REKLAMA

Kibice Legii wsparli CZD i domy dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie przekazała mnóstwo "pocieszycieli" do gabinetów zabiegowych Centrum Zdrowia Dziecka. Legioniści przekazali do CZD spore ilości baniek mydlanych z różnymi bajkowymi bohaterami, jak również nowy wzór naklejek "Dzielny pacjent". Z kolei Pomorscy Legioniści wsparli Rodzinny Dom Dziecka i inne placówki na terenie Gdańska - fani przekazali ubrania, gry i maskotki.

Część zebranych rzeczy trafiła także do straży pożarnej, która rozdaje je dzieciom podczas wypadków.

- Udało mam się także załatwić trochę kiełbasek i wędlin z zaprzyjaźnionej bytowskiej masarni. Jedzenie także zostało solidarnie podzielone między powyższymi placówkami. Ponadto przekazaliśmy 1500 zł na bilety do kina i aquaparku. Radość dzieciaków, wychowawców, przekonuje do tego, że warto pomagać. Pamiętajcie Dobro wraca! - relacjonują Pomorscy Legioniści.

fot. Pomorscy Legioniści
fot. Pomorscy Legioniści
fot. Pomorscy Legioniści

Gadżety od Dobrych Ludzi

Wesprzeć Dobrych Ludzi można przed każdym meczem Legii, kupując legijne gadżety na specjalnym stoisku w Źródełku. W sprzedaży są m.in. vlepki, kubki, poduszki, breloki, obrazy oraz plakaty.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 12.04.2018 / 22:05, *..83

A gdzie sà krzeszcze I inni ?Kasy im pewnie nie brakuje ,mogliby wesprzeć DL !

odpowiedz
fcSkierniewice - 12.04.2018 / 08:24, *..246

brawo brawo brawo ! akcje jak najbardziej na wielki plus, wiem że to nie pierwsza pomoc Pomorskich Legionistów, choć pewnie lekkie zdziwinie było w Gdańskich placówkach :) mimo wszystko brawoooo !!!! dobro wraca pamiętajcie !

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.04.2018 / 01:07, *..101

Serce,ściska ..Brawo!za Akcje!

odpowiedz
oLaf - 11.04.2018 / 15:52, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

super, nie ma pytań!!!

odpowiedz
grzesiek - 11.04.2018 / 15:45, *..centertel.pl

Tyle czasu te akcje trwaja a media nawet nie wspomnialy. Co wiecej nawet na sportowych portalach internetowych nie napisali chyba ani razu. A jak kibice obrzuca boisko racami to od razu kur** artykul pier**** i dodadza mnostwo zdjec .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.