Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczenie Hildeberto skrócone

Wiśnia, źródło: 90minut.pl / Northampton Town - Wiadomość archiwalna

Northampton Town skrócił wypożyczenie Hildeberto z Legii Warszawa. Portugalczyk pierwotnie miał być zawodnikiem angielskiego trzecioligowca do końca sezonu. 22-latek w ciągu trzech miesięcy zagrał w sumie w 12 meczach. Zaliczył w nich jedną asystę.

Ponadto z klubem pożegnała się dwójka innych wypożyczony zawodników. Menadżer Northampton uargumentował tę decyzję tym, że w końcówce sezonu chce pracować tylko z piłkarzami związanymi z drużyną. Anglicy są w strefie spadkowej i mają małe szanse na utrzymanie.

- Jako trener muszę podejmować decyzje, które moim zdaniem pomogą całej drużynie. Potrzebuję dookoła siebie osób, które chcą grać dla tego klubu - zawodników, którzy oddadzą swoje serce, duszę i do ostatniej kropli krwi będą walczyli dla tego klubu, którzy zrobią wszystko co w ich mocy byśmy osiągnęli pożądane wyniki - powiedział Dean Austin.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.