Fani Legii kontynuują odmalowywanie Centrum Zdrowia Dziecka
REKLAMA

Dobrzy Ludzie odmalowali kolejne sale w CZD

Bodziach, źródło: 90minut.pl

Grupa "Dobrzy Ludzie" kontynuuje prace mające na celu odnowienie Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści w ostatnich dniach pomalowali trzy sale na oddziale Okulistyki oraz dwie izolatki na wieloprofilowym oddziale Pediatrycznym. Efekty możecie zobaczyć poniżej.






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Do MKR, - 30.03.2018 / 14:08, *..static.ip.netia.com.pl

Nie da się od razu wszystkich sal po odmalowaniu pomalować w graffiti, zwłaszcza, że robi to jedna mało osób. W tym czasie dwie inne izolatki były malowane
pozdro

odpowiedz
MKR - 29.03.2018 / 21:04, *..warszawa.vectranet.pl

Brawo. Oby tak dalej.

PS a czy to zdjęcia końcowe? Pytam, bo zawsze były legijne wzory

odpowiedz
zielony 69 - 29.03.2018 / 19:29, *..145.ipv4.supernova.orange.pl

Szacunek,kawał wspaniałej roboty!

odpowiedz
olew - 29.03.2018 / 15:04, *..warszawa.vectranet.pl

Fajni to są Kibole. Wczoraj ich wsparłem, do czego Brać tu zaglądającą namawiam gorąco !!! Dzięki nim Legia to rzeczywiście DUMA !!!

odpowiedz
Matt - 29.03.2018 / 11:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ukłony dla każdego co robi zamiast gadać.

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 29.03.2018 / 10:29, *..100

Panowie szacunek za dobre chęci i zaangażowanie .

odpowiedz
Kibic - 28.03.2018 / 20:39, *..centertel.pl

Nie jestem fanem czy kibicem Legii. Ale szanuję ten Klub. Reprezentujecie godnie! Brawo panowie.

odpowiedz
Do Kiwi - 28.03.2018 / 18:50, *..static.ip.netia.com.pl

Jest zamówiona. Robi się

odpowiedz
Kiwi - 28.03.2018 / 18:41, *..static.ip.netia.com.pl

A kiedy zakup nowej karetki? ?

odpowiedz
oLaf - 28.03.2018 / 17:58, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

brawo!!! sam wiem ile to roboty...

odpowiedz
nichomaha - 28.03.2018 / 14:55, *..dynamic.chello.pl

Panowie czapki z głów

odpowiedz
Obcy - 28.03.2018 / 14:12, *..12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacunek!!!

odpowiedz
LEGIA - 28.03.2018 / 14:10, *..ciechanow24.pl

Szacunek dla was za to co robicie !

odpowiedz
kot - 28.03.2018 / 13:06, *..kampinostelco.pl

Robicie świetną robotę i jak mogę wspieram Wasze inicjatywy, ale obym nie musiał już tam trafiać ze swoją córka na te odnowione oddziały. Pozdrawiam (L)

odpowiedz