fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy i apel NS-ów przed meczem z Zagłębiem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed sobotnim spotkaniem z Zagłębiem Lubin Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy meczowe, które legioniści mają w planach wykonać do końca obecnego sezonu. Ponadto ultrasi wyrażają spore zaniepokojenie słabą sprzedażą biletów na najbliższy mecz przy Ł3. "Drodzy Kibice, co to ma być?! Legia walczy o mistrzostwo Polski, dalej jest w grze o finał na stadionie Narodowym, a licznik sprzedanych biletów na jutrzejszy mecz wskazuje... 12 tys!

Każdy z Was ma prawo żądać od Legii walki o najwyższe cele, bo to jej obowiązek. Ale to właśnie teraz, kiedy gra naszej drużyny jest jaka jest i piłkarze dość często kopią się po czołach, jesteście jej szczególnie potrzebni!
Waszym obowiązkiem jest być z Legią Warszawa nie tylko wtedy, kiedy gramy w Lidze Mistrzów z Realem, a na krajowym podwórku opier...y wszystkich jak leci, wydaje się, że to banał, ale chyba wielu z Was o tym zapomniało.

Zostały nam przy Łazienkowskiej 3 cztery mecze w lidze, plus jeden w półfinale PP. Nie masz już czasu na wybieranie tych bardziej i mniej istotnych, każde 90 minut to walka do końca na boisku i jeszcze większy ogień na trybunach! Wchodzimy w kluczową fazę rundy, zagęszczenie meczów ze względu na wcześniejszy niż zwykle koniec ligowych rozgrywek jest spore. Do tego mamy w perspektywie finał pucharu Polski, bo oczywiście innej opcji nie dopuszczamy. To wszystko stawia przed NaSzą grupą mnóstwo wyzwań, również tych finansowych.

My z tego miejsca obiecujemy Wam, że zrobimy wszystko, żeby było jeszcze lepiej niż w poprzednich latach ;) Ale jak zwykle, bez Waszego wsparcia nic z tego nie będzie. Najbliższa możliwość wsparcia ruchu ultras już jutro na meczu z Zagłębiem Lubin. Nie omijajcie puszek i dorzućcie się na oprawy!
Do zobaczenia na stadionie!" - apelują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.