dobrze wiesz, ze Marciniak podjal prawidlowa decyzje w meczu z Lechem, co przyznali wszyscy lacznie z poznanskimi dziennikarzami, wiec teraz zastanawiasz sie dlaczego nie mogl sie pomylic na korzysc Lecha skoro pomylil sie na korzysc Juve. W co Ty grasz I probujesz nam wmowic ? Zreszta w niedziele tez chyba nie byl pewny, ale w podjeciu prawidlowe decyzji pomogl mu VAR, ktorego nie bylo na Wembley. Z Mourinho tez przeklamujesz rzeczywistosc, poniewasz on nie plakal po prawidlowe decyzjach sedziow, tylko po ich bledach. Nigdy nie stwierdzil ze osiagnal by dobry wynik, gdyby sedzia pomylil sie na jego korzysc. To tak jak w 93 roku co juz Ci tlumaczylem. Srodowisko Legii plakalo poniewasz zabrano jej punkty po wygranym meczu. Srodowisko Lecha placze po przegranym meczu, poniewasz oni I tak by chcieli za przegrany mecz punkty. Gdyby wygrali, ale dopisano punkty Legii to byla by juz zupelnie Inna historia. Rozumiesz troszeczke, czy dalej bedziesz brnal w slepa uliczke.

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 18:20:55, *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Badyl, JAK4L

To jest proste co piszę: Marciniak od pewnego czasu dziwnym trafem podejmuje decyzje na naszą korzyść. A już tekst, że Jędzy nie należała się czerwona kartka tylko żółta, bo Pyrlandczyk sporo dodał od siebie? Ludzie! Wam to zacietrzewienie obiektywne postrzeganie meczów odebrało? Odsyłam do jednego z El Clasico w Hiszpanii i jest identyczna sytuacja Sergio Ramos podbiega do Puyola, odpycha go ręką i sędzia natychmiast wyciąga czerwoną. Za takie odepchnięcie specjalnie, z chamską premedytacją jest czerwona kartka i nie ma dyskusji i w meczach nie o taką stawkę jak ten w niedzielę sędziowie pokazywali czerwo. A już najbardziej mnie rozbawił tekst, że Marciniak sędziuje w miarę obiektywnie. No faktycznie: w ciągu tych trzech dni pokazał, że jest "obiektywny" po byku fest! Powiedzcie to zawodnikom Tottenhamu. Bronicie czegoś, czego się obronić nie da - błędnych decyzji Marciniaka. Nie jestem w stanie pojąć jak facet w ciągu trzech dni o 180 stopni zmienia interpretację przepisów i że są ludzie wśród nas kibiców, którzy jeszcze piszą, że ten facet w miarę obiektywnie sędziuje. Prima Aprilis będzie za kilka tygodni dopiero koledzy.

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 18:34:54, *.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Badyl, JAK4L

Brońcie dalej takich jak Marciniak i wychwalajcie ich "w miarę obiektywne sędziowanie" i wmawiajcie sobie dalej i innym, że takie "zwycięstwo" jak w niedzielę to "zwycięstwo" bez pomocy sędziego. Niech nas takie Marciniaki dalej ciągną za uszy w ligowej tabeli, to do nas na Ł3 nigdy poważna europejska piłka nożna nie zawita i takich powtórek, że ośmiesza nas mistrz Kazachstanu (z całym szacunkiem dla tego kraju i piłkarzy stamtąd) będzie więcej. Kto naszym bronił zlać Pyrlandczyków 3-1, 4-1 żeby nam Marciniak nie musiał pomagać? Dlaczego nasza drużyna nie jest w stanie kilku meczów z rzędu wygrać w pewnym stylu po 2-0, 3-0? Nad tym się nie zastanawiacie tylko wolicie uskuteczniać propagandę "w miarę obiektywny Marciniak". Żenada.

Badyl - 10.03.2018 19:12:22, *.hsd1.nj.comcast.net

Do Saska Kepa
Pytam raz jeszcze!!!! W CO TY GRASZ !!!!!!! SEDZIA MARCINIAK POMYLIL SIE W LM NIE PRZYZNAJAC KARNEGO ANGLIKOM. STWIERDZILI TO WSZYSCY EKSPERCI NA CZELE Z POZNANSKIMI !!!!! R O Z U M I E S Z !!!!!!!!!!! Czy to jest uczciwy sedzia czy nie, nie mnie to oceniac, ale akurat w meczu Legia-Lech podjal prawidlowa dezyzje co potwierdzili WSZYSCY oprocz Ciebie. Poznanscy dziennikarze w przeciwienstwie do Ciebie zrozumieli to i teraz lapia sie innych fauli zawodnikow Legii a Ty to pieknie podchwyciles. Pan Nawrot twierdzi np: ze Maczynski ruszal biodrami??!! i to on faulowal obronce Lecha. Wytlumacz redaktorowi Nawrotowi jak bedziesz mial taka okazje na antenie Radia Poznan, ze napastnicy w polu karnym rywala ruszaja nie tylko biodrami, ale calym cialem rowniez. Malo tego, oni nawet ruszaja nogami!!!!! i im szybciej tym lepiej!!!!. Granice absurdu zostaly juz przekroczone, dlatego nie brnij w to dalej, poniewaz zaczynasz byc smieszny. Nawet w Poznaniu to zrozuniano.

grzesiek - 10.03.2018 19:52:55, *.centertel.pl

Cofam słowa o Jozaku. Przypomniało mi się że z tydzień wcześniej narzekał na sędzów, że gwiżdzą przeciw Legii.
Niemniej jednak w dalszym ciągu uważam go za myslącego trenera. Lepszego niż staśka czerczesowa i od magiery też na pewno lepszego.

Badyl - 10.03.2018 20:48:54, *.hsd1.nj.comcast.net

O i mamy nastepny rodzynek !!!???
grzesiek czy Saska Kepa bo juz trudno sie polapac?
Kazdy trener na swiecie KAZDY !! wytyka bledy na niekorzysc swojej druzyny. Natomiast ja nie slyszalem, aby trener Jozak mowil, nawet jesli tam byl blad, ze to jest hanba polskiej pilki i on by sie wstydzil takiego remisu gdyby byl trenerem Cracovii. A Bielica tak powiedzial po prawidlowej decyzji sedziego, a nie po bledzie!! Widzisz delikatna roznice?
Bielica na konferencji prasowej trafnie ocenil sytuacje i zachowal sie bardzo dobrze. Zmienil front dopiero w studiu C+ i naplutl tam wiele glupot, nie wiem dlaczego Nieciecza nie wydala jakiegos oswiadczenia, ale to juz historia do innej dyskusji.

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 20:53:35, *.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Badyl

To, że nerwy Tobie puszczają jest dowodem, że nie masz racji. Ty uważasz, że mecz w niedzielę był sprawiedliwie sędziowany, a ja uważam, że Marciniak "pomógł" nam i to ewidentnie i nie pierwszy raz (uznanie gola ze spalonego Hamalainena to były Himalaje drukowania). Ty jesteś zacietrzewiony, a ja obiektywny. To nas różni, a łączy fakt, że obydwaj kibicujemy Legii. Tyle w temacie.

Biała Łapa - 10.03.2018 21:21:34, *.dynamic.chello.pl

@ Saska Kępa (L) - zapewniam Cię, że wielu byłych i obecnych najaktywniejszych forumowiczów naszego serwisu "zaliczyło" dokładnie to, co Ty obecnie swoimi wypisami prezentujesz. Określiłbym to, tak najdelikatniej, jako syndrom "zapiekłości ambicjonalnej". Większość z nas to "przerabiała" i każdy prędzej lub później wracał do emocjonalnej równowagi ku szczerej radości i satysfakcji swoich byłych i obecnych interlokutorów.
Tobie życzę również tego samego wiedząc, że najtrudniej pokonuje się własne słabości...

JAK4L - 10.03.2018 21:46:10, *.centertel.pl

Do Saska Kępa,
Możesz zaklinać rzeczywistość ale przepisów tym nie zmienisz. Nie ośmieszaj się, obejrzyj powtórkę, Jędza żółta kartka nie czerwona. Karny był bo takie są fakty wynikające z przepisów. Pewnie gdyby nie było Varu Marciniak by tego nie odgwizdał, tak jak nie odgwizdał rąk w meczu LM. Gdyby w LM był VAR to byłyby dwa karne i tyle w temacie. Naprawdę tego nie rozumiesz ?

Jeszcze inaczej Ci to napiszę:
Gdyby Marciniak, po potwierdzeniu od Varu, że ręka była nie odgwizdał tego karnego to by się drastycznie pomylił. Ponownie Legia byłaby skrzywdzona, przekręcona a po raz kolejny Lech dostałby prezent od sędziów. Lech jest przyzwyczajony, że mu sędziowie pomagają ale są granice. Pamiętaj, że to klub który musiał się sprzedaż i zacząć grać na licencji Amiki żeby uniknąć kary za kupczenie meczami.

Nie wiem jak możesz być Legionistą i nie dostrzegać tej hipokryzji panującej w środowisku. Udzieliła Ci się ona lub po prostu jesteś kibicem Lecha, który musi w ten sposób leczyć swoje obsesje na punkcie Legii przesiadując na jej stronie pół soboty. Gdyby Lech, jak to mówili w C+ zdominował Legię to cóż by ten jeden karny znaczył. Legia w Lubinie straciła gola z karnego po podobnej ręce w 90 minucie i będąc lepszym zespołem strzeliła gola i zamknęła temat karnego. Rok temu Legia w 84 minucie, przegrywała z Lechem w Poznaniu i pokazała co się robi jak się jest lepszym zespołem.

Jeżeli rzeczywiście jesteś Legionistą to przestań chrzanić głupoty, bo bredząc i powtarzając kalumnie i oszczerstwa z Poznania szkodzisz tylko Legii i jej wizerunkowi. To jest nie godne Warszawianina.

Badyl - 10.03.2018 22:15:31, *.hsd1.nj.comcast.net

Do Saska Kepa
Co do definicji puszczania nerwow, to w naukowych czasopismach jest napisane wyraznie. DOTYCZY OSOBNIKOW NIE ZGADZAJACYCH SIE Z ZAISTNIALYM FAKTEM LUB OTACZAJACA JE RZECZYWISTOSCIA. JA zgadzam sie z faktami zaistnialymi w meczu z Lechem w czym utwierdzili mnie WSZYSCY eksperci, ale Ty juz nie. Malo tego, ja jestem zadowolony przy zaistnialej sytuacji, zmiany wlascicielskie, brak pucharow, nowy trener i budowa nowej druzyny z wynikow Legii , ale kibice Lecha i z tego co piszesz rowniez Ty, po wydaniu 3 milionow euro na transfery, juz nie. Wiec, dlaczego mi maja puszczac nerwy? Puszczaja, ba, juz PUSCILY w Poznaniu, ale i stwierdzam to z przykroscia, Tobie. Bo jak inaczej nazwac zachowanie prezesa Lecha, ale i uwaga, Ekstraklasy, ktory twierdzi ze taki karny NIGDY !!!! nie zostal podyktowany przeciwko Legii, chociaz zostal podyktowany dwie kolejki wczesniej, i ze Liga jest ustawiona pod Legie, mimo ze tydzien wczesniej uznano Lechowi brake ze salonego, zwycieska bramke, mimo analizy VAR. Tam to dopiero puszczaja nerwy podobnie jak Tobie, albo jeszcze bardziej. Ale ciesze sie bardzo, ze juz nie widzisz argumentow na obrone swojej z gory przegranej dyskusji i wyjezdzasz z jakimis dawnymi sprawami. Ale dobrze, mozemy na ten temat podyskutowac. Przy bramce Hamy sedzia Marciniak popelnil ogromny blad po ktorym przelala sie fala dyskusji przez caly kraj, zupelnie inaczej niz dwa tygodnie temu przy bramce ze spalonego Lecha. Blad byl oczywisty I trudny do wytlumaczenia i zrozumienia. Moze wlasnie datego mamy jako jedni z pierwszych na swiecie system VAR ktory pomaga sedziom podejmowac wlasciwe decyzjie jak w meczu Legia-Lech, chociaz nadal zdazaja sie bledy jak w meczu Lech-Slask. A tak na koniec. Nie zastanawia Cie dlaczego najbardziej krytykuje system VAR Lech Poznan? Oni by chcieli teraz bez VAR chociaz wczesniej twierdzili ze gwizdze sie pod Legie. NIEPOJETE.

@Saska Kępa - 10.03.2018 22:17:48, *.centertel.pl

Tak bronisz tego lacha ze na 90 procent jesteś kryptogeyem. Albo fascynujesz się Poznańskimi Slowikami, może nawet w nich śpiewałeś . Tyle w Tobie Legionisty co w przeciętnym mieszkańcu Białegostoku lubWronek

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 22:55:58, *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Biała Łapa, Jak4L, Badyl, @Saska Kępa

Wystarczy, że jako kibic Legii jestem obiektywny i chcę zwycięstw, ale fair play i już hejtujecie, wylewacie na innego kibica Legii wiadra pomyj. Oczywiście wszystko to wyczyniacie w imię bycia "prawdziwym kibicem". Żal mi Was, bo musicie być bardzo sfrustrowani pisząc takie rzeczy. Poza tym jeśli Wam się wydaje, że mnie obrazicie to jesteście w dużym błędzie, bo do tego trzeba mieć klasę. Aha, i nie zapomnijcie dalej siać propagandę, że Marciniak jest "w miarę obiektywnym sędzią"-tutaj daliście do wiwatu!:-)))))))))))))

Badyl - 10.03.2018 23:18:03, *.hsd1.nj.comcast.net

Do Saska Kepa
Drogi kolego, wypraszam sobie. Ja Ciebie nie obrazalem w przeciwienstwie do Twoich insynuacji.

Biała Łapa' - 10.03.2018 23:25:27, *.dynamic.chello.pl

@ Saska Kępa (L) - mój oddźwięk na Twoje "pomroczne insynuacje" może być tylko jeden - ja też Ciebie serdecznie pozdrawiam!
Kolego, opamiętaj się puki nie jest za późno; jeszcze chwila i uwierzysz w swoją niepodważalną mądrość. A to już stan wyższej konieczności, czyli absolutne passe na dalszą polemikę z Twoimi przemyśleniami...
Ps.: a tak po ludzku, czy nie szkoda Tobie tak przyjemnego marcowego sobotniego wieczoru na pospolite "kopanie w klawiaturę" w myśl zwodniczej zasady: byle tylko na swoim postawić...
Jutro też jest dzień i to dzień meczowy Legii w Gdańsku. Dlatego proponuję, abyś rozpierającą Cię energię, spożytkował w niedzielę, na chwałę naszego klubu.

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 23:54:08, *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Biała Łapa

No dobrze już dobrze, pokazałeś już całemu światu jaki jesteś elokwentny, spostrzegawczy i błyskotliwy. Na pewno cała Legijna brać zobaczyła jakie kozaczysko jesteś w napince netowej jesteś. Nawet to jak mam zagospodarować swój czas potrafisz zasugerować-na pewno uwzględnie taką radę od takiego kozaka. Omnibus, po prostu omnibus z Ciebie. No i nie zapomnij wzorem jeszcze kilku innych "prawdziwych kibiców" siać propagandę, że Marciniak to "w miarę obiektywny sędzia". Z tym Marciniakiem to niektórzy koledzy po szalu dali czadu:-)

Saska Kępa (L) - 10.03.2018 23:57:16, *.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Biała Łapa

Aha, i jeszcze jedno: jeśli chcesz kogoś pouczać, fisiować przed innymi w necie kreując się na błyskotliwego insynuując "pomroczne insynuacje" drugiemu kibicowi Legii, to podciągnij się troszkę z ortografii, bo pisze się "póki" a nie "puki". Pozdrawiam Biała "puki" Łapo:-)

Arek - 11.03.2018 00:20:30, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akurat sędziami z Hiszpanii to w ogóle ja bym się nie sugerował. Przecież tam co się odwala, to się nie dzieje normalnie.

Biała Łapa'' - 11.03.2018 01:27:53, *.dynamic.chello.pl

@ Saska Kępa (L?) - około północy, tego gorącego dla Ciebie marcowego wieczoru przekazuję obiektywną wiadomość, która niestety nie będzie szczęśliwa. Otóż w moim komputerze włączona jest funkcja automatycznej korekty ew. popełnionych przez piszącego błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych. Jeżeli mój sprzęt "nawalił" to chyba tylko dlatego, że Twoje racje przesyłane były szybciej i celniej niż...zwykła PC myśl informatyczna. Jeżeli to Ty faktycznie dokonałeś tej sztuki - to po prostu szacun.
Ad rem:
primo - od kilku lat udzielam się na forach naszego serwisu i moja aktywność kibicowska jest doskonale znana innym stałym forumowiczom. Dlatego nie widzę związku przyczynowo - skutkowego z Twoimi rozpaczliwymi insynuacjami pod moim adresem;
secundo - o sędziowskich poczynaniach Pana Marciniaka w minionej kolejce ESA - zapewne ku Twojej rozpaczy - ani razu nie wspomniałem uważając, że od tego "gorącego tematu" są zawodowi fachowcy i eksperci;
tercjo - nigdy nie śmiałbym organizować Tobie czasu, ale jeżeli czytam i stwierdzam, żeś mocno podupadł na zdrowiu, to robię co w mojej mocy, abyś rychło wydobrzał z tej snobistycznej anty kibicowskiej czeluści...

Do faceta,który obraża godność dzielnicy warszawskiej i bezczelnie używa nicka Saska Kępa - 11.03.2018 08:33:40, *.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam dość zaśmiecania naszego forum takimi idiotycznych wpisami - to jest irytujące, że nie potrafisz przestać pisać swoje wypociny!

JAK4L - 11.03.2018 09:01:30, *.centertel.pl

Do Saska Kępa
Legia zwycięża Fair Play. Pomyłki na naszą korzyść to margines w porównaniu z innymi zespołami. Choroba sięgnęła takiego zenitu, że uruchamia się histeria nawet gdy sędzia jest obiektywny i podejmuje słuszną decyzję. Przecież mógł się pomylić byłoby "sprawiedliwie".

Jeżeli jesteś Legionistą to wiesz, że Legia jako jeden z nielicznych klubów nie była umoczona w ustawianie meczów. Już raz, po narodowej histerii został jej bez żadnych dowodów odebrany tytuł MP i przyznany klubowi liderującemu w statystykach ustawionych meczy.

zibi - 11.03.2018 09:42:18, *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

saska kepa....
szacun naprawde

@Saska Klępa - 11.03.2018 10:56:59, *.centertel.pl

Zamiast siedzieć w necie idź na próbę chóru ... będzie z pożytkiem dla wszystkich

Saska Kępa (L) - 11.03.2018 11:02:29, *.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale niektórych hejterów podających się za "prawdziwych kibiców" boli, że są kibice Legii, którzy potrafią obiektywnie i fair play oceniać pracę sędziów. Nic na to nie poradzę, że "sędziowanie" Marciniaka w naszych meczach z Pyrlandią układa się w pewien system, w algorytm-interpretowanie decyzji przy określonych sytuacjach na naszą korzyść. Cały czas piszę o faktach, a oni w swej frustracji wylewają na mnie kubły pomyj. Oczywiście czynią to w imię bycia-w ich mniemaniu-"prawdziwym kibicem". Mam nadzieję, że kiedyś i fizycznie, i mentalnie dorosną. Tego im z całego serca życzę. I jedno hejterzy górnolotnie uważający się za "prawdziwych kibiców": nie zapominajcie dalej-ku mojemu wielkiemu rozbawieniu-uprawiać propagandę, że Marciniak to "w miarę obiektywny sędzia". Tutaj to daliście czadu ma maxa!:-)))) Jak widać w niektórych komentarzach wśród niektórych "prawdziwych kibiców" zawiązał się nieformalny fan club Marciniaka i wypisują w swym zacietrzewieniu, że Marciniak sędziuje "w miarę obiektywnie". I to kilka dni po meczu Tottenham-Juve. Cyrk, groteska, burleska...:-)))

@Saska Klępa - 11.03.2018 11:29:59, *.dynamic.gprs.plus.pl

Chluopie czepiłes się tego Marciniaka - pewnie podoba Ci się jego męska fryzura...
Jakbyś chodził na stadion lub nawet oglądał mecze w tv to byś może zauważył jak często kibice Legii pozdrawiają sędziów za obiektywne sędziowanie. Ile razy przeciwko nam jest gwizdanie coś co drużynie przeciwnej uchodzi na sucho. Tu nie chodzi o fanclub jakiegoś sędziego ale o fakt ze w sytuacjach budzących dużo większe kontrowersje przeciwko nam bez wachania gwizdano karne. Jak już Cię boli doopa to zobacz mecz Podbeskidzia ze Stomilem i jaki tam był karny i jaki nie był odgwizdany...
Porównaj Panie obiektywny

Saska Kępa (L) - 11.03.2018 11:37:31, *.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ @Saska Klępa , 11.03.2018 11:29:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie oglądałem meczu Podbeskidzia ze Stomilem, bo mi szkoda czasu na takie mecze. Natomiast jeśli tam był drukowany mecz, to oczywiście powinno się suchej nitki nie zostawić na "arbitrze" takiego meczu. Co do Marciniaka, nic nie poradzę na to, że sędziowanie przez niego naszych meczów z Pyrlandią układa się w określony system, algorytm-interpretowanie wydarzeń boiskowych na naszą korzyść. No ale najbardziej zabawne jest to, że tutaj, wśród niektórych kolegów kibiców Legii zawiązał się swego rodzaju, nieformalny fan club Marciniaka i wypisują, że rzekomo Marciniak jest "w miarę obiektywnym sędzią". I to kilka dni po meczu Tottenham-Juve w którym ten facio "sędziował". Jaja jak berety.

@Saska Klępa - 11.03.2018 16:04:13, *.centertel.pl

Wytatuuj sobie tam gdzie kończą Ci się plecy "Fan club Marciniaka"...
Jak widać Ty jesteś jego największym fanem bo ciagle go wspominasz...
podobno kibice Lecha maja zniżki w aptekach na maść na bol doopy - może i Ty się załapiesz ...
Przed chwila kolejny var albo jego brak na korzyść Lecha ...
Poza tym nie używaj słów których znaczenia nie ogarniasz np. algorytm

Saska Kępa (L) - 11.03.2018 21:10:11, *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ @Saska Klępa , 11.03.2018 16:04:13 - *.centertel.pl

Zaiste bardzo "merytoryczny" komentarz skleciłeś. Żal mi takich jak Ty.

Chłopaki nie płaczą - 14.03.2018 15:37:14, *.elartnet.pl

Przestań się mazać