Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com

Jozak: W przerwie podniosłem głos

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Przeanalizowaliśmy dobrze grę Lechii. Jedyną rzeczą, która mogła nas dziś zaskoczyć była potencjalna energia związana z przyjściem nowego trenera. Wiadomo że sama zmiana trenera nie zmieni od razu zespołu - to by było za łatwe. Bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać, potwierdzić dobrą dyspozycję po zwycięstwie nad Lechem. Nie był to może najpiękniejszy mecz do oglądania, ale najważniejsze są trzy punkty.

Wprowadziliśmy dziś do gry trzech nowych zawodników, co było trochę ryzykowne, ale wyszło dobrze. Popełniliśmy oczywiście trochę błędów, ale generalnie jestem zadowolony. Lechia ma znakomitych zawodnikow, na pewno się utrzyma w lidze. Gratuluję moim piłkarzom inteligencji, piłkarskiej mądrości, pasji na boisku. Byli dziś lepsi.

To prawda, że nie byłem po pierwszej połowie zbytnio zadowolony. Mieliśmy słabszy moment. Podniosłem nawet głos w szatni. Piłkarze też nie byli do końca zadowoleni, bo spuścili głowy w dół. Wkradła się nerwowość i dopuściliśmy do niepotrzebnych sytuacji. Przerwa bardzo nam dziś pomogła, zdążyliśmy w porę zareagować, bo na drugą połowę drużyna wyszła już bardziej zorganizowana.

Michał Pazdan miał słabszy moment, bo przez ok. 25 minut grał z urazem mięśnia. Może liczył nawet na zmianę, ale nie zdecydowałem się na jej dokonanie.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (21)

Ziooom - 11.03.2018 20:47:24, *.dynamic.gprs.plus.pl

Kucharczyk w składzie to sabotaż.

Rajdowiec - 11.03.2018 20:53:10, *.dynamic.chello.pl

do ziooma.
Twój wpis jest sabotażem.

ja85 - 11.03.2018 21:12:03, *.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy King najlepszy na boisku!

Maro-L - 11.03.2018 21:12:33, *.jmdi.pl

@zioooma
zastanawiam się jakim trzeba być burakiem żeby Legionistę z krwi i kości tak szkalować .Dzisiaj Kuchy rozegrał naprawdę bardzo dobry mecz.Jak masz pisać takie wypociny to lepiej odpuść bo wychodzisz na półgłówka.
KUCHY KING

Sajmon - 11.03.2018 21:15:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy King

Rafalgral - 11.03.2018 21:21:47, *.89.ipv4.supernova.orange.pl

Ja Tadź się zastanawiam nad tym kuchy jest legionista kto jeszcze rado malarz reszta to są pracownicy

Ojciec123 - 11.03.2018 21:46:32, *.dynamic.gprs.plus.pl

Zastanawia mnie i troche irytuje odpuszczanie Legii gdy strzeli gola, to cofanie sie i pilnowanie przeciwnika jest nie fajne z tym potencjalem trzeba cisnac na maxa i do konca.
Szymanski jak tak dalej sie bedzie rozwijal to bedzie wart z 20 mln, Ramy też zostawił dzisiaj duzo na murawie swietny transfer.
Kuchy King

Warszawiak42 - 11.03.2018 21:54:29, *.dynamic.chello.pl

Szacunek dla Kuchego, Szymanskiego, Cafu, Remiego, Vesovicia, Niezgoda i Malarza tez.

banio 74 - 11.03.2018 22:01:06, *.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia w pewnym momencie po zdobyciu bramki gra jak reprezentacja ... cofa się i oby jakoś do końca!

MISTRZ JEST JEDEN (L) - 11.03.2018 22:34:26, *.adsl.inetia.pl

Niezgoda po raz kolejny pokazał że warto na niego stawiać. Młody chłopak a w młodości siła strzela bramki i trzyma ciśnienie ( przeważnie ). Ch..j z.ze starymi dziadkami z niewiadomo skąd:)

javed - 11.03.2018 22:42:17, *.supermedia.pl

Kuchy King :-)

Zlb - 11.03.2018 23:05:32, *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty zioooom wez trzasnij! Z daleka wali ze z Legia masz niewiele wspolnego! KUCHY KING!

Zaszyty - 12.03.2018 02:16:11, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Romeo , dobra taktyka , dobry mecz . Tera rozjechać Skisłę trza .

Lusiek - 12.03.2018 06:18:52, *.75.ipv4.supernova.orange.pl

Ładnie grali

Wini - 12.03.2018 06:34:09, *.static.ip.netia.com.pl

Kucharczyk to dramat jakim cudem on tak dlugu gra w Legii w kazdym innym klubie nie wstalby z ławki

bryLus - 12.03.2018 06:44:53, *.rev.pro-internet.pl

KUCHY KING! i tyle..legenda Legii

1337 - 12.03.2018 06:54:40, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie przepadam za Kuchym, ale dzis zagral bardzo dobre spotkanie. Gdyby gral tak regularnie to moze bym go polubil?

antek - 12.03.2018 07:33:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale czemu Pazdana nie zdjal, przeciez ten gral 30 min z grymasem bolu

syjon85 - 12.03.2018 10:08:32, *.dynamic.mm.pl

Romeo Jozak ma pewną bardzo ważną umiejętność, ewentualnie można napisać, że los mu sprzyja ... mianowicie potrafi zdobywać punkty w meczach gdzie drużyna nie prezentuje się jakoś wybitnie ... tak było w tamtej rundzie gdzie z przeciętnego składu wycisnął maksymalną liczbę punktów i tak jest również teraz gdzie skład jest już lepszy, ale zgranie zespołu zostawia wiele do życzenia ... oby tak dalej ... strach pomyśleć, jak będzie wyglądała Legia, gdy to wszystko się zazębi

Kipkorir - 12.03.2018 12:11:22, *.dynamic.chello.pl

Bez jaj, można się śmiać z Kuchego, ale w tym meczu serio był wzmocnieniem. Nie ma znaczenia to, czy ma on (L) w sercu, gryzie murawę tudzież zostawia serce na boisku... kiedy szuka piłką pobliskich pól golfowych. Ale wczoraj zagrał naprawdę dobry mecz! Oby takich spotkań miał coraz więcej, choćby co drugie, a będzie z niego pożytek dla drużyny.

ramilegia - 12.03.2018 18:53:23, *.dynamic.chello.pl

Kuchy strzelał i będzie strzelać prosta zasada