fot. Mishka / Legionisci.com

NS: W niedzielę zbiórka na oprawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przy okazji niedzielnego meczu z Wisłą Nieznani Sprawy przeprowadzą zbiórkę na kolejne oprawy meczowe. Ultrasi poinformowali, że na meczu z Lechem udało się zebrać ok. 28,5 tys. złotych. Zachęcamy do wspierania legijnego ruchu ultras, a poniżej prezentujemy treść całego komunikatu NS-ów.

"Drodzy Kibice!
No więc tak. Nie trzeba już nosić trzech par kalesonów, co oznacza, że robi się cieplej, a to dobrze, bo jak wiadomo kibice zimy nie lubią, do tego piłkarze zaczynają grać jak należy, a co najważniejsze na wypełnionej kibicami Żylecie, przy godnym dopingu pojawiła się oprawa, z dodatkiem pirotechniki, żyć nie umierać.
Najpierw chwilę o oprawie, po pierwsze, tradycyjnie dzięki za pomoc przy jej prezentowaniu, jak zwykle wiemy, że możemy na Was liczyć, po drugie oczywiście mamy wielką nadzieję, że Wam się podobała.

W ramach małej ultra-ciekawostki, informujemy że była to szósta zaprezentowana przez NaS, malowana sektorówka zajmująca cała Żyletę. Jak pewnie pamiętacie zaczęliśmy od pRacoholików, potem pojawiło się WarSaw, Grunwald na NaSze 10 urodziny, podświetlana sektorówka z pucharem z hasłem "Przyświecają nam najwyższej cele", Do Końca, oraz ostatnia, czyli Kapitalne Miasto. Ciekawe, którą podobała Wam się najbardziej?

Teraz czas na prośby i podziękowania do Was. Najpierw prośba - jeśli ktoś z Was, a wiemy z doświadczenia, że takich osób jest sporo, ma w głowie jakiś pomysł na oprawę, hasło, grafikę, kawałek pomysłu, czy cokolwiek takiego, zachęcamy do podzielenia się nim z nami w wiadomości prywatnej na fb.

Teraz podziękowanie - na ostatnim meczu udało nam się zebrać wspólnie około 28 500zł, za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy i liczymy na to, że nie macie nam za złe, iż zbiórki ostatnio pojawiają się dość często, ale wierzcie lub nie, nasz budżet nadal pamięta mecz z Górnikiem ;)

I znowu prośba, na najbliższym meczu z Wisła znowu przeprowadzimy ZBIÓRKĘ NA OPRAWY, mamy nadzieję, że po raz kolejny ruch ultras będzie mógł liczyć na Wasze wsparcie!

Do zobaczenia!"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.