Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Cafu - fot. Mishka / Legionisci.com
Cafu - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 11 marca 2018 r. godz. 21:22

Mauricio i Cafu o debiucie

Bartek Modzelewski i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Mauricio: Mam kilka powodów do radości. Udało mi się zadebiutować w Legii, Lech wygrał z liderem, ale co najważniejsze wygraliśmy ten mecz. Styl również mi się bardzo podobał, ale teraz przygotowujemy się do pojedynku z Wisłą. Nie jestem w 100% gotowy, ale bardzo pomaga mi sztab szkoleniowy.


Mocno przepracowałem te 10 dni i zasłużyłem, żeby teraz zagrać. Myślę, że w kolejnych spotkaniach będę wyglądał dużo lepiej. Najważniejsze dla zgrania jest rozmowa. Nawet jak jesteś w gorszej formie fizycznej to dobre porozumienie z partnerem jest kluczowe.

Cafu: Bardzo fajnie debiutuje się w takim meczu, w którym się wygrywa. Szczególnie w takim stylu i tak dobrym zespołem jak Lechia. Czeka nas bardzo dużo pracy w przyszłym tygodniu. Dawno nie grałem w oficjalnym meczu i złapanie rytmu meczowego jest dla mnie bardzo ważne. Oczywiście, że piłkarza najbardziej cieszy zdobywanie bramek. Byłem bliski zdobycia gola, szkoda że piłka nie wpadła do siatki.



Komentarze: (14)

Antek, 11.03.2018 21:38:13 - *.play-internet.pl

Cafu już pokazał że będzie wzmocnieniem, Mauricio musi jeszcze ze 2 tyg intensywnie potrenować i też będą z niego ludzie.

Matt, 11.03.2018 21:47:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powodzenia panowie. Mam też nadzieję, że Pasquato dostanie kilka porządnych szans - wóz albo przewóz. Wydaje mi się, że nie zaprezentował połowy swoich możliwości.

Arek, 11.03.2018 22:09:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mauricio moim zdaniem słabo póki co, ale to debiut, więc z każdym meczem powinno być lepiej. Cafu całkiem fajnie, zwłaszcza w I połowie.

mG, 11.03.2018 22:33:07 - *.centertel.pl

Podoba mi się to , że jest szeroka kadra, a większość zawodników których sprowadziła Legia jest uniwersalnych.

Remy może zagrać w obronie, czy w pomoc, to samo veso , czy na obronie czy na skrzydle. Brawo.

Cafu, Mauricio - jak będzie ambicja i chęć , to będą z nich konkretne wzmocnienia .
Plus mamy sporo wypożyczonych, po sezonie druga część wietrzenia składu i mam nadzieję , że wykreuje się trzon drużyny na europejskie puchary.
Pozostanie potem najważniejsza kwestia, utrzymania kadry. Bo jeśli Remy będzie grał , tak jak teraz, to kolejka po niego się ustawi.

mietek, 11.03.2018 22:49:01 - *.internetia.net.pl

@Arek: Dlaczego słabo? Bo złapał żółtą kartkę? Moim zdaniem błędów nie robił. W przeciwieństwie do jego łysego kolegi z obrony, przez którego nam Kuświk prawie gola wsadził.

Gor, 12.03.2018 02:03:55 - *.nj.res.rr.com

Ten cafu się trochę nosi jak by tu grał conajmniej z rok czasu

Mario, 12.03.2018 06:27:40 - *.timplus.net

Mauricio słabo. Ktoś powie, że długo nie grał i nie jest w optymalnej formie. Skoro trener go wpuścił, to znaczy, że może już grać w lidze. Flavio czy Marco mając go na plecach, odwracał się i dalej grał. To źle świadczy o środkowym obrońcy. Niby ściana. No ale zobaczymy, jak będzie dalej.

Arek, 12.03.2018 06:52:12 - *.centertel.pl

Mietek, bo Paixao urwał mu sie kilka razy. Ale jak pisałem początki dopiero.

Arek, 12.03.2018 07:01:10 - *.centertel.pl

Pazdan swoją doga i tu racja w 100procent

Szymon, 12.03.2018 07:23:35 - *.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobry zespół?

Mateusz z Gór, 12.03.2018 08:05:05 - *.adsl.inetia.pl

Obaj przyznają, że nie są jeszcze w formie.

Ale Cafu wyglądał dziś jak piłkarz, choć opadł z sił po godzinie.

Mauricio natomiast wszedł na boisko i od początku wyglądał słabo.

Przez 10 dni ciężko pracował i zasłużył? Każdy piłkarz może tak powiedzieć, bo każdy (każdy?) ciężko pracuje (ciężko pracuje?).

Nowy stoper wyglądał dziś jak Dickson Choto po wakacjach. Miejmy nadzieję, że potrafi również grać jak syn Dicka.

Urban, 12.03.2018 09:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan bral udzial w kazdej groznej akcji Lechii. Niesamowita forma!

mietek, 12.03.2018 10:30:53 - *.emea.ibm.com

@Arek: I w tym się z Tobą zgodzę - początki, więc dajmy mu szansę. Przypuszczam, że nie powąchałby murawy, gdyby nie zawieszenie Astiza. Ale po prostu RJ miał w Gdańsku niewielkie pole manewru, skoro na ławce zasiadł Kopczyński

Kipkorir, 12.03.2018 12:01:39 - *.dynamic.chello.pl

@Urban hahaha Nic dodać , nic ująć!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.