Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
Patryk Bujniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
Niedziela, 11 marca 2018 r. godz. 09:05

Bujniak: Przegraliśmy na własne życzenie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Przed pojedynkiem z Międzyrzecem będziemy skupiać się na poprawie zagrywki i ataku, zwłaszcza że musimy wygrać, jeśli chcemy utrzymać się przed play-offami na czwartej pozycji w tabeli - mówi Patryk Bujniak, libero Legii.

- Wygrana Metra 3-0 mówi sama za siebie. Przegraliśmy na własne życzenie, bowiem nie potrafiliśmy wykończyć ataków i źle prezentowaliśmy się w zagrywce. Jedynie przyjęcie nie wyglądało najgorzej, ale jako że nie potrafiliśmy kończyć piłki, to trudno było marzyć o zwycięstwie.
Przeciwnicy byli od nas zdecydowanie lepsi – mieli nieporównywalnie lepszą zagrywkę. Komu lepiej wychodzi zagrywka i kto lepiej atakuje, ten wygrywa mecz i tak też się stało w przypadku tego pojedynku.

- Doping kibiców był jak zawsze rewelacyjny. Wiem, że chcieli się z nami zakładać o koszulki. Będziemy mogli im je oddać, ale dopiero po sezonie, bo inaczej nie będziemy mieli w czym grać (śmiech).Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!