Bartosz Gęsior - fot. Raffi / Legionisci.com

Bartosz Gęsior piłkarzem Legii II

Bodziach, źródło: 90minut.pl

Nowym zawodnikiem III-ligowych rezerw Legii został 20-letni pomocnik, Bartosz Gęsior. Urodzony w Chorzowie piłkarz w obecnym sezonie był zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz, w barwach której zaliczył tylko jeden występ, w rozgrywkach Pucharu Polski. Wcześniej występował w III-ligowych rezerwach Ruchu Chorzów. Rosły gracz najlepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika, ale i gra na środku obrony nie jest mu obca.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (16)

@rek - 11.03.2018 08:51:18, *.dynamic.chello.pl

No i brawo prezesie... Oto chodzi, aby kupować młodych, zdolnych i jeszcze perspektywicznych graczy z myślą o pierwszym składzie... Pół roku Bartek pogra sobie w rezerwach, a po wakacjach i po MŚ wskoczy za Pazdana lub Astiza do I składu na środek obrony... Powodzenia w (L)egii... Pozdro (L)

e(L)o - 11.03.2018 09:02:26, *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

co to ma być
pytam
co to ma znaczyć?!

Bysior xx(L) - 11.03.2018 09:48:14, *.dynamic.chello.pl

Co to za ogóras??

Krytykant_Zawodowiec - 11.03.2018 10:40:27, *.static.ip.netia.com.pl

Syn Dariusza Gęsiora wypisz wymaluj, jak będzie grał jak ojciec to będzie bardzo dobry nomen omen ruch.

(L) - 11.03.2018 10:46:13, *.94.ip4.epix.net.pl

Syn Dariusza?

krys008 - 11.03.2018 10:46:47, *.serv-net.pl

To ten młody super talent z Indonezji? A już się obawiałem, że faktycznie Lechia nam go podebrała. :)
Poważnie mówiąc młody Polak, mam nadzieję, że zdolny i perspektywiczny, jestem na tak.

L - 11.03.2018 11:00:35, *.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy to syn Dariusza Gasiora?

Dickson Chotowski - 11.03.2018 11:01:46, *.range86-153.btcentralplus.com

Syn Dariusza ? Tez z Chorzowa.

b - 11.03.2018 11:08:05, *.193.threembb.co.uk

Syn Darka? Jesli tak to ma dobre geny

PLeban - 11.03.2018 12:59:44, *.59.varnion.com

Ogor czy kot?

oLaf - 11.03.2018 13:09:03, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

kurcze, nie wiem czy jest sens kupować do zespołu 4-tej ligi tak starego zawodnika (20 lat!)???

20-sto latkowie to grają w reprezentacjach czy w Premiership!!

Ja rozumiem, ze w Polsce jest spowolniony rozwój : O ale to już przesada.

Mimo wszystko powodzenia, żeby facet pokazał że nie mam racji! : )

JacekL72 - 11.03.2018 13:24:48, *.play-internet.pl

Czy to syn Dariusza Gesiora?

Kid(L) - 11.03.2018 13:26:42, *.52.getinternet.no

Syn Dariusza?

Szmu(L)ki - 11.03.2018 13:42:01, *.adsl.inetia.pl

Jak zawsze pseudo znawcy prowadzenia klubów będą się w komentarzach wypowiadać. Drugie drużyny najlepszych zespołów na świecie ściągają hurtowo takich graczy z nadzieją na to, że 5% z nich wejdzie do podstawowego składu, albo sprzeda się za parę lat za grube pieniądze.

Proszę koledzy - zastanówcie się czasami, zanim coś napiszecie pod wpływem emocji.

Arek - 11.03.2018 13:50:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale, że co proszę? O co Ci chodzi?

dino - 11.03.2018 16:45:15, *.vtelecom.pl

@Bysior xxl
Podpowiem Ci, jego ojciec strzelił gola Legii w pamiętnym meczu z Widzewem (przegranym 2:3) na Łazienkowskiej.