Kick-boxing: Pięć medali legionistów na MP kick light

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć medali wywalczyli kick-bokserzy Legii Warszawa podczas mistrzostw Polski w formule kick light, które odbyły się w Kartuzach. Złoto zdobyła Klara Kleczkowska (-60kg), srebro wywalczyła Agnieszka Osial w kategorii wagowej do -65 kilogramów. Brąz zdobyli Aleksandra Piętka (-60kg), Olga Baranowska (-55kg) oraz Przemysław Ziemnicki (-89kg), który oficjalnie zakończył już karierę, ale kolejny raz nie mógł powstrzymać się od startu w zawodach.

Piąte miejsce zajął Damian Salwin (-69kg), a także Anna Olczak (-50kg), szóste Julia Wilman (-55 kg), siódme Bartłomiej Salak (-69kg), ósme Aleksandra Dziachan (-55kg.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (1)

Eryk - 11.03.2018 21:16:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Przemek , dobry jesteś . Brawo wszyscy , a szczególnie Klara . (L)egia !

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.