Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Brian Iloski - fot. Woytek / Legionisci.com
Brian Iloski - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 11 marca 2018 r. godz. 20:40

Debiuty Cafu, Mauricio i Iloskiego w Legii

Fumen i Mishka, źródło: Legionisci.com

Trzech nowych zawodników Legii pojawiło się dziś na murawie. Cafu mecz z Lechią Gdańsk rozpoczął w podstawowym składzie i szybko pokazał, że potrafi mocno uderzyć z dystansu. Mauricio pojawił się na murawie w 60. minucie spotkania, zmieniając z Miroslava Radovicia. Zawodnik wypożyczony z Lazio Rzym ujrzał żółtą kartkę. Z kolei już na samą końcówkę zawodów wszedł Brian Iloski w miejsce Marko Vesovicia.

Romeo Jozak odniósł się po meczu do występu nowych zawodników. - Cafu nie miał dziś obok siebie Inaki Astiza czy Chrisa Philippsa, ale mimo to zagrał dobrze. Jestem zadowolony też z tego, jak prezentuje się na treningach, choć musimy jeszcze popracować nad pewnymi elementami technicznymi. Mauricio wszedł na boisko przy wyniku 3-0 i zaprezentował się z dobrej strony. Z kolei Iloski zagrał krótko, aby go ocenić, ale wprowadziłem go na boisko głównie z powodów psychologicznych. Chciałem, żeby zapoznawał się z atmosferą ekstraklasy, bo to zawodnik, na którego będziemy liczyć w przyszłości.

fot. Mishka / Legionisci.com



Komentarze: (8)

Szmu(L)lki, 11.03.2018 21:06:01 - *.adsl.inetia.pl

Cafu jak na debiut super mecz. Widać po nim i po Remy, że fizycznie lepszy od 95% kopaczy w ekstraklapie. Tym możemy wygrać mistrza.

Mauricio 2 razy tak obciął się przy interwencjach, że aż wstyd. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie lepiej bo na papierze to jeden z najlepszych obrońców jaki grał w Polsce. Oby to udowodnił.

Widać, że Jozak wywalił tych co sobie nie radzili, a w ich miejsce ściągnął lepszych graczy. Chociaż zobaczcie na Piasta, który super punktuje z Jodłą i Czerwińskim w składzie.

@rek, 11.03.2018 21:25:11 - *.dynamic.chello.pl

Debiuty debiutami... Ale tak patrząc na sylwetki Remy, Cafu, Mauricio i Vesovića to przy akcji „liść” nie byłoby chyba tak "jednostronnie"...:))) Pozdro (L)

Wolfik, 11.03.2018 21:26:55 - *.dynamic.mm.pl

Cafu na plus. Widać, że piłka mu nie przeszkadza. Jest silny fizycznie, w naszej lidze będzie dobrze się czuł, oczywiście musi się zgrać z resztą kolegów.

Iloski króciutko na boisku, ale widać u niego zapał. Mały plusik ma :).

Co do Mauricio się nie zgadzam. To nie był dobry debiut, widać że klient miał dłuższą przerwę. Oby się odbudował wcześniej niż na koniec maja....

Paweł, 11.03.2018 21:33:59 - *.pl-81-219-240-2

Cafu na +

Juri, 11.03.2018 21:41:13 - *.ssp.dialog.net.pl

Cafu na +
Mauricio na -
Iloski brak oceny ,za krótki występ.

do@arek, 12.03.2018 08:39:44 - *.246

tylko kolego, różnica jest taka, że przy zaangażowaniu piłkarzy takim jak jest, to sytuacja, która była po ziemniakach nie miałaby miejsca....

@rek do do..., 12.03.2018 09:04:23 - *.dynamic.chello.pl

Ja to wiem kolego...:)))
I dlatego teraz zupełnie w innym świetle wygląda tamta "reakcja" Romeo Jozaka, kiedy to stał z boku i z lekkim "pobłażaniem" patrzył na te nasze dawne "płączliwe panienki", jak dostają "oklep" po przegranym meczu z łachem... Dodajmy po meczu, w którym kompletnie nie podjęli walki na boisku... Na szczęście teraz mamy już nową ekipę boiskową... Waleczną, zadziorną i głodną sukcesu pakę zdolnych piłkarzy... Mocno (L)egio... Pozdro (L)

b, 12.03.2018 21:23:02 - *.16-1.cable.virginm.net

Cafu ma duze braki w grze defensywnej, niezle sie odnajduje w ofensywie. Mauricio widac, ze dlugo byl bez gry, fizycznie jest przygotowany ale popelnia proste bledy z braku rytmu meczowego. Zobaczymy jak beda wygladac w meczu z Arka gdzie tyle miejsca co dzis na 100 % Ojrzynski im nie da.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.