Sebastian Szymański najlepszy w meczu z Pogonią! - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Pogonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Pogonią przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Pomocnik uzyskał ocenę 4,8 w skali 1-6. Niewiele niższe noty uzyskali Malarz, Niezgoda, Hamalainen i Kucharczyk. W sumie oceniało 1095 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.

Szymański 4,8
Malarz 4,7
Niezgoda 4,4
Hamalainen 4,2
Kucharczyk 4,2
Remy 3,8
Pazdan 3,8
Antolić 3,8
Mączyński 3,7
Hlousek 3,7
Jędrzejczyk 3,4
Vesović 3,4
Philipps 3,3
Eduardo 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
hawryl74 - 10.04.2018 / 15:21, *..19-1.cable.virginm.net

Tak myślę tylko.
Edek nie doznał żadnego urazu to był pokaz jego frustracji.
Powód: Drużyna traktuje go jak powietrze i tyle.
Pewnie to jego koniec a szkoda bo potencjał to on ma na pewno.
Z wysokiego poziomu gry w piłkę zaaklimatyzować się w tak drewnianej lidze jest trudne dla niego, szczególnie że trafił w momencie katastrofalnego spadku formy drużyny.

odpowiedz
do Michał - 10.04.2018 / 10:52, *..246

Pewnie masz rację przyjacielu, dla mnie to mogliby w ogóle wywiadów nie udzielać etc etc, ale masz rację, zapomnaiłem jak 20 pare lat temu jeździłem na treningi Legii żeby autograf dostać. Człowiek starszy to i priorytety się zmieniły heh, no cóż Remy i tak jest kozakiem co bym nie powiedział, daj Boże będzie dobrze, zaczynamy od początku tak naprawdę i jak to śpiewała pewna Pani, "wszystko się możę zdarzyć, pozdrawiam serdecznie, bardzo lubię rozmowę bez spin niepotrzebnych .

odpowiedz
Michał - 10.04.2018 / 10:24, *..centertel.pl

Pozdrowienia i dla Ciebie. :)
Załapałem, że chodziło Ci o losy Mistrzostwa. Ale w sumie, jakby spojrzeć głębiej, to te dwa aspekty się łączą. Jeśli pokazuje się szacunek do kibiców i tak po ludzku klasę, jeśli chce się zrobić więcej, niż trzeba, to taki zawodnik pewnie wykaże większe zaangażowanie na treningu i w meczu. A jeśli w głowie zawodnika jest myśl, że odbębni trening i- jak to kolega powiedział- nawali żel na łeb, to tu jest problem i trzeba się martwić o pierwsze miejsce.

odpowiedz
do Michał - 10.04.2018 / 08:14, *..246

oki Panowie przekonaliście mnie:), co do formy Francuza to tego nigdy nie podważałem, jest wraz z Malarzem najlepszym obecnie piłkarzem , ale bardzo martwię się o mistrzostwo stąd moje pytanie , pozdrawiam :)

odpowiedz
łysy - 09.04.2018 / 22:17, *..adsl.inetia.pl

Durny danielku ! Spie...aj z tego forum mend. z wronek

odpowiedz
krys008 - 09.04.2018 / 21:00, *..serv-net.pl

Do do Michał tak to jest bardzo ważne, na każdym etapie rozgrywek, nawet teraz!

odpowiedz
oLaf - 09.04.2018 / 19:33, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Eduardo - aż 2,5 ????

za te 10 minut dreptania w miejscu????

Kto , kunta, daje takie wysokie oceny???

odpowiedz
Arek - 09.04.2018 / 17:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@do Michał, oczywiście, że to jest ważne. Ja bym powiedział, że nawet bardzo ważne. Taki dzieciak jeden z drugim to pewnie do teraz lata po szkole i zdjęciem lub autografem się chwali. Remy to dla takich dzieciaków to już jest ekstraklasa, zresztą dla mnie też. A to przecież zwykły najemnik jest i mógłby przecież olać tych dzieciaków i pójść do szatni, nawalić żel na łeb i zawinąć się ze stadionu nie zauważony przez nikogo. To jest właśnie klasa i nie tylko na boisku.

odpowiedz
Kto ogladal mecz - 09.04.2018 / 16:34, *..acuarius.pl

CO TAK NISKO ANTOLIC? Najlepszy na boisku. Czysci, podaje, gra krotko, z klepy, daleko, szybko, strzelal nawet bardzo dobrze. Nie rozumiem jak mozna go ocenic na poziomie Pazdana.

odpowiedz
do do Michał - 09.04.2018 / 16:30, *..centertel.pl

Dlatego oddzieliłem wyraźnie to co na boisku i to co po meczu. :)
I tak, jest to ważne. Szacunek do kibica.
A poza tym akurat Remy'emu to chyba nie można wiele w tej rundzie zarzucić w porównaniu z resztą.

odpowiedz
grzesiek - 09.04.2018 / 15:18, *..centertel.pl

Smutna prawda ale 18 latek musi zapracowac na zagraniczny transfer wiec zap**** a reszta?

odpowiedz
do Michał - 09.04.2018 / 15:12, *..246

Ty tak poważnie ???????? to jest teraz najważniejsze ?:)

odpowiedz
Michał - 09.04.2018 / 14:54, *..centertel.pl

Remy tym razem słabiej, ale za to po meczu... Dawno nie widziałem, żeby któryś z piłkarzy spędził 15 minut przy sektorze rodzinnym (i przy wschodniej w sumie też), żeby przybić piątki, rozdać autografy i pozować do zdjęć. Chyba nikogo nie pominął.
Brawo!

odpowiedz
Daniel - 09.04.2018 / 13:36, *..static.ip.netia.com.pl

Jedza to niech bierze kuchego i niech ida do rezerw. Moze tam sie na cos przydadza

odpowiedz
Zyga - 09.04.2018 / 13:35, *..147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Maka robil roznice. Co tam slabo?

odpowiedz
lendzian - 09.04.2018 / 11:41, *..play-internet.pl

Trudno oceniać. Z Pogonią to i Tajowie w japonkach by wygrali.Legia zawodzi na całej linii,w tej dyspozycji 3 miejsce to sukces.Takie są realia...mistrzostwo się oddala...

odpowiedz
lob - 09.04.2018 / 11:28, *..dynamic.chello.pl

do Borsuka....
To chyba nie byłeś na stadionie !!!
Jędza w pierwszej połowie był sam dla siebie zagrożeniem...zagrał jak junior.........w drugiej połowie to już inna gra, zupełnie odmieniony, na duży plus.......
Niech ustabilizuję formę na dwie połowy to będą piątki i szóstki............

odpowiedz
Borsuk - 09.04.2018 / 11:15, *..32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Uparliscie się, żeby atakować Jedze!Przecież w tym meczu zagrał nieźle! Nawet Hlousek wypadł przyzwoicie!Tylko nasz weteran Edek dal plamy, jak zazwyczaj!Chyba już wiemy,ze to niewypał transferowy......

odpowiedz