Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 11 marca 2018 r. godz. 21:31

Legioniści o meczu z Lechią

Bartek Modzelewski i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Sebastian Szymański: Każdy chciał zobaczyć Sebastiana z Lubina i myślę, że się to udało. Fajnie, że wygraliśmy to spotkanie. Drużyna pokazała się z dobrej strony. Każdy oglądał to spotkanie i widział, że przeciwnicy grali agresywnie, ale taki jest sport. Lechia nie zagrała tak słabo, żeby stracić trzy bramki, aczkolwiek wykorzystaliśmy to co mieliśmy.

Powinniśmy cieszyć się ze zwycięstwa i z tego ile bramek strzeliliśmy. Na razie nie zastanawiamy się nad tym, kiedy wrócimy na fotel lidera. Myślimy tylko o kolejnym spotkaniu.

Arkadiusz Malarz: Trener powiedział nam w przerwie parę słów i to poskutkowało. Cieszy bardzo bramka strzelona od razu po przerwie. Kontrolowaliśmy całe spotkanie i nie było nerwowości. Boisko było fatalne i nie dało rady pograć tak jakbyśmy chcieli.

Teraz wszystkie boiska są takie, więc musimy poczekać do wiosny. Jak wyjeżdżaliśmy to widzieliśmy, że Jagiellonia wygrywa. Nie patrzymy jednak na innych. Musimy patrzeć na siebie i trzeba swoją pracę wykonać. Przyjechaliśmy po trzy punkty, zgarniemy je i wracamy do Warszawy. Od jutra czas na przygotowania do meczu z Wisła.

Jarosław Niezgoda: Udało się w końcu po trzech meczach bez gola. Już się martwiłem, że licznik znowu zatrzyma się na 10 golach, ale na szczęście udało się zwiększyć dorobek i nie zamierzam na tym poprzestać. Zastanawiam się czy ta piłka była zagrana do mnie, ale pobiegłem w tamtą stronę i udało mi się czubkiem buta pokonać Dusana Kuciaka, który zostawił mi trochę miejsca przy krótkim słupku. Byłem trochę zaskoczony, że usiadłem tydzień temu na ławce.

Trener nie wyjaśnił mi w 100% co było tego powodem, ale trzeba by było go zapytać. Możliwe, że chciał mnie zmotywować. Czasami takie posadzenie na ławce dobrze działa na zawodnika. Nie odświeżam stron z powołaniami. Jeżeli selekcjoner mnie powoła to będę bardzo szczęśliwy, ale na nic nie liczę. Myślę, że obrońcy Lechii nie grali bardzo dobrze, więc czułem się pewnie. Widziałem, że Sebastian odczuł walkę z rywalami, ale ja na własnej skórze tego nie zauważyłem.



Komentarze: (19)

Drzekson, 11.03.2018 22:46:03 - *.dynamic.chello.pl

Dorośli ludzie i doświadczeni wydawalo by się piłkarze, a trzeba im tłumaczyć w przerwie i mówić parę słów aby poskutkowało.

Remy Mistrz!

Hugon, 11.03.2018 22:47:57 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Malarz człowieku naucz się wykopywać piłkę ,bo każde twoje wybicie staje się łupem przeciwnika .Nie hamuj wybijania oddawaj piłkę jak najszybciej to będzie z tego pożytek.

Szmu(L)ki, 11.03.2018 22:52:41 - *.adsl.inetia.pl

Wypowiedź Niezgody niepokojąca, dziwna. Widać, że koleś szuka przyczyn swoich niepowodzeń w innych, a nie w sobie. Na rany boskie, jego rywalem do miejsca w wyjściowej drużynie jest koleś, który w karierze już się wspiął na szczyty piłkarskiej kariery. Przy nim Niezgoda jest NIKIM.

Cieszy, że strzelił bramkę, ale w momencie strzału nawet nie spojrzał jak wychodzi Kuciak, uderzył na pałę i weszło.

Szczerze? Chciałbym, żeby znalazł się jakiś frajer co go wykupi za jakieś dobre pieniądze. Nie będę płakał.

zaba285, 12.03.2018 01:20:55 - *.lukman.pl

Niezgodzie już niestety palma odbija.. przeciętny z niego napadzior się niestety robi, nie widzie lepiej ustawionych kolegów, wali na pałe, a może wpadnie. będziemy mieć fart jeśli sie go uda sprzedać za dobre pieniądze

Aaa , kotki dwa ... Aaa , ..., 12.03.2018 03:21:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co wy fanzolicie ? Nic strasznego nie powiedział . Po prostu chce być w podstawowym składzie i tyle . Nie wiem jedynie , czy nie za często wspomina o reprze . Chyba nie , ale niech wie , że nawet jeśli po zdobyciu przez nas mistrzostwa Polski i grze na mundialu jakiś Real albo Roma poproszą nas o negocjacje w jego sprawie , to jego odpowiedź ma być taka : Nie , dziękuję ! Zostaję w mojej kochanej , jedynej (L)egii i nigdy , przenigdy ( jeśli mnie nie zmuszą ) nie odejdę grać w innym miejscu . Tylko Legia . A jak to nie pomoże , to niech sobie zrobi lekką kontuzję ( albo symuluje ) i wtedy menadżerowie się od niego odp.....ą . Mi się zdaje , że kiedyś Rado tak zrobił ( jeszcze przed Chinami ) .Także , odwalcie się od Jarka , bo na razie jeszcze nic ekstremalnie głupiego nie powiedział . Może niech nie pyta o to trenera ( czemu nie grał ) , to jedynie mógł sobie darować .

Arek, 12.03.2018 06:37:13 - *.centertel.pl

To ciekawe kto podawał do Kuchego przy ostatniej bramce hehe.

Misza_Praga, 12.03.2018 07:05:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niestety popieram kolegów poniżej,nie wydaje wam się że Niezgoda, trochę zaczyna wychodzić swoim ego poza szereg,zaczyna gwiazdorzyć,i czasem jego wypowiedzi skłaniają się że jego nic nie rusza i jest mega gwiazdą,dobrze że bramkę strzelił ale moim zdaniem niech skupi się bardziej na treningach niż wywiadach w których poprostu przesądza że swoim gwiazdorzeniem

siwy, 12.03.2018 07:19:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zadaja dziennikarze pytania to oni odpowiadaja. skad wiecie jakie pytania zostaly zadane Niezgodzie?

Szymon, 12.03.2018 07:20:53 - *.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Qr. a. Czy przegramy czy wygramy to i tak jazda po Niezgodzie. Strzelił na pałę czy nie to i tak cieszyć się że dobiegł do piłki bo Cafu by nie zdążył. Hejt to hejt i jazda po nim. A jakby nie ruszył do piłki to zaraz hejt że snuje się po boisku. A

SEBO(L), 12.03.2018 07:23:32 - *.play-internet.pl

Do tych od strzelania "na pałę " : wy coś,kiedyś,kiedykolwiek graliście w piłkę na boisku, i nie mówię o FIFIE czy innych PS - ach? Jeśli zawodnik / napastnik dobrze "czuje" boisko , i wie w którym miejscu pola karnego się znajduje, to nie musi stać i patrzeć godzinę w dal, jak zmarznięty pasażer wypatrujący swojego nieprzyjeżdżającego pojazdu komunikacji. W takiej akcji z błyskawicznym wyjściem zza pleców obrony , w sytuacji sam na sam wystarczy kopnąć obok/nad bramkarzem. Tyle. Tu się liczą ułamki sekund. No, ale dla speców od piłki wirtualnej ze zwolnieniami z wf-u liczą się tylko gole w okienko ...

Kamień, 12.03.2018 08:10:04 - *.dynamic.chello.pl

Cieszyłem się gdy kupili go z Wisły, niepotrzebnie oddali do Ruchu jak nie mieliśmy napastnika, ale... Sam wczoraj przyznał w wywiadzie, że kopnął tylko w stronę bramki i cieszy się, że wpadło. I po co mówi głupoty, że nie wie dlaczego siedział na ławce z Lechem skoro Jozak wyjaśniał, że musiał postawić w tym meczu na doświadczenie...

Juri, 12.03.2018 09:52:34 - *.centertel.pl

Niezgoda dobry piłkarz. Bramki strzela ,i o to chodzi grając na takiej pozycji.

Roma, 12.03.2018 10:32:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Też się zastanawiam, po co takie "fachowe" komentarze. Jakby każdy napastnik celował podczas strzału w konkretne miejsce bramki, to byłyby same okienka.

ludzik, 12.03.2018 11:08:33 - *.centertel.pl

Dlaczego Niezgoda nie zagral tydzien temu?
Bo trener postawil na DOSWIADCZONYCH zawodników.
Jedno mnie zastanawia bo jak jechali na mecz to wiedzieli ze Jaga prowadzi. Czyli oni jechali po 15 na mecz ktory graja o 18? Jagielonia zeby nhc bardziej przygotowana do Poznania pojechala w piatek. I nie chodzi o dystans tylko o chec bycia liderem.

dz, 12.03.2018 12:22:18 - *.112

Moim zdaniem Szymański i Niezgoda postawieni w sytuacji, w której sami strzelą gola na 25%, a podając do kolegi gol będzie na 100%, wybraliby samodzielną próbę strzelenia gola.

Mlbets, 12.03.2018 12:28:21 - *.play-internet.pl

@ludzik

Pewnie jechali z hotelu na stadion.

Pu(L)awy, 12.03.2018 12:52:50 - *.range86-168.btcentralplus.com

Jarus dzieki za brameczke. Pu(L)awy pozdrawiaja .LEGIA MISTRZ !!!

dejne3, 13.03.2018 07:58:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Najpierw jechaliście po Kuchym, teraz Wam Kłótnia przeszkadza, jestem ciekaw jakimi byliście grajkami w przeszłości, po to jest, źeby w takiej sytuacji strzelić, i nie ma to znaczenia jak czym ma być efekt w postaci bramki i tak było, płaczki malkontenci, super piłkarze, wstyd jeździć po swoich piłkarzach

tomek, 13.03.2018 11:46:37 - *.74

Niezgodzie się już gwiazdor załączył, że nie wie czymu siedział na ławce

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.