Arkadiusz Malarz skapitulował raz w meczu z Zagłębiem - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za sobotni mecz z Zagłębiem Lubin przyznaliście Arkadiuszowi Malarzowi. Nieźle oceniliście także grę Szymańskiego, Hlouska, Kucharczyka i Pazdana. Najsłabiej wypadła trójka nowych - Vesović, Antolić i Philipps. W sumie oceniało 1325 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,6.

Malarz 3,6
Szymański 3,2
Hlousek 3,1
Kucharczyk 3,1
Pazdan 3,0
Jędrzejczyk 2,4
Remy 2,4
Niezgoda 2,2
Hamalainen 2,2
Vesović 2,0
Antolić 2,0
Philipps 2,0
Pasquato 2,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
grzesiek - 17.04.2018 / 10:07, *..centertel.pl

Po co Legii Starzyński?
Mamy Pasquato.

odpowiedz
Do dens - 17.04.2018 / 09:36, *..play-internet.pl

Te oceny to raczej ranking popularności a co do nie poddawaj się wałkowanie tej przyśpiewki caly czas czy idzie czy nie to jakaś dziwna akcja

odpowiedz
Paweł - 16.04.2018 / 22:49, *..pl-81-219-240-2

Arkadiusz Malarz Szacun za nocną akcje akcje w Lesznowoli!!!!

odpowiedz
m4pierwszy - 16.04.2018 / 21:15, *..eaw.com.pl

nauczyć Niezgodę strzelać z główki ! ile strzałów można jeszcze zmarnować ?

odpowiedz
do Abcd - 16.04.2018 / 18:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a kto się przyglądał jak Starzyński od niechcenia oddaje strzał? Miał minute, żeby do niego podbiec, a nie zatrzymał i sie patrzył!!! ZA cos takiego to 0 powinien dostać. Zagłebie przeszło obok meczu a i tak wygrali. Chłopie ogarnij sie

odpowiedz
oLaf - 16.04.2018 / 14:58, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

kto im dał tak wysokie noty???

Przecież z dwóją to teraz głąby awansują do kolejnej klasy - w Legii nie należy tej bylejakości powtarzać!

Vesović 2,0
Antolić 2,0
Philipps 2,0
Pasquato 2,0

odpowiedz
Kamil Siedlce - 16.04.2018 / 11:04, *..177

A przydałby się Sadiku .... Niezgoda to nieporozumienie !

odpowiedz
@Abcd - 16.04.2018 / 10:41, *..tau.pl

zobacz jak bardzo biegł w pole karne przy straconej bramce... w najważniejszym momencie meczu odpuścił Starzyńskiego.

odpowiedz
Lee - 16.04.2018 / 10:40, *..dynamic.chello.pl

Do Do abcd: 10/10. Bardzo trafny komentarz.

odpowiedz
soly - 16.04.2018 / 10:24, *..adsl.cybercity.dk

Ile jeszcze na sile beda promowac NIEZGODE ????...przeciez on jak cos strzeli to albo dobitka,albo rykoszet,a tak zawodnik ktory nie ma rozgrenia,techinki,dryblingu....o co tu kaman ???

odpowiedz
dens - 16.04.2018 / 10:09, *..75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

najczęściej bramkarz najlepszym naszym zawodnikiem, na trybunach " nie poddawaj się...." dokąd to zmierza ?

odpowiedz
Do abcd - 16.04.2018 / 09:26, *..opera-mini.net

Wszyscy wymagacie biegania i walki a to nie lekkoatletyka czy boks tutaj trzeba mieć piłkarskie umiejętności bo to podstawa.

odpowiedz
do abcd - 16.04.2018 / 09:25, *..246

i strzelił 16 bramek !!

odpowiedz
Abcd - 16.04.2018 / 09:13, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Nikt nie widział jak Vesović zapierdzielał. Naprawdę ciezko pracował, biegał za 3, walczył o każda pilke...

odpowiedz
Heh - 16.04.2018 / 09:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

O czym to świadczy, najlepsze oceny dla tych co byli, najniższe dla ostatniego zaciągu

odpowiedz