Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 15 kwietnia 2018 r. godz. 07:54

Piłkarze Zagłębia o meczu z Legią

Maciek Frydrych, źródło: Legionisci.com

Maciej Dąbrowski: Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać, jak widać plan wykonaliśmy. Dziś byliśmy lepsi, mieliśmy trochę szczęścia, ale i sytuacje, które gdybyśmy je wykorzystali zwycięstwo było by jeszcze bardziej okazałe. Taka jest piłka, strzeliliśmy o jedną bramkę więcej od przeciwnika co dało nam trzy punkty. Życzę Legii jak najlepiej i mam nadzieję, że zdobędą mistrza. Nie odnoszę, żadnej prywatnej satysfakcji z tego zwycięstwa, będąc w Zagłębiu jest oczywiste, że cieszę się ze wygranej.

Obrona Legii to nie mój problem, w końcu nie jestem już ich zawodnikiem, mają mały kryzys, ale jest to drużyna z potencjałem. Na pewno się odbudują i zdobędą mistrza, mają ku temu predyspozycje. My musimy małymi krokami zdobywać następne punkty. Celem i obowiązkiem był awans do pierwszej ósemki, teraz na każdy mecz wychodzimy skoncentrowani, co myślę, że było widać dzisiaj. Jest nam teraz łatwiej bo nie ma na nas, aż tak dużej presji.

Alan Czerwiński: Zdobyliśmy bardzo cenne trzy punkty. Wszyscy uważali, Legię za faworyta przez co nam grało się o wiele łatwiej. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, strzeliliśmy bramkę i zagraliśmy mądrze z tyłu. Najcenniejsze było nie stracić gola, mieliśmy jeszcze dwie bardzo dobre sytuacje, szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Wrócimy do Lubina i będziemy koncentrować na najbliższym bardzo ważnym dla nas meczu z Lechem Poznań. Każdy dobrze zna styl gry Legii i ich zawodników, wszyscy oglądają jej mecze. Maciek Dąbrowski spędził w Warszawie dużo czasu, to było dla niego bardzo ważne spotkanie, które zagrał na świetnym poziomie. Presja jest zawsze, bez znaczenia z kim gramy, w Warszawie jest tak samo, każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.



Komentarze: (14)

Hiszpan, 15.04.2018 07:58:49 - *.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dąbek szkoda ze padles ofiara duetu amatorow Bazin i Loczek.

Juri, 15.04.2018 08:23:50 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Umiecie wcelować w olbrzymią bramkę,w przeciwieństwie do naszych.
Walka o mistrzostwo trwa dalej.
Legia do boju, do końca!

Zieliński na trenera, 15.04.2018 08:24:29 - *.dynamic.chello.pl

Zieliński trenerem Vuko asystentem, a nie kolejny choracki pomagier Jozaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pawel, 15.04.2018 08:25:51 - *.play-internet.pl

Akurat Remy uwazam jest lepszy niz Dabrowski ale ogolnie solidny zawodnik

wwy, 15.04.2018 08:26:37 - *.it4polska.com

ale ty pie...olisz... ale ty jak zwykle nie w tym meczu grałeś wygraliście... i tyle

krys008, 15.04.2018 08:31:26 - *.serv-net.pl

Niech mi ktoś teraz wytłumaczy niewytłumaczalne. Oddanie Dąbrowskiego za darmo i zakontraktowanie na klika miesięcy Mauricio (czy jak mu tam).

k. , 15.04.2018 08:36:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do tej pory nie wiem czemu Dąbrowski odszedł. Chłop ma dziś satysfakcję nawet jak zaprzecza. Solidny defensor to był.

Otwock , 15.04.2018 09:01:35 - *.play-internet.pl

Dabrowski szacunek

NoName, 15.04.2018 09:09:22 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dean Klafurić trenerem Legii
---
Nareszcie profesjonalny trener w Legii. Dean Klafurić trenował kobiecą reprezentację piłki nożnej. Nadaje się idealnie na trenera Legii Warszawa. W przyszłym roku 8 marca wyślemy chłopakom legionistom kwiatuszki. Pan Mioduski z zarządem swoim podopiecznym też powinni wręczyć po bukieciku kwiatuszków.

eLuke, 15.04.2018 10:03:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dąbrowski musiał odejść żeby zrobić miejsce dla wynalazków Jozaka. Efekt jest taki jak widać.Dziadostwo które się panoszy w naszym klubie doprowadziło do tego że z Legią mało kto się liczy. Prawie każdy przyjeżdża tu jak po swoje. Doszło do tego że będziemy drżeć o wynik w meczach z Wisłą Płock czy Koroną o innych nie wspomne.

krytykant_zawodowiec, 15.04.2018 10:08:44 - *.dynamic.chello.pl

Powodzenia Maciek

Zyga, 15.04.2018 10:22:34 - *.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co to za junior miota sie kolo Dabra na zdjeciu?

Wolfik, 15.04.2018 12:06:19 - *.dynamic.mm.pl

@krys008: To retoryczne pytanie zadałem Kolego z chwila, gdy ów trafił do zespołu Legii. Myślę, że tego nikt nie wie. Również ci, co podejmowali owe decyzje.

warga, 15.04.2018 15:28:43 - *.centertel.pl

to ten znany youtuber gra w Zaglebiu :P

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.