Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zaledwie 13 tysięcy kibiców obejrzało w sobotni wieczór mecz Legii z Zagłębiem. "Wojskowi" zawiedli na całej linii o przegrali 0-1. Tym samym nie wykorzystali szansy, by awansować na fotel lidera. Mocno oberwało się trenerowi Romeo Jozakowi - fani domagali się jego dymisji. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z Łazienkowskiej:
Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Marcina Banaszkiewicza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

KibicL - 14.04.2018 22:35:04, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Legia powinna jak najszybciej wywalić tego pseudo trenera Jozaka. Nawet jeszcze dzisiaj. Nie dlatego, żeby uratować sezon bo tego już nie dokonałby nawet Pep czy Mourinio. Drużyna nie jest przygotowana do sezonu pod żadnym względem. Powie ktoś a co rteraz zmieni nowy trener. Pewnie, że nic ale przynajmniej będzie miał więcej czasu na przemyślenia i dokonanie radykalnych zmian które w Legii są niezbedne.

Wojciech "Major" Suchodolski - 14.04.2018 22:35:37, *.dynamic.chello.pl

jap...... Nigdy nie widziałem takiego meczu żeby ku.... przegrać w tak haniebny sposób. Mogli spokojnie wygrać 2-0 ale kur.... NIE jak Jaga i Lech przegrali to my nie możemy być gorsi. Wybaczcie mi moje słowa ale ciężko zachować poziom po takim meczu. :(

Abbott - 14.04.2018 22:42:48, *.dynamic.chello.pl

Jozak proszę cię zamknij morde i nawet nie tłumacz się. Byle ogórki przyjeżdżają do nas po 3 pkt. Poprostu zamknij morde weź swoje pieniądze i wypier...laj

Arecki - 14.04.2018 22:43:18, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Prezesie prędko mnie nie będzie na Ł3 i nie tylko mnie...MASAKRA

wkurzony - 14.04.2018 22:43:29, *.centertel.pl

napisze tak wyglada to tak jakby chcieli zwolnic trenera chodz moge sie mylic a co do trybun nie popieram tego poniewaz trener nie gra i wydaje mi sie ze w stosunku do kibicow jest wporzadku niedlugo to i ferguson tu nie pomoze jak pilkarze beda tak grali paka mocna wydaje sie a kabaret na maxa niech mioduski zastanowi sie co robic bo jak chca go zwolnic to zaraz okarze sie ze mistrza nie bedzie ale jesli jest to prawda ze tak graja przeciwko trenerowi to wszytkich tych co tak by grali bym wawali z legii nie moze tak byc ze bedzie ktos sobie webieral trenera

Abbott - 14.04.2018 22:43:51, *.dynamic.chello.pl

Jozak proszę cię zamknij morde i nawet nie tłumacz się. Byle ogórki przyjeżdżają do nas po 3 pkt. Poprostu zamknij morde weź swoje pieniądze i wypier...laj

Naphta - 14.04.2018 23:44:39, *.play-internet.pl

Co to za musliny w rzeie pod Prezesem?

oko - 14.04.2018 23:52:16, *.dynamic.chello.pl

Lewy powiedz czy to ten Eduardo z Szachtara czy nam jakiegoś podrabianca przysłali ?

Lipa - 15.04.2018 00:21:24, *.centertel.pl

H..j z wynikami hej Legionowo jesteśmy z Wami,!!!!

Arek - 15.04.2018 00:26:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba zmaksymalizować zyski, ile się da. Ja bym podwyższył jeszcze ceny biletów, bo zbyt tanie są i dużo kibiców przychodzi. Tak ze stówa na Żyletę byłoby optymalnie chyba. Czy aby nie mam racji Panie Mioduski?

Blazey - 15.04.2018 12:39:55, *.centertel.pl

Po terapii szokowej w postaci zwolnienia Jozaka,Legia dozna olśnienia i zacznie grać tak jak należy , także majster jest nasz. Pozatym w Poznaniu i Białymstoku też nie jest różowo jeśli chodzi o wyniki ich drużyn .