Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz skapitulował raz w meczu z Zagłębiem - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz skapitulował raz w meczu z Zagłębiem - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 09:04

Oceny legionistów za mecz z Zagłębiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Zagłębiem Lubin przyznaliście Arkadiuszowi Malarzowi. Nieźle oceniliście także grę Szymańskiego, Hlouska, Kucharczyka i Pazdana. Najsłabiej wypadła trójka nowych - Vesović, Antolić i Philipps. W sumie oceniało 1325 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,6.

Malarz 3,6
Szymański 3,2
Hlousek 3,1
Kucharczyk 3,1
Pazdan 3,0
Jędrzejczyk 2,4
Remy 2,4
Niezgoda 2,2
Hamalainen 2,2
Vesović 2,0
Antolić 2,0
Philipps 2,0
Pasquato 2,0



Komentarze: (15)

Heh, 16.04.2018 09:09:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

O czym to świadczy, najlepsze oceny dla tych co byli, najniższe dla ostatniego zaciągu

Abcd, 16.04.2018 09:13:14 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Nikt nie widział jak Vesović zapierdzielał. Naprawdę ciezko pracował, biegał za 3, walczył o każda pilke...

do abcd , 16.04.2018 09:25:02 - *.246

i strzelił 16 bramek !!

Do abcd, 16.04.2018 09:26:02 - *.opera-mini.net

Wszyscy wymagacie biegania i walki a to nie lekkoatletyka czy boks tutaj trzeba mieć piłkarskie umiejętności bo to podstawa.

dens, 16.04.2018 10:09:27 - *.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

najczęściej bramkarz najlepszym naszym zawodnikiem, na trybunach " nie poddawaj się...." dokąd to zmierza ?

soly, 16.04.2018 10:24:17 - *.adsl.cybercity.dk

Ile jeszcze na sile beda promowac NIEZGODE ????...przeciez on jak cos strzeli to albo dobitka,albo rykoszet,a tak zawodnik ktory nie ma rozgrenia,techinki,dryblingu....o co tu kaman ???

Lee, 16.04.2018 10:40:03 - *.dynamic.chello.pl

Do Do abcd: 10/10. Bardzo trafny komentarz.

@Abcd, 16.04.2018 10:41:53 - *.tau.pl

zobacz jak bardzo biegł w pole karne przy straconej bramce... w najważniejszym momencie meczu odpuścił Starzyńskiego.

Kamil Siedlce, 16.04.2018 11:04:51 - *.177

A przydałby się Sadiku .... Niezgoda to nieporozumienie !

oLaf, 16.04.2018 14:58:11 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

kto im dał tak wysokie noty???

Przecież z dwóją to teraz głąby awansują do kolejnej klasy - w Legii nie należy tej bylejakości powtarzać!

Vesović 2,0
Antolić 2,0
Philipps 2,0
Pasquato 2,0

do Abcd, 16.04.2018 18:09:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a kto się przyglądał jak Starzyński od niechcenia oddaje strzał? Miał minute, żeby do niego podbiec, a nie zatrzymał i sie patrzył!!! ZA cos takiego to 0 powinien dostać. Zagłebie przeszło obok meczu a i tak wygrali. Chłopie ogarnij sie

m4pierwszy, 16.04.2018 21:15:45 - *.eaw.com.pl

nauczyć Niezgodę strzelać z główki ! ile strzałów można jeszcze zmarnować ?

Paweł, 16.04.2018 22:49:09 - *.pl-81-219-240-2

Arkadiusz Malarz Szacun za nocną akcje akcje w Lesznowoli!!!!

Do dens, 17.04.2018 09:36:50 - *.play-internet.pl

Te oceny to raczej ranking popularności a co do nie poddawaj się wałkowanie tej przyśpiewki caly czas czy idzie czy nie to jakaś dziwna akcja

grzesiek, 17.04.2018 10:07:02 - *.centertel.pl

Po co Legii Starzyński?
Mamy Pasquato.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.