Chris Philipps - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Legii o meczu z Zagłębiem

Fumen i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Chris Phillips To był bardzo ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że po tym spotkaniu możemy wskoczyć na pozycję lidera i była dla nas duża presja. Jesteśmy jednak Legią Warszawa i powinniśmy sobie z nią radzić. Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i to się na nas zemściło. Zagłębie dobrze grało z kontrataku. Po bramce ciężko nam było się pozbierać i wrócić na właściwe tory.
Przed meczem, w szatni mieliśmy dużo energii i motywacji. Nie wiem co poszło nie tak - teraz musimy przeanalizować swoje błędy. Przegrywamy dużo na własnym stadionie i musimy to zmienić.

Damagoj Antolić: Jesteśmy bardzo rozczarowani, ale to nie był zły mecz, zwłaszcza w drugiej połowie. Bez zdobywania goli, nie wygramy żadnego meczu. Oczywiście okrzyki kibiców nie były miłe dla trenera, ale nie dziwie się im. Tak to jest, jak się przegrywa na własnym stadionie. Zagłębie także miało swoje okazje i jedną udało się im wykorzystać. Gdybyśmy my zdobyli pierwszą bramkę, to wygralibyśmy ten mecz, ale jeżeli tych goli nie strzelamy, to nie zasługujemy na zwycięstwo. Przynajmniej inne drużyny przegrały, więc nie powiększyliśmy straty. Powinniśmy jednak skupiać się na swojej grze. Przegraliśmy dużo meczów i czujemy wysoką presję. Wydaje mi się jednak, że inne drużyny też to odczuwają. Skupiamy się teraz na meczu z Górnikiem, gdyż jest to dla nas bardzo ważne spotkanie. Naszym celem jest awans do finału.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.