Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Koszykówka: Legia Warszawa 101-84 Miasto Szkła Krosno

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 28. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki rozegranym na Bemowie Legia Warszawa wygrała z Miastem Szkła Krosno 101-84. Wyniki kwart: 28-31, 22-21, 22-15, 29-17. Kolejny mecz podopieczni Tane Spaseva rozegrają już w środę o godzinie 17:30 z Rosą Radom. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

lucho_83 - 14.04.2018 19:13:42, *.115

Brawo Panowie!

Kibic L_kosz - 14.04.2018 19:14:23, *.centertel.pl

Hej spasev, GDZIE JEST SULIMA ?????

Kibic (L) - 14.04.2018 19:41:05, *.78

W pierwszych dwóch QT legioniści ślizgali się na "szklanej tafli". Dopiero w dwóch ostatnich QT złapali dryg i zaczęli przeważać szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Duża w tym zasługa gości, którzy "spasovali" i oddali inicjatywę gospodarzom.

Kibic (L) - 14.04.2018 19:43:52, *.78

Czyżby jubileuszowy mecz Kamila Sulimy, był jego ostatnim meczem w barwach koszykarskiej Legii ?

Beane... - 14.04.2018 19:48:02, *.78

Ta 25-a to 60% wartości koszykarskiej Legii. On i daleko, daleko nic. To jest niedobre. Bo jakby nie było, koszykówka to jest gra zespołowa.

Kibic (L) - 14.04.2018 20:14:02, *.78

Młyn nieduży, ale to nie przeszkodziło w zrobieniu barwnych opraw i głośnego dopingu dla naszych koszykarzy. B R A W O.

Udany rewanż. - 14.04.2018 20:24:43, *.78

Początek był nerwowy, ale koniec radosny. Rewanż udany z progresem +4.

do Beane - 14.04.2018 21:07:09, *.dynamic.chello.pl

Powiedz to każdej drużynie LeBrona.

wwwojtecky (L) - 14.04.2018 21:14:29, *.netfala.pl

Gdzie Sulima!!!????

Ale NUMER....... - 14.04.2018 23:19:24, *.78

Wynik w koszykówce to pestka. Kopacze Legii dali d..y z Zagłębiem, bo Lech umoczył u siebie. Co za łajzy. A mieli okazję przeskoczyć Lecha. Teraz nie będzie piosenki, że .... . Bo jak tak grają to nie mają szans na mistrzostwo.

Ale numer.... - 15.04.2018 10:18:26, *.78

Legia piłkarska miała farta, dzięki podobnym wynikom ich rywali do tytułu. Teraz n.t. koszykarzy. A co to się stało, że Spasev tylko na chwilę podszedł do kibiców, a w zasadzie do koszykarzy i zaraz się wycofał. On na 100% wie co my kibice o nim myślimy. Może będzie drugim Jozakiem.

Kibic (L) - 15.04.2018 12:46:06, *.centertel.pl

Jeszcze jedno zwycięstwo i ilości wygranych, wyprzedzimy Czarnych Słupsk.