Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa

LIVE!: Lechia - Legia

Redakcja

O godzinie 18 na stadionie w Gdańsku legioniści będą walczyli o kolejne trzy ligowe punkty. Tydzień temu gospodarze dokonali zmiany trenera i wszyscy oczekują, że Lechia zacznie oddalać widmo walki o utrzymanie w Ekstraklasie. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (23)

grzesiek - 11.03.2018 17:08:44, *.centertel.pl

Dobry sklad. Do boju hej Legio. Mistrz Mistrz Legia mistrz

1916 - 11.03.2018 17:53:24, *.proneteus.pl

jakiś dobry link do meczu ma ktoś ??

Pit - 11.03.2018 18:12:39, *.129

Oby powtórka z pierwszego meczu po przerwie zimowej była więc pisze, zaczynamy w 10 bo Niezgoda gra :) tylko mnie bracia od razu nie zwyzywajcie :P

Krzeszczu - 11.03.2018 18:25:31, *.cust.bredband2.com

Cafu bedzie kozak!
Cafu, Vesovic i Remy, swietne transfery.

Pit - 11.03.2018 18:25:54, *.129

Nooo, muszę tak przed każdym meczem napisać :)

mlbets - 11.03.2018 18:27:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak oglądam i spojrzałem na ławkę Lechii a tam Lipski. I przypomniało mi się jak kiedyś 99% tego forum lamentowało, że Legia nie sięga po takiego "super kozaka" jak Lipski.

Gdzie jest teraz Lipski a gdzie Legia hehe

tom - 11.03.2018 18:36:54, *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk jak na razie Fatalczyk !

maoko@op.pl - 11.03.2018 18:47:23, *.adsl.inetia.pl

JEŚLI PAZDAN POJEDZIE NA MUNDIAL MAMY PRZEJE....

Wolfik - 11.03.2018 18:49:21, *.dynamic.mm.pl

Lechia widać, że jest w kryzysie. Ale sytuacje stwarzają. Ciągle mamy dużo niedokładności w środku pola. Cafu - na razie na plus.

Maryjan - 11.03.2018 18:51:37, *.play-internet.pl

Rany! Ale ten Szymanski jest niezdarny.. niby chce dobrze ale wychodzi slabiutko. Nie ten poziom niestety. Same straty, niedokladne podania, dryblingi ehh.
A ten drugu konus to juz w ogole.. jak on tam? No Michal Mortal Kombat vel Fatality ;D Za jakie grzechy jego w naszej Legii musimy wciaz ogladac!

grzesiek - 11.03.2018 18:51:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panowie czemu nikt nic nie pisze o Szymańskim? To co wyprawia ten młody chłopak w dzisiejszym meczu to mogę śmiało napisać " Vadis 2" . Jak tak się będzie rozwijać to skończy w Barcelonie i nie żartuje :P

Bzura7 - 11.03.2018 18:52:36, *.193.gwardia.pirx.pl

Do maoko 1000% poparcia nie da się na tego amatora patrzeć od samego początku nigdy nie byłem jego zwolennikiem pozdrawiam dzisiaj tylko trzy punkty

0055gp - 11.03.2018 18:56:07, *.79.ipv4.supernova.orange.pl

po zdobyciu bramki z minuty na minutę coraz więcej niedokładności lub nonszalancji. Po przerwie musi się to zmienić bo przerzniemy, przecież niemożliwe żeby siedli kondycyjnie.

Duffy33 - 11.03.2018 19:00:05, *.play-internet.pl

Grzesiek zmien program bo nie ten mecz ogladasz. Mecz leci na canal + - kanale 30 ;) Jemu wyszlo w tej polowie tylko jedno, ten rogal centrostrzal choc i tak tu wiele przypadku bylo. Reszta niestety lipa do potegi.

Cult❤️Legia - 11.03.2018 19:05:44, *.32

.play-internet.pl
Rany! Ale ten Szymanski jest niezdarny.. niby chce dobrze ale wychodzi slabiutko. Nie ten poziom niestety. Same straty, niedokladne podania, dryblingi ehh.
A ten drugu konus to juz w ogole.. jak on tam? No Michal Mortal Kombat vel Fatality ;D Za jakie grzechy jego w naszej Legii musimy wciaz ogladac!

Pit - 11.03.2018 19:08:15, *.129

@Do Pit
Kutasie? ja tu żartobliwie pisze a Ty wyzywasz? zwyzywaj tych co Kuchego wyzywają, nie mnie

Krzeszczu - 11.03.2018 19:13:14, *.cust.bredband2.com

@ Cult: ty chyba jakis uposlodzeno jestes z tym swoim wiecznym copy-paste.
Po jaki *uj wiecznie kopiujesz i wklejasz wpisy innych forumowiczow?
Mozdzek za maly i sam nie potrafisz? Co artykul to wszedzie cie pelno z tymi twoimi wkleinami.
Kup sobie pamietnik albo jakis scrap-book i sobie wklejaj. Ile mozna?

@tom - 11.03.2018 19:14:26, *.dynamic.chello.pl

Weź sie wypałuj i wróć po meczu.

Do Pit - 11.03.2018 19:14:56, *.dynamic.chello.pl

Ja też żartobliwie

ROSOMAK - 11.03.2018 19:59:38, *.met.pl

DO WSZYSTKICH NIE ZADOWOLONYCH MECZ OK BYŁO WIDAĆ BRAK ZGRANIA ALE TO NORMALNE JEST DUZA ROTACJA SKŁADEM CIESZĄ 3 PUNKTY DO NASTĘPNEGO SPOTKANIA TYLE

Kuchy King - 11.03.2018 20:00:23, *.play-internet.pl

Michał na swoim dobrym poziomie! Brawo Kuchy! Mocno Legia! Tak jest!

grzesiek do Duffy33 - 11.03.2018 20:22:46, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pożyjemy zobaczymy. Dla mnie chłopak zrobi dużo większą karierę niż lewandowski

Krzeszczu - 11.03.2018 20:27:58, *.cust.bredband2.com

@grzesiek: Soryy ale przyznam racje Duffy33. Niezgoda to napewno sympatyczny i mily chlopak, ale jako napastnik na wyzszym (czyli conajmniej Extraklasa) poziomie to istny paralityk. Zawsze cos tam sie od niego odbije i piszczelem, kolanem czy garbem cos tam strzeli.
Nawet dzisiaj sam przyznal ze po prostu walnal z czuba i mial nadzieje ze Kuciak nie wylapie.
To nie sa atrybuty klasowego napastnika.
Kiedys to cale szczescie mu sie skonczy i zniknie w sina dal.