Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
William Remy zdobył pierwszą bramkę w barwach Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
William Remy zdobył pierwszą bramkę w barwach Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 13 marca 2018 r. godz. 08:07

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Gdańsku przyznaliście Williamowi Remy`emu. Francuz uzyskał ocenę 4,8 w skali 1-6. Bardzo dobre noty otrzymali także Kucharczyk, Niezgoda i Malarz. Najniższej ocenionym zawodnikiem z podstawowego składu był Michał Pazdan. W sumie oceniało 2115 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Remy 4,8
Kucharczyk 4,5
Niezgoda 4,4
Malarz 4,4
Vesović 4,2
Cafu 4,2
Szymański 4,1
Radović 3,6
Mączyński 3,5
Pasquato 3,5
Hlousek 3,4
Iloski 3,2
Pazdan 3,1
Mauricio 3,1



Komentarze: (66)

pamiętliwy, 13.03.2018 08:19:22 - *.acn.waw.pl

A gdzie Antolić? aaa... zapomniałem że jest niezrównoważony psychicznie i odsiaduję karę za swoją głupotę i bezmyślność i przez niego nie jesteśmy samotnym liderem. Mam nadzieję że klub wyciągnie od niego konsekwencje

@rek, 13.03.2018 08:28:30 - *.dynamic.chello.pl

Jak tak dalej pójdzie, to zaczniemy skandować: "odwróć tabelę a Pazdan na czele"... Ale się powyrabiało... Kuchy w niebie, a Pazdan w piekle...:))) Pozdro (L)

mietek, 13.03.2018 08:28:30 - *.emea.ibm.com

@pamiętliwy: Faktycznie, Antolić winny porażki z Jagiellonią. Gdy do momentu czerwonej kartki graliśmy już taki piach, że powinno być 0:1 (jeśli nie wyżej), ale uratował nas VAR.

Zip, 13.03.2018 08:33:04 - *.play-internet.pl

Radovic za wysoko

t, 13.03.2018 08:39:46 - *.mac.edu.pl

Pazdan za wysoko. I to zdecydowanie. 2 to max co powinien dostać za ten mecz. Nerwowy, chaotyczny, niedokładny, stwarzający zagrożenie....

S(L)aweczkus, 13.03.2018 08:54:21 - *.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No niestety z Pazdka zostały już tylko wspomnienia nie może się jakos odnaleźć szkoda grajka już chyba czas na opuszczenie szeregów Legii.

Po(L)noc, 13.03.2018 09:19:14 - *.156

Nie wiem dlaczego, ale jak dla mnie Pazdan daje obecnie dużo więcej drużynie niż Mączyński. Może to jakieś wewnętrzny/zaszyty stosunek do obydwu piłkarzy, ale bardziej szanuję Michała za jego grę niż Krzyśka.
Na swoją obronę teraz przytoczę tylko statystyki z meczu w Gdańsku, które były na stronie:
Straty : K.M – 6 M.P – 4
Udane odbiory : K.M – 2 M.P – 3
Celność podań : K.M – 76% M.P – 82%
Pojedynki/wygrane : K.M 8/5 M.P 19/9
Pojedynki w powietrzy i na ziemi : K.M 3/1 5/4 M.P 9/4 10/5
Liczby nie kłamią. Pazdan miał dwa razy więcej wygranych pojedynków i więcej odbiorów od zawodnika, który teoretycznie jest u nas od czarnej roboty…
Powiem tak, szanuję i lubię obydwu tych zawodników, za to że nie ‘gwiazdują’, tylko co mecz po cichu robią swoje. Ale według mnie Mączyński obecnie robi więcej strat i gdyby grał bliżej naszej bramki jak Pazdan, to byłoby więcej problemów.
Mam jednak nadzieję, że obaj wrócą do swojej optymalnej formy szczególnie tej z reprezentacji, bo to będzie z pożytkiem dla nich jak i dla Legii.

Kibic emeryt, 13.03.2018 09:57:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mnie najbardziej niepokoi brak stabilności i nie mam na to logicznego wytłumaczenia .O ile postawa Kucharczyka da się wytłumaczyć, bo to że zdarzają mu się czasami bardzo dobre mecze jest od dawna to już np.Klousek ,Szymański ,Fin ,Niezgoda w jednym meczu prezentują się bardzo dobrze a za tydzień bardzo słabo .Ciekawy jestem jaką opinie na ten temat maja inni kibice .W bardzo słabej formie jest Pazdan i to też problem Nawałki . Ciągle do gry na swoim dobrym poziomie nie doszedł Jędrzejczyk .Obaj mieli szanse być podstawowymi zawodnikami na mistrzostwa świata .Dobry piłkarz o ile nie ma przerwy w treningach nie musi się integrować ,poznawać zespołu itp.Takim przykładem jest Remy .W ocenie gry i formy poszczególnych zawodników nie powinniśmy zapominać że decydującą role w tych elementach ma trener bo przecież zawodnik nie trenuję się sam !

do pamietliwy, 13.03.2018 09:58:19 - *.dcenter.pl

nie znasz się na piłce. idź już stąd.

Rychu, 13.03.2018 10:09:00 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Nie wiem co się dzieje z tym Michałem Pazdanem ale chłopak w tym sezonie jest coraz gorszy. Coś z psychą mu chyba siadło, bo umiejętności ma. Jak tak dalej pójdzie to jego kariera skończy się nie w dobrej europejskiej lidze a w II lidze polskiej.

@Po(L)noc, 13.03.2018 10:13:10 - *.dynamic.mm.pl

Te statystyki raczej nie przemawiają na korzyść Pazdana. Środkowy obrońca z 4 stratami i poniżej 50% wygranych pojedynków to raczej cienizna. Z podaniami to bym się tak nie podniecał, bo MP raczej nie rozpoczyna akcji ofensywnych, a większość podań jest do najbliższego zawodnika. Ogólnie te liczby oddają rzeczywistość - a później zdziwko, że nikt go nie chce kupić.

Do @rek , 13.03.2018 10:28:08 - *.internetia.net.pl

@rek - Legia zapowiada jeszcze transfery do Legii 4 Polaków - wiesz o kim dokładnie mowa ? co to za Polacy mają przyjść do Legii ?

do pamietliwy, 13.03.2018 10:29:53 - *.internetdsl.tpnet.pl

za to Ty i Antolić się znacie w h...

LG, 13.03.2018 10:32:08 - *.dynamic.chello.pl

Pasquato jak na te kilkanaście minut bardzo dobrze wypadł, m.in. groźny strzał i prostopadłe podanie, które mogło być jego asystą. Chciałbym go trochę więcej na boisku, jako pierwszy powinienem wchodzić z ławki.

Wolfik, 13.03.2018 10:32:08 - *.dynamic.mm.pl

@Kibic emeryt: Niestabilność formy to zmora całej naszej eklasy. Ale jeśli miałbym napisać o zawodnikach wspomnianych przez Ciebie, to postawę Niezgody czy Szymańskiego mogę tłumaczyć młodym wiekiem (wiem, na zachodzie jakoś grają, ale tam jest zupełnie inne podejście mentalne). Kacper to osobna sprawa. Zauważ, że nasi kolejni trenerzy łatają nim dziury. Często grywa(ł) na skrzydle, a przecież to środkowy i tam czuje się najlepiej.

0055gp, 13.03.2018 10:44:46 - *.102.ipv4.supernova.orange.pl

wychodzi na to, że w innych ligach skauci wiedzą swoje i dlatego Michał Pazdan nie dostał sensownej propozycji nawet po ME2016.
Ciekawe czy Trener miał taką przewrotną myśl żeby zignorować kontuzję Pazdana, żeby w następnym meczu (meczach) mieć pretekst do posadzenia Go na ławce (trybunie). Zdziwił mnie in minus Mauricio, czy to może być tylko brak zgrania, czy przypadek Pazdana w wydaniu brazylijskim?
I jeszcze jedno, dałbym Vesovićowi 5, praktycznie wyłączył Peszkę

@rek do Do..., 13.03.2018 10:50:46 - *.dynamic.chello.pl

Jest tutaj takich kilku kolesi, co na temat nazwisk i potencjalnych transferów wie "ponoć" więcej i lepiej ode mnie... Oni też na tym forum najczęściej deprecjonują moje hot-newsy, jak chociażby 2017(L) i Walerian... Tak więc skieruj swe zapytanie już do nich...;))) A ja zostawię swoją wiedzę na swój użytek i tych kolegów z forum, którzy zaufali moim "źródłom"... Pozdro (L)

, 13.03.2018 10:52:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kuchy na Mundial !!!

@rek, 13.03.2018 10:54:35 - *.dynamic.chello.pl

do kibic emeryt
do Wolfik

Czołem koledzy... Piszecie i martwicie się "stabilnością" formy, a właściwie brakiem takowej stabilności formy w naszej lidze... Polecam wam wymownego mema... Po obejrzeniu tego mema wszystko stanie się dla was jasne i smutne zarazem... Pozdro (L)

https://pbs.twimg.com/media/DYCRkM4W4AEPkqz.jpg

Po(L)noc, 13.03.2018 11:06:17 - *.156

Ale ja nigdzie nie napisałem że Pazdan zagrał dobre zawody. Ja porównałem statystyki stopera z defensywnym pomocnikiem, z czego wyszło że DM miał więcej strat, mniej odbiorów i w trakcie meczu brał udział w ponad połowie mniej starć...jak dla mnie trochę dziwne.
Oczywiście każdy może odczytać te liczby inaczej, ja odczytałem właśnie w ten sposób :)
Pozdrawiam.

maro, 13.03.2018 11:07:05 - *.centertel.pl

Cóż, przykład Pazdana pokazuje, że z niewolnika nie ma pracownika. Legia nie chciała go puścić zimą więc teraz gra piach bo nie ma motywacji. Jak tak dalej pójdzie, to jeśli pojedzie na MŚ to będzie grzał ławę. No chyba że się ogarnie...

Zamoj, 13.03.2018 11:28:37 - *.167.ipv4.supernova.orange.pl

Nie będzie żadnych transferów żadnych Polaków póki co geniusze źle przetłumaczyli wywiad z dyrektorem sportowym naszym w którym mówił że negocjowali z 4 Polakami ale do niczego nie doszło
Powiedział też że sytuację monitoruje ale na razie polscy zawodnicy z e klapy są poza zasięgiem Legii

tomekc, 13.03.2018 11:37:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do @rek
Piszesz już bardzo długo i dużo na forum dlatego powinieneś się przyzwyczaić do troli i dać sobie z nimi spokój bo i tak będą mądrzejsi i będą wytykać tylko to co się z różnych względów nie potwierdziło. Dlatego każdy mądry kibic wie że kazdy news nie zawsze się sprawdza. Twoje są cenne dlatego jak możesz podzielić się info co do Polaków to wiele osób będzie wdziecznych

dex, 13.03.2018 12:20:17 - *.13

Iloski za nisko .

@REK ? , 13.03.2018 12:47:07 - *.internetia.net.pl

No właśnie @rek jak masz faktycznie kontakty w klubie to masz szanse teraz to udowodnić , że nie szukasz po necie a coś więcej wiesz . Legia ma pozyskać 4 Polaków - kogo dokładnie ? Jak mi odpowiesz to uwierzę raz na zawsze , że coś faktycznie wiesz .

Max, 13.03.2018 13:04:20 - *.telnaptelecom.pl

@ @REK
Tam było źle przetłumaczone w tym filmie, a Kepcija tak naprawdę powiedział "chcieliśmy pozyskać czterech polskich zawodników".

mietek, 13.03.2018 13:14:18 - *.emea.ibm.com

@ @REK: Łazienkowska 3 - przejedź się do klubu i sam spytaj, a od @rka się od*****

@rek, 13.03.2018 13:27:01 - *.dynamic.chello.pl

do Max

Władam kilkoma językami obcymi... I znam różnicę między "we are interested" oraz "we were interested"... Tak więc spoko...:)))

Poza tym ja nie odnoszę się jedynie do słów IK z tego ostatniego wywiadu, a do kilku poprzednich, w których zapowiadał balans pomiędzy polskimi graczami a zagranicznymi... Letnie okienko będzie właśnie tego początkiem... A konkretnych nazwisk w wywiadach Ivanek nie podaje celowo, bo zaraz z ust prezesów padną zaporowe ceny, wzięte z kosmosu...:)))

do tomekc

Wiem brachu, jak pełno troll i wszelakiej zawiści jest tutaj... Te ludki nigdy nie załapią, iż dla pewnego faceta (L)egia jest pasją... Dlatego tenże facet "wyrabia" sobie kontakty wśród dziennikarzy, wśród wszelakiej gawiedzi kibicowskiej, czynnie wymienia poglądy na TT z obecnymi piłkarzami oraz namiętnie przegląda zagraniczną prasę... Cóż, wielu tego zapewne zazdrości, ale przecież ja nikomu nie bronię mieć jakieś-tam "kontakty" i posiadać znajomość kilku języków obcych... Pozdro (L)

BRAKUJE OFOE, 13.03.2018 13:29:01 - *.internetia.net.pl

Ofoe brakuje w składzie jak jasny piorun to był Piłkarz , który dawał jakoś drużynie . Na dziś wróciliśmy do nijakości niestety

Zamoj, 13.03.2018 13:55:21 - *.167.ipv4.supernova.orange.pl

Nie będzie żadnych transferów żadnych Polaków póki co geniusze źle przetłumaczyli wywiad z dyrektorem sportowym naszym w którym mówił że negocjowali z 4 Polakami ale do niczego nie doszło
Powiedział też że sytuację monitoruje ale na razie polscy zawodnicy z e klapy są poza zasięgiem Legii

E.S.K., 13.03.2018 14:16:29 - *.dynamic.chello.pl

do @rek
- czy masz jakieś info dotyczące Mauricio ? Bo wydaje mi się,że jego wypożyczenie na 3-4 m-ce wynika z braku czasu na negocjacje. Lazio chce go sprzedać,my chcemy kupić ale sprawa rozchodzi się o wysokość ceny sprzedaży. Bo gdyby Legia miała go tylko na koniec obecnego sezonu , to byłoby bez sensu - chyba ,że chcemy go sprawdzić - tylko brak informacji o ew."pierwokupie"! Nie mogę się doszukać żadnej pewnej onformacji.
PS - trollami się nie warto przejmować . Mam całą listę takich "egzemplarzy" - ostet,AAA,ostatnio dołączył Saska Kępa .

@rek do ESK, 13.03.2018 14:49:43 - *.dynamic.chello.pl

Czołem brachu...:)))

Widzisz, problem z Mauricio jest dwojakiego rodzaju: możliwości gry w Lazio a możliwości finansowe (L)egii...

Sam Mauricio podczas rozmów ze swoimi trenerami Carrera i Inzaghim usłyszał, iż jeśli pojawią się ciekawe oferty zagraniczne, to pomogą mu opuścić Lazio... Sam Mauricio podczas pobytu w Spartaku po cichu liczył na ponowną szansę w Rzymie... Ale nie doczekał się tej szansy... Włosi na domiar złego zaczęli kupować innych stoperów... Tak więc Mauricio znalazł się na liście do odstrzału...

Były w międzyczasie tej zimy dopięte rozmowy z Chińczykami z Dalian Yifang, ale tam sprawa upadła w kwestiach formalnych, więc wówczas "z biegu" to my go wypożyczyliśmy... Do końca sezonu... I tutaj zaczynają się schody dla (L)egii, bo nie mamy opcji pierwokupu, a do tego pensja Mauricio w Lazio wynosząca 1,5 mln euro rocznie (przez te kilka m-cy u nas to Lazio płaci pensję Mauricio...), nie daje (L)egii zbyt wielkich szans na zatrzymanie Mauricio po sezonie... No chyba, iż wszystkie strony (Legia, Lazio i Mauricio dopasują jakoś swoje stanowiska i swoje wymagania...) Tyle wiem o Mauricio z różnych źródeł i przecieków... Jeśli ci pomogłem w tym temacie, jest mi miło... Pozdro (L)

E.S.K. do @rek, 13.03.2018 15:03:06 - *.dynamic.chello.pl

Dziękuję !
Wniosek nasuwa się jeden - nie stać Legii na pensję tego zawodnika ,,,,, to znaczy,że kolejny raz pomagamy zawodnikowi się "odbudować " a grać będzie dla chińczyków ....Obym się mylił , bo taki stoper bardzo by się nam przydał !!!

łysy, 13.03.2018 15:03:34 - *.adsl.inetia.pl

Gadu, gadu a Kuchy king ! na pohybel !!!!!!

Adam, 13.03.2018 15:05:05 - *.pljtelecom.pl

Pasquato za nisko, wprowadził dużo ożywienia - mocna 4
Szymański zdecydowanie za wysoko, zagrał słabo, bez pomysłu na grę - 3
Radovic, niestety jeden z najsłabszych legionistów na boisku - słaba 3

@rek do ESK, 13.03.2018 15:22:24 - *.dynamic.chello.pl

(L)egię stać na pensję dla dobrego zawodnika na poziomie 1,0-1,2 mln rocznie (100.000 miesięcznie), ale musiałby to być topowy zawodnik pokroju VOO... Obrońcom tyle się w polskiej lidze nigdy nie zapłaci... Wyjątkiem i farciarzem był Jędza, iż "wywalczył" tak wysoką pensję u BL... Ale teraz widzą już wszyscy, jaką czkawką się nam ta jego pensja odbija... Pozdro (L)

grzesiek, 13.03.2018 15:34:18 - *.centertel.pl

Michal Kucharczyk 2 miejsce. A co to kontrakt sie konczy czy moze jakies ultimatum od trenera?

ludzik, 13.03.2018 16:16:50 - *.static.ip.netia.com.pl

Wg mnie Pasquato jest nie doceniony. W tym meczu ledwo wszedl i od razu silny strzal i Kuciak z lekkim problemem obronil. Pamietam kiedys w jakims meczu tez wszedl na zmiane i kilka groznych sytuacji stworzyl a ladnie zagral z Termalica ktorrj strzelil gola. Jakby gral częściej to by byl zdecydowanie w lepszej formie. Widac u niego duze checi i wole walki innymi slowy po prostu jemu sie chce

mietek, 13.03.2018 16:31:15 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Wiesz, to wtedy można zapytać o celowość transferu Mauricio. No bo biorąc temat na logikę, to przy półrocznym wypożyczeniu musiałby być typowym zadaniowcem, a jego debiut - mówiąc delikatnie - d**y nie urwał. Więc nie jest to gracz na tu i teraz. Odbudowanie go po to, żeby za chwilę oddać nie ma według mnie sensu. Jedynie trzeba wierzyć, że są jeszcze jakieś nieujawnione zakulisowe rozmowy w sprawie przedłużenia wypożyczenia. Ale jakoś wątpię, by Lazio dało się "doić" przez półtora roku. Mogą zażądać, żebyśmy wzięli na siebie część wynagrodzenia. A wtedy grozi to kolejnym kominem płacowym.

Tomek Mokotów , 13.03.2018 16:43:33 - *.centertel.pl

Kolejne transfery i odpady a brak zgrania w obecnej kadrze jest b.widoczny... W każdym meczu grają ze sobą piłkarze grający ze sobą...pierwszy raz.
A taki Mauricio jest tu tylko po to by wrócić po odbudowaniu formy do Włoch. Może fajnie sobie poplotkować o kolejnych transferach jeśli kogoś to kręci ale to nie Pudelek, liczy się podpis a nie plotki i liczy się zgranie i forma a nie nazwisko.

PS. Remy miał tyleż celnych podań co strat, jak na pomocnika to przeciętnie. Zagrał co najwyżej poprawnie, średnioligowo jak i cała Legia. I tak liczą się tylko punkty a nie styl.

@rek do ESK, 13.03.2018 16:45:27 - *.dynamic.chello.pl

W uzupełnieniu moich postów powiem ci tak w zaufaniu kolego, iż niedługo będzie nas stać na znacznie droższych piłkarzy...!!!

Zapewne pamiętasz, jak i wielu innych moich prawdziwych kolegów z tego forum, iż kilka tygodni temu pisałem o różnych podróżach Darka M do krajów arabskich i o tym, iż przypuszczam, że za krótki czas pewien możny sponsor zapuka do naszych drzwi... I właśnie dzisiaj mi pewien "dobrze poinformowany wróbelek" zaćwierkał, iż jedna z największych linii lotniczych świata, nota bene arabskich linii lotniczych (obecna na lotnisku Chopina...) stanie się już wkrótce sponsorem (L)egii... Moje źródło podaje, iż: "(L)egia prowadzi rozmowy z "silną linią lotniczą". Sam klub nie ujawnia szczegółów negocjacji..." Ja nazwę tej linii znam, ale nie mam przyzwolenia na podanie jej nazwy... Jednakże kto uważnie śledził wszelakie wywiady i rozmowy DM zapewne spostrzegł miniaturkę samolotu pewnych linii lotniczych w jego gabinecie... Pytanie do trolli: czemu wy krytykanci nie możecie lub nie potraficie sami takim ważnym info pochwalić się na naszym forum, tylko czekacie na mnie..? :))) Pozdro (L)

mietek, 13.03.2018 17:41:50 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Bracie, nie warto. Takim to udowodnisz naukowo, że 2+2=4, a oni i tak będą wiedzieć swoje, że to 5 :)))

A info podajesz bardzo obiecujące. Wprawdzie wolałbym chińskiego sponsora, bo chyba bardziej cierpliwy. Ale Araby też się nie liczą z pieniędzmi, co może być "pozitiwne" - jak by to Kasperczak powiedział :)

Sawo, 13.03.2018 17:43:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Twitterki twierdza ze 4 polakow ktorzy raczej beda grali w Legii to:

Olkowski
Kapustka
Kurzawa
Bielik

@rek do mietek, 13.03.2018 17:58:16 - *.dynamic.chello.pl

Wyobrażasz sobie bracie za niedługo nasze białe domowe koszulki, niczym koszulki Realu Madryt z tym samym logo..? Ważne, iż niedługo pojawią się prawdziwe pieniądze w klubie, a do tego nie będę musiał patrzeć na te siermiężne logo "bukmacherki"... Tak, tak, bracie... W ten oto mądry sposób DM wykorzystuje swoje kontakty z Harvardu i struktur ECA... Cała liga wpieni się na maksa, jak wkrótce ten "biznesowy" transfer dojdzie do skutku... Pozdro (L)

wrt, 13.03.2018 18:05:27 - *.play-internet.pl

do Mietek : ale skoro VAR nas uratował to własnie nie powinno być 0-1 , to co napisałeś można zrozumieć : strzelili nam nieprawidłową bramkę i w związku z tym powinno być 0-1 ale uratował nas VAR , skoro bramka była nieprawidłowa to powinno być 0-0 , od kiedy powinno się uznawać nieprawidłowe bramki ?

@rek do Sawo, 13.03.2018 18:05:42 - *.dynamic.chello.pl

Wiem, wiem... Czytałem z rana te przypuszczenia maćka90...;)))

Ale ta lista "czterech oczekiwań" jest troszkę inna i jeszcze kilku innych zawodników jest branych pod uwagę... Tak czy inaczej, musimy zdobyć MP i mieć szansę na grę w pucharach europejskich, bo to nam pomoże w letnich negocjacjach i "wyciągnięciu" naszych "celów" z obecnych klubów... Pozdro (L)

Sawo, 13.03.2018 18:17:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

Jeszcze jest mowa o Sobocie ale on juz 30 lat wiec nie wpisuje sie w nowa polityke klubu.

E.S.K. do @rek, 13.03.2018 18:26:06 - *.dynamic.chello.pl

Słyszałem o nowym sponsorze - lub częściowym udziałowcu z tych kierunków, o którym wspomniałeś ! Cieszę się , bo mnie utwierdziłeś ,że moje prywatne "żródełko" nie myliło się !!!
Od początku byłem pewien, że DM coś dobrego zrobi - dla siebie,kibiców a przede wszystkim dla klubu !!!!!!!!
Pisz @rku jak najczęściej takie wiadomości !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ada, 13.03.2018 19:07:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do red twoim informatorem dotyczącym sponsora jest Legia.net ktora jako pierwsza napisała o tym a ty powtórzyłes jako twoje info wystarczy spojrzeć na godziny wpisów czemu nie powiesz czegoś pierwszy zanim gdzies to sie ukarze a tak poprostu powtarzasz przeczytane info nie pierwszy raz już i nabierasz biednych ludzi pozdrawiam

ludzik, 13.03.2018 19:11:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Zeby byly naprawde imponujace efekty to potrzebne sa wieksze naklady sił w zwiazku z czym dluzszy czas oczekiwania na rezultaty. Nie bez kozery sie mowi, ze im dluzej sie czeka tym lepiej smakuje.

@rek do Ada, 13.03.2018 19:21:29 - *.dynamic.chello.pl

Sieroto internetowa, ja pisałem o wizycie DM w Emiratach oraz o potencjalnym sponsorze z tego kraju JUŻ podczas ubiegłej jesieni i zimy... Poczytaj moje zimowe posty... Ja już w styczniu wiedziałem o potencjalnym kapitale z Emirates... Ty zaś dopiero dzisiaj to wyczytałeś, -aś w Legia.Net... I tego swojego źródła się trzymaj, kimkolwiek jesteś... A moich postów po prostu tutaj nie czytaj... It's simple...;))) Pozdro (L)

Walerian, 13.03.2018 19:56:18 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Ada

Przecież to rek to farmazon. To bardziej niż oczywiste. Wizyta DM w Emiratach w zeszłym roku była informacja ogólnie dostępna i było wiadome że nie pojechał tam na urlop tylko ogarnac jakiegoś sponsora. Było o tym pisane wszędzie i pojawiały się również informację iż po to przejął klub od BL żeby go potem odsprzedać lub po to aby właśnie pozyskać możnego sponsora. DM dementowal plotki o checi odsprzedaży klubu więc jasne było że stara się pozyskać jakiś kapitał. Do takich wniosków wystarczy mieć inteligencję na poziomie Chimy Chukwu. Rek jest jest forumowym pajacem przekazującym sensacyjne info jak w Bravo Sport. Dopóki nie przyzna że nie wie nic poza tym co jest w necie to będę tak o nim pisał. Nie lubię farbowanych lisków i bazujących na czyjejś niewiedzy grupowych mędrców którym wystarczy powiedzieć " sprawdzam " i już jest po nich.

Sawo, 13.03.2018 20:07:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Walerian

Kolego powiem ci tak: ogolnie to ja nie wnikam w to skad @rek ma informacje. Faktycznie czesto to co pisze jest informacja ogolnie dostepna i mnie osobiscie rzadko czyms zaskakuje ale... odp...dol sie od niego. Nie kumam o ch..j ci chodzi? O to zeby ci przyznal ze nikogo nie zna i ze czyta jedynie twittera? A nawet jesli to co? Wielu go nie czyta natomiast czyta @reka. @rek podaje zebrane zewszad informacje w pigulce i jest to bardzo wygodne dla wielu forumowiczow. Nie wiem ile masz lat ale zachowujesz sie wobec naszego forumowego kolegi @reka bardzo niefajnie. Jak sfrustrowany gimbus. Jestesmy wszyscy kibicami Legii i w mojej ocenie nieakceptowalne jest to aby kibic kibica wyzywal. Ja wielokrotnie wchodze w polemike z wiekszoscia osob na forum. Jedyna osoba ktora prawie zawsze sie ze mna zgadza to ostatnio mniej aktywny Krzeszczu a reszta ma inne zdanie. Wymieniamy poglady ale ja nigdy nikogo nie obrazilem i poza nielicznymi przypadkami tez nie zostalem obrazony.

Jak kolega @rek pisze cos o czym ja wiem to nie wytykam mu tego bo zdaje sobie sprawie ze wielu nie wie i info jest wlasnie dla nich.

Pozdrawiam

mietek, 13.03.2018 20:20:41 - *.internetia.net.pl

@wrt: Wróć jeszcze raz do tej sytuacji z nieuznanym golem i się zastanów - tym razem dobrze - czy to był taki klasyczny spalony, czy mimo wszystko trochę naciągany. Z punktu widzenia kibica cieszyłem się, że gol nie został uznany, ale patrząc potem na tę sytuację "na chłodno" nie jestem przekonany, że tam był spalony (chyba) Bezjaka, bo on piłki nie dotknął.

@ @rek: Cała liga to się może nie wpieni. Ale w pewnym mieście od ziemniaków to na pewno się zagotuje :)) I będzie zaraz dorabianie teorii, że pieniądze nie grają, albo że teraz to kupimy wszystkich sędziów i takie tam :))

@Sawo: Bo Krzeszczu sam powiedział, że go zmęczyła ostatnio goszcząca tu dziecinada.

ludzik, 13.03.2018 21:49:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Chlopaki ponad polowa to sa gimby ktore na stadionie byli tylko i wylacznie na wycieczce klasowej i z takimi nie ma co w ogole gadac bo zadnych konkretnych tresci nie maja oni do przekazania.

tomekc, 13.03.2018 22:05:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda czasu na czytanie niektórych wpisów . Dyskusja na poziomie kto mówi prawdę Zdzisio czy misio? A kto jest fe... Proponuje skupić się na Legii a nie na oczernianiu się.
Pozdro dla wszystkich kibiców Legii

rob, 13.03.2018 22:15:08 - *.dynamic.chello.pl

@rek
Tak w odniesieniu do Twojego wpisu pod innym tematem a dotyczącego tego 17 latka z Indonezji. Na początku nie wiedziałem za bardzo o co Ci chodzi z tym instagramem i koszulkami, ale dzisiaj słyszałem info w jakichś wiadomościach radiowych. Wyglada na to, ze Lechia na tym transferze nie straci.

A trollami nie ma co się przejmować.
Info o linii lotniczej jako o potencjalnym sponsorze Legii godzinę przed Legia.net podał Business Insider: https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/linie-lotnicze-sponsoruja-sport-sponsorzy-klubow-pilkarskich/2e2bjph

mietek, 13.03.2018 22:58:41 - *.internetia.net.pl

@rob: To prawda, mogą na tym skorzystać. Ale nie muszą. Od samych lajków na instagramie im na koncie nie przybędzie. A mimo wszystko trzeba pamiętać, że Indonezja to nie jest kraj specjalnie zamożny, więc Lechia musiałaby tam jakąś fabrykę nająć, żeby móc wprowadzić "ichnie" ceny sprzedaży.

Pamiętaj, że myśmy mieli Donga Fanhzuo z przeszłością w Manchesterze United, a jakoś nam to zysków z Cihn nie przyniosło. I tutaj też może być różnie. Oczywiście fajniej się będzie wygrywać w lidze z silnymi i zamożniejszymi rywalami, ale póki co w Gdańsku jeszcze nic nie zrobili, a wokół już słychać ochy i achy.

ludzik, 13.03.2018 23:10:00 - *.centertel.pl

@mietek
Lechia nie straci na tym malolacie bo jak go sprzeda to na pewno z zyskiem.
Ale gdzies czytalem ze wybral on Lechie bo ma wieksze mozliwosci wystapienie w pierwszym skladzie a wLegii pewnie by byl gdzies w rezerwach. Ale nikt nie wzial chyba pod uwage ze Lechia moze spasc do nizszej ligii. Czyli i tak nie pogra on w ekstraklapie

lhm, 14.03.2018 00:08:51 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Lechia ma za mocny skład, żeby spaść. Rudy jest ambitny i wyciągnie ich z dołka. Obstawiam, że skończą na 9-10. miejscu. A przeczucie mi mówi, że już w najbliższym meczu urwą punkty Lechowi.

Tomasz, 14.03.2018 01:00:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lechia spadnie , po porażce z Lechem stracą całkiem chęć do gry . Tam mają jakiś większy problem , nie wiadomo jaki . Może jakieś kwasy w szatni ? Teraz ważne , żeby np. Arka ograła Jagielonię . No i my , róbmy swoje , w mordę . Golimy Skisłę i jest wery wery góud ! (L)

wielce poinformowany..., 14.03.2018 05:13:34 - *.centertel.pl

I jaka to różnica, że parę ploteczek się sprawdzi, dowiecie się tego najwyżej tydzień później.

Bravo Sport i Pudelek jak widać mają swoich zwolenników ale po kiego grzyba się kłócić o jakieś ploteczki?

Sawo, 14.03.2018 07:35:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Powiem wam tak w nawiazaniu do tych linni lotniczych ze tak nagle przyspieszenie dezycji o nawiazaniu wspolpracy z Legia jest poklosiem ostatnich zdarzen z ligi greckiej. Ermirates jako sponsor Olimpiakosu uznalo ze liga grecka psuje im wizerunek i chca sie wycofac.

rob, 14.03.2018 08:59:07 - *.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@mietek
Faktycznie. Pokusiłem się o pogrzebanie w sieci i Lechia wystawiła koszulki z numerem 10 i nazwiskiem tego dzieciaka za 300 zł co odpowiada 1.2mln rupii indonezyjskich. W stolicy kraju Dżakarcie minimalna pensja to 2.2 mln rupii - w rolniczych rejonach mniej. Tylko patrzeć jak na aliexpress pojawią się po 10$ i tyle zarobią. Chytry zawsze traci dwa razy :)

mietek, 14.03.2018 12:23:40 - *.emea.ibm.com

@ @rob: Sam widzisz. Chłopak jest może faktycznie talentem, ale pochodzi z biednego kraju, więc przeliczanie zysków, jak się jeszcze nic nie sprzedawało przypomina trochę szczerbatego, który się napalił na suchary, ale nie miał czym ugryźć :)

@ludzik: A kogo oni ostatnio sprzedali z zyskiem? Chłopak jeszcze nawet piłki nie kopnął i wcale nie jest powiedziane, że będzie grał. Jeśli im się uda, to dla całej ligi fajnie, bo się może nowy kierunek transferowy ujawni. Ale póki co, może jednak warto się wstrzymać z zachwytami, bo Lechia jeszcze nic nie zrobiła, żeby lajki przekuć w konkrety.

rob dobrze rozpisał ekonomiczne realia Indonezji w stosunku do ceny, jaką sobie w Gdańsku krzyknęli za koszulkę z nazwiskiem młodego. I wcale mnie nie zdziwi czarny scenariusz z Aliexpress, a potem lamenty z Gdańska, że oni nic nie mogą zrobić, bo to źli Chińczycy ich okradają. Chytry dwa razy traci.

do @rek, 15.03.2018 18:46:20 - *.centertel.pl

Ale ty jesteś infantylny... Koszulki Legii jak Realu... Wieszasz w tym wieku sobie plakaty z zagranicznymi drużynami czy jak? Ja bym chciał, żeby koszulki Legii były same w sobie czymś a nie "podobne'

Żal aż d.pe ściska jak się ciebie czyta.

PS. I jeszcze jedno, jeśli już dostałeś orgazmu na widok Pudla na tle logo jakichś linii lotniczych to wiedz, że nikt nie zapłaci więcej niż te logo na koszulkach jest warte. Więc czy Fortuna czy pipidówka SA czy arab z 3 świata nie dadzą więcej niż WARTOŚĆ RYNKOWĄ. Takie trudne słowo ale cóż...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.