Michał Kucharczyk - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Kucharczyk przywrócony do pierwszej drużyny!

Woytek, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Trener Legii podjął decyzję o przywróceniu Michała do kadry I zespołu Legii Warszawa. "Kuchy" miał być odsunięty na dwa tygodnie i wrócić po meczu z Pogonią Szczecin, ale już od czwartku będzie trenował z "jedynką". Chorwacki szkoleniowiec skomentował swoją decyzję na oficjalnej stronie klubu.

- Kiedy podejmowałem decyzję o przesunięciu Michała do rezerw, moim jedynym celem było dobro drużyny i samego zawodnika, od którego oczekiwałem odpowiedniej reakcji. Zakładałem, że docelowo będzie to miało konstruktywny wpływ na zespół i wierzę, że tak się stało. Postawa Michała, jaką zaobserwowałem w ostatnich dniach, przekonała mnie do szybszego przywrócenia go do zajęć z drużyną. Decyzję oraz jej powody przedstawiłem pozostałym zawodnikom i spotkała się ona z ich pełną aprobatą. Przed nami decydująca faza sezonu, jesteśmy zmotywowani do walki i wierzymy, że razem jako drużyna możemy wyjść z tej rywalizacji zwycięsko - powiedział Romeo Jozak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

+dodaj komentarz
Do pełen nadziei... - 06.04.2018 / 11:16, *..49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl


Je#@!j się w łeb...I przestań tyle ćpać.

odpowiedz
77/82 - 05.04.2018 / 23:29, *..dynamic.chello.pl

Jozak to amator. Jak Kuchy siał ferment w szatni (a pewnie tak było) to teraz będzie jeszcze bardziej widząc, że trener nie ma jaj.

odpowiedz
Hugon - 05.04.2018 / 23:21, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Za Kuchego to nie tylko ja lepiej zagram ,moja babcia też.

odpowiedz
Do pełen nadzieji - 05.04.2018 / 18:38, *..130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo za te choragiewki!

odpowiedz
Do Hugon - 05.04.2018 / 18:36, *..130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wskakuj do składu za Kuchego, ocenimy jaki hart jesteś dziku!

odpowiedz
kuchy out - 05.04.2018 / 16:11, *..236

MICHAŁ ODEJDZ PROSZE

odpowiedz
prawda jest taka ... KUCHY KING (L) - 05.04.2018 / 12:40, *..dynamic.chello.pl

Jozak out!!!

odpowiedz
(L)eszek - 05.04.2018 / 12:01, *..dynamic.chello.pl

Teraz Malarza do rezerw powinni przesunąć bo też dużo gada :)

odpowiedz
tekken (L) - 05.04.2018 / 10:33, *..92

Yeaaah KK ;)

odpowiedz
pelen nadziei - 05.04.2018 / 10:21, *..81

wydaje mi sie ze to bardziej uklon w strone kibicow i samego kuchego. zamysl byl taki by pokazac kto rzadzi, ze to trener podejmuje decyzje i to obojetnie czy sie komus podobaja czy nie. i slusznie - tak powinno byc.

niestety kuchy na banicji nie bardzo moglby grac, wiec sezon mialby w plecy. starano sie wiec wybrnac z sytuacji. trzymac go w II zespole bez sensu, a tak to moze sie tez troche chlopak ogarnie a i pewnie sie przyda

co do opinii na forum... jak choragiewki, jak zawieje takie opisy... i tak ciagle.

co do jozaka - niech robi swoje, nawet kosztem mistrzostwa w tym roku. lepiej stracic jeden tytul, ale w perspektywie czasu zrobic cos pozytywnego.
sa specjalisci z zagrzebia, z fc basel - dajcie im pracowac. jak w kazdej pracy - potrzeba czasu na aklipatyzacje, czy nawet bledy. wazne by wyciagac z nich wnioski, a nie co chwile zmieniac trenera. moze i jozak troche sie pogubil - mial prawo. bo bledy robi kazdy. wazne by cos z tego wyciagna i dla siebie i dla klubu...

pewne czystki w skladzie juz zrobil w tym oknie. wszystkich niestety nie da sie zrobic w jednym oknie transferowym. po ms w rosji, pewnie sprobuja sprzedac pazdana i jedrzejczyka i pozyskac z tego tytulu jakies srodki finansowe.
co do zimowych transferow nie bylo najgorzej. na plus: remy, vesovic (pod warunkiem ze nie gra jako obronca), antolic... philipps raczej sredniak, nie lepszy od maczynskiego. na minus jak na razie cafu, mauricio - ale to akurat tylko wypozyczenia.

W nowym sezonie widze to tak:
gk: majecki, malarz, kudrjavcevs, miszta
dc: remy, .... , wieteska, zyro,
dl: hlousek, ....
dr: turzyniecki, ...
dmc: philipps, ...
mc: maczynski, szymanski, antolic,
amc, hamalainen, ... ,
fl: ... , kucharczyk, nagy
fr: vesovic, michalak, iloski
sc: niezgoda, ... , eduardo

w miejsce kropek, oczywiscie trzeba kogos dokupic ;)
no i czasami dac tez pograc mlodym (kwietniewski, praszelik, goral). wprowadzac ich powoli ale systematycznie... i bedzie dobrze ;)

odpowiedz
fffg - 05.04.2018 / 08:01, *..centertel.pl

Wraca mistrz jednego meczu, później będzie prezentował poziom okręgowej. Z całym szacunkiem dla Michała, ale dzięki takim zawodnikom co sezon mamy upokorzenia w tej i tak bardzo miernej lidze, gdzie klepie Nas po prostu każdy. Umiejętności nadzwyczaj słabe , jedynie szybkość, ale przy obecnej formie tej drużyny wkomponuje się idealnie

odpowiedz
magoo - 05.04.2018 / 07:54, *..dynamic.chello.pl

Dni trenera są już policzone...

odpowiedz
hmm - 05.04.2018 / 01:16, *..static.ip.netia.com.pl

Widać brak konsekwencji w decyzjach trenera. Pewnie po meczu z Górnikiem obsrał się że nie ma kim grać i Kucharczyk wraca do kadry.

odpowiedz
Darek - 05.04.2018 / 00:34, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Oficjalnie Kuchy przywrocony.Nieoficjalnie Jozak pewnie mysli Kuchy ratuj moja dupe bo wisze na włosku.

odpowiedz
Do Hugon - 04.04.2018 / 23:28, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wejdź za Kuchego na boisko kozaku!

odpowiedz
mario - 04.04.2018 / 23:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Chiński Radovic się zgodził ???

odpowiedz
Hugon - 04.04.2018 / 23:11, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Wraca drewno znowu gramy w 10.Jozak, przywróciłeś go do jedynki ,proszę Cię nie wystawiaj tego drewniaka na Pogoń.

odpowiedz
A - 04.04.2018 / 22:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

Kuchy King!

odpowiedz
Lukson - 04.04.2018 / 21:30, *..dynamic.chello.pl

Spękał przed reakcją kibiców w meczu przy Ł3.

odpowiedz
Zlb - 04.04.2018 / 21:11, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To Kuchy już nie kret? !Radovic powodzenia!

odpowiedz
Do Lewar - 04.04.2018 / 21:05, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kozak komentarz! Nic dodać, nic ująć! ZLB.

odpowiedz
LeWar - 04.04.2018 / 20:57, *..214.internetia.net.pl

Liczyłem, że w przerwie na reprezentację pogonią Jożina, a tu nic. Kompromitacja z Arką i dalej nic! Gdyby przegrali z Górnikiem to może ...? Wolałbym Wdowczyka na ostatnie mecze a nie tego klauna. Wieteska, Michalak, Jodłowiec, Czerwiński wyróżniają się w innych drużynach a ten Bażinowy zaciąg się kompromituje! Nawet Bartoszek coś by wyciągnął z tych grajków, kazałby im grać pressingiem i może by zaskoczyło.

odpowiedz
Cziko - 04.04.2018 / 20:57, *..play-internet.pl

Jakim to trzeba być desperatem żeby myśleć że Kucharczyk zmieni oblicze gry.
Kuchy to dobry zmiennik . Taki rzemieślnik a nie wirtuoz który wygra sam mecz.

odpowiedz
Do nie rozumiem - 04.04.2018 / 20:50, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co tu rozumieć? Kuchy jest Swoj! Co tu kurde rozumieć? Czy wkoncu te wszystkie placzki i mega znawcy zalapia do swoich tepych lbow! KUCHY JEST OD NAS, LEGIE MA W SERCU! DLATEGO JEST BO ZOSTAWIA SERCE NA BOISKU, I NIECH BĘDZIE JAK NAJDŁUŻEJ! JAK KTÓRYŚ POTRAFI GRAĆ LEPIEJ TO HOP NA BOISKO! TERAZ ROZUMIESZ?

odpowiedz
Antyszwab - 04.04.2018 / 20:32, *..centertel.pl

Nie wiem czym tu się podniecać. Gość ma umiejętności na klub pokroju Piast Gliwice, Korona Kielce. I kiedyś wkoncu przyjdzie ktoś odpowiedni na ławkę i stwierdzi że ten człowiek nie zasługuje na to żeby biegać z eLką na piersi i wyląduje w takim właśnie klubie , bo nikt z czołówki się o niego nie będzie starał. Jak patrzę na jego grę to zastanawiam się jak to ku..a możliwe że on zadebiutował w reprezentacji !? Jak ktoś liczy na to że Kucharczyk będzie zbawieniem ( ?! abstrakcja) to powodzenia

odpowiedz
Prozakowi padł zeg@rek - 04.04.2018 / 20:31, *..play-internet.pl

Prozak w korporacji amerykańskiego d@rka powinien zajmować się juniorami. Na tym się zna. Nic ponad to. Powinnismy miec trenera z jajami. My na trybunach mamy Legię, a oni w klubie i w głowach korporację. Wiadomo, że budżet musi się zgadzać. Szkoda tylko ludzi utożsamiających sie z Legią, szanujacych historię i tradycję naszego CWKS-u. Kuchy KING!!

odpowiedz
oLaf - 04.04.2018 / 20:27, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

"to je cyrkus" !!!! ; )))

1 kwietnia już minął...

takich czasów doczekałem , że Kuchy jest zbawieniem Legii... żenada. Ale sam sie cieszę że wraca, bo on nie ma techniki ale zasuwa aż miło!!!

odpowiedz
Kipkorir - 04.04.2018 / 19:41, *..dynamic.chello.pl

Jozak pajac! Brak mistrza może mieć jeden pozytyw. Zwolnienie tego konowała z Legii Warszawa.

odpowiedz
statystyczny zjadacz piecz@rek - 04.04.2018 / 19:40, *..play-internet.pl

Kuchy KING! Prozak ch...!

odpowiedz
ZoLiborz - 04.04.2018 / 19:37, *..115.ipv4.supernova.orange.pl

Manipulacja za manipulacją. Wrócił wcześniej, bo okazało się że nie może grać w rezerwach (pzrepis o 25 meczach w ekstraklapie). Większość tu pisze "KuchyKing". King w czym? Jest słaby od kilku lat i nic się nie zmienia. Legia jest gdzie jest też dzięki temu że ma wskładzie takie "legendy" jak Kuchy, czy 3x przepłacony Jędrzejczyk.

odpowiedz
loko - 04.04.2018 / 19:12, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

ważne tylko ze rzezniczaka już nie ma

odpowiedz
gazza - 04.04.2018 / 18:35, *..adsl.inetia.pl

Dobrze że nie kupiłem karnetu by oglądać taki kabaret...!

odpowiedz
kibic - 04.04.2018 / 18:14, *..166

Dobra decyzja! Na kłopoty tylko Kuchy King!

odpowiedz
Załamka - 04.04.2018 / 18:05, *..centertel.pl

Cyrk na żywo Klapki na oczach Miodka i wszyscy się z nas śmieją zamiast trząść portami Co tam sie qwa wyprawia???

odpowiedz
Legionista - 04.04.2018 / 17:49, *..226

Czyli "całą" siłę ofensywę Legii teraz R.J będzie kierował na mecz z Pogonią... Czyżby mecz o posadę Jozaka?

odpowiedz
łysy - 04.04.2018 / 17:04, *..adsl.inetia.pl

AAA i oset wy ku.wy won z fora !!!!

odpowiedz
Tj - 04.04.2018 / 16:56, *..play-internet.pl

Przecież nie minęły jeszcze 2 tygodnie!

odpowiedz
gosciu - 04.04.2018 / 16:49, *..axadirect.pl

jezuuuuu ale ten czas leci. To już 2 tygodnie minęły a wydawało mi się jakby zsyłka miała miejsce kilka dni temu.
Chryste przecież ten "trener" sam sobie zaprzecza - mówi jedno a robi drugie i zdziwko czemu traci szatnię....

odpowiedz
Prg do Eduardo - 04.04.2018 / 16:41, *..centertel.pl

Popieram w 100%

odpowiedz
niecierpliwie - 04.04.2018 / 16:29, *..72

Czekam na komentarz Radovica.

odpowiedz
Eduardo - 04.04.2018 / 16:26, *..centertel.pl

Hahaha. Co za brednie. Przywrocili go bo wg przepisow nie mogl grac dla dwojki bo rozegral 25 meczow w jedynce. Ostatnio niejaki @rek, mietek itp podniecali sie jak to Legia jest wspaniale zarzadzana przez Miodka, nie to co za Lesnego. Smieje sie wam w twarz

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 04.04.2018 / 16:25, *..73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mamy takie problemy z atakiem to moze Kuchy tam sie odnajdzie.
Jeśli kogoś interesuje drugi mecz PP to transmisja jest w ogólnodostępnym Super Polsacie o 18.00

odpowiedz
pytanie - 04.04.2018 / 16:17, *..centertel.pl

Jaka jest szansa ze kichy mlze cokolwiek wniesc do zespolu skoro caly sezon gra piach?

odpowiedz
Kuchta - 04.04.2018 / 16:03, *..static.ip.netia.com.pl

Z Legia jest juz bardzo zle skoro my czekamy na takie beztalencie bez ambicji jak Kucharczyk chyba stac nas na leoszych grajków

odpowiedz
Sim - 04.04.2018 / 15:44, *..142

Joooozaaaak!!!!! Whaaaaat????!!!!......
Fu#k oooofffff!!!!!

odpowiedz
AAA - 04.04.2018 / 15:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do Mario Legiunia:Ty tak na serio?Ale czad chłopie,masz dobry towar że zrywa aż tak dekiel.
Miernota wraca,Mistrz odchodzi....

odpowiedz
do eth. - 04.04.2018 / 15:28, *..centertel.pl

to 2 plusy. Moim zdaniem to reakcja na kontuzję Rado.

odpowiedz
do nie rozumiem - 04.04.2018 / 15:16, *..dynamic.chello.pl

Czego nie rozumiesz? Że na tym forum masz do czynienia z takimi znawcami futbolu, że zęby bolą? Nie miną dwa tygodnie, przyjdą dwa zwycięstwa i będziesz czytał, że Kuchy to drewniak i trzeba się go pozbyć, że Jozak ma rację, a Eduardo to "kocur" itd, itp. Pyskacze podniecają się co chwila i dostają natychmiastowego zaniku pamięci. I tak dookoła, od lat. Nic nowego. Jeśli lubisz piłkę - obserwuj, analizuj, pogadaj z kumplami, ale broń boże nie czytaj i nie traktuj poważnie tutejszych wypracowań.

odpowiedz
KOP w KOD - 04.04.2018 / 15:12, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

Powrót Kró(L)a. Kuchy, ogarnij ten pier..lnik.Tylko walka,walka i pełne zaangażowanie może pomóc Legii.

odpowiedz
eth - 04.04.2018 / 15:09, *..174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak on teraz wygląda? Zrobił aferę, zesłal Kuchego na 2 tygodnie, po tygodniu przywraca bo myśli ze Kuchy uratuje mu sezon, bo sie okazało ze reszta tego nie zrobi. Kompromituje się chłop.

odpowiedz
DebLin - 04.04.2018 / 15:08, *..2

Jedyny plus Jozaka to Vesović i Remy

odpowiedz
Wafe(L) - 04.04.2018 / 15:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

No i kto jest King, no kto?!

odpowiedz
Nie rozumiem - 04.04.2018 / 14:57, *..play-internet.pl

Nie rozumiem was ... ok kuchy mize i Legionista z krwi i kosci ale jezeli chodzi o jego umiejetnosci to nie rozumiem czym wy sie podniecacie... statystyki nie graja co z tego ze zagral 300 meczy i strzelal bramki a ile ich zmarnowal? Ile byloby latwiej jakby wykorzystal chociaz polowe swoich akcji i mial chociaz o polowe mniej strat!!! Jakby byl taki zajebisty jak mowicie to by gral w reprezentacji i kluby z zagranicy by na niego czekaly a nie ma sie co oszukiwac nikt na niego nie czeka oprocz kibicow!!! Ogarnijcie sie bo z takimi sredniakami jak kuchy to tylko srodek tabeli... to moze i dobry grajek ale tylko jako zmiennik a napewno nie podstawowy gracz Legiunii

odpowiedz
KIBIC - 04.04.2018 / 14:54, *..internetia.net.pl

CIEKAWE CO POWIEDZIAŁ TAKIEGO KUCHY , ZE AŻ GO ODSUNELI OD SKŁADU , MOŻE TO ŻE PRZED SAMYM STARTEM LIGI BIORĄ ZAWODNIKÓW KOMPLETNIE NIE PRZYGOTOWANYCH DO GRY I PUSZCZAJĄ NA BOISKO NA POŻARCIE . MOŻE TO ŻE W LEGII POTRZEBA ZAWODNIKÓW NA POZIOMIE OFOE ABY COŚ UGRAĆ WIĘCEJ NIŻ SZCZĘSLIWE MISTRZOSTWO W SŁABIUTKIEJ POLSKIEJ LIDZE , KTÓRE ZDOBYŁA BY ŚREDNIA DRUŻYNA Z 2 BUNDESLIGI . MOŻE W KOŃCU KTOŚ W LEGII NAPRAWDĘ POSTAWI NA JAKOŚ NA NOWY SEZON I SPROWADZI ZAWODNIKÓW NA POZIOMIE WŁAŚNIE OFOE , KTÓRY JADŁ TĄ LIGĘ A JEST DO WZIĘCIE Z OLYMPIAKOSU MOZE KTOŚ RUSZY TYŁEK I SPRÓBUJE SPROWADZIĆ DO LEGII TAKICH ZAWODNIKÓW

odpowiedz
ostet - 04.04.2018 / 14:45, *..centertel.pl

Romeo WHY??? Nie chcemy tego drewniaka w pierwszej drużynie, on nawet na rezerwy jest za słaby

odpowiedz
SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 04.04.2018 / 14:44, *..tvp.pl

Normalnie kabaret.... Mam wrażenie, że Jozak to kompletna marionetka. Ne wiem czy to sam prezes podejmuje decyzje, czy kto? No bo popatrzmy jak to wyglądało:

-Kucharczyk wynosi info (?) z szatni czy odpyskuje trenerowi, czy jeszcze coś innego, i zostaje zesłany do rezerw

-drużyna miała przejść wstrząs, ale kończy się to tym, że piłkarze stają po stronie Michała i jest smród w szarni

-Jozak wystraszony reakcji szatni mówi że Kuchy jest mu bardzo potrzebny (to po co go zsyłał?) i że wróci za 2 tygodnie

-jeszcze bardziej zesr...y Jozak przywraca Kuchego po tygodniu.

Wiarygodność tego człowieka jest mniej więcej taka sama jak Berga i jego "we played really good game"... Chociaż Berg to przynajmniej coś wygrał...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 04.04.2018 / 14:43, *..199.threembb.co.uk

Kilka dni temu wszyscy byli za przesunieciem Kuchego do rezerw! Teraz wszyscy sa za jego przywroceniem.. Czy w Legii jest ktos normalny??? ..a moze za 3 dni znowu wszyscy beda zgodni za nalezy go znowu przesunac do rezerw.. To tylko przedstawia systematyczna i 'konsekwentna' a przede wszystkim profesjonalna prace 'specow' w Naszym Klubie! Brawo!!!

odpowiedz
Glb - 04.04.2018 / 14:35, *..67

Hahahahah, zupełnie mnie to nie dziwi. Nasze skrzydła istnieją czysto teoretycznie. Cała masa wrzutek z akcji i ze stojącej, kiedy piłka zatrzymuje się na pierwszym obrońcy. Dramat.

odpowiedz
Mario - 04.04.2018 / 14:33, *..timplus.net

Jak trwoga, to do Kuchego Kinga ;)

odpowiedz
Horvath ratuje swoje dupe.. - 04.04.2018 / 14:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tego kolejnego pajaca co zatrudnili w Legiii jako pseudo trenerzyne trzeba sie pozbyc jak najszybciej. Dziwie sie Panu Prezesowi, ze jako ustatkowany czlowiek z biznesu , dbajacy o swoj PR podejmuje tak amatorskie decezje. Szkoda....

odpowiedz
Mario Legiunia - 04.04.2018 / 14:26, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bracia, na meczu z Pogonia całą pierwszą połowę proponuje zapodawać poniższą pieśń:

Gwizdek sędziego rozpoczyna ważny mecz
Michał Kucharczyk i już jeden zero jest
Cała Żyleta dopinguje z wszystkich sił
Aby wynik lepszy był
GLORY GLORY ALLELUJA KUCHY KINGIEM NIE MA CH.JA
GLORY GLORY ALLELUJA KINGU WYGRA LEGII MECZ!

odpowiedz
Tomek - 04.04.2018 / 14:26, *..189

Panie Jozak brak panu jaj...

odpowiedz
L - 04.04.2018 / 14:24, *..play-internet.pl

Niestety kuchy jest jaki jest a z taka gra jak ostatnio to on sie po prostu przyda. Potrzebujemy go i niech nikt nie mówi ze nie

odpowiedz
d16 - 04.04.2018 / 14:17, *..home.aster.pl

bez kitu... kabaret

odpowiedz
Qaacq - 04.04.2018 / 14:17, *..dynamic.chello.pl

I po co była ta cała afera w mediach?!

odpowiedz
Xman - 04.04.2018 / 14:13, *..play-internet.pl

Kuchy KING - Jozak pała

odpowiedz
hahahahaha - 04.04.2018 / 14:13, *..ideabank.pl

będzie to miało konstruktywny wpływ na zespół

0-1 i 1-1 buuuuhahha
wiarygodny

odpowiedz
Szakal - 04.04.2018 / 14:11, *..153

Kapitan powrócił na Titanica:-)

odpowiedz
Michał Kucharczyk legenda Legii - 04.04.2018 / 14:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

KUCHY KING!!!
Kuchy jest z nami, Kuchy jedziemy z qrwami!!!
#KuchyKing #JozakOut

odpowiedz