Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze Zagłębia o meczu z Legią

Maciek Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Maciej Dąbrowski: Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać, jak widać plan wykonaliśmy. Dziś byliśmy lepsi, mieliśmy trochę szczęścia, ale i sytuacje, które gdybyśmy je wykorzystali zwycięstwo było by jeszcze bardziej okazałe. Taka jest piłka, strzeliliśmy o jedną bramkę więcej od przeciwnika co dało nam trzy punkty. Życzę Legii jak najlepiej i mam nadzieję, że zdobędą mistrza. Nie odnoszę, żadnej prywatnej satysfakcji z tego zwycięstwa, będąc w Zagłębiu jest oczywiste, że cieszę się ze wygranej.

Obrona Legii to nie mój problem, w końcu nie jestem już ich zawodnikiem, mają mały kryzys, ale jest to drużyna z potencjałem. Na pewno się odbudują i zdobędą mistrza, mają ku temu predyspozycje. My musimy małymi krokami zdobywać następne punkty. Celem i obowiązkiem był awans do pierwszej ósemki, teraz na każdy mecz wychodzimy skoncentrowani, co myślę, że było widać dzisiaj. Jest nam teraz łatwiej bo nie ma na nas, aż tak dużej presji.

Alan Czerwiński: Zdobyliśmy bardzo cenne trzy punkty. Wszyscy uważali, Legię za faworyta przez co nam grało się o wiele łatwiej. To był dobry mecz w naszym wykonaniu, strzeliliśmy bramkę i zagraliśmy mądrze z tyłu. Najcenniejsze było nie stracić gola, mieliśmy jeszcze dwie bardzo dobre sytuacje, szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Wrócimy do Lubina i będziemy koncentrować na najbliższym bardzo ważnym dla nas meczu z Lechem Poznań. Każdy dobrze zna styl gry Legii i ich zawodników, wszyscy oglądają jej mecze. Maciek Dąbrowski spędził w Warszawie dużo czasu, to było dla niego bardzo ważne spotkanie, które zagrał na świetnym poziomie. Presja jest zawsze, bez znaczenia z kim gramy, w Warszawie jest tak samo, każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
warga - 15.04.2018 / 15:28, *..centertel.pl

to ten znany youtuber gra w Zaglebiu :P

odpowiedz
Wolfik - 15.04.2018 / 12:06, *..dynamic.mm.pl

@krys008: To retoryczne pytanie zadałem Kolego z chwila, gdy ów trafił do zespołu Legii. Myślę, że tego nikt nie wie. Również ci, co podejmowali owe decyzje.

odpowiedz
Zyga - 15.04.2018 / 10:22, *..222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co to za junior miota sie kolo Dabra na zdjeciu?

odpowiedz
krytykant_zawodowiec - 15.04.2018 / 10:08, *..dynamic.chello.pl

Powodzenia Maciek

odpowiedz
eLuke - 15.04.2018 / 10:03, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dąbrowski musiał odejść żeby zrobić miejsce dla wynalazków Jozaka. Efekt jest taki jak widać.Dziadostwo które się panoszy w naszym klubie doprowadziło do tego że z Legią mało kto się liczy. Prawie każdy przyjeżdża tu jak po swoje. Doszło do tego że będziemy drżeć o wynik w meczach z Wisłą Płock czy Koroną o innych nie wspomne.

odpowiedz
NoName - 15.04.2018 / 09:09, *..87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dean Klafurić trenerem Legii
---
Nareszcie profesjonalny trener w Legii. Dean Klafurić trenował kobiecą reprezentację piłki nożnej. Nadaje się idealnie na trenera Legii Warszawa. W przyszłym roku 8 marca wyślemy chłopakom legionistom kwiatuszki. Pan Mioduski z zarządem swoim podopiecznym też powinni wręczyć po bukieciku kwiatuszków.

odpowiedz
Otwock - 15.04.2018 / 09:01, *..play-internet.pl

Dabrowski szacunek

odpowiedz
k. - 15.04.2018 / 08:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do tej pory nie wiem czemu Dąbrowski odszedł. Chłop ma dziś satysfakcję nawet jak zaprzecza. Solidny defensor to był.

odpowiedz
krys008 - 15.04.2018 / 08:31, *..serv-net.pl

Niech mi ktoś teraz wytłumaczy niewytłumaczalne. Oddanie Dąbrowskiego za darmo i zakontraktowanie na klika miesięcy Mauricio (czy jak mu tam).

odpowiedz
wwy - 15.04.2018 / 08:26, *..it4polska.com

ale ty pie...olisz... ale ty jak zwykle nie w tym meczu grałeś wygraliście... i tyle

odpowiedz
Pawel - 15.04.2018 / 08:25, *..play-internet.pl

Akurat Remy uwazam jest lepszy niz Dabrowski ale ogolnie solidny zawodnik

odpowiedz
Zieliński na trenera - 15.04.2018 / 08:24, *..dynamic.chello.pl

Zieliński trenerem Vuko asystentem, a nie kolejny choracki pomagier Jozaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Juri - 15.04.2018 / 08:23, *..wroclaw.dialog.net.pl

Umiecie wcelować w olbrzymią bramkę,w przeciwieństwie do naszych.
Walka o mistrzostwo trwa dalej.
Legia do boju, do końca!

odpowiedz
Hiszpan - 15.04.2018 / 07:58, *..138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dąbek szkoda ze padles ofiara duetu amatorow Bazin i Loczek.

odpowiedz