REKLAMA

Konkurs: Wygraj bilet na mecz z Wisłą!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Mamy dla Was 4 bilety na niedzielny mecz Legii z Wisłą Kraków! Wejściówki na trybunę Deyny ufundował główny sponsor Legii firma Fortuna zakłady bukmacherskie. Co trzeba zrobić by wygrać? Odpowiedzieć prawidłowo na poniższe 2 pytania. Tradycyjnie wygrywają najszybsi!

UWAGA! Przy wstawianiu odpowiedzi należy wypełnić pole e-mail - tylko w ten sposób skontaktujemy się ze zwycięzcami. Komentarze publikowane są z niewielkim opóźnieniem, natomiast o czasie udzielenia odpowiedzi decyduje moment wciśnięcia przycisku DODAJ.

Pytanie 1. W którym roku po raz ostatni Wisła Kraków wygrała mecz z Legią Warszawa?

Pytanie 2. Kto był autorem ostatniej bramki dla Legii w meczu z Wisłą Kraków?

O wygranej decydują kolejno:
- liczba prawidłowych odpowiedzi
- dokładny czas wysłania odpowiedzi (kto pierwszy, ten lepszy)

Nagrody:
1. miejsce - 1 bilet
2. miejsce - 1 bilet
3. miejsce - 1 bilet
4. miejsce - 1 bilet

Wyniki konkursu opublikujemy w tym miejscu krótko po wyłonieniu zwycięzców.

Powodzenia!

Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl

Aktualizacja 11:22

KONKURS ZAKOŃCZONY

Prawidłowe odpowiedzi:
1. 2013
2. Jarosław Niezgoda

Osoby nagrodzone to Felo, Legionista1916, marlena i artur.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Misiek - 17.03.2018 / 20:57, *..sieradz.vectranet.pl

Hej

odpowiedz
Ra(L)f - 17.03.2018 / 20:49, *..dynamic.chello.pl

Podaję hasło: Okoń.

Wygrałem??

odpowiedz
janusz - 17.03.2018 / 16:05, *..centertel.pl

1. 1655
2. Leo Messi

odpowiedz
koles - 17.03.2018 / 14:55, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

2013
Niezgoda

odpowiedz
refleks - 17.03.2018 / 12:53, *..centertel.pl

1. 1889
2. Cristiano ronaldo

odpowiedz
Bula - 17.03.2018 / 11:14, *..starachowice.vectranet.pl

1. Rok 2013/2014 Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa. 2. Niezgoda

odpowiedz
Psp - 17.03.2018 / 11:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

2013 i Niezgoda

odpowiedz
Doctor - 17.03.2018 / 11:08, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

2013
Niezgoda

odpowiedz
prawnik - 17.03.2018 / 11:08, *..centertel.pl

2014
Niezgoda

odpowiedz
Benkin - 17.03.2018 / 11:07, *..centertel.pl

2013
Niezgoda

odpowiedz
marlena - 17.03.2018 / 11:06, *..play-internet.pl

Niezgoda 2013/14

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Bilet wyślemy na podanego maila.

odpowiedz
Legionista1916 - 17.03.2018 / 11:06, *..play-internet.pl

1. 6 października 2013
2. Jarosław Niezgoda

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Bilet wyślemy na podanego maila.

odpowiedz
artur - 17.03.2018 / 11:05, *..play-internet.pl

Ostatni mecz pomiędzy Legią i Wisłą był w 2017 roku w Krakowie. Wtedy to Legia po bramce Jarka Niezgody wygrała 1:0 i tym samym zanotowała 54-te zwycięstwo ligowe nad klubem z Krakowa. Aktualny bilans spotkań obu klubów to 54 zwycięstwa Legii, 40 remisów i 56 wygranych Wisły.
Możliwość gry w niedzielnym meczu ma 11 zawodników Legii, którzy byli w kadrze meczowej w ostatnim meczu przeciwko Wiśle.
Ostatni raz wygrana Wisły była w sezonie 2013/2014.

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Bilet wyślemy na podanego maila.

odpowiedz
Felo - 17.03.2018 / 11:03, *.89-74-203-132.dynamic.chello.pl

2013
Niezgoda

Redakcja (LL!): Gratulujemy! Bilet wyślemy na podanego maila.

odpowiedz