Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jozak: Winę muszę wziąć na siebie

Fumen, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Chcę pogratulować ekipie Zagłębia wygranej. Goście byli dziś lepsi, powiedzmy. Muszę powiedzieć, że dałem moim chłopakom kredyt zaufania. Gdy przyszedłem do Legii, nie widziałem tyle energii w szatni jak dziś. Takiej woli zwycięstwa. Gdy weszliśmy na boisko... Może mieliśmy za dużo tej energii, za bardzo chcieliśmy. Gdybyśmy zdobyli pierwsi bramkę, to kto wie, jak to by się wszystko potoczyło. A szans było kilka, ale nic nie chciało wpaść.

Piłka nożna jest czasami okrutna i taka też dziś była dla nas. Nie będę nikogo obwiniać, bo winę muszę wziąć na siebie, bo jestem trenerem. Daliśmy z siebie wszystko co najlepsze na tym etapie i mogę tylko zawodnikom gości pogratulować.

Co musimy zrobić? Musimy zdobywać bramki. Co najmniej jedną na 20 prób. Oczywiście w to wierzę. Wierzę w Boga. Nie znam odpowiedzi dlaczego tak się dzieje. Muszę to przeanalizować. Niemniej jednak wierzę, że możemy wciąż wygrywać.

Potrzebujemy czasu, żeby ochłonąć. Na pewno będziemy rozmawiać o tym co się wydarzyło. Dziś rano, w hotelu rozmawialiśmy, że jesteśmy na dobrej drodze, żeby wyjść z kryzysu. Gdybym widział brak zaangażowania w zespole, to mógłbym się martwić. Zaangażowanie było. Martwi mnie brak skuteczności.

Nie słyszałem skandowania kibiców i nie chcę tego komentować. To jest głos kibiców, którzy chcą jak najlepiej dla klubu i ja ich rozumiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
Rogal - 15.04.2018 / 11:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

czym się podniecać - już go nie ma....

odpowiedz
KornelWitkow - 15.04.2018 / 10:18, *..centertel.pl

Zabieraj tego drugiego amatora Mioduskiego i wypad z Legii na kopach. Dwie najwieksze mameje w stuletniej historii klubu.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.04.2018 / 08:34, *..adsl.inetia.pl

W obliczu okoliczności powinniście wrzucić smutne zdjęcie z Jozakiem (np. to, gdzie ma dwa razy szerszą głowę od Mioduskiego, a mimo to nie ma w niej więcej oleju) zamiast tego śmiesznego.

Wstydźcie się!

odpowiedz
wwy - 15.04.2018 / 00:50, *..it4polska.com

dobry mecz.. ale liczymy punkty! to nie "taniec z gwiazdami" ... że ktoś da ci 10! za kulawy występ

odpowiedz
Arek - 15.04.2018 / 00:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty kretynie! Przecież ja nie pamiętam kiedy my odrobiliśmy straty za twojej kadencji baranie. Ja nie wiem, co żeś z nimi robił, ale to jest jakaś masakra, że oni po stracie bramki grają jak dzieciaki we mgle. Na całe szczęście ktoś poszedł po rozum do głowy i pójdziesz w pi...du, bo patrzeć się na to nie da i odechciewa się wszystkiego.

odpowiedz
grzesiek - 15.04.2018 / 00:11, *..centertel.pl

To nie tylko wina trenera. Przede wzyatkim to wina aktorow tej nedznej tragedii

odpowiedz
lucho_83 - 14.04.2018 / 23:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A idź pan w **UJ!!!

odpowiedz
Michał 1916 - 14.04.2018 / 23:57, *..dynamic.chello.pl

Jozak Out może tak Vesovica i resztę wynalazków sprowadzonych zima do rezerw zeslac.

odpowiedz
kokojambo - 14.04.2018 / 23:55, *..222.ipv4.supernova.orange.pl

Korpo-standardy made in Mioduski.

odpowiedz
Hugon - 14.04.2018 / 23:51, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Nie ma skrzydeł nie ma napadziora,wszyscy stoją w środku gdzie grają najwięksi obrońcy.wszystko wymiatają.Jozak ustaw przy lini 2 skrzydłowych i niech się nie ruszają ,niech stoją jak Malarz przyspawani do lini bocznej.

odpowiedz
Zlb - 14.04.2018 / 23:48, *..116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale lot! Nie chce sie wierzyc! amika przegrala a My co? Jajco! Taka szansa!Józek wez juz daj spokój, chyba starczy tych wyglopow! SajonaRa!

odpowiedz
Historia - 14.04.2018 / 23:48, *..dynamic.chello.pl

- Kiedy mówicie ''trener'' to a propos kogoś, kto robi coś z drużyną. Mnie wstyd nazwać siebie trenerem po takim meczu jak dzisiejszy. Nie jestem jednak osobą, która w życiu łatwo się poddaje i również w tej sytuacji się nie poddam - powiedział po meczu Romeo Jozak.
- Musimy przeanalizować poziom, na jakim chcemy grać. Futbol to nie gra dla dziewczynek, a dla chłopców – nie mam zamiaru obrazić tutaj kobiet – i musimy przeanalizować, którzy z zawodników mają psychikę i morale, by grać na odpowiednim poziomie. Wszystko to o czym rozmawialiśmy przed meczem zniknęło po pierwszym gwizdku sędziego. Pyta pan o zaangażowanie. Wszystko było widać na boisku. Poczułem się zdradzony, bo wszystko, co obiecywali mi piłkarze, wyparowało. Przeprosiłem już panie za swoje słowa, by nie zrozumiały mnie źle. To prawda, widziałem dziewczyny grające lepiej niż dziś moi piłkarze. W czasie przerwy i po meczu padło wiele ostrych słów, bo są oczywiście zawodnicy, którzy podchodzą do tego tak samo jak ja. Ale przed nami dużo pracy, musimy zmienić mnóstwo rzeczy – zakończył Chorwat.
Co się zmieniło przez ten czas????

odpowiedz
Krzysiek - 14.04.2018 / 23:46, *..centertel.pl

Były przygotowania w USA...

A może by tak wzorem dawnych lat zrobić przygotowania do sezonu tylko w Polsce,koło stadionu Legii.
Biegi wokół kanałku z plecaczkiem wypełnionym 30 kg.piasku wiślanego lub też biegi kanałkiem po pas w wodzie od ulicy Myśliwieckiej do Czerniakowskiej.
Jestem kibicem starej daty,dla mnie w Legii nie ma świętych i nietykalnych.
Są to tylko pracownicy którzy muszą zasuwać ciężko na swoją wypłatę.

Legia jak dobra matka daje wam piłkarzom wszystko co najlepsze w Polsce...
Co jej dajecie w zamian?
Po każdym meczu powinniście "mdleć"ze zmęczenia,kiedyś drużyny przyjezdne myślały tylko o tym,by nie przegrać wysoko z Legią na jej boisku a dziś dom Legii jest plądrowany przez obcych...
Powinniście zamknąć się na wieki i nie wypowiadać już żadnych słów przed i po meczu,nawet tym wygranym.
Jeżeli w Legii jest kryzys to powinniście dostawać także pieniądze jak w kryzysie czyli źle gracie to słabo zarabiacie.

Panie Jozak,podobno wierzy Pan w Boga.
Boga nie ma bo gdyby istniał to jednym kopniakiem w tyłek załatwił by Panu lot na Bałkany.

A tak na serio.

Legię Warszawa kocham i jej kibicuję od ponad czterdziestu lat.
Panowie piłkarze,jesteście tylko pracownikami pobierającymi zbyt wysokie wynagrodzenie za złą pracę.

Jesteście pracownikami a nie LEGIONISTAMI.

odpowiedz
WWL - 14.04.2018 / 23:46, *..play-internet.pl

No i przyszła pora......

Won Jozin z bazin.
Przesunalbym go do trenowania-szkolenia legijnej młodzieży bo gosciu na tym się zna a zatrudnił goscia z papierami!

odpowiedz
Michal0968 - 14.04.2018 / 23:46, *..ip-point.pl

Teraz to już za późno na zmianę trenera. Musi dokończyć to co zaczął i wtedy można go rozliczać.

odpowiedz
kulkaa - 14.04.2018 / 23:45, *..play-internet.pl

Time to say goodbye

odpowiedz
(L)ebiega - 14.04.2018 / 23:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wypier....balkanski pastuchu!! Ile mozna to znosic???

odpowiedz
jaga tylko - 14.04.2018 / 23:43, *..internetia.net.pl

1 bramka na 20prób coś dziwnego...ale ja życzę legi takiej skuteczności haha czesto w polskiej ekstraklasa nie ma nawet 20prób...he

odpowiedz
raf - 14.04.2018 / 23:42, *..dynamic.mm.pl

A skoro ten człowiek nie słyszy co się o nim krzyczy na mecz z Zabolami przydałyby się transparenty po polsku, angielsku i w jego ojczystym. Może w końcu zrozumie, że nikt go tu nie chce, poza DM. Jedyny pozytyw, że jesteśmy w Top 8, bo nie spadniemy. Być może już za tydzień nie będziemy najlepszym klubem Mazowsza. Quo Vadis Legia???

odpowiedz
Hiszpan - 14.04.2018 / 23:42, *..138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chcemy trenera a nie jozina frajera.

odpowiedz
wojtas - 14.04.2018 / 23:40, *..devices.net.pl

Ile mozna słuchać tego pie......??? Ile???

odpowiedz
Hiszpan - 14.04.2018 / 23:36, *..138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niezła burdel mama z Miodka. Po im pokazywać ilu uprawnionych do obejrzenia meczu? Dziś 15 tyś faktycznie 12. Trenerem jest ktoś kto nigdy nim nie był. Piłkarzami amatorzy. Wszyscy nas leją. Mioduski powiedz szczerze na którym.etapie dałeś dupy?

odpowiedz
L - 14.04.2018 / 23:34, *..IP.cloudmosa.com

Magiera, Jozak... Ilu jeszcze pajaców będziemy testować?

odpowiedz
Wojak - 14.04.2018 / 23:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Weź już odejdź i weź tych pseldo grajkow których sprowadziłes. Oni nawet nie wiedzą co kibice śpiewają. LEGIA Cudzoziemska

odpowiedz
Jacek - 14.04.2018 / 23:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jozak pracuje pan na stanowisku trenera ale trenerem pan nie jest. Niestety zbyt czesto gratuluje pan rywalowi postawy. Wierzylem, ze Legia zacznie wygrywac w rundzie finalowej. Dzisiaj pozbawil mnie pan jakichkolwiek zludzen. Nie wierze juz ani w mistrzostwo ani w zdobycie pucharu. Malo tego, to sądze, ze wogole wejscie do pucharow europejskich jest bardzo wątpliwe. Z taką grą jaką prezentuje Legia to nie mamy na co liczyc. Sezon niestety jest stracony. Mozemy tylko wierzyc, ze nastepca pana Jozaka bedzie trenerem z krwi i kosci.

odpowiedz
# - 14.04.2018 / 23:31, *..unknown.vectranet.pl

... i zdejmij ten dres, Nie jesteś godny nosić (L) na piersi.

odpowiedz
Sen - 14.04.2018 / 23:28, *..centertel.pl

No co za typ ten jozak obozak Obudz sie miodek bo masz pod nosem smrodek.

odpowiedz
Martinez - 14.04.2018 / 23:28, *..93

Najlepszy na boisku - Eduardo! Co on już bramek nastrzelał!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 14.04.2018 / 23:26, *..91

To jusz cała kibolska Polska życzy nam Vuko na trenera!Vuko fanatyczny trener to mogła by być super zmiana! Lecz MrDM nie zgodzi sie bo dla niego to szaleństwo?!, nie to jedyne rozwiâzanie Drużyna go popiera ponoć...

odpowiedz
# - 14.04.2018 / 23:25, *..unknown.vectranet.pl

jozak OUT ALLEZ,ALLEZ,ALLEZ !!!!

odpowiedz
Wolfik - 14.04.2018 / 23:25, *..dynamic.mm.pl

Zastanawiałem się, czy Mioduski powinien Jozaka wywalić, czy mimo wszystko zostawić. Ten mecz mi wyjaśnił, że im szybciej Jozak zostanie zwolniony, tym lepiej. Tu już nie o ten sezon chodzi, tylko o następny. Mistrzostwa i tak nie obronimy, nowa rewolucja kadrowa przed nami, to może lepiej zacząć od nowego trenera już teraz?

odpowiedz
Krzychu82 - 14.04.2018 / 23:25, *..99.ipv4.supernova.orange.pl

Jedna bramka na 20 okazji co za frajer. Takie go to jeszcze nie mieliśmy. Idiota kompletny. Z takim podejściem on nie jest godzien być w tym klubie.

odpowiedz
Okęciak - 14.04.2018 / 23:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Won z Legii pajacu!!!

odpowiedz
Legioniusz - 14.04.2018 / 23:22, *..play-internet.pl

To już jest koniec, nie ma JOZAKA I WSZYSCY DZIĘKUJEMY NA STOJAKA. PSEUDO TRENERZE WYPIER...AJ

odpowiedz
Adi - 14.04.2018 / 23:22, *..internetia.net.pl

Dobry człowiek, słaby trener. Proszę odejść, dziękujemy za próbę zbudowania lepszej Legii.

odpowiedz
Kyo - 14.04.2018 / 23:21, *..dynamic.chello.pl

Słabe przygotowanie fizyczne - wina sztabu i dyrektorów, którzy zdecydowali się na nic nie dający wyjazd do USA.

Brak gry zespołowej i drużyny w sensie taktycznym - wina trenera, który uparł się na 433 aby ostatecznie wrócić do 4231 bo tak woleli zawodnicy heh

Brak jakości z przodu - wina Jozaka i dyrektora sportowego. Ślepa wiara, że Niezgoda będzie drugim Nikoliciem a Szymański będzie ciągnął grę drużyny a Radović będzie grał jak przed kontuzją. W efekcie Niezgoda zacięty, Szymański jak zwykle nie robi żadnych liczb a pozostali również grają w kratkę. Doszło do tego, że najgroźniejszym zawodnikiem Legii jest szykanowany przez wszystkich Kucharczyk, który jest jaki jest, ale swoje jednak strzeli i dogra co dla pozostałych graniczy z cudem.

Jestem kibicem od 25 lat i nigdy nie byłem bardziej pewny, że ten sezon nie tylko nie zakończy się mistrzostwem, ale uważam, że ta ekipa nie zajmie miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach a wyleczy nas z tego Lech w ostatniej kolejce co będzie ostatecznym gwoździem do trumny. Chciałbym sie mylić, ale nie znajduję obiektywnych przesłanek ku temu żeby Legia miała zająć miejsce w top 3. Wystarczy spojrzeć na bilans i przede wszystkim styl w jakim dostawaliśmy wpiernicz od większości drużyn z grupy mistrzowskiej. Niektórzy upokażali Legię nawet na naszym stadionie jak Jaga, Wisła K. a nawet Wisła Płock a dzisiaj Zagłębie.

odpowiedz
takitam - 14.04.2018 / 23:19, *..dynamic.mm.pl

Szacunku ludzie, to ile on ugral z takimi slabymi graczami to i tak dobrze, mamy kontakt z czolowka, a innych druzyn z czolowki trenerzy nie sa tak obrazani, ja wiem ze w Legii jest mania wygrywania ale z tym skladem to nie mozna wiecej wycisnac, sami zagrajcie sobie slabymi pomocnikami i bez napastnika trenujac jakis zespol, po prostu zewłak przy tych co teraz odpowiadaja za transfery był mistrzem polowania ;D, bo gdyby wzial z chociazby I ligi 5-6 zawodnikow z polski, wybieganych jak Czerwinski czy kiedys Janus w zaglebiu to wyniki bylyby lepsze, z takiej mąki tylko zakalec panowie i niewazne kto bylby trenerem, nie ma dobrych trenerow w poslce sa tylko slabe transfery

odpowiedz
Bodo70 - 14.04.2018 / 23:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dość tego dziadostwa! Jozak wypad natychmiast! Nie tylko za kolejną porażkę, ale za wystawienie i trzymanie przez cały mecz na boisku tragicznego Vesovicia. Mówicie co chcecie o Kucharczyku, ale od tego pajaca z Czarnogóry jest lepszy o dwie klasy. Nie dziwię się też, że kibice Dinama Zagrzeb cieszyli się, że Legia wreszcie uwolniła ich od Antolicia. To naprawdę sztuka ściągnąć z Chorwacji tak marnego pomocnika. Zaciąg Mioduskiego i Jozaka to większości katastrofa.

odpowiedz
Chudy z Otwocka - 14.04.2018 / 23:16, *..play-internet.pl

The. end

odpowiedz
hipopotam - 14.04.2018 / 23:16, *..centertel.pl

Nie mieszaj do tego Boga frajerze. Piłka nożna to gra umiejętności. Jak ja spieprzę swoją robotę to i Bóg mi nie pomoże. A ty nie znasz zawodu, w którym w tej chwili pracujesz, i to jest cała tajemnica porażek. Nie trafiają w bramkę, bo nie ma taktyki, techniki, przygotowania fizycznego. Zespół nie jest zespołem. Nawet jakiś gość z Emiratów z workiem pieniędzy tu nie pomoże. Nie ma światełka w tunelu, są tylko głodne kawałki o motywacji i woli walki, których jakoś nie widać.

odpowiedz
Krzychu82 - 14.04.2018 / 23:16, *..99.ipv4.supernova.orange.pl

Jedna bramka na 20 okazji co za frajer. Takie go to jeszcze nie mieliśmy. Idiota kompletny. Z takim podejściem on nie jest godzien być w tym klubie.

odpowiedz
NU KUŻNA NO GDZIE ? - 14.04.2018 / 23:16, *..internetia.net.pl

N A P A S T N I K - TO GDZIE ?

odpowiedz
eth - 14.04.2018 / 23:15, *..138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Chyba skończyły mu się wymówki.

#Jozakout

odpowiedz
Onyx76er - 14.04.2018 / 23:15, *..dynamic.chello.pl

JOZAK OUT.
THERE IS TIME TO GO. BE A MAN AT LEAST ONCE.

odpowiedz
Strogow - 14.04.2018 / 23:14, *..dynamic.chello.pl

WON PSEUDO TRENERZE !!!

odpowiedz
Kibic1916 - 14.04.2018 / 23:13, *..play-internet.pl

... blagam nie publikujcie wywiadów z tym nieudacznikiem .... nigdy nie był trenerem w dorosłej piłce i chyba długo jeszcze nie będzie... ale cyrk ja pier....

odpowiedz
raf - 14.04.2018 / 23:13, *..dynamic.mm.pl

Pan nie jest trenerem Panie Jozak. Pan jest panem... I nawet nie od wuefu... Lech miał kiedyś Rumaka, my mamy Jozaka, choć z całym szacunkiem dla tego pierwszego...

odpowiedz
Dawid - 14.04.2018 / 23:12, *..static.ip.netia.com.pl

Trzeba dać trenerowi szanse w Poznaniu Bielicy tez dali szanse wyjsc z kryzysu i graka jak z nut

odpowiedz
onczylija - 14.04.2018 / 23:10, *..dynamic.chello.pl

Tu nawet Kloop nie pomoze. Abstrahujac od kompetencji Jozina, jawnie powstala klika ktora ma za dobrze w tym klubie i wszelkie proby naprawy tego stanu sabotuja gra. Ta ekipe moglaby trenowac sprzataczka a i tak powinni zjesc i wydalic ta lige. Hasi, Magiera a teraz Jozin. Tylko baran tego nie zauwazy.

odpowiedz
True - 14.04.2018 / 23:10, *..dynamic.chello.pl

Wierzę w Boga? O czym ten gość mówi na konferencji pomeczowej.

odpowiedz
airjanek - 14.04.2018 / 23:09, *..170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sp13rdalaj

odpowiedz
Andrzej - 14.04.2018 / 23:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

Frajerzy roku, Szmaty roku, czy jak wola inaczej to niech się nazwą.

odpowiedz
Hoh - 14.04.2018 / 23:08, *..dynamic.chello.pl

JozakOUT!!!

odpowiedz
Jerry - 14.04.2018 / 23:04, *..dynamic.chello.pl

31 kolejka. 11 porażek. Kilka meczy do końca a typ mówi "potrzebujemy czasu" . No nie wiem czy się śmiać czy płakać.

odpowiedz
Kibic Lecha - 14.04.2018 / 23:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

Macie najlepszych piłkarzy ale brak drużyny. Jak nie wyrzucicie jożina z Bażin to nie macie co marzyć o mistrzostwie

odpowiedz
PiotrMokotów - 14.04.2018 / 23:03, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

WON z Legii! Zabieraj z sobą ten cyrk dzi.ek co żeś nasprowadzał.

odpowiedz
Widzewiak - 14.04.2018 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

Szkoda mi was. Zawsze darzyłem was szacunkiem i powiem szczerze wspieram was w tym sezonie w ekstraklasie. Od początku kadencji Jozaka widziałem że coś jest w nim nie tak i że prędzej czy później straci on panowanie nad sytuacją. Radzę zwolnić trenera i niech drużynę prowadzi Vuković.

Trzymajcie się.

odpowiedz
Trch - 14.04.2018 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

Won amatorze i zabieraj z soba zagranicznych pajacow! Jestes zerem nie trenerem.
Jozak i Miodulski - takiego duetu nieudacznikow nigdy w Legii nie bylo. WON!!!

odpowiedz
Mar - 14.04.2018 / 23:02, *..centertel.pl

Tylko to wpisujemy. WON

odpowiedz
Ehh - 14.04.2018 / 23:02, *..play-internet.pl

„możemy wciąż wygrywać” - co on pier...li?!?!?!?

odpowiedz
Kubic - 14.04.2018 / 23:00, *..adsl.inetia.pl

Co tu pisać...wynocha!!!

odpowiedz
Michalo007 - 14.04.2018 / 23:00, *..96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jak mógł nie słyszeć co skandowali kibice? To on był poza stadionem? Niech sobie aparat sluchowy kupi... Jozakout !!!

odpowiedz
Cch - 14.04.2018 / 23:00, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czas się pakować

odpowiedz
CAFU - 14.04.2018 / 22:59, *..dynamic.chello.pl

Skończ pierd***ić i weź odpowiedzialność na za ostanie pół roku, kiedy dymisja???

odpowiedz
Wald - 14.04.2018 / 22:59, *..static.chello.pl

There is a time...

odpowiedz
Ronve - 14.04.2018 / 22:59, *..play-internet.pl

Żegnamy panie Jozak.

odpowiedz
Witek - 14.04.2018 / 22:59, *..125

Wypad z Legii niby trenerze

odpowiedz