REKLAMA

Kibice Legii wsparli CZD i domy dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie przekazała mnóstwo "pocieszycieli" do gabinetów zabiegowych Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści przekazali do CZD spore ilości baniek mydlanych z różnymi bajkowymi bohaterami, jak również nowy wzór naklejek "Dzielny pacjent". Z kolei Pomorscy Legioniści wsparli Rodzinny Dom Dziecka i inne placówki na terenie Gdańska - fani przekazali ubrania, gry i maskotki.

Część zebranych rzeczy trafiła także do straży pożarnej, która rozdaje je dzieciom podczas wypadków.

- Udało mam się także załatwić trochę kiełbasek i wędlin z zaprzyjaźnionej bytowskiej masarni. Jedzenie także zostało solidarnie podzielone między powyższymi placówkami. Ponadto przekazaliśmy 1500 zł na bilety do kina i aquaparku. Radość dzieciaków, wychowawców, przekonuje do tego, że warto pomagać. Pamiętajcie Dobro wraca! - relacjonują Pomorscy Legioniści.

fot. Pomorscy Legioniści
fot. Pomorscy Legioniści
fot. Pomorscy Legioniści

Gadżety od Dobrych Ludzi

Wesprzeć Dobrych Ludzi można przed każdym meczem Legii, kupując legijne gadżety na specjalnym stoisku w Źródełku. W sprzedaży są m.in. vlepki, kubki, poduszki, breloki, obrazy oraz plakaty.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.