Mariusz Lewandowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lewandowski: Zasłużyliśmy na wygraną

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): Byliśmy świadkami emocjonującego meczu. Obie drużyny potrafiły grać otwartą piłką, czego owocem było sporo okazji bramkowych. Zagłębie zagrało dobre spotkanie. W pierwszej połowie prezentowaliśmy się mądrze, dobrze, wymienialiśmy podania po ziemi. Po zmianie stron Legia miała swoje sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Myślę, że z przebiegu całego spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo. Chcę podziękować moim chłopakom za wkład w dzisiejszą wygraną.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
do wwy - 15.04.2018 / 12:15, *..elartnet.pl

zmień dilera, lamusie

odpowiedz
Gg - 15.04.2018 / 03:35, *..centertel.pl

Idz zjedz paczka buraku

odpowiedz
Hoh - 15.04.2018 / 01:02, *..dynamic.chello.pl

Ale się spasł. A zawsze był taki szczuplutki:)

odpowiedz
wwy - 15.04.2018 / 00:36, *..it4polska.com

nie ten mecz oglądałeś ... ale gdzie jak nie Legii punkty zdobyć... hehe na bank zagłębię l odpuszcza walkę ... może jeszcze 2 pkt. zdobędzie w tej rundzie... mistrza jeb eło... zwycięzców w sumie się nie sądzi... dzięki za pomoc w walce o Mistrza! Jozin z bazin aut !

odpowiedz
Wolfik - 14.04.2018 / 23:14, *..dynamic.mm.pl

Taktyka na obecną Legię jest tak banalna, że każdy zespół ją stosuje. I zazwyczaj z sukcesem.

odpowiedz
Cch - 14.04.2018 / 23:03, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Trudno się nie zgodzić

odpowiedz
Pietras - 14.04.2018 / 22:48, *..dynamic.chello.pl

Mariusz, jak zapuscisz wąsa to za 10 lat weźmiemy Cię do Legii, bo będziesz wyglądał jak Stasiu Czerczesow.

odpowiedz