fot. Legia Rugby
REKLAMA

Kolejny sponsor sekcji rugby

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W przededniu startu nowego sezonu, sekcja rugby pozyskała silnego partnera - dystrybutora napojów energetyzujących Profico Power Pro. Firma Profico IT, wyłączny dystrybutor tej marki na Polskę, została sponsorem strategicznym klubu, a wkrótce ma zamiar zaangażować się we wspieranie drużyny juniorskiej i drużyny kobiet.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Alessandro - 06.04.2018 / 16:25, *..174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wyglądają jakby się zamienili ciuchami.

odpowiedz
@Doru - 06.04.2018 / 16:06, *..200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Twój wybór co pijesz i tak naprawdę nikogo oprócz ciebie to nie interesuje. Nie masz się czym jarać.

odpowiedz
Tomek - 06.04.2018 / 16:04, *..play-internet.pl

Super, Power Pro - tak trzymać!!!!

odpowiedz
Doru - 06.04.2018 / 13:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie znam tego sponsora, ale i tak wole wole red bulla

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.