Jesienią Legia wygrała w Szczecinie 3-1 - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia nie przegrywa z Pogonią w Warszawie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zdaniem bukmacherów Fortuny Legia Warszawa jest zdecydowanym faworytem sobotniego starcia z Pogonią. Szanse na zwycięstwo oceniane są na 55% - kurs 1,7. Z kolei wygrana "Portowców" szacowana jest na zaledwie 20%.

Sprawdź zakłady na mecz Legii z Pogonią

Szczecinianie wygrali tylko 1 z ostatnich 9 meczów z Legią.

Historyczne statystyki także zdecydowanie są na korzyść legionistów. Na 105 rozegranych spotkań Legia wygrała aż 68. 22 razy mecze kończyły się remisami, a tylko 15 razy "Wojskowi" schodzili z boiska pokonani. W ligowym meczu rozgrywanym przy Łazienkowskiej Pogoń ostatnio wygrała w... 1983 roku! Później "Portowcom" udało się w Warszawie wygrać jeszcze tylko raz, ale miało to miejsce w meczu fazy grupowej Pucharu Polski w 2004 roku. W sumie na 52 mecze rozegrane w stolicy Pogoń wygrała zaledwie 4 razy a Legia 35 razy.

Wyniki ostatnich meczów Legii z Pogonią:
05.11.2017 - Pogoń 1-3 Legia
07.05.2017 - Pogoń 0-2 Legia
01.04.2017 - Legia 2-0 Pogoń
14.10.2016 - Pogoń 3-2 Legia
15.05.2016 - Legia 3-0 Pogoń
09.04.2016 - Pogoń 0-0 Legia
08.11.2015 - Legia 1-0 Pogoń
23.05.2015 - Pogoń 0-1 Legia
29.04.2015 - Legia 2-1 Pogoń

Wybrane kursy na mecz Legia - Pogoń

Legia 1,7 - remis 3,7 - Pogoń 4,85

Legia wygra co najmniej 2 golami? - 2,69

Padną więcej niż trzy bramki - 1,8

Michał Kucharczyk strzeli gola - 2,7


Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 07.04.2018 / 15:58, *..adsl.inetia.pl

Cracovia może też. Jednak dobrze pamiętam porażkę po śmierci papieża to mi uciekło z głowy.

odpowiedz
yyy - 07.04.2018 / 15:21, *..dynamic.chello.pl

@Mateusz z Gór myślę, że to Cracovia zdecydowanie najbardziej leży Legii w XXI wieku (bez przegranej od 2005 roku, jeszcze niedawno 10 wygranych z rzędu, ostatnia przegrana u siebie w 1951 - !!!!!!)

odpowiedz
yyy - 07.04.2018 / 15:14, *..dynamic.chello.pl

z Wisłą w Warszawie oraz z Arką w Gdyni też nie przegrywaliśmy, i co? goovno...

odpowiedz
Nn - 07.04.2018 / 14:18, *..dynamic.dsl.as9105.com

Zdecydowany Faworyt z 55% szans na wygraną?
To powinno raczej być na dwoje babka wdrożyła

odpowiedz
Kipkorir - 07.04.2018 / 12:46, *..dynamic.chello.pl

Z Jozakiem i jego wynalazkami Legia przerywa wszystkie passe... niestety na niekorzyść.

odpowiedz
AndyW - 07.04.2018 / 11:57, *..rdns.ukservers.com

Zdecydowany faworyt z kursem 1.7, ciekawie ktoś rozumie "zdecydowanego faworyta". A przy kursie 1.3 to co jest? 100% pewniak do wygranej, nieziemski faworyt?

odpowiedz
Józek R. - 07.04.2018 / 11:40, *..dynamic-zab-05.vectranet.pl

Będzie cud na Wisłą

odpowiedz
Redi - 07.04.2018 / 11:34, *..centertel.pl

Jakby była zdecydowanym faworytem to było by 1.20 na Legię a nie 1.7 :D nie no dziś wygrana całej czolowki

odpowiedz
antek - 07.04.2018 / 11:31, *..static.chello.pl

jak zagra tak jak z Arką murowany w..................... ty trenerek szymanski,niezgoa ,vesović bez rado

odpowiedz
Bubu - 07.04.2018 / 11:16, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Zobaczymy po 20 ,jak wyszło .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.04.2018 / 11:15, *..adsl.inetia.pl

Kiedyś Podbeskidzie było niepokonane w poniedziałki, a i tak spadło z ligi. Więc nie ma do czego przywiązywać wagi.

Chociaż Pogoń to zespół, który obok GKS-u Katowice chyba najbardziej leży Legii w XXIw.

odpowiedz
Albert P. - 07.04.2018 / 11:09, *..123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie ogladam meczow, ale wieze, że Legia dziś wygra i zdobedzie dzis ten puchar. A czy ktos wie, dlaczego nie gra Kuba Rzezniczak? Chyba ma kontuzje?

odpowiedz
Do Kuka - 07.04.2018 / 10:44, *..dynamic.chello.pl

Pełna zgoda. Święte słowa. I też jakieś 40 lat to trwało

odpowiedz
X - 07.04.2018 / 10:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

*nie przegrywała

odpowiedz
Albin - 07.04.2018 / 10:06, *..dynamic.mm.pl

Chyba " Legia nie przegrywała z Pogonią w Warszawie"? U tego magika i lowelasa Jozaka wszystko jest możliwe niestety!

odpowiedz
Kuka - 07.04.2018 / 10:02, *..246

Z Arka Legia tez nie przegrywala w Gdynii...

odpowiedz