REKLAMA

28 kwietnia Granda Pro 6 na Ursynowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę 28 kwietnia w Arenie Ursynów odbędzie się gala Granda Pro 6, organizowana przez Legia Fight Club. Niezwykle ciekawie zapowiada się karta walk. Kibiców Legii gorąco zachęcamy do głośnego dopingu dla naszych kolegów z trybun, którzy wezmą udział w tej niezwykle ciekawej imprezie. Mateusz Łazowski w ramach rewanżu za walkę z FEN 17 zmierzy się z Kryspinem Kalskim z Pomorza.

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek legionisty, mistrza wagi ciężkiej federacji FEN, Arka Wrzoska (bilans 9-4) z mistrzem Mołdawii w K1, Pawlem Voroninem (30-21).

Walczyć będą także Sylwester Miller z Sebastianem Przybyszem, który zastąpił kontuzjowanego Piotra Wróblewskiego. W K1 ciekawie zapowiada się także pojedynek Pawlaków, Kamila z Przemysławem, który będzie jednocześnie rewanżem ostatniej walki, w której zwycięsko wyszedł Przemek. W K1 oprócz zapowiadanych walk Wrzoska i Łazowskiego, warto odnotować polsko-niemiecką rywalizację pomiędzy Michałem Bławdziewiczem z Gordonem Hauptem (23-11, 10 K.O.).Nasi zawodnicy liczą na Wasz doping i wsparcie, a także gwarantują 100% zaangażowania. Po gali zapraszamy wszystkich na after party w klubie XOXO. Bilety na galę dostępne na recepcji Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a, www.eventim.pl oraz w dniu gali w Arenie Ursynów. Początek 28 kwietnia o godzinie 20:00. Zapraszamy!


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.