REKLAMA

Czwórbój: Bieniecka nie awansowa do finału MŚJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Natalia Bieniecka nie wywalczyła awansu do finału Mistrzostw Świata Juniorów w czwórboju, które odbywają się w Portugalii. Legionistka zajęła 21. miejsce w kwalifikacjach grupy C i tym wynikiem zakończyła swój występ w zawodach indywidualnych. W pływaniu Bieniecka była 16. z wynikiem 2:22,57, w szermierce 15 wygranych dało jej miejsce 21. i start w kombinacji z 19. lokaty.
W biegu ze strzelaniem nasza zawodniczka spadła o dwa miejsca w klasyfikacji

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.