Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 12 marca 2018 r. godz. 18:00

Łyżwiarstwo: Wyniki Oficjalskiego na MŚJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Gaweł Oficjalski startował w Salt Lake City na Mistrzostwach Świata Juniorów. Legionista był 35. na 1000 metrów oraz dopiero 51. na 500 metrów. Legionista na dystansie 500m uzyskał wynik 1.19,38 min., co było efektem przewrócenia się. Oficjalski szybciej przebył dystans 1000 metrów - tu uzyskał wynik 1.12,72 min.Komentarze: (1)

Mokotów, 13.03.2018 00:27:05 - *.centertel.pl

Gaweeeeeeł!! Ajeeeajjjeee

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!