fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: Legia Warszawa 13-36 Wataha Zielona Góra

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 2. kolejki I ligi rozegranym na stadionie Skry rugbiści Legii Warszawa przegrali z Watahą Zielona Góra 13-36. Kolejne spotkania legioniści zagrają za 2 tygodnie na warszawskim AWF. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Legionista - 15.04.2018 09:32:37, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Szkoda. Legia przez 70 minut nieznacznie prowadziła. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Ale i tak progres, na jesieni był pogrom ze strony Watahy a dzisiaj wyrównana walka. Z AZS tylko wygrana !!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.