REKLAMA

Legia Rugby oraz browar Karuzela uwarzyli legijne piwo

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja rugby warszawskiej Legii wraz z browarem Karuzela z warszawskich Bielan, uwarzyli legijne piwo. Browar American Blond Ale jest na razie dostępny w kilkunastu warszawskich lokalizacjach, ale w najbliższym czasie jego dystrybucja ma się znacznie powiększyć. "W naszym American Blond Ale postawiliśmy na cytrusy i kwiatowość o co zadbały chmiele Warrior, Centennial i Citra.

Przy czym ciężar chmielenia przesunęliśmy w stronę aromatu. Goryczka jest delikatna i pięknie gra z czystą słodowością. Jeśli chodzi o drożdże to wybór padł na sprawdzone i zawsze pewne US-05. Całość sprawiła, że jesteśmy zadowoleni!" - poinformowali autorzy nowego browaru.

Na razie piwo jest dostępne w następujących lokalizacjach:
KAVA sklep24 (ul. Kędzierskiego 1a, Bemowo)
Piwnica Winnica (ul. Partyzantów 3D, Nowy Dwór Mazowiecki)
Przystanek Bemowo (ul. Radiowa 16 lok. 6, Bemowo)
Baleja Bar (ul. Baleya 9, Rakowiec)
Food Truck Sport Lokal (ul. Wileńska 80, Wołomin)
Eufemia (ul. Pasaż Niżyńskiego, Śródmieście)
Stan Umysłu (ul. Efraima Schroegera 83, Bielany)
Hoppiness Beer & Food (ul. Chmielna 27/31 lok. 76, Śródmieście)
Źródło Skoroszewska 26 (ul. Skoroszewska 26, Ursus)
Źródło Niebanalnych Piw i Alkoholi (ul. Towarowa 35, Wola)
Ka jak Kawiarnia (ul. Kościuszki 13, Nowy Dwór Mazowiecki)
Stacja Dobre Piwo - Sklep z Piwem Rzemieślniczym (ul. Dworcowa 70, Sulejówek)
Piwna Sprawa (ul. Wólczyńska 3, Bielany)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Edek - 10.04.2018 / 15:30, *..jmdi.pl

Dla smakoszy, mi po 3 zaczęło smakować ;)

odpowiedz
W Sulejówku już jest - 05.04.2018 / 16:48, *..play-internet.pl

Cena 8,6

odpowiedz
Edek - 03.04.2018 / 19:34, *..199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W Przystanku Bemowo jest teraz na kranie, właśnie próbuje.

odpowiedz
Sulejowek - 03.04.2018 / 15:06, *..play-internet.pl

Już nie ma ☹️
Ma być na koniec tygodnia

odpowiedz
Jolaka pozdrawiam - 03.04.2018 / 12:23, *..72

Jolak, pozdrawiam! Kupę lat!

odpowiedz
Marcin - 03.04.2018 / 10:42, *..atende.pl

Piłem w Przystanku, bardzo dobre piwko!

odpowiedz
kasztelan - 03.04.2018 / 07:31, *..centertel.pl

jozak wypier...j

odpowiedz
Siwy - 03.04.2018 / 07:11, *..centertel.pl

Piłem w Wolominie w Food Truck, ale nie posmakowalo. W ogóle amerykańskie ape mi nie leżą. Lepsze byłoby jakieś ciemne piwko

odpowiedz
alkoholik z Grochowa - 03.04.2018 / 02:07, *..play-internet.pl

chętnie bym tej nowości spróbował. Oczywiacie od ponad 20 lat piję Króla który z każdym rokiem jest coraz gorszy.

odpowiedz
Jolak - 03.04.2018 / 01:49, *..107

To chyba nie na temat...,ale Ka jak Kawiarnia w Nowym Dworze rzeczywiscie polecam.Mistrzowskie piwo,i jedzenie jak u Gordona Ramseya.Wszystko z pasja i o Legii mozna pogadac z barmanami...Wiedza o co biega.

odpowiedz
Tomek 82 - 03.04.2018 / 00:46, *..play-internet.pl

Ja tam jadę z perłą Export hahaha

odpowiedz
GucioWWL - 02.04.2018 / 23:07, *..dynamic.chello.pl

Piłem już to piwo i jest Rewelacyjne uważam że ma moc i potencjał,nigdy nie byłem piwoszem ale to piwo akurat ma charakter i bardzo mi posmakowało,myślę że wiele osób stanie się fanem tego piwa tak jak ja.

odpowiedz
Pol - 02.04.2018 / 22:51, *..play-internet.pl

Ka jak Kawiarnia - the best pub and restaurant in Europe!
Made with passion!

odpowiedz
starszy - 02.04.2018 / 22:46, *..dynamic.chello.pl

Na meczach Legii w rugby powinni sprzedawać . Czasami chodzę to bym spróbował.

odpowiedz
ding - 02.04.2018 / 21:53, *..dynamic.chello.pl

Dotychczas żaden z kraftów mi nie podszdł

odpowiedz
WPR - 02.04.2018 / 21:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

Fajnie. Oby nie skończył jak ,,Legion"..

odpowiedz
Doru - 02.04.2018 / 19:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jaka cena za butelkę 0.5l ?

odpowiedz