fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk przesunięty do rezerw

Wiśnia, źródło: Legia.com

Trener Romeo Jozak podjął dzisiaj decyzję o przesunięciu Michała Kucharczyka do rezerw Legii Warszawa. Szkoleniowiec poinformował, że decyzja została podjęta z przyczyn niesportowych, a u jej podstaw leży dobro i jedność całej drużyny - czytamy w sobotnim komunikacie klubu.

Przed ogłoszeniem decyzji trener spotkał się z radą drużyny i przedstawił zawodnikom jej powody. "Rozumiemy decyzje trenera. Najważniejsza jest jedność szatni i wspólny cel" – powiedział po spotkaniu Mirosław Radovic, kapitan Legii Warszawa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (254)

+dodaj komentarz
Afro - 27.03.2018 / 12:53, *..static.nsti.pl

Patryk P. pełne poparcie!

odpowiedz
mietek - 27.03.2018 / 12:44, *..emea.ibm.com

@ @rek: Wiem, o czym mówisz ;))

odpowiedz
Patryk P. - 27.03.2018 / 11:09, *..ideabank.pl

Witam,

Tak sobie poczytałem te Wasze komentarze i zastanawiam się nad jednym, po co wy w ogóle komentujecie? Po to żeby się nakręcać, wpływu na klub i tak nie macie i nie będziecie mieli (dzięki Bogu).
Czepiacie się @rek że podaję wam info z pierwszej ręki i uświadamia Was co się dzieje w klubie.
Osobiście uważam że już sezon temu ci wszyscy pseudo piłkarze powinny odejść z Legii bo grali, grają i będą grać piach.
Mówicie żeby grało więcej polaków w Legii, a Ja powiem jeżeli tacy Polacy mają grać w Legii to dziękuje za takich pseudo piłkarzy, zazwyczaj porównuje Legię do wielkich klubów takich jak Barca, Real, PSG, bo dla mnie właśnie taka jest LEGIA i zauważcie że tam grają najlepsi więc czemu w Legi tacy nie mogą grać, a mogą ale dopóki takie rzeczy będą się dziać w naszym klubie to Ci najlepsi nawet Polscy piłkarze nie będą przychodzić do nas ponieważ oni wiedzą jaka jest u nas Polityka w szatni.

odpowiedz
@rek do mietek - 27.03.2018 / 10:35, *..dynamic.chello.pl

Popatrz uważnie na tego blond 17-latka z nr 24...:)))

https://www.youtube.com/watch?v=MHWg1ZCT33Y

odpowiedz
mietek - 27.03.2018 / 10:08, *..emea.ibm.com

@ @rek: To prawda. I sam mogłem zaobserwować różne podejście do treningów. Kurde, kasy z tego nie było praktycznie żadnej (jakieś ochłapy), ale i tak niektórzy totalnie wszystko olewali. Tam różnica była taka, że nie było pieniędzy i do pewnego stopnia olewkę można było zrozumieć.

Mnie się też czasami nie chciało. Ale miałem trenera, który nigdy nie pozwolił na leserowanie. I to wyrabiało charakter.

Mówisz o CR7. Ja wspomniałem Leszka Pisza. Ale takie samo podejście miał też Beckham. Lewandowski też zostaje po treningach. A ma dużo więcej pieniędzy i spokojnie mógłby się "lansować" po centrach handlowych.

No, ale - przyjacielu, nie myl dwóch różnych systemów walutowych :) W ekstraklapie to GRAŁ Jacek Zieliński. Kopa w niej tylko JEST :)))

odpowiedz
@rek do mietek - 27.03.2018 / 09:38, *..dynamic.chello.pl

Siemka brachu... Z tego co kojarzę, to miałeś do czynienia z wyczynowym sportem...:)))

Nie chcę rzucać przykładów z czapy, ale pamiętam taki film z Discovery (bodajże na zlecenie Nike....), gdzie CR7 opowiadał o swoim dzieciństwie i dorosłym życiu sportowca... Min. opowiadał o tym, jak po zwykłym codziennym treningu w Sportingu, a potem w MU, zostawał po 2 godziny dłużej na boisku tylko po to, aby doskonalić swoje umiejętności strzeleckie (ustawiał treningowe murki i trenował strzały z rzutów wolnych...)

A nasi grajkowie co...??? Godzina 17.00 trening a po 1,5 godzinie fruuuuuuu do domku... Odwalanie pańszczyzny... Dlatego taki Kopczyński tudzież Kucharczyk wiecznie grają w tej ekstraklapie... Szkoda słów.... Coraz bardziej męczą mnie tematy "podejścia do swoich obowiązków" przez polskich 'kopaczy"... Pozdro (L)

odpowiedz
diabe(L)s - 27.03.2018 / 09:13, *..4

Do Kucharczyka można mieć dużo zastrzeżeń, ale Jozak to dupa nie trener i już dawno powinni go wywalić bez pomocy piłkarzy.

odpowiedz
mietek - 27.03.2018 / 07:51, *..emea.ibm.com

@ @rek: No, ja to akurat Twoich słów nie negowałem, brachu :) Mówię tylko, że nie spodziewałem się aż takiego huku przy tym procesie.

Choć z drugiej strony częściowo można kopaczy zrozumieć. Przez lata siedzieli w puchu, mieli najlepsze warunki w Polsce do uprawiania sportu, ale im dalej było źle i ciężko było dać coś więcej od siebie, by się rozwinąć jako zawodnik. A teraz nagle właściciel stracił cierpliwość i powiedział "basta". No to w sumie nie dziwota, że zaczęli szemrać. A że polski piłkarz (tak ogólnie patrząc) to nie jest tytan inteletku, więc jedna głupota goni drugą :) Niemniej jednak takie zachowania są nieakceptowalne i czas z nimi skończyć.

Obejrzałem sobie wczoraj filmik wspominkowy z Leszkiem Piszem, w którym wspominał on, że po treningach zostawał ćwiczyć rzuty wolne. Który teraz zostaje po treningu, żeby próbować poprawić swoje słabe strony? A potem widzimy, jak przyjęcie piłki kończy się jej odbiciem na pięć metrów, notoryczne obcinki przy wślizgach, strzały w kierunku Torwaru itp.

odpowiedz
@rek do mietek - 26.03.2018 / 23:26, *..dynamic.chello.pl

Pisałem... Pisałem... Ale wielu z was mi nie wierzyło... Wielu mnie wyzywało i nadal wyzywa PR-owcem DM... Mam to gdzieś z tej prostej przyczyny, iż jestem na co dzień zwykłym kibicem (L)egii, a nie jakimś-tam pracownikiem (L)egii... A to, iż wiem "czasami" troszkę więcej od innych forumowiczów pozostawiam "bez komentarza"...:)))

Kucharczyk dostał "rykoszetem"... W ostatnie "wydarzenia" zamieszanych jest kilku sportowych dziennikarzy no i niestety kilku "kłapiących" ozorem grajków... DM, jako prezes i właściciel, ma już dość braku lojalności, braku jedności w szatni, braku poszanowania tajemnic szatni i tajemnic służbowych... Gra teraz idzie o wielką stawkę... Nie tylko o tegoroczne PP i MP czy nasz udział w pucharach... Gra idzie o zdobycie dużego kredytu zaufania u naszego przyszłego inwestora strategicznego... Bo kapitał od tego inwestora to spory zastrzyk gotówki i środki na potencjalnie lepsze transfery... A taki brak jedności w szatni, taki brak lojalności wobec swoich przełożonych oraz wszelakie próby sabotażu mogą to wszystko rozwalić w puch...

Nota bene: czy ty samemu tolerowałbyś w swojej prywatnej firmie, jeśli ją masz lub miałbyś, takowe "wrogie" zachowania...??? Pozdro (L)

odpowiedz
Wolfik - 26.03.2018 / 22:52, *..dynamic.mm.pl

@Martin: Kosztem MP powiadasz...To powiedz mi Kolego, kto będzie płacił nowym zawodnikom jeśli tego MP nie będzie? Masz pewność, że Miodek to udźwignie (linie lotnicze jeszcze niczego nie podpisały i kto wie od czego swój podpis uzależniają). Byłbym mega ostrożny w ferowaniu takich wyroków, jak "...kosztem MP".

odpowiedz
figol - 26.03.2018 / 22:44, *..centertel.pl

Michał Kucharczyk (ur. 20 marca 1991 w Warszawie).
Resztę sobie dośpiewajcie :-)

odpowiedz
mietek - 26.03.2018 / 22:02, *..internetia.net.pl

@ @rek: Pamiętam, jak pod koniec okienka transferowego wspominałeś, że latem na Ł3 mogą powiedzieć do widzenia Jędzy, Mące, Broziowi, Kopie i Kuchemu. Być może też Pazdanowi. Ale nie spodziewałem się, że odbędzie się to z aż takim grzmotem.

odpowiedz
Martin - 26.03.2018 / 20:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk, Broź, Jędrzejczyk, Kopczyński - OUT. W końcu porządne czystki w szatni. Czas naprawić ten burdel, niestety nawet kosztem wyników a nawet MP.

odpowiedz
@rek - 26.03.2018 / 20:09, *..dynamic.chello.pl

Tak na marginesie to w Wielką Sobotę czekają nas dwa bardzo ciekawe a przy okazji wyjątkowe mecze: Arka - Legia wieczorem oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legia II... W tym drugim meczu Michał Kucharczyk wraca na "stare śmiecie", a więc na stadion, w którym się piłkarsko ukształtował... Jak już wcześniej pisałem, w dniu dzisiejszym MK był przy Ł3 na rozmowie z IK, w towarzystwie swojego menedżera, Cezarego Kucharskiego... Pozdro (L)

odpowiedz
NieTypowy Janusz do @dobrapo - 26.03.2018 / 18:02, *..play-internet.pl

Nie widziałem tutaj bardziej głupszego komentarza. Niektórzy zachowują się jak upośledzeni(bez obrazy dla strony drugiej), albo jakby mieli totalnie wyłączone myślenie. A Ty panie kolego, to już w ogóle jakbyś wszedł na forum pierwszy raz. Myślałem, że komentarze typu odmłodzona Legia, więcej polaków, sami zagraniczni gracze zostały juz zweryfikowane i wszyscy zdali sobie sprawę, że ten PROCES potrwa chwile dłużej, nie w miesiąc czy dwa, ale conajmniej sezon. Serio Panowie wystarczy trochę się wczytać, spędzić czasami chwilę, żeby być z informacjami na bieżąco, to nie boli ! A taki troll wchodzi i próbuje jakimś idiotycznym komentarzem zabłysnąć.

odpowiedz
Biała Łapa - 26.03.2018 / 17:47, *..dynamic.chello.pl

@ Basia - gratuluję czujności kibicowskiej! Dziwnym trafem jakoś ten tekst nie może się przedrzeć na nasze forum. Pewnie przez przypadek...

odpowiedz
basia - 26.03.2018 / 16:50, *..dynamic.mm.pl

przeczytajcie sobie dzisiejszy Fakt

odpowiedz
do pasza - 26.03.2018 / 16:46, *..centertel.pl

Wyruszyła mnie twoja przydluga historia pełna uogólnień... Skłócić ludzi aby połowę zwolnić... Gratuluję, popisales się szacunkiem do innych... Mam nadzieję, że nasze firmy nigdy nie będą współpracować.

Jak ma się brak taktyki zespołu do poszczególnych graczy?

Jakbyś się odnalazł gdyby twój najlepszy sprzedawca miał słabe wyniki nie z powodu swojego nieróbstwa ale twojej impertynencji?

Jak przeniesiesz odprawę przedmeczową prowadzoną przez szamana na niezadowolenie graczy?

Jakby zareagowali twoi zwierzchnicy gdybyś zamiast szkolenia np.asertywnosci w biznesie zrobił pracownikom szkolenie pt. Sposoby dziergania włóczki?

Ech, twoje mądrości są chyba typowe dla pewnego rodzaju 'zarządzających'.
Skłócić i zwolnić by zyskać.

odpowiedz
dobrapo - 26.03.2018 / 16:32, *..dynamic.mm.pl

dobra po mistrzostwie juz oficjalnie, mial trener odmlodzic mial wystawiac polakow, a jedyne co widze to ksenofilię z pominieciem polakow, to ze sie wkurzyl i powiedzial cos do trenera to sportowa zlosc to tylko na plus, ukarac go finansowo i dalej jazda, a teraz podzialow bedzie jeszcze wiecej, Rado jak to Rado dupe liżę mimo ze najslabszy na boisku

odpowiedz
FC_Żyrardów - 26.03.2018 / 16:22, *..100

Kuchemu nikt nie odmawia zasług ale też nie jest to zawodnik bez którego LEGIA nie ma szans istnieć. Mam nadzieję że obecna sytuacja jest przejściowa, prawda jest jednak taka że nie wypełniając zaleceń trenera podważał jego autorytet, który po ostatnich "wynikach" i tak nie wygląda najlepiej. Widać że LEGIA ma problem ale Kuchy swoimi fochami nie pomagał, nie jest też takim mega talentem którego brak spowoduje zwolnienie trenera. Obydwaj panowie powinni się ogarnąć.

odpowiedz
Po(l)ubiony - 26.03.2018 / 15:04, *..dynamic.chello.pl

Niestety, synekury dla cudzoziemców rozpieprzają drużynę. Każdą, bez wyjątku. Pamiętam, gdy parę lat temu, gdy Wisła Maskanta, przegrała na Ł3, 2:0, to Sobolewski w szatni chciał napierdzielić Jaliensa, za to że grał kijowo, a na dodatek z porażki nic sobie nie robił. Legia to nie Balkan Tourist, i Kuchy chciał niektórym o tym przypomnieć. Po meczu z Lechią, mieli niektórzy mieć pretensje go Niezgody, że strzelił bramkę, z podanie które nie było do niego. Trzeba skandować nazwiska Polaków na meczach, bo nas ustaszowcy i czetnicy załatwią. Tu jest Warszawa, anie Zagrzeb czy Belgrad.

odpowiedz
Alex uk - 26.03.2018 / 14:03, *..177

CO takiego niby Kuchy zrobil? Ze mu sie nie podoba wspolpraca z chorwackim zaciagiem pol amatorow? Czy ze sie uchlal? Co by nie zrobil to i tak zdobyl wiecej waznych goli dla Legii niz Romeo razy zespol prowadzil, z reszta jak ktos ma na imie Romeo to normalnych rodzicow nie mial, taki poziom intelektu jak Ci co nazywaja synow Abraham Arielle czy inny

odpowiedz
L - 26.03.2018 / 14:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jozaka przeniesc Kuchy King

odpowiedz
karmazyn - 26.03.2018 / 11:56, *..97

Po co ten hejt? Podajmy sobie dłonie...

odpowiedz
felu do @rek - 26.03.2018 / 11:48, *..dynamic.chello.pl

Możesz mi potwierdzić czy chodziło o zachowanie Kuchego na treningu i jego niewyparzony język?

odpowiedz
rafix - 26.03.2018 / 11:02, *..centertel.pl

CZ 2.

Co do polskich piłkarzy a w zasadzie ich braku. To jest tak jak napisał ktoś powyżej.
Naprawdę jak widzi się grę obecnego nowego zaciągu, to wolę już żeby grali polscy piłkarze jeżeli efekt będzie podobny. Polskiemu kopaczowi jak się krzyknie dwa razy przy płocie że ma się wziąć to jest szansa że zacznie się starać. A tak można sobie gadać, krzyczeć, a i tak nie nie zrozumieją.

odpowiedz
rafix - 26.03.2018 / 11:00, *..centertel.pl

Ja mam wrażenie że te wszytskie ostatnie transfery, może poza Remy to ściąganie zawodników, którzy może byli wyróżniającymi się postaciami w poprzednich klubach, ale ich najlepszy czas minął i forma wraz z wzrostem wieku spadła. Trener natomiast uważa że albo ich odbuduje do formy z przed lat, albo żyje cały czas przeszłością.

To jest tak jak w przypadku np. Jodły, czy Jędzą,byli filarami Legii, ale najlepsze czasy już minęły, więc żaden z lepszych klubów ich nie ściąga myśląc że będą grali jak z przed lat.

Trener Jozak wydaje mi się że tego nie rozumie. Jestem niestety pewien że Eduardo nie zrobi żadnej większej kariery w naszym klubie. Dziwi tylko to że widząc jaką prezentuje formę, jest przez trenera wystawiany w pierwszym składzie.

odpowiedz
@rek - 26.03.2018 / 10:24, *..dynamic.chello.pl

Jak podaje MS "...Michał Kucharczyk nie ćwiczy dziś z rezerwami - w tym czasie przechodzi w budynku zabiegi po kontuzji, czeka go też rozmowa z Ivanem Kepciją..." Hmmm, zwykła rozmowa "wychowawcza" z dyr. sportowym czy groźba rozwiązania kontraktu z winy "pracownika"...??? Pozdro (L)

odpowiedz
Kibic emeryt - 26.03.2018 / 09:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja myślę że trener wykorzystał niefortunne zachowanie Kucharczyka do przerzucenia winy za słabą grę na poszczególnych zawodników i dlatego można spodziewać się następnych kar .Z drugiej strony jaki autorytet i wiarę w trenera mogą mieć zawodnicy jak w wywiadach opowiada jacy jesteśmy dobrzy ,forma idzie w górę itp .a jest wprost odwrotnie !!!!!!!Mioduski nauczony doświadczeniem podpisał umowę tylko do końca sezonu i w razie czego nie będzie problemu z zakończeniem pracy tego trenera .Problem w tym że Legia traci pieniądze z powodu malejącej frekwencji a możliwy brak zysków z gry w Europejskich Pucharach i konieczność kolejnej przebudowy zespołu może pogłębić niewątpliwy kryzys w klubie i marzenie nas kibiców o Legię która zdominuje ligę znów oddali się na lata.

odpowiedz
rdzenny - 26.03.2018 / 09:05, *..dynamic.chello.pl

#romeoaut , tylko protest, won z Legiunii nieudacznicy, pudel ty ... te wiesz co

odpowiedz
mietek - 26.03.2018 / 08:36, *..emea.ibm.com

@bat: No popatrz. A gdzie te hasła "dumni po zwycięstwie, wierni po porażce" ?

odpowiedz
asa - 26.03.2018 / 06:54, *..play-internet.pl

Radowicz hm... nie przypomni sobie ja wyjeżdżał do chin o zostawił drużyne a teraz wielki kapitan bez formy

odpowiedz
bat - 25.03.2018 / 23:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wierzę w operatywki z Radą drużyny. Pachnie fałszem. I tak szatnia podzielona. Wpuszcza trener na Wisłę zawodników, którzy wygrali mecz w Gdańsku, kiedy pozamiatane 0:2. Co mogą zrobić w 15 minut, kiedy cala drużyna siadła? Nie dziwię się że są podziały w drużynie, Bo starzy wyjadacze nie widzą jakoś tego warsztatu trenera. Przecież sam Jozak powiedział, że nie patrzy na drużyny przeciwne, tylko na swoją. Każdy zespół w lidze wie jak gra Legia i jak ją zneutralizować, a trener nie przykłada do tego wagi i lekceważy przeciwnika już przed meczem, to nic dziwnego, że dostaje bęcki za pychę.
Druga sprawa, że nie bardzo się orientuje w potencjale drużyny i wystawia naraz 4 zawodników totalnie nie przygotowanych na walkę, jaka jest w naszej lidze.
Po meczu z Wisłą jakoś nie widzę tej drużyny na tronie, a zwłaszcza w pucharze Polski, gdzie walka będzie teraz większa niż w lidze.
Po tym sezonie panie niku "rek" odejdą pana zawodnicy z zaciągu turystycznego i znowu Legia będzie goła i wesoła,
tylko z coraz większymi długami.
Tylko kibice coraz mniej dają się oszukiwać, o czym świadczą pustki na stadionie i coraz gorszy doping. świadczą

odpowiedz
MARIO - 25.03.2018 / 22:27, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

"Rozumiemy decyzje trenera. Najważniejsza jest jedność szatni i wspólny cel" – powiedział po spotkaniu Mirosław Radovic, kapitan Legii Warszawa RADO CO TY GADASZ

odpowiedz
łysy - 25.03.2018 / 20:15, *..adsl.inetia.pl

żer dla AAA i tego ćwoka drugiego ale co ponad 200 komentarzy z reguły pozytywnych dla Michała to znaczy - sprawdzam ! dla niego duży plus ćwoki !!!

odpowiedz
łysy - 25.03.2018 / 20:08, *..adsl.inetia.pl

Witamy w sobotę na świcie . Michał i to przeżyjesz tego śmiecia rj Trzymaj się brachu Twierdza Za Tobą . Pokaż im w sobotę n świcie !! Gwarantuję zajebiste przyjęcie !!!!Kuchy King !!!! Ten rek to legijny troll

odpowiedz
Kipkorir - 25.03.2018 / 19:29, *..dynamic.chello.pl

Mecz z Lechią miał dobry. Poza tym to kiepsko ostatnimi czasy więc osłabienie żadne. Przydałoby się jeszcze Jędrzejczykowi. Niech razem strzelają sobie głupie żarty w rezerwach. Nie zmienia to faktu, że ostatni PRAWDZIWY trener jaki był w Legii i jakiego jeszcze długo nie zobaczymy to Stanisław Czerczesow.
PS. O jakim mistrzu jeszcze piszecie? Po Jagiellonii już było pewne, że go nie będzie. Walka może się toczyć najwyżej o puchary.

odpowiedz
Kapsel135 - 25.03.2018 / 18:57, *..bb.sky.com

Zaczęła się saga jaką przerabialiśmy. Kiepski (nie)trener) Jozin z Bazin zaczyna wyrzucać zawodników do rezerw chcąc odwrócić uwagę kibiców od słabej postawy Legii. Nie widzi że zespół jest nieprzygotowany, nie ma strategii gry a szatnia już najprawdopodobniej jest już podzielona. Nie wspomnę o pozbyciu się Jodłowca ,Sadiku. Dlaczego pozbywamy się polskich zawodników. Powoli z naszej kochanej LEGII WARSZAWA zrobiono słabo grającą Legie Cudzoziemską.

odpowiedz
grzesiek - 25.03.2018 / 18:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kolega mi mówił że Inter Baku jest zainteresowany usługami Michała Kucharczyka.

odpowiedz
NieTypowy Janusz - 25.03.2018 / 18:20, *..play-internet.pl

Panowie, wiem, że chcecie już dzielić szatnie, panikowac i tworzyć teorię spiskowe. Kuchy dostał karę za niesubordynacje. Koniec ery rządzenia trenerami przez piłkarzy, to ma być sygnał ostrzegawczy, że nie będzie tolerwany sprzeciw, tu ma być profesjonalne podejście. W wielu drużynach europejskich jak z trenerem zadzierasz, to dostajesz szybki zimny prysznic, nie raz wystarczało, że gwiazdeczka nie sluchala się trenera i założeń, to po 5 minutach była zdejmowana. W Legii powoli zaczynalo to przypominać dzisiejsze szkolnictwo, jesteś nauczycielem dajesz sobie wejść na głowę, komuś się coś nie podoba, to Cie wywalaja, a tutaj trzeba przycisnac, usadzic paru delikwentow, żeby reszta zobaczyła, że takie zagrywki nie przejdą. Wydaje mi sie, ze to jedyne realne porównanie. Po prostu powinno skończyć się glaskanie wszystkich po głowkach, bo tak już czlowiek z natury ma, walczy o przetrwanie, a przegrywa najsłabszy. Jak dla mnie Jozak pokazał w tym momencie, że ma jaja. Chociaż nie zmienia to faktu, że się gubi. Ale nie traktuje tego ruchu jako akt desperacji. Pozdro (L)

odpowiedz
Kapsel135 - 25.03.2018 / 18:05, *..bb.sky.com

Zaczęła się saga jaką przerabialiśmy. Kiepski (nie)trener) Jozin z Bazin zaczyna wyrzucać zawodników do rezerw chcąc odwrócić uwagę kibiców od słabej postawy Legii. Nie widzi że zespół jest nieprzygotowany, nie ma strategii gry a szatnia już najprawdopodobniej jest już podzielona. Nie wspomnę o pozbyciu się Jodłowca ,Sadiku. Dlaczego pozbywamy się polskich zawodników. Powoli z naszej kochanej LEGII WARSZAWA zrobiono słabo grającą Legie Cudzoziemską.

odpowiedz
powerkf - 25.03.2018 / 18:04, *..ppwk.pl

odpalcie wywiad pomeczowy z Lechem jakim tonem wypowiadał się Michał Kucharczyk ... bez żalu po nim ... pewne rzeczy są niezmienne.

Jak dla mnie dobry ruch.

odpowiedz
hilter - 25.03.2018 / 18:03, *..adsl.inetia.pl

Wreszcie mądra decyzja.
Drewno do lasu a nie do Legii.

odpowiedz
kapsel135 - 25.03.2018 / 18:00, *..bb.sky.com

Zaczęła się saga jaką przerabialiśmy. Kiepski (nie)trener) Jozin z Bazin zaczyna wyrzucać zawodników do rezerw chcąc odwrócić uwagę kibiców od słabej postawy Legii. Nie widzi że zespół jest nieprzygotowany, nie ma strategii gry a szatnia już najprawdopodobniej jest już podzielona. Nie wspomnę o pozbyciu się Jodłowca ,Sadiku. Dlaczego pozbywamy się polskich zawodników. Powoli z naszej kochanej LEGII WARSZAWA zrobiono słabo grającą Legie Cudzoziemską.

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 25.03.2018 / 17:14, *..tvp.pl

@Eryk

Chodzi właśnie o to, że nie przychodzą tutaj Messi, Ronaldo itp. tylko odrzuty europejskie. Czy są lepsi od piłkarzy jakich już mamy? Niby kto? Może Remy. I dlatego piłkarze się wkurzają, bo widzą że ktoś dostaje skład po prostu dlatego że właśnie przyszedł i musi grać, bo inaczej jego przyjście byłoby bezsensowne. A piłkarz też człowiek, i jak w każdej robocie, może nie zgadzać się ze swoimi przełożonymi. Też uważam że powinni grać ci co są aktualnie w najwyższej formie. Ale jeśli to jest forma z meczów z Wisłą, Jagą czy Płockiem, to jest tu coś bardzo nie tak. A kto za to odpowiada? Bezpośrednio jeden człowiek - Romeo Jozak. Pośrednio również Dariusz Mioduski.

odpowiedz
PORTOWIEC - 25.03.2018 / 16:32, *..centertel.pl

Teraz to "Kuchy King", a jeszcze przed chwilą chcieliście żeby wy...........al. Żenada.

odpowiedz
ooon Do @rek - 25.03.2018 / 16:26, *..20-3.cable.virginm.net

Gościu, zazdroszczę Ci cierpliwości to tych wszystkich tumanów. Ja wierze, w rewolucje w Legii i czekam na to i odliczam dni kiedy w końcu wykopią jędze i innych „kopaczy” na których żal patrzeć. Oby słowa o rewolucji były w 100% prawda.
Pozdro (L)

odpowiedz
Vinny - 25.03.2018 / 16:16, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jeszcze dodam, że Ci którzy nie wierzą , że kuchy to konfitury, to pomyślcie dlaczego z płaskiej nie dostał ;) łoża dupe umie ale gra jak Włodarczyk. 3 liga go przerosnie jak go wywala Wkoncu z Legii :)

odpowiedz
Vinny - 25.03.2018 / 16:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wkoncu największe drewno tej drużyny do rezerw. Jak czytam kuchy king czy w relacji live świeży kuchy na podmeczonego rywala, to lubimy.... to się zastanawiam gdzie Polska piłka dąży :) Jeśli to drewno jeszcze w szatni miesza, to na zbity pysk go wywalić. Taka klasa piłkarz, a przez całą karierę kto się po niego zgłosił? On daje jakośc drużynie? To ta Legia na dno spadlaby z wami leszczami wszystkimi. Brawo trener. Wsparcie masz u szanującychorych ludzi :)

odpowiedz
Eryk - 25.03.2018 / 16:03, *..179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, trener nie jest od tego aby przejmować się co sobie myślą piłkarze, którzy zdobyli w ostatnich latach kilka mistrzostw. Trener ma grać takimi zawodnikami, którzy są w dobrej formie i pasuja do jego taktyki. Odwroce Twoje pytanie a gdyby dziś było stać Legię na zakup piłkarzy pokroju Messi, Ronaldo to też zastanawialbys się co myślą sobie piłkarze którzy nie zalapaliby się do składu bo byliby za słabi? Nie znam odpowiedzi na jedno kluczowe pytanie tzn. czy słaba postawa zawodników pod względem szybkości to złe przygotowanie do sezonu czy celowa zagrywka obliczona na zwolnienie trenera. Jozakowi dałbym szanse do końca sezonu ii wtedy ocenilbym jego prace. Wydaje mu się że bez względu na to czy Legia zdobedzie mistrza czy nie to Jozak zajmie się raczej budowa Akademii lub transferami a trenerem zostanie ktoś inny.

odpowiedz
e(L)o - 25.03.2018 / 15:35, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Pozbyć się Radovicia i Jędzy jeszcze!!!

odpowiedz
Legionista - 25.03.2018 / 15:25, *..226

mietek, Tu się z tobą zgadzam, ale jednak był trenerem i mu się będzie przypisywano awans do LM choć miał łatwych rywali, a J.Magierze będzie przypisywano 3 miejsce w Fazie grupowej LM choć jak wiemy mieliśmy bardzo, a to bardzo ciężką grupę. @rek, tu się mylisz - Po pierwsze: podczas wiosny "Polscy" piłkarze mieli formę, a same wyniki pokazywały (1 porażka... Co teraz jest 2)... Pazdan z Dąbrowskim trzymali obronę... Malarz znakomicie bronił... Jedynie Jędza jakoś nie gra jak dawniej, ale tylko on... Czukwu i Necid mieli być zastępcami Niko oraz Prijo, a jak wiemy nie zostali... Jeszcze jakoś grał Nagy - nie jest Polakiem, ale też za Jozaka został wywalony...A odnośnie Kuchego to on też miał swój udział - Pamiętasz mecz z Lechią gdzie wygraliśmy 2:1 na wyjeżdzie. To on strzelił 2 bramki i wygraliśmy :) Ja też się nie zgadza w słowa: VOO ciągnął Legię i dlatego wygraliśmy MP... Voo robił różnicę na boisku, ale pamiętajmy, że na MP wiele czynników było, a nie tylko dwóch piłkarzy - Gdyby Hama nie strzelił w ostatniej minucie z Amiką to pewnie byśmy przegrali MP! I tu jest problem - Za RJ nie było takiego meczu gdzie zdominowaliśmy najsilniejszych rywali w drodze do MP.. Przecież jak graliśmy z Wisłą to byliśmy wolniejsi - Jak z Astaną i nie potrafiliśmy podać (nawet "nowi" piłkarze - Remy,Cafu czy Eduardo), a wczoraj był sparing z rezerwami - wygraliśmy aż 2:0 i większość bramek padło pod koniec... To wygląda jak końcówka J.Magiery... Jedno jest pewne, że jak przegramy MP to Jozaka nie będzie w Legii, a Kuchy pozostanie... A jak wygramy MP to Jozak będzie w Legii, a Kuchy odejdzie... Bo sam D.M mówił, że mają zdobyć Mistrza.. Należy też pamiętać, że prawdopodobnie Czerczesowa też zwolnili bo nie którzy piłkarze też podobno chodzili żeby Czerczesowa wywalili z Legii i im się udało... Tak ogólnie mówiąc zgadzam się z tobą w sprawię wywalenia tych piłkarzy, ale mnie jedno zaskoczyło - słowa Rado... Prawdopodobnie jest zwolennikiem Jozaka albo widzi w tym, że jak Kuchy poszedł do rezerw to może będzie więcej grał choć jeszcze musi się odbudować, ale pewnie jakby Jozaka wywalili (jest taka szansa) to Rado nadal byłby w Legii.. Ciekawy jestem kogo jeszcze wywalą do Rezerw :) Czyżby Mąkę z Jędzą, a Pazdana na ławkę na kilka meczy?

odpowiedz
Kamil - 25.03.2018 / 15:23, *..play-internet.pl

Bardzo zle sie dzieje.Skoro sie odsuwa Kuchego to zly prognostyk na przyszlosc.Widac Polacy nie maja w tej druzynie nic do gadania.To pierwszy gwozdz do trumny.Mistrza nie bedzie w takiej atmosferze.

odpowiedz
Nikki - 25.03.2018 / 15:12, *..dynamic.chello.pl

@ rek zaczynasz opowiadać fantas magorie ....

odpowiedz
Arek - 25.03.2018 / 15:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@wolfik, nic dodać, nic ująć. Swoją drogą, jak ja bym był piłkarzem, i ktoś na odprawie by mi opowiadał zamiast o przeciwniku o przepływie energii, tylko bym się za łeb złapał i się zastanawiał, co ona pier...i. Że Kucharczyk donosił do mediów, nie wierzę. I dlatego właśnie chciałbym się dowiedzieć coś więcej w temacie. Podobno coś tam odpysknął Jozakowi na treningu i w to jestem w stanie prędzej uwierzyć niż, że komuś gdzieś coś donosił. Tylko, no właśnie. Co tam się działo, nie wiemy dokładnie.

odpowiedz
Krzeszczu - 25.03.2018 / 15:04, *..cust.bredband2.com

@ bleek: Tak wlasnie ! :-))

odpowiedz
Krzeszczu - 25.03.2018 / 14:24, *..cust.bredband2.com

@ Wolfik: super wpis.

Dodam skromnie dwie rzeczy:
1: ja bym chcial nie tylko biegajacych i walczacych pilkarzy, ale tez grajacych z umyslem i pod jakas taktyke. Bo, cytujac Feldka, biegac i walczyc to kazden umie tylko madrze grac nima komu :-)
(zadna aluzja do Ciebie kolego, po prostu tak mi przypasilo)

2: po pewnej, dlugiej refleksji na temat naszego zaciagu obcokrajowcow. Co do samego zaciagu nie powinno byc zadnych z tym problemow.
Problemy rodza sie wtedy, i wiem to z wlasnego doswiadzczenia bo gralem zawodowo "za granica", rodza sie wtedy kiedy ci "obcokrajowcy" sa takie samego pokroju.
Tzn, jesli przychodzisz jako obcokrajowiec to musisz byc nie tylko tak dobry, ale LEPSZY od zawodnikow "domowych". Bo inaczej to nie ma sensu ani logiki.
Widac ze nasz zaciag generalnie nie jest lepszy od naszych wlasnych. Ale tez naziag gra. Z roznych przyczyn.
I to naszych pilkarzy napewno pozadnie wqrwia. Wiec, osobiscie, wcale sie nie dziwie ze w szatni (spekuluje) jest konflikt i jest zadyma.
A Nasz Kuchy po prostu stal sie takim kozlem ofiarnym ala Lee Harvey Oswald.
Pozdro

odpowiedz
mietek - 25.03.2018 / 14:21, *..internetia.net.pl

@Wolfik: On wcale nie musiał nic mówić żadnemu dziennikarzowi. Wystarczyło coś chlapnąć w towarzystwie kolegi, co to ma długi jęzor - tamten potem ubarwił temat i sprzedał dalej. To nie jest trudne w świecie internetu.

odpowiedz
pasza - 25.03.2018 / 13:53, *..dynamic.chello.pl

Mam czasami wrażenie, że większość tutaj osób jest wyrwana z kontekstu i nie potrafi logicznie myśleć. Jestem zwolennikiem Jozaka jednak widzę też błędy jakie popełnia. Z założenia nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Przekładam to co się dzieje na zdrowy rozum. Nie raz w życiu zarządzałem grupą. Ale również nieraz byłem wśród grupy zarządzanej przez kogoś. Dobrze wiemy ze w grupie siła. Co gorsze i bardziej praktyczniejsze. Grupa baranów prowadzona przez wilka czy stado wilków prowadzone przez barana. Z doświadczenia uważam i to widać jak na dłoni, że Jozak chce dokonać pewnych zmian na poziomie, który jest w zakresie wyobraźni nie do zaakceptowania przez grupę wygodnych. Ja przychodząc do pewnej firmy musiałem zarządzać grupą ponad 30 osób. Wchodzisz do grona osób w której są grupki, waśnie, spory, grupy wzajemnej adoracji. Na początku ich wszystkich skłóciłem ze mną po to by zrobiła się z tego drużyna. ( podobna sytuacja z liśćmi na parkingu ) następnie odczekałem aż niechęć do mnie się ugruntuje ( Jozak wystawia niezmieniony skłąd przez kilka meczy) następnie odbyłem z kilkoma osobami rozmowę. Grupa zrozumiała. Jednak nie wszyscy. Zwolniłem 14 osób w ciagu tygodnia. Zatrudniłem kilka nowych. Następnie poleciały jeszcze 3 osoby za kopanie po cichu dołków. Po roku grupa została najlepszą grupą sprzedażową w polce z tej branży. PO ROKU !!!!! nie po 3 miesiącach !!!!!!!!! Nie ukrywam mój dyrektor miał kilka zawałów serca przez ten czas bał się że mu się rejon rozleci. Jednak mi zaufał. JOZAK musi wykonywać niewygodne ruchy. Musi się kierować intuicją. To normalne że będzie popełniał błędy. Bo to materiał ludzki. Dużo psychologi. Dajmy mu czas. Kuchy widocznie zasłużył a jeśli nie to widocznie potrzebne to było grupie od strony psychologicznej. Jozak jest szefem. Nie twórzmy lini, która sprawia wrażenie, że na tym forum są sami ludzie sukcesu. JAk by nikt z Was i ja również nie popełnili błędu. Wnioski.......wnioski......

odpowiedz
bleek - 25.03.2018 / 13:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy strzela 2 bramki w 2 meczach - gra na zwolnienie trenera. Seems legit.

odpowiedz
Paweł - 25.03.2018 / 13:22, *..centertel.pl

Tomek 1 zgadzam się z tobą popatrzcie co z Pazdanem się stało od kilku okienek chce się uwolnić wydostać się wali od dawna kiche babole to nie ten zawodnik z początku niektórzy kopacze są nasyceni wypalenie Broź, Jędrzejczyk parodysta kolejny Mączyński tak chciał grać u nas wydobywać trofea pytania jak zagrał ze skisłą, wielki hoy a powinien gryźć trawę z ambicją zarabiają najlepiej w Polsce i co trzeba się modlić o mistrzostwo, a inne drużyny zawierają rece widząc co się dzieje. Ława albo rezerwy ile można grać kiche. Odstawić i czekać na efekt i wtedy zobaczmy czy to coś da i drużyna zaccznie grać na miarę umiejętności. Nie tylko u nas kopacze niejednego trenera by chcieli obalić. Typ jeden z drugim zarabia hajsy warunki do treningu najlepsze ale to z za mało w pi.....ach się poprzewracało. I Tak kolejny trener i następny i wkoło macieju. A kopacze dalej odgrywają swoją grę. A my się między sobą kłócimy niektórzy się obrażają wyzwają. Ludzie zrozumcie ci obecni gracze grają za bardzo dobre pieniądze jak na polskie warunki ,zagraniczni to najemnicy i polscy również, kiedyś ludzie kochali dany klub grali za ułamek tego co teraz teraz to biznes i dojenie. Pozdro L

odpowiedz
decik - 25.03.2018 / 13:13, *..tktelekom.pl

Ostatniego prawdziwego legioniste wyrzucil to jozak powinien byc odsuniety od druzyny bo nic niepokasal zero stylu

odpowiedz
Wolfik - 25.03.2018 / 13:10, *..dynamic.mm.pl

JAk już mówiłem, decyzji trenera komentować nie zamierzam, bo szczegółów nie znam.

Ale jeśli ktoś uważa, że Kucharczyk wynosił informacje dziennikarzom....Kucharczyk jest ostatnim człowiekiem który mógł to zrobić, bo on dziennikarzom nie ufa (wielokrotnie to pokazywał). To już bardziej w szatni komuś coś dowalił.

"Rada drużyny przyjęła ze zrozumieniem....". Rada drużyny w której są Radović czy Kopczyński są przeciwko koledze z drużyny? Większej bzdury nie słyszałem, jak żyje.

Presja na zawodnikach Legii jest ogromna. Zważywszy na fakt, że zawodnicy którzy tutaj trafili nie są Polakami, mogę przypuszczać iż takiej presji się nie spodziewali. Brak MP będzie KATASTROFĄ, a o braku awansu do pucharów nawet nie wspominam. Wy myślicie, że Cafu, Philips czy remy grają tutaj za gruszki??? Zdobycie MP jest obowiązkiem, my sobie możemy gdybać o różnych wariantach ale założenia Mioduskiego było jasne: OBRONA MP. A jak nie idzie, rodzą się konflikty.

Jak wspomniałem, decyzja jest taka a nie inna. Ja chcę widzieć w Gdyni piłkarzy BIEGAJĄCYCH I WALCZACYCH. Zobaczymy, co przesunięcie Kucharczyka do rezerw podziała mobilizująco na człapiących przeciwko Wiśle Cafu czy Remy. Oby.

odpowiedz
krys008 - 25.03.2018 / 13:03, *..serv-net.pl

Do do @rek i do @rek pisanie o tym, że my wiemy za co i wiemy dużo więcej. Że to było nieuniknione, absolutnie konieczne i to dopiero początek tym bardziej rozpala naszą ciekawość i nie pozwala oderwać się od źródła informacji. Czekamy na rozwój wydarzeń z olbrzymim zainteresowaniem, emocjami i obawami, ale jednocześnie nadziejami, że ma to głębszy sens.

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 25.03.2018 / 12:42, *..tvp.pl

To było bardzo prawdopodobne i do przewidzenia. Mam na myśli sytuację, w której szatnia będzie przypominała bunkier po wybuchu granatu. Czy taki specjalista jak Jozak nie przewidział, że jak sprowadzi 10 obcokrajowców to się to reszcie drużyny nie spodoba? Co mają myśleć ci, którzy w ostatnich pięciu sezonach wywalczyli 4 mistrzostwa? Że się nie nadają i teraz będą grali "nowi" za to że są "nowi"?

Podstawowe pytanie - po co ta rewolucja w Legii?

Odpowiedź jest bardzo prosta - żeby zarobić trochę ojro. Wyniki są tu mniej ważne. Jak już wiele razy pisałem - Mioduski pod tym względem wygląda mi na kalkę ITI.

Przecież jesteśmy dwa razy z rzędu mistrzem Polski! Legii potrzebna była ewolucja a nie rewolucja! Do tego Wielki Akwizytor wraz ze swoimi chorwackimi specjalistami złamali wszelkie zasady budowy drużyny! Tak jak oni to robią, to się buduje ekipę od zera, która właśnie miała katastrofalny sezon i trzeba wszystko zmienić. A nie drużynę, która w 5 lat zdobyła 4 tytuły!

A ten zagraniczny zaciąg pogra u nas rok albo dwa i sobie wyjadą, będą potem opowiadać w mediach jak to pokochali Legię i jaki to nie jest wspaniały klub i kibice. Tylko na boisku ich nie ma. A nie ma dlatego że są po prostu europejskimi odrzutami przemielonymi przez średnie lub słabe kluby, wyplutymi z powodu ewidentnych mankamentów. Ale przecież prezes zapowiedział - nie będziemy płacić! No to nie. Będziemy grać Phillipsami i innymi Antoliciami. A potem odejdą za 300 tys euro. Ale Polacy są niepotrzebni, bo za drodzy, i jeszcze mają czelność w szatni i na treningu po polsku rozmawiać...

Kiedy zatrudniano Jozaka miałem cień nadziei że nie będzie to kolejny Hasi. Teraz już nie mam...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 25.03.2018 / 12:15, *..6

Kraj podzielony,kibice,podzieleni,szatnia podzielona no I jak tu można w jedności?a można tak jak Żyleta jest zawsze z Wami!Wiéc trzeba w szatni szukać przewodnika,wojownika,kapitana co poprowadzi do zwyciéstw!i dać jedno zajécie na boisku,trzymanie i pilnowanie drużyny i jej kierowanie a reszta bêdzie spoko!

odpowiedz
Tomek-1 - 25.03.2018 / 11:54, *..play-internet.pl

Panowie, w profesjonalnym klubie nie powinno się tolerować samowolek piłkarzy. Jeśli prawda jest to co pisze tu m.in. @arek że jest grupa piłkarzy która gra na zwolnienie trenera to takich piłkarzy należy ZAWSZE przykładnie ukarać. Inaczej nigdy nie będzie dyscypliny a piłkarze będą olewać mecze. Jeśli jest to 3 piłkarzy to tych 3 piłkarzy natychmiast powinno się przenieść do rezerw i ukarać finansowo. Taki Krychowiak w lidze angielskiej nie podał ręku trenerowi czym okazał mu brak szacunku i klub się nie zastanawiał długo i nałożył na Krychowiaka 100 tys. Funtów kary. Tak się postępuje jeśli się chce budować silny klub. Piłkarze którzy mącą nie powinni grać więcej grać w pierwszym skladzie - w najbliższym okienku transferowym należy się ich pozbyć, nawet jeśli poszliby za darmo. To będzie też lekcja wychowawcza dla ewentualnych naśladowców.

odpowiedz
Bubu - 25.03.2018 / 11:53, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Ja nie jestem od BL . Jestem soba . Wypociny to ty piszesz , jestes frustratem I tyle w temacie

odpowiedz
Do @rek - 25.03.2018 / 11:49, *..dynamic.telkab.pl

Nie za często się wypowiadam ale widzę że albo sam jesteś w klubie albo masz kogoś z info. Czytam twoje wpisy i to sobie potwierdzam i to się sprawdza. Wszyscy teraz mówią Kuchy King? A o fatalczyku zapomnieli? Wypadł do rezerw bo powinien... Za co? Ja wiem za co. Ty pewnie też. I obaj dobrze wiemy że to nie koniec. I w sumie prawda jest taka, jeśli wszystko się potwierdzi RJ też za jakiś czas straci swoją posadę i zajmie się tym czym miał. Pozdro @rek

odpowiedz
Walery - 25.03.2018 / 11:29, *..static.ip.netia.com.pl

Spółczielnie Kretow Kucharczyk, Jedrzejczyk, Pazdan, Niezgoda, Kopczynski powinni zostac oddaleni do rezerw a pod lupe wziasc Radovicia bo on to tez jest mątwa dwulicowa a to co zrobil ostatnio Niezgoda powinna en doatac gruba kare finansowa wstyd.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 25.03.2018 / 11:14, *..dynamic.chello.pl

@rek, twój argument o piłkarzach zagranicznych w L naprawdę z czapy...

Nikolic, OSa czy Gui w lepszym klubie niż Legia? Lepiej placącym co najwyżej. Prijo? Podobnie bym powiedział a już na pewno nie wyżej niż taka Sampdoria...
Jedynie Ofoe się zgadza.

Tu nie trafiłeś.

Jednym z twoich zarzutów do Leśnego było ściąganie szrotu... A tu Edek, Mauricio, Cafu... Trzech na raz...

Tu znowu nie bardzo widać postęp a wręcz regres.

Widzę, że bardzo chcesz, jak i my wszyscy, żeby to wypaliło ale nie można powtarzać od roku ciągle tego samego: dajcie kredyt zaufania. Bo po drodze widzimy, że popełniane są te same błędy jak za kadencji poprzednika a dodatkowo Mioduskiemu brakuje nosa do transferów i wyczucia sportowego.

Są inwestycje ale niezbyt trafne. No i trochę rzucania słów na wiatr, vide zwolnienie Magiery i skupowanie niechcianych i niegrajacych piłkarzy z zagranicy.

Kredyt zaufania jeszcze powinien być ale skoro sam prezes dawał ten kredyt Magierze i zwolnił po paru tygodniach od wypowiedzenia tych słów to dlaczego kibice widząc, że dzieje się coraz gorzej mają ten kredyt dawać w nieskończoność? Już i tak jesteśmy cierpliwsi niż prezes naszego klubu.

odpowiedz
mlbets - 25.03.2018 / 11:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak dla mnie to Józek może nawet wszystkich Polaków wywalić do rezerw jeśli za tym pójdą sukcesy (Mistrzostwo i awans do LM) .

odpowiedz
mietek - 25.03.2018 / 10:58, *..internetia.net.pl

@ @rek: Masz rację, brachu. Już po meczu w Gdańsku mówiłem, że gracze pokroju Remy'ego czy Cafu w kilku momentach głupieli na boisku, bo próbowali gry z klepy, ale nie było tego z kim robić. Bo jednak technika polskich graczy w Legii jest na poziomie wozu z węglem. I to jest właśnie to, o czym sam mówisz - że nasze "narodowe gwiazdki" grają piach, kilo mułu i tylko zaniżają poziom.

A do wszystkich mówiących o tym, że Kuchy po tylu latach powinien mieć prawo głosu. Zadam wam zatem pytanie. Skoro jest tak długo w klubie, to dlaczego nigdy nie zaproponowano mu opaski kapitana albo chociaż wicekapitana? Jak Rado nie ma na boisku, to z opaską gra Malarz, który w klubie jest stosunkowo krótko. Awaryjnie jako kapitanowie wyznaczani byli Jędrzejczyk lub Kopczyński. Wychodzi więc na to, że autorytet Kuchego w szatni istnieje tylko w jego głowie. A skoro do tego dwóch trenerów w tym sezonie uznało, że on nie może realnie wpłynąć na drużynę, to chyba o czymś świadczy.

odpowiedz
gutek - 25.03.2018 / 10:57, *..dynamic.chello.pl

krecia robota kusego

odpowiedz
MIODEK WON - 25.03.2018 / 10:53, *..centertel.pl

JOZAK OUT !!!

KUCHY KING

odpowiedz
ludzik - 25.03.2018 / 10:47, *..centertel.pl

Jednego mniej. Powinien troche spokorniec. Przyznac sie do bledu, przeprosic, zamknac jape i moze bedzie dla niego jeszcze jakas szansa. Bo king w rezerwach tez sobie nie poradzi.

odpowiedz
123 - 25.03.2018 / 10:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

Trzymaj się Muchy!

odpowiedz
do @rek - 25.03.2018 / 10:34, *..dynamic.chello.pl

Żarty sobie stroisz... Skąd u ciebie aż taka wybiórczosc argumentów? A czy jakikolwiek solidny europejski klub zaproponował angaż jednemu z dziesiątek obcokrajowców, którzy w Legii stanowią połowę kadry? Ofoe i... dalej nikt...

Więc nie dziel Legii na obcokrajowców i Polaków bo ani jedni ani drudzy nie grają rewelacji... Grają przeciwko trenerowi? To w zasadzie Kucharczyk jako jedyny nie grał przeciwko Jozakowi ale z pewnością robi to bałkański zaciąg i szrot jak Edek, Cafu, Mauricio... Oni nawet piachu nie grają...

Co do Kucharczyka to rzeczywiście, po 2 dobrze zagranych meczach siada na ławie a gra szrot z zagranicy jak Cafu czy Mauricio... Plus ezoteryczne bzdury zamiast odprawy trenerskiej...

Przecież to cyrk... A Kucharczyk się po ludzku wk.rwił.

Zawieszenie słuszne bo nie jest od komentowania spraw z szatni ale brawo Michał za odwagę bo gdy wszyscy siedzą cicho i nikt nic nie powie to amatorszczyzna dalej sądzi, że dobrze sobie radzi.

Niestety, jeśli przełożeni dają ciała to trzeba, ryzykując własną pozycję, coś powiedzieć.
Tomek Mokotów

odpowiedz
fideusz - 25.03.2018 / 10:21, *..dynamic.chello.pl

chyba komuś sie pojjj... kucharczyk do rezerw .. co tu się k. odp..

odpowiedz
Juri - 25.03.2018 / 10:15, *..centertel.pl

Kto będzie grał i trenował mało mnie interesuję.
Mistrzostwo i puchar Polski ma być ,oraz sukcesy w Europie.
Piłkarzami to już dawno się nie przejmuję czy trenerami.
Legia Warszawa się liczy.

odpowiedz
szpeniu - 25.03.2018 / 09:54, *..dynamic.chello.pl

Real Madryt zglosil się po Kucharczyka!
Ale Romeo nie zgodził się na transfer.
Stad bunt zawodnika!
Normalka

odpowiedz
@rek do Bubu - 25.03.2018 / 09:48, *..dynamic.chello.pl

Sam jesteś trollem... Być może trollem nieomylnego BL... Jak ci nie pasuje ta "moja paplanina", to po prostu nie czytaj moich postów i samemu napisz coś mądrego i konstruktywnego... Zapewne całe forum jest ciekawe twej rzetelnej oceny i twoich wszelakich mądrości...

Ale zanim popełnisz jakiekolwiek swoje wypociny, to zastanów się nad jedną kwestią, a mianowicie:

- czemu do tej pory prawie wszystkim zagranicznym piłkarzom chciało się grać w (L)egii i dla (L)egii na dobrym przyzwoitym poziomie..? Mam tutaj na myśli chociażby OSa, Nikolica, Prijovica, VOO, Moulina czy Gui...

Ja ci podpowiem... Bo wymienieni gracze, w przeciwieństwie do naszych mizernych kopaczy, walczyli tą swoją grą dobrą grą w (L)egii o lepsze kontrakty w dobrych zachodnich klubach... I dlatego teraz grają w dobrych klubach, dalej się rozwijają, a przy okazji dobrze zarabiają...

A te nasze miernoty co grają..? Piach i kilo mułu... My się martwimy, iż cała Polska założyła spółdzielnię przeciwko (L)egii... A tymczasem to "stara gwardia legijnych kopaczy" od kilku lat założyła własną spółdzielnię w samej (L)egii, aby wygodnie odcinać kupony od życia i co miesiąc pobierać całkiem przyzwoite apanaże... Kiedyś w wolnej chwili pomyśl sobie o tym tak na spokojnie... Myślenie nie boli... Pozdro (L)

odpowiedz
ja - 25.03.2018 / 09:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

kuchy king

odpowiedz
@rek do Brodno - 25.03.2018 / 09:18, *..dynamic.chello.pl

Jestem takim samym kibicem (L)egii, jak większość z tutaj obecnych... Powiem więcej: kibicuję CODZIENNIE (L)egii nieprzerwanie od 42 lat... Szczerze, to w dupie mam, co o mnie myślisz i to, że kojarzysz mnie "z jakąś tam propagandą"... Ja mam gdzieś wszelakie propagandy, ale po prostu po wielu latach obserwacji zachowań piłkarzyków-pajacyków mam już serdecznie dość ich "panoszenia się" w szatni, ich lansu w modnych galeriach, ich braku profesjonalizmu i ich braku zaangażowania w doskonaleniu swojego warsztatu piłkarskiego... Wszyscy nagle teraz bronią "tych wielkich polskich graczy" typu Mąka, Jędza, Kuchy, Jodła, Dąbrowski, Kopa, Czerwiński, Broziu i kilku innych... Pytanie zatem do tych wszystkich obrońców tej "starej zmurszałej ekipy"..:

CZY JAKIKOLWIEK CZOŁOWY EUROPEJSKI KLUB PIŁKARSKI ZAPROPONOWAŁ KTÓREMUŚ Z TYCH WYMIENIONYCH "WIELKICH GRACZY" SOLIDNY KONTRAKT PIŁKARSKI..? Bo ja takowych ofert jakoś nie pamiętam...

Ja nadal wierzę, iż obronimy/zdobędziemy/ MP w tym roku... Bedzie mi cholernie przykro, jak większości z nas, jeśli nie zdobędziemy co nie daj Boże kolejnego MP... Ale przełknę tę gorzką pigułkę wiedząc, iż zmiany w (L)egii idą w dobrym kierunku i za relatywnie krótki czas ponownie wszyscy będziemy cieszyć się kolejnymi sukcesami (L)egii na europejskim podwórku piłkarskim... Pozdro (L)

odpowiedz
Bubu - 25.03.2018 / 09:13, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Już czytać się nieda tej paplaniny Urysowskiego trola

odpowiedz
Afro - 25.03.2018 / 09:12, *..dynamic.chello.pl

do mietek, ja też oglądałem Polska-Nigeria i gra Jędrzejczyka raczej wyróżniała się negatywnie, wszystko powoli i podania - zawsze do najbliższego.

Zastanawiam się, czy to nie jest tak, że grasz dla drużyny już długo i zarabiasz jakieś pieniądze za to. Przychodzą inni do "twojej" drużyny i dostają na wejściu więcej kasy i więcej minut na boisku (czyli znów więcej kasy, bo premie za bramki, wejściówki). Jeszcze trener zaczyna mieć jakieś wymagania...

Ale z drugiej strony może po prostu Jozak ukarał Kuchego, za to, że ten miał odwagę powiedzieć, że odprawa przedmeczowa z psychologiem mówiącym o przepływie energii to głupota...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.03.2018 / 09:02, *..adsl.inetia.pl

Widząc te wszystkie komentarze dochodzę do wniosku, że Romeo przesunął Kucharczyka do rezerw po to, aby nie nudziło Wam się podczas przerwy reprezentacyjnej i żebyście sobie mogli podyskutować. Taki prezent przedświąteczny z myślą o Was kibice.




odpowiedz
JAK4L - 25.03.2018 / 08:52, *..centertel.pl

do @rek. Powaliło Cię gościu. Biegasz po wszystkich stronach (L) i wklejasz te swoje nienawistne komentarze. Kto ci za to płaci czy ci padło coś pod łepetyną ?

odpowiedz
Brodno - 25.03.2018 / 08:50, *..5.ipv4.supernova.orange.pl

do @rek
mam nadzieje ze odszczekasz wszystkie słowa jak nie bedzie Mistrza bo propagande dobrą tu prowadzisz aby dac czas zarządowi i bedzie dobrze
jak będzie inaczej to ja sie przyznam do błędu

odpowiedz
Adi - 25.03.2018 / 08:25, *..6-2.cable.virginm.net

Nagle ile fanow kucharczyka niesamowite

odpowiedz
67yyyhy - 25.03.2018 / 07:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolejny Mąkaxi Jedza i szatnia oczyszczona.

odpowiedz
gu778 - 25.03.2018 / 07:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda rezerw

odpowiedz
(L) - 25.03.2018 / 07:24, *..ilabs.pl

@Arek

Podziwiam Twoja wiedzę znajomość szatni i niuansów.ale....
Na litość boską:Jozak nic nie wygrał póki co. NIC.
A już wiele przegral:przegral drużynę i już przegral zimowe przygotowania. I tu się chyba zgodzisz.
Wyglądamy jak kasa U17.A nie jak poważna drużyna którą wszyscy się boją.
Nie było przygotowań fizycznych :była wycieczka do USA.
Zmiana ustawienia?świetnie ale dziecko wie że trzeba to zgrywać .A my? A my w każdym meczu gramy innym składem. Jak się tu zgrywać ?
Przepraszam ale nigdy nie zrozumie sensu wypozyczenia takich piłkarzy jak teraz Mauricio A wcześniej Necid.
Dziś wiemy że nas na niego nie stać oraz to że docelowo on sam tu nie chce grać.
Po co nam to ?Nie lepiej np Wieteske ogrywać??
Widać że DM chce zmian i je przeprowadza .wiem że nowe zawsze rodzi się w bólach.
Ale... znowu ale... przecież to nowe jest już rok.
Qvo Vadis Legio?

odpowiedz
Wsc - 25.03.2018 / 01:53, *..static.ip.netia.com.pl

Radowic won DO CHIN BUBLU!!!

odpowiedz
Bravo - 25.03.2018 / 01:33, *..static.ip.netia.com.pl

Wkoncu przyszedł trener z jajami. Kucharczyk powinien dawno obijac sie w IV lidze tyle co on zmarnowal okazji 100% to KRYMINAŁ. DZIEKUJE

odpowiedz
Darek - 25.03.2018 / 01:19, *..dynamic.kabel-deutschland.de

A z reszta pies to sral. Czy ktos sie w ogole przejmuje tym co dzieje sie w Legii?Caly czas zmiany.Caly czas najwiekszy budzet a do ostatniej sekundy sezonu musimy drzec o mistrzostwo Polski.Ktos robi na tym niezla kase.Lacznie ze mna.Choc siedze za granica to na adres domowy zamawiam wiecej pamiatek klubowych niz nie jeden Janusz co kupi karnet na cala runde i jest dwa razy na sezon na meczu.Ogolnie to wszystko syf i 5 metrow mulu.Kazdy dba tylko o siebie.A Legia jako calosc jest tylko po to by mozna bylo se morde Legia wytrzec i zarobic kolejne kilka set zlotych.Tak to oceniam.

odpowiedz
Martino legia - 25.03.2018 / 01:17, *..dab.02.net

Kucharczyk to moze nie Messi ale jakis czas dawal serce legii jak mial okazje szybki jest dlugo jest cos do powiedzenia musi miec nawet jak ktos sie z nim nie zgadza to troche zna druzyne i raczej pragnie dla niej jak najlepiej. ..mam nadzieje. .czas pokaze. .albo dzialacze. ..jak is nie ja. .

odpowiedz
Darek - 25.03.2018 / 01:01, *..dynamic.kabel-deutschland.de

do @rek
Ja wierze w niewinnosc Kucharczyka.A wiesz co mnie do tego sklania? Ano to ze poprzedni trenerzy Berg ,Hasi czy Magiera gdziekolwiek nie odeszli nic nie osiagneli.Mysle ze to jest wystarczajacy powod.
Choc po wynikach druzyny sadze ze nie zaleznie czy gra tu Kucharczyk czyc Pokraka Manu badz wirtuoz Kopczynski wszyscy zarabiaja 50 razy za duzo.W zwyklym zyciu wszyscy pracujac w biedronce zdechli by z glodu za to prezentuja.

odpowiedz
Arek - 25.03.2018 / 00:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pamiętam, jak za Skorży też było mnóstwo obcokrajowców, a do rezerw byli przesuwani Polacy. Wawrzyniak, Iwański i jeszcze trzeci, ale nie pamiętam kto dokładnie. Byćmoże, właśnie Radović. Pamiętam też jak to się skończyło, jak potem skończył Skorża w Legii. @rek, mówisz, że nie trzeba tłumaczyć, a ja właśnie uważam, że trzeba, chociażby po to, żeby nie było nie domówień. Ja tam żadnych szczegółów nie znam, i dlatego chciałbym poznać. Bo póki co to wygląda tak, że za wszystko co się obecnie dzieje winę ponosi Kucharczyk i zostaje przesunięty do rezerw, tak dla przykładu. Swoją drogą uważam, że w nie długim czasie pewnie wróci, ale być może wiesz coś więcej. Ja wcale nie uważam, że należy zwolnić Jozaka, zwłaszcza, że moim zdaniem trener to musi sezon, 2 sam po pracować i wtedy można będzie o nim i jego warsztacie coś więcej powiedzieć. Ale na teraz to tak wygląda, że trochę się pogubił chłopaczyna i dlatego właśnie chciałbym coś więcej się dowiedzieć w tym temacie.

odpowiedz
AAA - 25.03.2018 / 00:34, *..dynamic.chello.pl

Już kiedyś założył spółdzielnię chociażby przeciwko Orlando Sa razem z Rzeżniczakiem..
Won Fatalczyk krecie z tego klubu.Brawo Trener.
A Ty Fatalczyk skończysz jak Brzyski czyli max ława w takiej Sandecji bufonie z drewnianymi nogami.

odpowiedz
Yu - 25.03.2018 / 00:34, *..warszawa.vectranet.pl

Nie mam kokretnej wiedzy w tym temacie, obserwuję z boku, jako kibic wszystko co się dzieje w Legii, mam wrażenie, że opis @arka jest zgodny z rzeczywistością.

Dla mnie też to wygląda na to, że kilku graczy, którzy złapali Pana Boga za nogi, zarabiają dobre pieniądze, mają rozgłos medialny bo grają w Legii, przestało się starać. Mieli wszystko , a tu nagle przychodzi konkurencja i trzeba się wykazać, zmotywować. Udało się z Hasim, Magierą więc próbują z Jozakiem.

Jeżeli Legia chce wejść na wyższy poziom, taki jak np. FC Basel to musi wyrwać się z tego mentalnego grajdoła. Od lat polska piłka klubowa to dno. Ja ufam Mioduskiemu, bo nic innego mi nie pozostaje. Albo będzie tak, jak do tej pory, albo coś się zmieni. Jak mawiał B. Leśnodorski: Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

odpowiedz
@rek do Legionista - 25.03.2018 / 00:23, *..dynamic.chello.pl

Legionisto, tak broniłeś Magiery, a teraz bronisz tych, którzy latem i we wrześniu ub. roku zwolnili na boisku twego Magierę..? A kto wygrał ligę w zeszłym sezonie..? Czy pamiętasz poprzednią rundę, w której wszyscy „polscy piłkarze” grali piach, a całość ciągnął Vadis i Rado z chorym kolanem..? A pamiętasz nasz ostatni mecz i potem te kilka minut czekania przed monitorami, bo przyznanie tytułu rozgrywało się do ostatnich sekund ostatniego meczu naszych rywali w lidze..? Kuźwa, ja jakoś nie specjalnie widziałem „wielkich” zasług tych polskich kopaczy… A jak nagle zabrakło VOO, to ci polscy kopacze jakoś nie potrafili walczyć i sromotnie odpadli z Astaną i Sheriffem… Potem Kuźwa nadal grali piach w lidze i nie chciało im się „umierać za Magierę”...

Dalej chcesz mi pisać o silnej i mocnej pozycji Kuchego, Mąki, Jędzy, Kopczyńskiego czy Pazdka w drużynie..? Może nadęte piłkarzyki nadal nie rozumieją, że grali piach i dlatego zaczęto rewolucję kadrową… I nie dlatego, że ktoś ich nie lubi bo są Polakami, tylko dlatego, iż po prostu zbyt mało przykładają się do gry i ich poziom piłkarski po prostu dołuje… Publiczne komentowanie decyzji trenera, jakiekolwiek celowe przecieki z szatni lub odzywki na treningu to sabotaż... A chamskie uderzanie pięścią w boiskowe osłony pleksiglasowe to zwykła żenada…

Jakoś w takiej Barcelonie i Realu wchodzą do szatni amatorzy i wuefiści, typu Guardiola i Zidane, a tutaj „wielkim polskim piłkarzom” nie podoba się to, iż takich „wybitnych polskich piłkarzy” może trenować jakiś-tam trener od młodzieży..? Dla ułatwienia twojego sposobu myślenia podpowiem ci, iż w takich Niemczech trwają podobne rewolucje trenerskie, gdzie poważne zespoły obejmują trenerzy młodzieży, odnosząc sukcesy… No ale przecież w Polsce „wybitni kopacze” lepiej się znają na temat treningów i boiskowej taktyki…

Tylko że potem wyjadą tacy „legijni polscy kopacze” na zachód (o ile ktoś ich zechce w ogóle kupić...) i od razu jest problem, że treningi ciężkie, że trener mnie nie lubi, że języka się trzeba uczyć, bo po polsku nie można sobie pogadać... A tak w ogóle to najwięcej do powiedzenia mają zawsze ci, co są za słabi żeby wyjechać i zetknąć się z poważnym futbolem (vide: Kopczyński, Kuchy, Broź, Dąbrowski, Czerwiński, itp.) Bo oni po prostu boją się spotkać tam takiego trenera młodzieży np. w takiej Bundeslidze i posmakować trudów codziennych morderczych treningów… Bo tam trzeba zapieprzać, a nie można się pożalić do pismaków z różnych gazetek i portali sportowych… A spadać nieroby i mąciciele na bambus… Pozdro (L)

odpowiedz
Amdrzej - 25.03.2018 / 00:09, *..centertel.pl

Dajcie spokój Kuchemu.To nasz człowiek i nie może znieść przebierańca Jozaka.Typ nie ma pomysłu na Legię,a kto tego nie widzi,ten jest truflą jeno... Wspomnicie moje słowa,gdy parówy z lecha,albo siurki z jagi zdobędą w tym sezonie mistrza...Czekam na powrót Staśka Czerczesowa.To był trener na miarę Legii Warszawa!Z legijnym pozdrowieniem.Stachu wróć!!!

odpowiedz
banxxx do FWK - 25.03.2018 / 00:03, *..play-internet.pl

Zabłysnął Pan.. Ja prdle.

odpowiedz
mietek - 24.03.2018 / 23:56, *..internetia.net.pl

@Jerz z Potoku: Piszesz o złym przygotowaniu Legii do rundy wiosennej, co Twoim zdaniem było widać w meczach z Jagiellonią i Wisłą. OK. Pozwól mi jednak zadać Ci jedno, kluczowe pytanie. Dlaczego w piątkowym meczu z Nigerią Jędrzejczykowi się chciało biegać i walczyć, a w meczach Legii tego nie pokazuje? Widzisz teraz różnicę?

@Legionista: Ostatnio zaczęliśmy się zgadzać, ale teraz zaprotestuję. To nie Hasi awansował do Ligi Mistrzów, ale Legia awansowała mimo posiadania tego ananasa na ławce. Gdyby nie bramki Niko w eliminacjach, to byśmy o Lidze Mistrzów dalej marzyli. A on je strzelał tylko dlatego, że jest świetnym napastnikiem, a nie dlatego, że Hasi dobrał taką cudowną taktykę.

odpowiedz
LEGIA TO MY!!! - 24.03.2018 / 23:36, *..play-internet.pl

#JozakOut!!!

odpowiedz
FWK - 24.03.2018 / 23:30, *..play-internet.pl

do @rek. Gdzie ten warsztat RJ? Chyba wlasnie plonie trollu...

odpowiedz
Hugon - 24.03.2018 / 23:26, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Nareśćie będzie normalnie ,jeszcze Jędza ,Kopa i Pażdzioch.

odpowiedz
@rek - 24.03.2018 / 23:24, *..dynamic.chello.pl

...do wszystkich kibiców (L)egii, którzy wierzą w zmiany

Koledzy... Czemu bronicie teraz tych, którzy wcześniej zwalniali Berga, Hasiego, Magierę i teraz chcą to samo uczynić z Jozakiem..? Czy wy naprawdę nie widzicie, iż grupa zasiedziałych pseudopiłkarzy nagle zobaczyła, że szykuje się konkurencja i walka o pierwszy skład..? Te piłkarzyki-pajacyki pomyśleli naiwnie, iż po co mają ciężej trenować i walczyć sportowo na boisku, jeśli lepiej będzie po prostu obrażać się na trenera, bo "mi się I skład należy"... Banda nierobów, klubowych lanserów, bywalców galerii handlowych i smakoszy kebaba... Idzie nowe... A nowe zawsze rodzi się w bólach... (L)egia bez nich da sobie radę i powstanie niczym feniks z popiołów... Pozdro (L)

odpowiedz
Legionista - 24.03.2018 / 23:23, *..226

@rek, No to masz już wymówkę jak nie zdobędziemy Mistrza... Legia to Legia, a nie jakaś Amika i jak przegra to już szacunku do niego nie będę miał (Pewnie pewna część kibiców też tak zrobi...),, Tutaj także idzie gra o europejskie puchary, a do tychże pucharów możemy wejść poprzez PP lub 2/3 miejsce w lidze..." Za Leśnego myśleliśmy tylko o Mistrza, ale teraz nadchodzą nowe czasy- Gdzie nie będziemy myśleli o Mistrzu lecz o PP i 2 miejscu w Ekstraklasie... Ja go nie mogę zwolnić, ale na miejscu DM bym go zwolnił bo to nie Jozak lecz Jozin z Bazinu...

odpowiedz
franek_kolasa - 24.03.2018 / 23:22, *..8-4.cable.virginm.net

rada druzyna zdecydowala. podobniez ma zwolnic miejsce w skladzie, dla kolejnego obcokrajowca. kto jest w tej radzie ekipy? zostal jeszcze jaki Polak w Legii Cudzoziemskiej??

odpowiedz
AAA - 24.03.2018 / 23:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Bravissimo Trenerze!Nareszcie!

odpowiedz
Edek - 24.03.2018 / 23:11, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Ludzie, przyczyny tej dymisji są pozasportowe. Takze nie pierdzielcie tu o tym czy Kuchy walczy czy gra lepiej czy gorzej bo to nie ma nic do rzeczy. Taka gadanina dla samej gadaniny.

Kuchy sie slabo zachowal i nawet Rado i koledzy inni mowią ze rozumieją. Kuchy przemysli, przeprosi i zaraz znowu bedzie gral. Takze skonczcie te dyskusje o tym ze Kuchy jest Legendą bo nikt tego nie neguje. Tylko nawet Legendy czasami muszą kare poniesc.

odpowiedz
kominiarz - 24.03.2018 / 23:01, *..dynamic.chello.pl

Zaczał mniej grac i mu sie przestalo podobac. Brawo trener

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 24.03.2018 / 22:59, *..225

Jédza to Jédza sie okazała z niego I tylko kasa,ponoć 1/3 odpala koralikowi i pèdzlowi a I pazdana w pizd..go!

odpowiedz
Generał - 24.03.2018 / 22:56, *..dynamic.chello.pl

Kuchy konfident? Kuchy out!

odpowiedz
Hiszpan - 24.03.2018 / 22:51, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Radovic niech spojrzy w lustro emeryt bez formy. Uciekł za judaszowe srebrniki do Chin a teraz najgorszy pajac na placu. Nienawidzę tej bałkańskiej sekty.....

odpowiedz
Stachuuu - 24.03.2018 / 22:50, *..dynamic.gprs.plus.pl

FATA(L)NIEEEEE ......

odpowiedz
Jerz z Potoku - 24.03.2018 / 22:47, *..dynamic.chello.pl

Tak ironicznie o sporej części kibicowskiej braci;
Kucharczyk - fatalczyk, Kucharczyk - fatalczyk, itp. itd., aż tu nagle: r a t u n k u, P o l a k a "b i j ą"!

A tak na poważnie;
Chciałbym bardzo wierzyć w tok rozumowania prezentowany przez Kol. @rek-a, ale mam nadal kilka poważnych wątpliwości, które najlepiej zobrazuję na przykładzie nieszczęsnych trzech porażek po 0-2 w roli gospodarza, tj.:
1) szybkość i przygotowanie motoryczne piłkarzy Legii do sezonu wiosennego. W tym aspekcie nasi zawodnicy bardzo odstawali od swoich rywali. Nie potrafili wyjść z pod kilkunastominutowego pressingu. Nie potrafili odpowiedzieć bardziej agresywną grą - adekwatną do tej jaką prezentował przeciwnik. Nie byli w stanie - choćby na kwadrans - narzucić swój styl gry i rozegrać kilka kombinacyjnych akcji ofensywnych. Prawdopodobnie jest to pokłosie niewłaściwie przepracowanego okresu przygotowawczego, a w szczególności pobytu na Florydzie. Tym bardziej, że kilku piłkarzy ściągniętych do drużyny przez trenera Jozaka kwalifikowało się z marszu do intensywnej odbudowy sportowej, a nie uprawiania pijarowskiej turystyki;
2) reagowanie na sytuacje kryzysowe powstałe w trakcie zawodów. W każdym z tych trzech meczów, nasi piłkarze sprawiali wrażenie kompletnie zaskoczonych szybkim pressingiem zastosowanym przez rywali. Nie potrafili się przełamać (nieliczne próby) pod względem sportowym i mentalnym. Nie mieli pomysłu na grę po stracie zarówno pierwszego, jak i drugiego gola. A na boisku było już praktycznie "pozamiatane" w przerwie meczu. Jeżeli ww. negatywy skonfrontujemy z tzw. przeciekami z szatni, z których m.in. wynika, iż "spotkanie" przedmeczowe z Wisłą prowadziła pani psycholog, a o najbliższym rywalu jedynie zagajał Vuko, to tworzy nam się całkiem wyrazisty obraz bardzo specyficznego sposobu w jaki trener przygotowywał drużynę do tego meczu. W tym miejscu, aż się prosi po gdybać. Czy można byłoby uniknąć tej (być może również innych) katastrof/y, gdyby trener Jozak zechciał: przeprowadzić rzetelną odprawę przedmeczową, dokonać szczegółowej analizy sposobu gry rywala, omówić taktykę gry z rozkładem zadań na konkretnych piłkarzy, a także nakreślić założenia planu B i C, w przypadku wystąpienia niekorzystnego rozwoju wydarzeń w trakcie zawodów. Sądzę, że odpowiedź na to pytanie sama się nasuwa...
3) profesjonalne rozwiązywanie problemu tzw. "bogactwa personalnego" powstałego niejako w sposób naturalny na skutek bardzo szerokich zmian kadrowych w pierwszej drużynie Legii. To, w jaki sposób obecny trener próbuje przebudowywać kadrowo wyjściową jedenastkę ma niestety niewiele wspólnego z profesjonalizmem. Przykład Michała Kucharczyka dobitnie tego dowodzi. Mecz z Krakowianami rozpoczyna na ławce rezerwowych. Do ataku trener desygnuje nowych piłkarzy, ustępujących mu (aktualnie) pod względem sportowym. Przy stanie 0-2 łaskawca wpuszcza Kuchego na boisko. Sfrustrowany zawodnik długo nie potrafi się odnaleźć na boisku. Na dodatek nie jest obsługiwany prostopadłymi podaniami przez pomocników. W końcowym efekcie jego występ i całej drużyny kończy się kompletną klapą. Rzeczony piłkarz, swojemu niezadowoleniu i frustracji daje upust po przez niecodzienną formę swojego przekazu medialnego. Podsumowując, można by rzec, iż pierwsza próba trenera Jozaka płynnego bezkonfliktowego zastąpienia Polaka nowym piłkarzem również zakończyła się klapą. Tylko patrzeć, jak podobną ścieżkę selekcyjną będą przechodzić powracający ze zgrupowania reprezentacji nasi kadrowicze. Ja rozumiem potrzebę zmian, ale trzeba to czynić z rozwagą i z zachowaniem przynajmniej minimalnych standardów.
Być może swoje wątpliwości przedstawiłem w nieco przejaskrawionych barwach, ale chętnie się ich pozbędę w całości, gdy drużyna Legii swoimi udanymi kolejnymi występami w ESA i PP umożliwi mi to. Będę cierpliwie czekał...
Ps.: faktu odsunięcia Michała Kucharczyka od zajęć z pierwszą drużyną nie będę komentował ponieważ nie dysponuję jakąkolwiek wiedzą źródłową.

odpowiedz
Warszawiak42 - 24.03.2018 / 22:42, *..dynamic.chello.pl

Ale wy jestescie przewrotni jak male dzieci. Najpierw wyzywacie Kuchego od Fatalczykow a teraz King. Logiczne - macil w szatni no to zeslany do rezerw. A Jozaka rozliczymy na koniec maja.

odpowiedz
AlfaRomeo - 24.03.2018 / 22:38, *..dynamic.chello.pl

brawo trener! Stachu tez wyruzcil Prijovica i wyszlo to wszystkim na dobre. nie ma swietych krów! Tylko Legia

odpowiedz
Cisse - 24.03.2018 / 22:31, *..dynamic.chello.pl

Kuchy konfident... Won z nim do bazy. Dla takich tu nie ma miejsca. Brawo trener Jozak! Mourinho z casillasem zrobił to samo. Kuchy out!

odpowiedz
krys008 - 24.03.2018 / 22:27, *..serv-net.pl

@rek podziwiam twój spokój w zaistniałej sytuacji. Ja nadal jestem skołowany i załamany całą tą sytuacją. Docierają tylko szczątkowe informacje, a tam wrze. Uspokaja mnie to, że osoby, które wiedzą więcej(czytaj Ty) są spokojniejsze. To budzi nadzieję, że to nie chaos i strzały na ślepo, tylko porządki.

odpowiedz
idoL - 24.03.2018 / 22:22, *..dzierzoniow.vectranet.pl

co z transerami albo plotkami że zawodnik kosztował więcej niż 20 mln dollarów po nowym milenium w roku 2018?

odpowiedz
(L)istek - 24.03.2018 / 22:22, *..play-internet.pl

Po Arce żółty wiosenny (jesienny)liść.Jak śpiewał Janusz Laskowski.

odpowiedz
Jurek Socha Gliwice - 24.03.2018 / 22:19, *..127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najlepiej proszę przyjść do Gliwic tutaj się docenia dobrych zawodników a dobrzy napastnicy mile widziani

odpowiedz
Wawa - 24.03.2018 / 22:19, *..play-internet.pl

Tyle lat trzeba było czekać na taką decyzję!!!
Brawo!

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 24.03.2018 / 22:19, *..centertel.pl

Fatalczyk wypracował sobie transfer na pole kukurydzy :)
Koniec ze zwalnianiem trenerów przez "piłkarzy", chcących rządzić w nie swoim interesie, to nie ich klub.
Oni są tu tylko pracownikami i mają dostosowywać się do zastanych i zaakceptowanych w kontraktach warunków.
Jozak się obroni, bo sprowadzenie Philipsa, Antolica, Vesovica i Cafu to wzmocnienia składu i podniesienie jakości w zespole.
Oni dla tego trenera będą zawsze chcieli grać, dla kibiców też i dla siebie.
Problemem są tacy cwaniaczkowie jak Fatalczyk, Nędza, Paździoch i ewentualnie Mąka.
Im już pewnie się nie chce, nie umieją więcej dać od siebie, więc założyli spółdzielnię i dalej chcą doić klub.
Jak dla mnie, to mogą grać na razie sami obcokrajowcy, byle jak najszybciej stanowili monolit jako drużyna.
Przede wszystkim jako zespół, a także w szatni.
Wypromują się, dostaną dobrą ofertę, skorzystają obie strony (piłkarz i Legia), a następcy znajdą się na pewno i to nie gorsi

odpowiedz
Pio - 24.03.2018 / 22:16, *..play-internet.pl

Ludzie każdy ma po trochu racji, jeden mniej drugi więcej albo inny bardzo mało ale przestańcie pisać jako argument za Kuchym że zostawia SERCE dla klubu itp itd
Oni biorą tyle kasy że zostawienie serca czy poświęcenie to nie jest atut tylko obowiązek !
Ja w pracy za swoją pensję tez musze zostawiać w jakimś sensie te serce bo inaczej moja pozycja będzie spadać i ani kasy ani pracy będzie finalnie.dodam że pensja zwykłego zjadacza zwykłego chleba

odpowiedz
dziadek - 24.03.2018 / 22:15, *..play-internet.pl

Mówią : "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"

Coś mi mówi, że może nie chodzić tu tylko o Kuchego, ale o Jędzę przede wszystkim. A ściślej o jego kontrakt. Mam rację redakcjo ? Następne ruchy za kilka dni podobno.....
Zobaczymy.

odpowiedz
eth DO @arek - 24.03.2018 / 22:13, *..102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiesz może czy w szatni naprawdę jest "bagnista" sytuacja czy jednak nie jest wcale tak źle? Nie miałem sily przebijać sie przez 122 komentarze, wiec jesli juz pisałeś o tym to sorry :)

odpowiedz
rajdowiec - 24.03.2018 / 22:07, *..dynamic.chello.pl

Litości Jozaku ,ale amatorszczyzna

odpowiedz
do Michał Kucharczyk - 24.03.2018 / 21:35, *..dynamic.chello.pl

Michał ucz się bałkańskiego języka. bez tego w Legii nie pograsz.

odpowiedz
Renmar - 24.03.2018 / 21:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Trenerze" Jozak, mam Cię juz naprawdę dosyć, zabieraj się stąd razem ze swoja karawaną.

odpowiedz
antyk - 24.03.2018 / 21:34, *..18.ipv4.supernova.orange.pl

w końcu,tyle lat czekałem na to,brawo dla trenera za odwagę

odpowiedz
@ @rek - 24.03.2018 / 21:34, *..adsl.inetia.pl

Chciałbym skomentować tylko jedno zdanie z twoich wpisów. Być może z resztą masz rację. Nie wiem. Ale nie pisz, że Kuchy podważył umiejetności trenerskie Jozaka bo on takich niestety nie posiada. Jeśli Kuchy podważał Berga, czy Magiery to ok. Coś mu się pomyliło. Ale jeśli Jozaka i Hasiego to tu nie ma co podważać. Hasi jest słaby. A Jozak prowadzi pierwszy raz klub. I robi to słabo

odpowiedz
Rio - 24.03.2018 / 21:32, *..ip.oxynet.pl

I bardzo dobrze. To powinno nastąpić przed sezonem. Serce dla Legii? Każdy wyjazdowicz powinien mieć miejsce w pierwszej drużynie, bo odmawia sobie bardzo wiele w życiu i wkłada w to serce. Może Kuchy King miał problem z graniem w niedzielę, jak sklepy mają wolne to on też chcę mieć. Jest za słaby na Legie, raz na jakiś czas coś mu wyjdzie i tyle. A niecelnych podań, złych przyjęć piłki, strzałów w trybuny tysiące. Kto go w ogóle do tej pory na siłę trzymał? Ale jak widać ma też swoich zwolenników, którzy bełkoczą coś o sercu na boisku. To jest ich praca, za którą dostają kolosalne pobory.

odpowiedz
(L) - 24.03.2018 / 21:20, *..ilabs.pl

jaja. Niestety ale nie Wielkanocne

Dwa mecze i runda finałowa. A my co?
A my mamy rozbitą szatnie. Nie przygotowanych grajków , których trenuje trener z podobnym CV do poprzedniego.
Czyli TRENERSKIE NIC.

Tak ma wyglądać klub NAjbogatszy NAJ większy Najbardziej medialny NAJbardzie utytułowany?

Czy tak ma wyglądać profesjonalny klub piłkarski, który ponoć walczy o tytuł MP?

Kabaret , nie profeska

odpowiedz
kami(L) - 24.03.2018 / 21:15, *..dynamic.chello.pl

Kuchy jako Legionista zmądrzeje i zrobi wszystko by wrócić do jedynki. Braku ambicji i chęci do gry nie można mu zarzucić, więc ta decyzja podziała na niego mobilizująco. Radović też kiedyś kopał w rezerwach i było krok od zwolnienia, a jak się to skończyło każdy pamięta. Wierzę w Kuchego!

odpowiedz
Juri - 24.03.2018 / 21:15, *..adsl.inetia.pl

Co Cię Kuchy nie zabiję,to Cię wzmocni.
Wierzę że wróci mocniejszy i poprowadzi nas do mistrzostwa.

odpowiedz
Pyza - 24.03.2018 / 21:01, *..etr.net.pl

Więcej Polaków w pierwszym składzie !

odpowiedz
Darek - 24.03.2018 / 20:53, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Jozak powyrzuca z druzyny Polaków i zostana sami najemnicy ktorzy dadza noge przy pierwszej lepszej okazji jak Vadis,Nikolic czy Prijovic.Wtedy pan Jozak zostanie z reka w nocniku.
Z reszta z taka gra jak obecnie to nie bedzie mistrzostwa a we wrzesniu pana Jozaka.Tylko kto ten burdel pozniej posprzata?

odpowiedz
@rek do Legionista - 24.03.2018 / 20:44, *..dynamic.chello.pl

Napisałeś: "...nie zgadzam się z tobą - Jeżeli tracimy MP to już nie ma Jozaka w Legii..." Hahahaaaa... I pewnie ty osobiście go zwolnisz..? Człowieku, tutaj gra idzie o olbrzymie pieniądze w postaci kapitału od zagranicznego inwestora... To kapitał na kolejne lata... Tutaj także idzie gra o europejskie puchary, a do tychże pucharów możemy wejść poprzez PP lub 2/3 miejsce w lidze... Najważniejszy jest spokój w szatni i jedność wszystkich piłkarzy, tak jak na dzisiejszym spotkaniu z RJ powiedział Radović i rada drużyny (Malarz, Kopczyński) Pozdro (L)

odpowiedz
Daniel - 24.03.2018 / 20:32, *..play-internet.pl

Co za kret...yni

odpowiedz
Kwachu - 24.03.2018 / 20:28, *..se

Przynajmniej uniknie akcji "Wiosenny Liść" po powrocie zespołu z Gdynii

odpowiedz
grzesiek - 24.03.2018 / 20:27, *..centertel.pl

Mój koment chyba nie został zamieszczony więc powtórzę.

BARDZO DOBRZE.

Tak jak Krzeszczu napisał, że podobnma akcja juz była. Tylko że to wcale nie wina trenera, a piłkarzyków. Uważają się za nie wiadomo kogo. Niech wyjezdzaja z tego klubu . Kuchy wez ze soba jedrzejczyka, brozia, malarza kopczynskiego. Rzezniczaka na szczescie juz nie trzeba.
:))

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 24.03.2018 / 20:24, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Jozak won! Kuchy King!!!

odpowiedz
do koberek - 24.03.2018 / 20:22, *..play-internet.pl

A ty nie pisz pijany czy naćpany,bo od twojego bełkotu oczy bolą.

odpowiedz
Michał Kucharczyk (L)egenda (L)egii - 24.03.2018 / 20:15, *..dynamic.chello.pl

Łapy precz od Kuchego, Rumeo musi odejsc, KUCHY KING !!!
#RumeoOut

odpowiedz
Pedro de Varsovia - 24.03.2018 / 20:15, *..centertel.pl

Temu Fatalczyku to się w dyńce poprzewracało.
Dość mierny z niego kopacz, nic (!!!) się nie nauczył przez lata.
Liczb trochę ma, ale to dlatego, że nie było dawno już lepszych od niego skrzydłowych i czasem trafiał coś co nie powinien trafić.
Przypomnijcie sobie za to, ile nie trafiał tego, co powinien, ile razy i na ile metrów odskakuje mu piłka przy przyjęciu, ile ma techniki, jakie zwody, jaką zwinność i lekkość w grze.
Tego się oglądać nie da, drwal z jeszcze dość dobrą szybkością i nic więcej.
Jest Szymański, jest Vesovic, to o miejsce w składzie dla tej miernoty zrobiło się ciężej i poszedł się wyżalić pismakowi.
Gardzę ludźmi, którzy obrabiają tyłki za plecami, knujących i z premedytacją mącacych w środowisku, w którym się obraca.
Jak się nie podoba, to niech sobie poszuka odpowiedniego dla siebie.
Kucharczyk to nie jest Legia, Kucharczyk to nie jest wzór do naśladowania, Kucharczyk to nie jest żaden "king"- to zwykła Ciocia Lusia, która doskonale wie, że pewnego poziomu już nie przeskoczy.
Kucharczyk hau hau hau, a bez niego karawana i tak pojedzie dalej

odpowiedz
Legionista - 24.03.2018 / 20:09, *..226

@rek, nie zgadzam się z tobą - Jeżeli tracimy MP to już nie ma Jozaka w Legii... Dostał "swoich" piłkarzy, miał najlepszą sytuację, a poprzednicy mieli gorszą, ma swój sztab który też kosztuje...

odpowiedz
(L)istek - 24.03.2018 / 20:05, *..play-internet.pl

Kuchy king.

odpowiedz
Aleksander - 24.03.2018 / 20:00, *..play-internet.pl

Czy ktoś jeszcze wyleci do rezerw? odstawilbym Jędrzejczyka na jakiś czas, dziwnie słabo gra, może też ma coś za piórem.

odpowiedz
Lostinnio - 24.03.2018 / 20:00, *..centertel.pl

Ludzie jak czytam większości komentarze to az nie wierzę , praktycznie po każdym meczu, jest hejt na kuchego ze jest słaby ze drewno ze do rezerw i że czas żeby odszedł z Legii.
Jak Kozak co przesunął na pewno nie ze taki miał kaprys, tylko ewidentnie musiał coś zrobić i powiedział to całej drużynie , to teraz wszyscy obrońcy kuchego ze zostawia serce i wgl na teraz to najlepiej gra z całej drużyny .
Widzę ze tu to nikomu nie dogodzi i jaka by nie była decyzja to zawsze źle .
O ile pamiętam to Stasiu też przesunął prijovicia do rezerw , ale niestety nie ma co porównywać Jozaka do Stasia bo to zupełnie inna liga i mam nadzieję ze po mistrzostwa do nas wróci . Ja jestem za Legiunia na dobre i na zle i zawsze będę . Pozdrowienia dla Legionistów z krwi i kości (L)

odpowiedz
jasiek - 24.03.2018 / 20:00, *..it4polska.com

oby kolejna lekcja wychowawcza... tym razem żeby Romeo i jego Julii nie ominęła... hehe i rado tez zasłużenie .... za bałkańską padakę bo charakteru nie widać ...

odpowiedz
Legionista - 24.03.2018 / 19:59, *..226

Jozin z Bazin szuka winnych choć nie widzi, że "problemy" nie są w Kucharczyku tylko w nim... Taktyka fatalna, przygotowanie do sezonu - fatalne, nie potrafią podać piłki, nie rozumieją trenera itp. Przegrał z Amiką, 2 razy z Jagiellonią, wisłą Płock, Koroną, Wisłą. Kraków... Każdy "normalny" trener go "zniszczył" A nadal robi Matrix i dzieli kibiców... Był taki trener - Nazywał się Besnik Hasi i jak zakończył pracę w Legii - Każdy wie, ale będzie gorszy niż Besnik - Bo Besnik awansował z Legią do Ligii Mistrzów, a Jozin nic nie osiągnie... Koniec jego w Legii jest bliski...

odpowiedz
Truth - 24.03.2018 / 19:57, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jeszcze wierzylem w mistrza, ale teraz juz koniec, atmosfera w szatni zostala rozbita, nie mozna tak potraktowac takiego legionisty jak Kuchy... Nstsapi mega podzial szatni, wszyscy Polacy + Rado i Astiz beda grali na zwolnienie Joazaka, a z obcokrajowcow przeciez nikt za Legie umieral nie bedzie. To poczatek degrengolady. Choc mam nadzieje, ze sie myle.

odpowiedz
Lostinnio - 24.03.2018 / 19:51, *..centertel.pl

Ludzie jak czytam większości komentarze to aż nie wierzę , praktycznie po każdym meczu , jesthejt

odpowiedz
@rek do kubaLLL - 24.03.2018 / 19:47, *..dynamic.chello.pl

Siemka... Masz rację, nie warto już niczego tłumaczyć... Najbliższe dni przekonają niedowiarków... Pozdro (L)

odpowiedz
RafRasz - 24.03.2018 / 19:44, *..dynamic.chello.pl

Panie Jozak może czas odsuną pana do rezerw bo wyników i jakości gry nie widać

odpowiedz
Bubu - 24.03.2018 / 19:40, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Co niektórym wydaje się ,ze wszystkie rozumy zjedli . Niedawno mówił o potędze a jesteśmy w czarnej dupie , ochłoń. Korporacyjny ,,,

odpowiedz
Wolfik - 24.03.2018 / 19:39, *..dynamic.mm.pl

@Kris. Dlatego napisałem, że decyzja zapadła (taka a nie inna) i koniec. Nie mogę jej skomentować bo nie znam szczegółów. Chcę natomiast widzieć zawodników biegających i walczących a nie człapiących po boisku.

Kris, odpowiedzialność ludzi...co to znaczy? Już widzę, jak to Jozak przejmuje się tym, że nie obronił mistrzostwa. Już widzę głęboki smutek w oczach Eduardo, Cafu czy....Mauricio, który przyszedł tu na parę miesięcy.

odpowiedz
Maciek - 24.03.2018 / 19:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

Cześć
Nie jestem fanem Kucharczyka ( mam kilka powodów) ale może jestem w błędzie ....powiedzcie mi czym ten zawodnik się wyróżnia ? chodzi o poziom mistrzowski a nie kopaczy ekstraklasy z pierwszej 8.....bardzo jestem ciekawy

odpowiedz
Dziadek - 24.03.2018 / 19:36, *..static.ip.netia.com.pl

No Panie Jozak, teraz Legia jak za dawnych lat ,czekam na wyniki ,ile do zera???????????,ale z ,,Kuchym'' przesadziłeś twoje dni są przesądzone, staropolskim obyczajem wy,,,laj...............Naszym szczytem to finał PP.

odpowiedz
Maciej - 24.03.2018 / 19:28, *..185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy to jedyny który potrafi mówić po polsku. Może coś powiedział dziennikarzom za dużo . Fakt jest że za wyniki odpowiada Jozak, a te i styl są słabiutko.

odpowiedz
Kobo(L)t - 24.03.2018 / 19:26, *..dynamic.mm.pl

No i wychodzi, że nie potrzeba było kryształowej kuli, aby przewidzieć efekt zimowej rewolucji :/ Przykłady były już w brazylijskiej Pogoni czy Łksie co tego typu akcje oznaczają. Łudziłem się, że taka zmiana się obroni, mimo swoje doswiadczenia z zarządzaniem. Jozak z DM widac połozyli lachę na mistrza, postawią na puchar i zabezpiecza puchary. Trzymam kciuki, ale nie akceptuje odpuszczania mistrza, tym bardziej, że częśc zaciągu to zwykły szrot.


@rek
Właśnie przyznałeś, że Magierę zwolnili piłkarze, a nie jego brak umiejętności. To po co było go tak gnoić ? Zamiast mieć szacunek za mistrza zdobytego z takim elementem ?

odpowiedz
koberek - 24.03.2018 / 19:21, *..play-internet.pl

kuchy w rezerwach a gramy emerytami z lapanki? chore..jozak ty urucom swoją myślącą częsc..może to mózg:?

odpowiedz
NieTypowy Janusz - 24.03.2018 / 19:11, *..play-internet.pl

Kucharczyka darzę sympatią, szanuje tego gościa, ale ten ruch nie oznacza, że się źle dzieje w szatni Legii, ten ruch oznacza, że zaczyna w końcu to wyglądać profesjonalnie. Koniec samowolki piłkarzy, którzy przez ostatnie sezony byli głaskami i na każde widzi mi się klub szedł na rękę. Wymuszanie transferów, presja na trenera co do składu. Może w końcu nasi grajkowie zobaczą, że nie ma tutaj nietykalnych. Coś się nie podoba, to bedą konsekwencje. Tak czy inaczej, czekam na jakiś oficjalny komentarz w tej sprawie. Niech w końcu nasi kopacze zaczną brać grę w naszej Legii na poważnie. Pozdro (L) !

odpowiedz
krys008 - 24.03.2018 / 19:07, *..serv-net.pl

@Wolfik chociaż zaczynam obawiać się, czy RJ to właściwa osoba na właściwym stanowisku. (drużyna nie wygląda dobrze fizycznie, po okresie lepszej gry nastąpił wyraźny regres, wygląda to nieco chaotycznie). To uważam, ze dopóki jestr trenerem Legii ma prawo podejmować takie decyzje. To on jest najbliżej drużyny, widzi co sie dzieje. Czy podejmuje słuszne decyzje, nie wiem. Mam nadzieję. Historia go rozliczy. Bierze pełną odpowiedzialność. My musimy to zaakceptować. Przyjdzie czas rozliczeń. Jak wszyscy marzę o wielkiej, stabilnej Legii, grającej piękny futbol i tego nam wszystkim życzę i tym bardziej zasmuca mnie to co się obecnie dzieje.

odpowiedz
Jacek - 24.03.2018 / 19:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak jak wiekszosc z nas moge tylko sie domyslac jaki jest powod degradacji Kuchego. Sadzac po wypowiedzi @rka to dalszy ciag nastąpi w przyszlym tygodniu. Bądz co bądz to @rek dal sie poznac jako ten, ktory ma dobrą wiedze o tym co dzieje sie za kulisami Legii. Analizując postawe Mąki i Jedrzejczyka mysle, ze ktorys z nich lub nawet obydwaj mogą podzielic los Kuchego. Oczywiscie zal mi Kucharczyka bo przez csly okres gry w Legii dal jej wiele dobrego i jako kibic Legii darze go duzym szacunkiem. Prawda jednak jest taka, ze jezeli byla wina musi byc kara. Mam tylko nadzieje, ze Kuchy szybko sie zreflektuje i wroci mocniejszy do pierwszego skladu. Wierze, ze ruchy, ktore obecnie wykonuje trener i zarząd pozwolą Legii byc silniejszą w walce o mistrza. Jeszcze nic nie przegralismy i nadal walczymy.(L)

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 24.03.2018 / 19:04, *..adsl.inetia.pl

To początek końca Jozaka i jego ludzi. To Michał dał cynk o nietypowej odprawie przed meczem z Jagą (odprawę prowadziła pani psycholog a o taktyce parę słów rzucił Vuko). I teraz pytanie o granice lojalności. Jeśli widzisz że twój szef w ogóle nie ogarnia to masz wybór- albo iść z nim na dno i siedzieć cicho, albo próbować coś zrobić kosztem odebrania tego jako brak lojalności. Michał wybrał to drugie i ja jestem całym sercem za nim. Czas to głośno powiedzieć- Jozak to nie jest trener! Ciekawe tylko czy po (wcześniejszym czy późniejszym) zwolnieniu go prezes Mioduski nie powtórzy swoich błędów i zatrudni prawdziwego trenera. Aje będzie sprzątania po tym eksperymencie.....

odpowiedz
Tommy83 - 24.03.2018 / 19:03, *..dynamic.chello.pl

Po co bronicie Kuchego,za nic do rezerw zeslany nie zostal,widac jego profesjonalizm do wykonywania swoich obawiąkow teraz,mąciciel i tyle,niech sie ogarnie albo idzie grac w Sandencji.

odpowiedz
ostet - 24.03.2018 / 18:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oto jest dzień który dał nam Pan, radujmy się i weselmy się nim. Piękna informacja i bilecik na Pogoń już kupiony

odpowiedz
Maniek - 24.03.2018 / 18:46, *..dynamic.chello.pl

Dawać nowego trenera

odpowiedz
@rek - 24.03.2018 / 18:45, *..dynamic.chello.pl

Zdanie klucz: "...Przed ogłoszeniem decyzji trener spotkał się z radą drużyny i przedstawił zawodnikom jej powody. „Rozumiemy decyzje trenera. Najważniejsza jest jedność szatni i wspólny cel” – powiedział po spotkaniu Miroslav Radović, kapitan Legii Warszawa..."

A zatem za Kuchego nikt nie zamierza w szatni umierać... To chyba o czymś świadczy... Pozdro (L)

odpowiedz
milewicz - 24.03.2018 / 18:45, *..wroclaw.dialog.net.pl

No wreszcie wzmocnienie Legii !
On właściwie nic nie dawał drużynie.
W meczach statystował a nie grał.

odpowiedz
jarekk - 24.03.2018 / 18:44, *..46.rev.metrointernet.pl

Popatrzcie na to tak, rezerwy zaczną wygrywać, przeciwnicy już się biją.

odpowiedz
@rek - 24.03.2018 / 18:42, *..dynamic.chello.pl

Powtarza się sytuacja z trzecim/czwartym trenerem pod rząd... Najpierw grali na zwolnienie Berga, potem Hasiego, potem Magiery, gdzie nawet cało trio reprezentacyjne latało na niego na skargi do zarządu... Teraz "starzy" zaczęli kombinować, jak by tutaj zwolnić Jozaka... Najwyższy czas przerwać te błędne koło, nawet kosztem nie zdobycia MP 2018... Bo inaczej za chwilę po Jozaku będzie nowy trener z nową wizją, ale wówczas "panom polskim piłkarzom" i ten nowy przestanie się po kilku tygodniach podobać... Koniec tego dobrego...!!! Pozdro (L)

odpowiedz
kubaLLLL - 24.03.2018 / 18:41, *..icpnet.pl

@rek. nie tlumacz im.Ludzie Kucharczyk nie leci za wynoszenie info.Jest jeszcze dwoch ananasow w kolejce.Wyj..ac na zbity pysk pseudo gwiazdorow.

odpowiedz
E.S.K. - 24.03.2018 / 18:39, *..dynamic.chello.pl

Do @rek -
z jednej strony masz rację,tak , jak napisałeś być powinno ! Tylko , czy jest? Bo mi się wydaje,że aktualna polityka klubu doprowadziła do podziałów - są grupki a nie ma drużyny ! Trener nasprowadzał nowych piłkarzy-najemników a pozwalniał piłkarzy polskich -Jodła,Czerwiński,Dąbrowski , teraz zawieszony praktycznie Kuchy, Kopczyński na wylocie , Jedza w klubie słabiutki,Pazdan także !
Nie uważam wcale ,że ci wymienieni byli czy są - lepsi od nowych - tylko ,że w Legii Jozaka zaczyna brakować Polaków ! A to doprowadzi do tego,że zawodnicy nie będą mieli Legii w sercu,tylko w portfelu!
Dotychczas, gdy Legia dominowała w naszej lidze podstawę drużyny stanowili Polacy,w większości utożsamiający się z Legią. Cudzoziemcy,grający w Legii musieli być lepsi od naszych ! Czy teraz tak jest? W czym są lepsi Cafu.Pasquato od Mączyńskiego , Jodły lub Kuchego? Remy zagrał 2,3 mecze świetnie ale ostatnio nie jest lepszy od Pazdana...Antolić nie jest lepszy nawet od Kopy a Eduardo- nie ma o czym mówić !
Może coś w tym jest ale szkoda mi oddalającego się mistrzostwa!
Mam nadzieję,że zbyt pesymistycznie na to patrzę - obym to musiał odszczekiwać !!!

odpowiedz
Hiszpan - 24.03.2018 / 18:37, *..45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy powiedzial ze odprawy prowadzi jakis wrozbita Maciej wraz z Kaszpirowskim a sekta balkanska nie zna sie na niczym? Nie wierzę.... Prorok czy co????

odpowiedz
Krzeszczu - 24.03.2018 / 18:37, *..cust.bredband2.com

Przypominam akcje Dr Albana ktory tez chetnie wyslal do rezerw Brzytwe, Rzezniczaka i tego balkanca co przyszedl z Lechii (Vranjes?). Wszystko zeby przykryc swoja niekompetencje a pozniej i tak rozne cyrki odstawial. Rzeznik wrocil po paru dniach do lask, Brzytwa nie pamietam, chyba rezerwy (?) a balkan rozwiazal kontrakt. Wtedy byl burdel.
Teraz tez sie robi burdel....

odpowiedz
doktormazi - 24.03.2018 / 18:37, *..warszawa.vectranet.pl

Jozak sam sobie strzeliłeś w kolano.Kuchy za prawdę wyleciał do rezerw!A ty dalej foruj swoich Jugoli na sprzedaż po 10 baniek euro,bo o to wam chodzi z Loczkiem.Na mistrzostwie wam nie zależy.A Pseudo kapitan Rado?! Wont do Chin!

odpowiedz
Do @rek - 24.03.2018 / 18:28, *..dynamic.chello.pl

A skąd ty wiesz kto przeciwko komu gra zawsze tłumaczy zarząd i trenera a skoro kruchy taki zły od kilkunastu dni to czemu w każdym meczu dostawał szansę?

odpowiedz
Wolfik - 24.03.2018 / 18:26, *..dynamic.mm.pl

Trener podjął taką decyzję i szlus. Nie ma co biadolić. Czy to wstrząśnie zawodnikami? Zobaczymy. Jeśli przez to Legia ma grać lepiej, to okay. Mnie już nic nie zdziwi. Chciałbym tylko zobaczyć w Gdyni Legię walczącą a zawodników biegających. Tylko i aż tyle.

odpowiedz
NieTypowy Janusz - 24.03.2018 / 18:25, *..play-internet.pl

Kucharczyka darzę sympatią, szanuje tego gościa, ale ten ruch nie oznacza, że się źle dzieje w szatni Legii, ten ruch oznacza, że zaczyna w końcu to wyglądać profesjonalnie. Koniec samowolki piłkarzy, którzy przez ostatnie sezony byli głaskami i na każde widzi mi się klub szedł na rękę. Wymuszanie transferów, presja na trenera co do składu. Może w końcu nasi grajkowie zobaczą, że nie ma tutaj nietykalnych. Coś się nie podoba, to bedą konsekwencje. Tak czy inaczej, czekam na jakiś oficjalny komentarz w tej sprawie. Niech w końcu nasi kopacze zaczną brać grę w naszej Legii na poważnie. Pozdro (L) !

odpowiedz
Rychu - 24.03.2018 / 18:16, *..warszawa.vectranet.pl

Najwyższy czas. Fatalczyk ze swoimi umiejętnościami powinien grać co najwyżej w I lidze. Jakaś Chojniczanka lub inny Bytów to szczyt możliwości.

odpowiedz
autor - 24.03.2018 / 18:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprawa jest prosta. Kuchy chce grac, a gra przereklamowany Eduardo rodak Jozaka.

odpowiedz
Dariusz - 24.03.2018 / 18:08, *..119

Rodowicz woń kozak woń

odpowiedz
Greg61 - 24.03.2018 / 18:03, *..centertel.pl

Chyba kogoś powaliło mafia chorwacka rządzi Vuković siedzi cicho na ławie. Grają jacys dziwni piłkarzyki słabi jak sik pająka Kuchy walczył strzelał.Widocznie przystawili mu lufę do głowy i tyle ma milczeć panie Mioduski czy Pan jeszcze jest Prezesem czy już nie

odpowiedz
tomekc - 24.03.2018 / 18:02, *..dynamic.gprs.plus.pl

Trochę zaczyna mnie to przerażać... Trzymam kciuki za trenera i zespół ale coraz bardziej mam wrażenie że z tej mąki chleba nie będzie. Obym się mylił... Teraz najważniejsze 3 pkt w Gdyni

odpowiedz
rob - 24.03.2018 / 17:57, *..117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy myślał, że to wolne niedziele są też dla piłkarzy. Ucieszył się i na trening nie przyszedł.

odpowiedz
Gimbi - 24.03.2018 / 17:56, *..dynamic.chello.pl

Nie lubię bufonady Kucharczyka, mam przekonanie, że jest przeciętnym grajkiem i nieprzeciętnym zarozumialcem. Jedno jednak przyznaję: ma chłopina dar do strzelania ważnych bramek. Oby spokorniał i wrócił na końcówki decydujących o mistrzostwie meczów...

odpowiedz
Omo - 24.03.2018 / 17:55, *..51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kapował na lewo i prawo i ma za swoje. Nawet większość drużyny nie będzie go żałowała za to...

odpowiedz
Wojtas - 24.03.2018 / 17:53, *..play-internet.pl

Rozumiem ze podział szatni oznacza odpuszczenie walki o mistrza w tym roku....

Kuchy gra jak to kuchy, ale trzeba mu przyznać ze serce by za L oddał (uważam ze jest dla niego miejsce jako zmiennika). Każdy z Nas już się do niego przyzwyczaił wie ze Kuchy setek nie strzela ale wciśnie tam gdzie inni nie dadzą rady. To jest ikona czesc Legii. Ja wolę drużynę złożona z kuchych niż jakiś mauriziow pasquatow którzy w dupie mają Legie i grają hujowizne. Jak ma być grana hujowizna to ja wolę ta nasza niż importowana!

AVE

odpowiedz
@rek - 24.03.2018 / 17:52, *..dynamic.chello.pl

Ostoja Legii Kucharczyk - rezerwy... Ostoja Lechii Paixao - rezerwy... Ostoja Wisły Małecki - rezerwy... Te wydarzenia z ostatnich kilku dni pokazują, iż NIGDZIE nie ma "świętych krów"... Pozdro (L)

odpowiedz
Krzeszczu - 24.03.2018 / 17:49, *..cust.bredband2.com

Mowiac krotko: WTF ???

Oczywiscie nie znam zadnych, ale to zadnych szczegolow, wszystko w sieci to tylko teorie i spekulacje.
Ale przyznam: SZOK.
Co sie w Legii dzieje? Panowie? No zesz qrwa mac!???
Co jest grane???

odpowiedz
@rek - 24.03.2018 / 17:42, *..dynamic.chello.pl

Przestańcie narzekać na działania zarządu i sztabu trenerskiego... Chcecie zmian i nowej (L)egii za kilka miesięcy..? Chcecie kolejnych europejskich sukcesów..? To weźcie "na wstrzymanie" z osądami działań prezesa i trenera... Dajcie im czas na to, aby w klubie wszystko poukładać... Kluczowe decyzje już zapadły w poniedziałek i we wtorek... Obecne ruchy są pokłosiem wydarzeń z ostatnich kilkunastu dni, a nie tylko wydarzeń z ostatniej niedzieli... Podczas dzisiejszego sparingu na trybunach siedział DM i RJ i także mieli czas, aby sobie dłużej porozmawiać, patrząc na poczynania piłkarzy na boisku...

Większość z was powtarza te same slogany, jak jakąś mantrę: Kuchy Legionista, Kuchy zostawia serce na boisku, Kuchy jako jedyny biega... Gówno prawda... To Kuchy pierwszy głośno powiedział, iż to jest chore, aby grać w niedzielę... A te "legijne" serce Kuchego było widać, gdy razem z kilkoma starszymi graczami (L)egii grał na zwolnienie Berga, Hasiego, Magiery i teraz o mały figiel Jozaka... Czy tak zachowuje się Legionista..?

Osobiście ma gdzieś, czy (L)egię będzie trenował Polak, Chorwat, Belg czy inny Holender... Ale jako kibic nie życzę sobie, aby "starzy wyjadacze boiskowi" rządzili szatnią i buntowali młodych graczy... Nie godzę się na to, aby "oporni gracze" siali na zewnątrz ferment i doprowadzali do zwolnienia kolejnych trenerów... Jeśli tym "starym wyjadaczom" nie podobają się nowe schematy treningowe, nowe style i założenia gry, wzmożone treningi czy inne boiskowe kwestie, to wolna droga... Grać dla (L)egii to oznacza grać razem do jednej bramki... To być ze sobą na dobre i na złe... To być jak jeden za wszystkich i wszyscy za jednego... Pozdro (L)

odpowiedz
Ffgg - 24.03.2018 / 17:36, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy się kopie po czole i jego miejsce jest w 3 lidze ale......Rado niech wypier...la

odpowiedz
1410 - 24.03.2018 / 17:35, *..warszawa.vectranet.pl

Brawo Romeo, czas posprzątać ten bałagan

odpowiedz
Bartas - 24.03.2018 / 17:31, *..185-18-140.tkchopin.pl

Trener nie panuje nad drużyna... Na boisku chaos... W szatni chaos... Ogólnie wygląda to źle byśmy nie zostali bez pucharów.....

odpowiedz
Twardy Legiunia - 24.03.2018 / 17:30, *..dynamic.chello.pl

Podobno Kuchy strzelał z ucha, a takich na Legii nie potrzeba!!!

odpowiedz
eLka - 24.03.2018 / 17:23, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Chcemy dokładnej informacji o zaistniałej sytuacji!
Będziemy teraz grać tylko najemnikami ??

odpowiedz
KibicL - 24.03.2018 / 17:22, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

To nie Kuchy a Jozak powinien być zesłany do rezerw i to czym prędzej tym lepiej dla Legii nim całkiem rozwali drużynę. On idzie drogą Cy(berga) i tak samo co mecz rto inny skład. Taką politykę to można prowadzić jak już jest wszystko pozamiatane a nie w najważniejszym momencie sezonu. Jakby to prowadziło do sukcesu to już dawnoo na to wpadli by w Realu, Barcy czy PSG. Von z Jozakiem.

odpowiedz
janu - 24.03.2018 / 17:14, *..centertel.pl

Wolałbym Jozaka w rezerwach. Kuchy to jeden z niewielu zawodników w obecnej Legii, który umie strzelać gole

odpowiedz
Cult⚽️Legia News - 24.03.2018 / 17:06, *..225

Pomału Bałkany oddalajá sie od celu Miodka i kibicòw,a wyrzucenie Kuchego I zrobienie kozła ofiarnego z niego to duży udział pinokiarado i wyczerpanie kredytu zaufania!

odpowiedz
BO - 24.03.2018 / 17:05, *..dynamic.mm.pl

Jeden z niewielu który zostawia serce na boisku dla Legii. Niedługo Malarz i Miro pewnie będą kończyć i w drużynie zostaną prawie same gwiazdeczki mające za nic nasze barwy... Źle się dzieje i chyba zaczynam rozumieć po co Magiera trzymał Kopczyńskiego w składzie.

odpowiedz
ja wiem co sie stało - 24.03.2018 / 17:04, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Romeo naczytał sie waszych fachowych komentarzy.

odpowiedz
Igor - 24.03.2018 / 17:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie podoba mi się decyzja Jozaka , ma swoje pare minyt i tak pewnie po sezonie wyleci albo szybciej bo zespół gra padake jest wolny i przewidywalny . Dostał najlepsze transfery które kiedy kolwiek przeprowadził nasz klub a i tak gość od zespołów juniorskich sobie nie poradzi , szczerze tak jak zespół grał za Staśka to jeszcze takiego trenera nie było , widać było twarda rękę i dobre przygotowanie zespołu do gry , może Stasiek wróci po miszczostwach kibicuje temu by wrócił .

odpowiedz
Fil - 24.03.2018 / 17:03, *..dynamic.chello.pl

Dobre info

odpowiedz
do ludzik - 24.03.2018 / 16:59, *..dynamic.chello.pl

"I dobrze. Może troche spokornieje a i dzieki temu byc moze podniesie swoj poziom. Na zle mu to nie wyjdzie. Posiedzi sobie runde dwie i wroci. Ale przynajmniej w szatni zobacza ze nie mozna robic co sie chce a wszyscy dookola beda za to glaskac po jajkach."

Rundę lub dwie? Strzelam, że pogra w rezerwach jak jedynka będzie grać z Arką i Pogonią po czym wróci na rundę finałową.

odpowiedz
Do Gibon - 24.03.2018 / 16:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nas okradł? Ile złotych Ci ubyło?

odpowiedz
sen o - 24.03.2018 / 16:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

W Wiśle wystąpiło z nami 9 cudzoziemców. Trener odsunął pajacy Małeckiego cz Boguskiego. U nas też nie ma świętych krów. Otrzeźwieje wróci.

odpowiedz
krys008 - 24.03.2018 / 16:54, *..serv-net.pl

Mam nadzieję, że kiedyś dowiemy się więcej szczegółów. Nieźle się musiało zagotować. Źle się dzieje niestety.

odpowiedz
Kiwi - 24.03.2018 / 16:53, *..static.ip.netia.com.pl

Znowu szatnia jest podzielona

odpowiedz
roberto - 24.03.2018 / 16:49, *..promontel.net.pl

bardzo dobrze, kucharczyk jak dla mnie to typowy kopacz po czole

odpowiedz
Misiek87 - 24.03.2018 / 16:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po prostu Kuchy nie szczypał się w język tylko powiedział wprost co leży mu na wątrobie i tyle w temacie. Jozak Kozak ch.. z Ciebie nie trener pajacu. Odstawiasz jednego z nielicznych zawodników, który zapie... za Legię

odpowiedz
word!up - 24.03.2018 / 16:42, *..adsl.inetia.pl

Co jest z wami? Wymagacie wyników i ładnej gry a żal się wam robi Kucharczyka ? może jeszcze Jodłowiec ma wrócić ? Z całym szacunkiem dla Kucharczyka ale on musi odejść. Zresztą trener również ponieważ nie ma pojęcia o tym zawodzie.

odpowiedz
kuchy - 24.03.2018 / 16:41, *..internetdsl.tpnet.pl

Jeden z nie wiem 5 zawodników szczerze związanych z tym klubem. Nie rób sobie wstydu Romeo i po prostu odejdź :)

odpowiedz
(L)egionowo - 24.03.2018 / 16:37, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Może cały zespół przenieść do rezerw tam też zapewne były by ciężkie mecze!!!!!!

odpowiedz
syjon85 - 24.03.2018 / 16:35, *..dynamic.mm.pl

no tego się nie spodziewałem ... z jednej strony to dobrze, że trener reaguje jeśli jest taka potrzeba, z drugiej jednak strony źlę, że reagować musi, bo chyba to na obecną chwilę nie świadczy najlepiej o Naszej szatni ...

odpowiedz
Gibon - 24.03.2018 / 16:35, *..centertel.pl

Do kuchy king.Ty sam lec do Bogusia i mu dupe wyliz.Gosc nas okradl a ty chcesz zeby wrocil.Co za idiota

odpowiedz
Matt - 24.03.2018 / 16:33, *..229

Najpierw są komentarze:
wysłać tych dziadów do rezerw, a zwłaszcza Kuchego

potem:
Co? Jakim prawem? Ale tam się dzieje bałagan.


Skoro ląduje w rezerwach, to nie za piękne oczy. Lubię Kuchego i doceniam jego osiągnięcia, ale uważam, że dyscyplina przede wszystkim. Żaden zawodnik nie jest ważniejszy od całej drużny.

odpowiedz
Mefju - 24.03.2018 / 16:33, *..84.ipv4.supernova.orange.pl

"Powód? Z tego, co udalo mi się ustalić, chodzi o wynoszenie informacji z szatni do dziennikarzy (http://m.in . na temat pani psycholog) #Kuchy #Legia"

Źródło:
https://twitter.com/KubiakBartek/status/977567116881735680

odpowiedz
Jerz z Potoku - 24.03.2018 / 16:32, *..dynamic.chello.pl

Mocne, ale i chyba od dawna oczekiwane!
Koledzy, uprzejmie proszę o rozszerzone info odnośnie decyzji trenera.
A tak na marginesie, to nie sądzę aby "lis pola karnego" był w stanie samodzielnie rozbijać jedność drużyny...

odpowiedz
Jsc - 24.03.2018 / 16:31, *..play-internet.pl

Pewnie powiedział to co myśli. ... Czyli że gra zdecydowanie lepiej od pozoranta eduardo a ten pseudo trener sadza go na ławkę. ... Co to za ignorant. Kiedys sklad byl żelazny: szczesny. Zielinski jozwiak ratajczyk michalski lewandowski pisz bednarz podbrozny wieszczycki kucharski i grali elegancko a teraz co mecz to rotowanie skladem... Wychodzi kuchy strzela 2 bramki a nastepny mecz w rezerwie.... Tez bym sie..... Zdenerwowal....

odpowiedz
fanatyk żylety - 24.03.2018 / 16:31, *..115

Proponuję wyrzucić wszystkich polaków z zespołu a na koniec przemianować stadion im. J. Piłsudskiego na jakiegoś generała z bałkanów

odpowiedz
m.city - 24.03.2018 / 16:31, *..83.hornet.pl

Co tam się dzieję?

odpowiedz
A4 - 24.03.2018 / 16:29, *..dynamic.gprs.plus.pl

chyba czas najwyższy był ...

odpowiedz
(L)egionista - 24.03.2018 / 16:27, *..play-internet.pl

Z tego co zrozumiałem , to się nie dogadywali razem w szatni. No cóż, względem sportowym i tak jest za cienki na pierwszy skład

odpowiedz
rybka - 24.03.2018 / 16:27, *..ip.oxynet.pl

O co tutaj chodzi?

odpowiedz
Winyl - 24.03.2018 / 16:26, *..dynamic.mm.pl

Co to sie staneło?

odpowiedz
Długi Janek - 24.03.2018 / 16:26, *..adsl.inetia.pl

Trenerze KOCHAM CIE!!!!! Teraz Mistrza mamy na luziku, najważniejszej przeszkody się pozbyliśmy. Do przodu Legio!

odpowiedz
mietek - 24.03.2018 / 16:25, *..internetia.net.pl

Kuchy buntownikiem? Czy nagle zasmakował w 40-procentowych soczkach owocowych? :)

odpowiedz
(L) - 24.03.2018 / 16:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ojj niedobrze się znów dzieje. Tak się nie robi z ludźmi, którzy ładnych kilka lat zapierdzielają dla tego klubu. Na ławe usadzić? Ok. Ale do rezerw? Jak szmatą w twarz. Tak to można dyscyplinować gwiazdeczki, które są od kilku miesięcy w składzie.

odpowiedz
Pseudo Trener - 24.03.2018 / 16:25, *..centertel.pl

Romeo.. Ty pseudo trenerzyno
Kucharczyk najlepszy w Gdańsku a ty go na ławę sadzasz.

odpowiedz
@rek - 24.03.2018 / 16:24, *..dynamic.chello.pl

A nie mówiłem przed kilkoma dniami, iż po niedzielnych wydarzeniach "czarne owce" zostaną osunięte do rezerw, a "oporni" pójdą grzać ławę... To nie koniec ruchów w składzie... Poczekajmy jeszcze na powrót "kadrowiczów"... Odechce się ludkom buntów, bojkotowania treningów i podważania umiejętności trenerów... Pozdro (L)

odpowiedz
ding - 24.03.2018 / 16:22, *..dynamic.chello.pl

Czyli ktoś tu negocjuje transfer ;-)

odpowiedz
warszawskizlatan - 24.03.2018 / 16:20, *..dynamic.chello.pl

Legia traci tozsamosc.. za rok cala druzyna to beda wynalazki typu cafu ktorzy przechodza obok meczu

odpowiedz
Darek - 24.03.2018 / 16:20, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Jak to ? Kuchy King w rezerwach?O co chodzi?Ostatnio dawal jakosc druzynie.
A Radovic niech sie nie wypowiada ze maja wspolny cel tylko niech schudnie zeby ten cel osiagnac.

odpowiedz
???? - 24.03.2018 / 16:18, *..dynamic.chello.pl

A co to się odyebało?

odpowiedz
KibicL - 24.03.2018 / 16:17, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Oby to nie był konieć Legii jaką znamy. Chyba zaczyna się podział na frakcje. Narazie górą jest ta bałkańska. Żle to wrózy nz przyszłość.

odpowiedz
Kibic - 24.03.2018 / 16:15, *..centertel.pl

Bo co qwa Kuchy King prawde mówi:Wypad jozak wypad rado wypad eduardo Michał Mistrz.

odpowiedz
T-72 - 24.03.2018 / 16:14, *..227.ipv4.supernova.orange.pl

Coraz weselej, ciekawe za co, za wygraną z Lechem? Miało jej nie być? A może powiedział parę słów prawdy o tym straganie z piłkarzy, przecież nie grają najlepsi, tylko ci co mają się pokazać na sprzedaż. Polaków się wyrzuca, z Legionistą Kucharczykiem było ciężko to chociaż do rezerw... Oj Jozak uważaj...

odpowiedz
lucho_83 - 24.03.2018 / 16:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wow....no niezłe jaja

odpowiedz
Ossamus - 24.03.2018 / 16:08, *..20

Jozak won, jajoglowiec won. KUCHY King

odpowiedz
. . . - 24.03.2018 / 16:08, *..centertel.pl

Wyrzucic jozaka. KUCHY jedyny z jajami!!!!!! Kuchy King!!!!!

odpowiedz
ludzik - 24.03.2018 / 16:08, *..centertel.pl

I dobrze. Może troche spokornieje a i dzieki temu byc moze podniesie swoj poziom. Na zle mu to nie wyjdzie. Posiedzi sobie runde dwie i wroci. Ale przynajmniej w szatni zobacza ze nie mozna robic co sie chce a wszyscy dookola beda za to glaskac po jajkach.

odpowiedz
WWO - 24.03.2018 / 16:07, *..play-internet.pl

Co tam się od#####la w tej Naszej Legii. Coraz większe szambo !

odpowiedz
Mateusz z Gór - 24.03.2018 / 16:06, *..adsl.inetia.pl

Złamał jakiś regulamin, nagadał coś w mediach czy ocb?

odpowiedz
KUCHY KING KUCHY KING!!!! - 24.03.2018 / 16:05, *..99.ipv4.supernova.orange.pl

No bez jaj... Co Romeo z Legią robi :( Boguś wróć i zrób porządek w klubie proszę!

odpowiedz
krys008 - 24.03.2018 / 16:04, *..210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czekałem na jakieś konsekwencje po ostatnich wydarzeniach. Źle się dzieje i trzeba podjąć działania, żeby wstrząsnąć towarzystwem. Obawiam się, że RJ nie panuje nad drużyną.

odpowiedz
roben - 24.03.2018 / 16:03, *..130.ipv4.supernova.orange.pl

Widać że w klubie i drużynie żle się dzieje

odpowiedz
cwks 97 - 24.03.2018 / 16:03, *..CNet2.Gawex.PL

ładnie tam się dzieje...

odpowiedz