Brian Iloski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Debiuty Cafu, Mauricio i Iloskiego w Legii

Fumen i Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzech nowych zawodników Legii pojawiło się dziś na murawie. Cafu mecz z Lechią Gdańsk rozpoczął w podstawowym składzie i szybko pokazał, że potrafi mocno uderzyć z dystansu. Mauricio pojawił się na murawie w 60. minucie spotkania, zmieniając z Miroslava Radovicia. Zawodnik wypożyczony z Lazio Rzym ujrzał żółtą kartkę. Z kolei już na samą końcówkę zawodów wszedł Brian Iloski w miejsce Marko Vesovicia.

Romeo Jozak odniósł się po meczu do występu nowych zawodników. - Cafu nie miał dziś obok siebie Inaki Astiza czy Chrisa Philippsa, ale mimo to zagrał dobrze. Jestem zadowolony też z tego, jak prezentuje się na treningach, choć musimy jeszcze popracować nad pewnymi elementami technicznymi. Mauricio wszedł na boisko przy wyniku 3-0 i zaprezentował się z dobrej strony. Z kolei Iloski zagrał krótko, aby go ocenić, ale wprowadziłem go na boisko głównie z powodów psychologicznych. Chciałem, żeby zapoznawał się z atmosferą ekstraklasy, bo to zawodnik, na którego będziemy liczyć w przyszłości.

fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.