Chris Philipps - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Philipps zagrał w reprezentacji Luksemburga

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Chris Philipps zagrał w reprezentacji Luksemburga w wygranym 1-0 (0-0) meczu towarzyskim z reprezentacją Malty. 24-letni pomocnik przebywał na boisku przez cały mecz. 27 marca Luksemburg zmierzy się z Austrią.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
A(L)A - 24.03.2018 / 19:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jest MOC..hahahaha

odpowiedz
Gibon - 23.03.2018 / 22:46, *..dynamic.chello.pl

Romeo ty poprostu jestes glupi.Ktos ci za to placi???Masz glowe tylko po to zeby ci sie woda do srodka nie lala baranie pewnie nie zrozumiesz bo deszcz nie pada!!!!!

odpowiedz
Wolfik - 23.03.2018 / 22:42, *..dynamic.mm.pl

@Maniana: To nie zaniżanie poziomu lecz realne możliwości finansowe. Nie sądzisz chyba, że Legię stać byłoby na "wyciągnięcie" podstawowego gracza z ligi francuskiej, nawet z takiego klubu jak Metz.

odpowiedz
Romeo - 23.03.2018 / 10:07, *..static.ip.netia.com.pl

Philips nawet jak nie wypali to bedzie wymieniac żarówki na stadionie, Cafu bedzie robic cafu za barem, Enduro otworzy sklep z motorami w Warszawie, Antolic moze w radiu Biadolic a i iLoski szybko znajdzie robote, napewno nie bedzie tak ze słabo graja i nie bedzie pożytku sam Malarz mowił ze roboty jest w bród.

odpowiedz
zizi - 23.03.2018 / 09:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

to jeden ze słabszych transferów. ogórek ciut lepszy od gamonia kopy

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.03.2018 / 08:53, *..adsl.inetia.pl

Dla Malty porażka z Luksemburgiem nie jest wstydem.
Stąd takie sparingi, bo drużyna naszego legijnego Busquetsa jest w stanie pokonać każdego, a nie każdy życzy sobie upokorzenia w sparingu.

odpowiedz
urban - 23.03.2018 / 08:15, *..cluster-j.forcepoint.net

Juz wyzdrowial qrwa??

odpowiedz
Redi - 23.03.2018 / 07:59, *..centertel.pl

Hahaha 1 komentarz mistrz ;)

odpowiedz
Maniana - 23.03.2018 / 07:51, *..static.ip.netia.com.pl

Jak Legie nisko upadła ze Luksemburczyk jest u Nas wzmocnieniem gdzie w Metz gdzie kazdy ich leje ile chce i gdzie chce gosc nie jest w stanie powachac murawy. I to jest kamyczek do ogródka Mioduskiego. Zanizanie poziomu

odpowiedz
Asd - 23.03.2018 / 07:41, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Mecz na szczycie

odpowiedz