Piotr Stokowiec - fot. Woytek / Legionisci.com

Stokowiec: Legia nas wypunktowała

Mishka, źródło: Legionisci.com

Piotr Stokowiec (trener Lechii): Te debiuty trenerskie mi nie wychodzą, jeszcze nigdy mi nie wyszedł. Wszystkie debiuty przegrałem, ale potem sytuacja się poprawia i tak będzie też teraz. Jestem bardzo zły po dzisiejszym meczu, ale nie dlatego, że przegraliśmy, bo przegrać zawsze można. Zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia, były pewne założenia taktyczne, ale proste błędy zniweczyły ten wysiłek.

Drużynę buduje się od defensywy, a my mamy z tym problem, zbyt dużo tracimy bramek i zbyt łatwo. Jest też duże zagrożenie przy stałych fragmentach gry. Dużo pracy przed nami, ale jest co analizować i z czego wyciągać wnioski. Aż się boję, jeśli to był najlepszy mecz w tym roku jeśli chodzi o defensywę... Albo się coś robi na 100%, albo marnuje wysiłek całej drużyny. Były momenty dobrej gry i może na inny zespół by to wystarczyło, ale Legia pokazała dojrzałość i nas wypunktowała.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (11)

kkksp h..j polonia ole - 11.03.2018 20:51:40, *.dynamic.chello.pl

Legia to Legia !!!!

ruda polonistko - 11.03.2018 21:11:03, *.play-internet.pl

Kuchy King!

I to jest wypowiedź - 11.03.2018 21:32:12, *.dynamic.gprs.plus.pl

Trenera z klasą. Szacun.

krys008 - 11.03.2018 22:58:54, *.serv-net.pl

Lubię gościa. Szkoda, że w Lechii taki burdel, bo trenera mają świetnego. Mogła to by być jedna z trzech, czterech sił w lidze. Powodzenia panie Trenerze!

Szelka - 11.03.2018 23:40:14, *.dynamic.chello.pl

Kto wie, może kiedyś zawita do klubu przy Ł3. Aktualnie, to jeden z najlepszych polskich trenerów średniego pokolenia. Powodzenia Trenerze!

M(L)F - 12.03.2018 00:14:32, *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

cała Legia pozdrawia trenera z czarnym sercem i ryżym łbem ;) od kołyski, aż po grób, jedno miasto jeden k(L)ub, ryżej ... .... w dziub ;)

sixx - 12.03.2018 00:18:36, *.play-internet.pl

Życzę Panu, Panie Stokowiec, 3 pkt w następnym meczu ;)

Grock - 12.03.2018 07:20:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja tez go jakos lubie, ma dobry warsztat, jest rzeczowy, zawsze odnosi sie szacunkiem i zna sie na robocie.

Juza - 12.03.2018 08:14:43, *.dynamic.chello.pl

Jacek M. trenerem Lechii niebawem?

fcSkierniewice - 12.03.2018 08:29:41, *.246

Panie Stokowiec, wygraj Pan następny mecz w ziemniakowowie :)

mietek - 12.03.2018 10:33:02, *.emea.ibm.com

Przynajmniej obiektywnie ocenił mecz i swoją drużynę. Podobały mi się jego słowa, że "gdzie tu szukać pozytywów, jak u siebie dostajemy trzy bramki". Nie było szukania winnych naokoło, tylko po prostu przyjął porażkę na klatę jak mężczyzna.