Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 11 kwietnia 2018 r. godz. 11:29

Sekcje piłki wodnej i siatkówki Legii organizują kolonie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja piłki wodnej Legii Warszawa zachęca do udziału w półkoloniach oraz koloniach organizowanych w trakcie wakacji. Półkolonie odbędą się na Mokotowie, Śródmieściu oraz Żoliborzu w formie trzech turnusów, w następujących terminach: 16-20 lipca, 23-27 sierpnia oraz 30 lipca - 3 sierpnia (cena 650 złotych). Kolonie odbędą się w Wołowie w dniach 7-15 lipca (cena 1200 złotych).

Istnieje możliwość zapisania dzieci zarówno na półkolonie w Warszawie, jak i kolonie w Wołowie - cena pakietu wynosi 1500 złotych. Organizatorzy zapewniają naukę i doskonalenie pływania, waterpolo, gry i zabawy w wodzie, jak również gry i zabawy na hali oraz wycieczki kulturoznawcze i edukacyjne. Więcej informacji oraz zapisy telefonicznie pod numerem 883-959-885 lub mailowo akademia@legiawaterpolo.plSiatkarska Legia tymczasem współorganizuje obóz językowo-sportowy z elementami siatkówki dla dzieci w wieku 10-14 lat, który odbędzie się w dniach 28 lipca - 6 sierpnia w Suchej Beskidzkiej. Koszt pobytu: 1450 złotych (w tym przejazd). Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są mailowo: fundacja.was@gmail.com

Druga z propozycji siatkarskiej Legii skierowana jest do dzieci w wieku 6-15 lat. Obóz siatkarski organizowany jest w Puławach w dniach 19 sierpnia - 1 września. Cena: 1650 złotych (w tym przejazd). Zapisy prowadzone są telefonicznie 607-507-408 oraz mailowo: siatkowka@legia.comKomentarze: (2)

Ding, 11.04.2018 12:05:14 - *.play-internet.pl

Dlaczego półkolonie są "pół"? Bo pół dnia spędza się z rodzicami a drugie pół na zajęciach w grupie z rówieśnikami i opiekunem?

Felek, 11.04.2018 15:23:43 - *.play-internet.pl

Redakcjo, napiszcie coś ciekawego...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!