Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jozak: Nie obawiamy się Wisły

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Kasper Hamalainen przez cały tydzień był chory. Zobaczymy, jak będzie się czuł. Na pewno nie będzie jednak w takiej dyspozycji, jakiej bym oczekiwał, więc na 99% nie zagra z Wisłą. Jeśli chodzi o Michała Kucharczyka, to on będzie do dyspozycji. Narzekał ostatnio na uraz, ale to nic poważnego - mówi przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii Romeo Jozak.

- Nie obawiamy się Wisły, analizujemy zawsze grę przeciwnika i jeśli sytuacja tego wymaga, bardziej się koncentrujemy i skupiamy. To ważny mecz dla obydwu zespołów, w ostatnich latach był traktowany jak jeden z najważniejszych w Polsce. Jesteśmy na niego gotowi, ale musimy być skoncentrowani i zmotywowani.

- Na pewno czeka nas dobry mecz. Ważną postacią w Wiśle jest Carlitos, ale na szczęście my mamy u siebie kilku takich zawodników.

- Nasze ustawienie zależy od wielu czynników - taktyki, przeciwnika, boiska. Nie śledzę statystyk, ile razy graliśmy tak, a ile inaczej. Każdy mecz analizujemy osobno. Na pewno z Wisłą wyjdziemy w podobnym ustawieniu, jak w ostatnich meczach.

- Rozmawiałem dziś z panem Nawałką na temat powołanych zawodników, ich dyspozycji i minut zaplanowanych w kolejnych meczach. Wiem, że wcześniej czy później Jarek Niezgoda dostanie powołanie. Nie ma zbyt wielu takich zawodników, jak on na pozycji nr 9, jednocześnie agresywnych, odważnych i zachowujących spokój. Jeśli będzie dalej tak się prezentował i będzie zdrowy, na pewno w kadrze wystąpi.

- Dlaczego treningi Legii są zamknięte dla mediów? To trochę jak z dziećmi w szkole i ich rodzicami - nie zawsze można z nimi być. Możemy się zastanowić nad częstszym otwieraniem treningów, ale na pewno nie wszystkich.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.